Jump to content
alexlakis

Επιτέλους Συνεργείο Της Προκοπής!

Recommended Posts

Έπειτα από τόσο καιρό απουσίας από το forum, επανέρχομαι γιατί τώρα έχω κάτι άξιο ανακοινώσεως και πιστεύω πως θα σωθεί πολύς κόσμος.

Όσοι με γνωρίζουν και όσοι με θυμούνται, θα θυμούνται επίσης το Γολγοθά που είχα τραβήξει με το Polaki μου. Έπειτα από 6-το τονίζω 6- χρόνια που είχα πάρει σβάρνα όλα τα συνεργεία του Ν. Αττικής και κανείς δεν κατάφερε να εντοπίσει και να διορθώσει το πρόβλημα του αυτοκινήτου μου, βρέθηκε επιτέλους ο άνθρωπος με τα χρυσά χέρια.

Ας τα πάρω όμως με τη σειρά. Γενικά το Polo (6Ν 16V) είχε πρόβλημα στο να πάρει μπρος. Κάθε φορά ήθελε το πενταλεπτάκι του για να ξεκινήσει. Εκτός αυτού, έσβηνε συνέχεια είτε ήμουν στο ρελαντί είτε πχ πήγαινα με τρίτη. Έτσι συνέχεια μπούκωνε και τελικά χάλαγε η μίζα. Τα μεγάλα όμως προβλήματα άρχισαν στο τελευταίο συνεργείο που πήγα γνωρίζοντας ότι εκεί πήγαιναν πολλά μέλη του club.

Εκεί πήγαινα με ένα πρόβλημα και έφευγα με 10.Επί ένα χρόνο που πήγαινα εκεί όχι μόνο βελτίωση δεν είδα, όχι μόνο ξεφραγκιάστηκα αλλά η επίδοση του αυτοκινήτου μου ολοένα έπεφτε. Ένιωθα ότι οδηγούσα πλέον ένα αμάξι με 50 άλογα αντί για 108.

Πριν τις διακοπές πήγα το αμάξι στο συνεργείο και τόνισα στον μηχανικό ότι φεύγω για ταξίδι κι έτσι να το ψάξει καλά να φτιάξει ότι χρειαζόταν. Αποτέλεσμα: τη μέρα που ήταν να γυρίσω πίσω δεν μπορούσα γιατί δεν έπαιρνε μπρος με τίποτα. Με τα χίλια ζόρια και με τη βοήθεια ενός ηλεκτρολόγου από το χωριό κατάφερα και ξεκίνησα. Την επόμενη μέρα πήρα αμέσως τηλ. τον καλό μου φίλο Δήμο ζητώντας του βοήθεια. Ναι, καλά καταλάβατε. Τον ΑUTOPAINT εννοώ.

Ο Δήμος με παρέπεμψε σε ένα συνεργείο στο οποίο μου είχε πει και στο παρελθόν να πάω αλλά εγώ η έξυπνη του έλεγα ότι μου έπεφτε μακριά. (καλά να πάθω). Με τα πολλά άκουσα τη συμβουλή του (δόξα τω Θεώ) και πήγα λοιπόν εκεί που τόσο επέμενε ο Δήμος. Αμέσως εξήγησα στο μάστορα (Μάκης) όλη την ιστορία. Αφού με διαβεβαίωσε ότι θα έκανε ότι καλύτερο άφησα το αυτοκίνητο και έφυγα.

Την επόμενη μέρα που πήγα να πάρω το Polo δεν πίστευα ότι απλώς γύρισα το κλειδί και πήρε αμέσως μπρος χωρίς να πατάω το γκάζι, χωρίς μπουκώματα…Απλά απίστευτο.

Ο Μάκης δεν δέχτηκε να τον πληρώσω αν δεν έκανα πρώτα μια βόλτα για να δω μήπως κάτι δεν μου άρεσε. Γύρισα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά, τον χιλιοευχαρίστησα, τον πλήρωσα (πίστευα ότι θα πλήρωνα πολύ περισσότερα συνηθισμένα από τα προηγούμενα συνεργεία) και έφυγα σαν την τρελή νιώθοντας ότι οδηγούσα ένα άλλο ολοκαίνουριο αυτοκίνητο και όχι το δικό μου. Η διαφορά δεν ήταν απλώς αισθητή. Ήταν τεράστια! Αυτό όμως που μου έκανε ακόμα μεγαλύτερη εντύπωση ήταν το τηλεφώνημα που δέχτηκα αργότερα την ίδια μέρα από τον Μάκη για να δει αν όλα ήταν ΟΚ. Φυσικά τον χιλιοευχαρίστησα για ακόμα μία φορά.

ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΜΑΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ. Αν το διαβάζει κανείς σας αυτό το topic 10000000000000000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

Ελπίζω όσοι γνωρίζετε τον Δήμο και όσοι αγαπάτε τα αυτοκίνητά σας να τον εμπιστευτείτε όπως τον εμπιστεύτηκα κι εγώ και να πάτε τα αμαξάκια σας στον Μάκη. Και όποιος δεν μείνει ευχαριστημένος να με φτύσει.

Υπενθυμίζω ότι μετά από 6 χρόνια είναι ο μόνος που κατάφερε κυριολεκτικά να αναστήσει το Polaki μου. Μπορεί το συνεργείο του να μου πέφτει λίγο μακριά αλλά πλέον υποσχέθηκα στον “Λάκη” μου να τον πηγαίνω στον Μάκη έστω και για απλή αλλαγή λαδιών.

Υ.Γ.1 ¶σχετο αλλά θέλω να το αναφέρω: Ο χώρος του συνεργείου λάμπει από καθαριότητα.

Υ.Γ.2 Ο Μάκης είχε κρατήσει όλα τα εξαρτήματα που έβγαλε από το Polo και μόλις τα είδα έπαθα σοκ. Υποτίθεται ότι ο προηγούμενος τα είχε αλλάξει όλα αυτά πριν από 2 εβδομάδες. Ήταν όλα κομμένα, σπασμένα ή είχαν διαρροή. ΕΛΕΟΣ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ Ήταν προφανές ότι δεν είχαν αλλαχτεί τουλάχιστον τα 2 τελευταία χρόνια.

Υ.Γ.3 Το πιο σημαντικό από όλα:

Θ & Κ ΜΠΟΥΤΡΗΣ

Κουρτίδου 5 Κάτω Πατήσια

ΤΗΛ: 210-8317811

Υ.Γ 4 ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ TOPIC

Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημα ποιό ηταν που δεν μπορούσαν να το εντοπίσουν???

Ας τα πάρω όμως με τη σειρά. Γενικά το Polo (6Ν 16V) είχε πρόβλημα στο να πάρει μπρος. Κάθε φορά ήθελε το πενταλεπτάκι του για να ξεκινήσει. Εκτός αυτού, έσβηνε συνέχεια είτε ήμουν στο ρελαντί είτε πχ πήγαινα με τρίτη. Έτσι συνέχεια μπούκωνε και τελικά χάλαγε η μίζα. Τα μεγάλα όμως προβλήματα άρχισαν στο τελευταίο συνεργείο που πήγα γνωρίζοντας ότι εκεί πήγαιναν πολλά μέλη του club.

Link to comment
Share on other sites

[όνομα quote = 'ημερομηνία alexlakis »=« 19 Ιανουαρίου 2010 - timestamp 19:54:39' post = '1263923679 '= '361450']

Ας τα πάρω όμως με τη σειρά. Γενικά το Polo (6Ν 16V) είχε πρόβλημα στο να πάρει μπρος. Κάθε φορά ήθελε το πενταλεπτάκι του για να ξεκινήσει. Εκτός αυτού, έσβηνε συνέχεια είτε ήμουν στο ρελαντί είτε πχ πήγαινα με τρίτη. Έτσι συνέχεια μπούκωνε και τελικά χάλαγε η μίζα. Τα μεγάλα όμως προβλήματα άρχισαν στο τελευταίο συνεργείο που πήγα γνωρίζοντας ότι εκεί πήγαιναν πολλά μέλη του συλλόγου.

[/ quote]

Δεν σε ρωτάει τα συμπτώματα, αυτά τα ανέφερες και παραπάνω.

Τι σου άλλαξε και λύθηκαν τα προβλήματα του αυτοκινήτου σου;

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε!θα μας φαει η απορια τι βρηκε αυτος ο μαστορας που κανεις αλλος δεν μπορεσε!!για πες για πες..

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω πολύ καλός ο Μάκης, αλλά δε μας λύνεις την απορία!

sorry που σας αφησα με την απορία.... τι να πω ρε παιδιά? ήταν πολλα πραγματα μαζί που δημιουργούσαν το όλο πρόβλημα... κανείς όμως δεν είχε τη διάθεση να πάει ψάχνοντας στα τυφλά μέχρι να εντοπίσει όλα τα προβήματα. ο Μάκης άλλαξε μίζα, μπουζοκαλώδια, βαλβίδα ψυχρής και άλλα πολλά...

να ΄ναι καλά ο άνθρωπος :) μέχρι και ο άντρας μου που πήρε το αμάξι να το οδηγήσει μου είπε : ρε αλεξ , είσαι σίγουρη ότι αυτό είναι το πολο σου? λες και σου έδωσαν πισω άλλο αυτοκίνητο!

Link to comment
Share on other sites

[όνομα quote = 'ημερομηνία alexlakis »=« 22 Ιανουαρίου 2010 - timestamp 20:52:09' post = '1264186329 '= '362104']

Συγγνώμη που σας αφησα με την απορία .... τι να πω ρε παιδιά; ήταν πολλα πραγματα μαζί που δημιουργούσαν το όλο πρόβλημα ... κανείς όμως δεν είχε τη διάθεση να πάει ψάχνοντας στα τυφλά μέχρι να εντοπίσει όλα τα προβήματα. ο Μάκης άλλαξε μίζα, μπουζοκαλώδια, βαλβίδα ψυχρής και άλλα πολλά ...

να ναι καλά ο άνθρωπος:) μέχρι και ο άντρας μου που πήρε το αμάξι να το οδηγήσει μου είπε: ρε αλεξ, είσαι σίγουρη ότι αυτό είναι το πολο σου; λες και σου έδωσαν πισω άλλο αυτοκίνητο!

[/ quote]

Μήπως όμως πραγματικά σου "άλλαξε" όλο το αυτοκίνητο;

Υ.Γ Μίζα γιατί σου άλλαξε;.Πριν πως το έβαζες μπροστά;

Link to comment
Share on other sites

[όνομα quote = 'ημερομηνία alexlakis »=« 22 Ιανουαρίου 2010 - timestamp 20:52:09' post = '1264186329 '= '362104']

Συγγνώμη που σας αφησα με την απορία .... τι να πω ρε παιδιά; ήταν πολλα πραγματα μαζί που δημιουργούσαν το όλο πρόβλημα ... κανείς όμως δεν είχε τη διάθεση να πάει ψάχνοντας στα τυφλά μέχρι να εντοπίσει όλα τα προβήματα. ο Μάκης άλλαξε μίζα, μπουζοκαλώδια, βαλβίδα ψυχρής και άλλα πολλά ...

να ναι καλά ο άνθρωπος:) μέχρι και ο άντρας μου που πήρε το αμάξι να το οδηγήσει μου είπε: ρε αλεξ, είσαι σίγουρη ότι αυτό είναι το πολο σου; λες και σου έδωσαν πισω άλλο αυτοκίνητο!

[/ quote]

Μήπως όμως πραγματικά σου "άλλαξε" όλο το αυτοκίνητο;

Υ.Γ Μίζα γιατί σου άλλαξε;.Πριν πως το έβαζες μπροστά;

όπως γράφω στο αρχικό post <<Έτσι συνέχεια μπούκωνε και τελικά χάλαγε η μίζα.>> μετά από 2 ώρες προσπάθειας για να πάρει μπρος εσύ τι λες να έπαθε η μίζα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας:

Χρόνια πολλά και καλή σαρακοστή.

Εγώ προσωπικά και ανεπιφύλακτα συνιστώ τον Μάστρο Μάκη, είναι από παιδί μηχανικός και εξειδικευμένος στο group.

Σε λίγο καιρό θα κυκλοφορεί πολύ το όνομα του στo forum του club, ήδη πολλά παιδιά από το club (και άλλοι εκτός club) με παίρνουν Τηλ. και με ευχαριστούν που τους τον σύστησα..

VW Group Service

Μάκης Μπούτρης

Κουρτίδου 5 Κ. Πατήσια

210 8317811

Είναι εξειδικευμένο service αλλά καλύπτει και εγγυήσεις.

Μην ρωτάτε τι κάνει η τι δεν κάνει, ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ από 1 ως 1000 HP.

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ να προσθέσω ένα καλό λόγο για τον Μάκη. Το πήγα πρώτη φορά το αυτοκίνητο στο συνεργείο του και προς το παρόν έχω μείνει ευχαριστημένος. Συνεννοήσιμος ο ίδιος και το μαγαζί του πολύ καθαρό. Ελπίζω να μείνω το ίδιο ευχαριστημένος και την επόμενη φορά!

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα φιλο ...εκει και ειχε τις καλυτερες εντυπωσεις ,ευγενεια,εξειδικευση,γνωση και πανω απο ολα σχολαστικοτητα. Και τιμες τιμιες πανω απο ολα.

Ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας και φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

για οσους ειναι δυτικη μεκεδονια..ενα ονομα θα πω. εξιδικευμενο συνεργειο vw-audi..Τσουλης Διμητριος.Ισος απο τους πιο γνωστες μηχανικους στην ελλαδα αυτη την στιγμη.το ονομα του νομιζω ειναι γνωστο στην ευρητερη περιοχη.Και εγκαταστασεις αν δειτε θα καταλαβετε..ειναι στον παπαγιαννη φλωρινας.και ατομο που οτι εργασια εκτελει την εκετελει με θρησκευτικη ευλαβια.ειδικα για 1.8t 20v kai 2.0tfsi ειναι μετρ.απλα για να κλεισετε ραντεβου παρ'τε καμια βδομαδα πριν τηλ.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να προστεσω και εγω οτι το εξιδικευμενο συνεργειο θ.μπουτρησ κ.μπουτρησ ηταν αριστοσ στην δουλεια του και σοστωσ

επαγελματιασ απεναντι μου και φισικα στο GOLF 5 GTI που τον ευχαριστω παρα πολυ και για την βελτιωσει που μου εκανε

VW Group Service

θ.μπούτρης κ.μπουτρησ

Κουρτίδου 5 Κ. Πατήσια

210 8317811

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Συμφωνω απολυτα φιλε μου με οσα εγραψες για τον κυριο Ζαχαριουδακη.ΕΧω μονο τα καλυτερα να πω για αυτον.τοσο για τις υπηρεσιες του οσο και για τις τιμες του!καταρχην εχω ενα γκολφ5 και μου ζητησανε 140 ευρω για αλλαγη τακακια εμπρος και ο ιδιος μου πηρε 60 ευρω!!!ανταλακτικα και εργασια.Αυτο τα λεει ολα.εχει τις καλυτερες τιμες της αγορας.πιστεψε με φιλοι μου οτι εχω κανει πολλη μεγαλη ερευνα αγορας και ειναι ο φθηνοτερος.για οτι χρειαστειτε τηλεφωνηστε του στο 4838349 και θα σας εξυπηρετησει εστω και απο το τηλ.

*****ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ*******

Link to comment
Share on other sites

+1000 Από marketing... sillyhorse1rb5.gifshockgun.gif

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ,

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΕΙΝΑΙΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΩ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ.ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ...ΜΕΡΙΚΟΙ-ΜΕΡΙΚΟΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΜΟΤΑΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ Κ.ΜΠΟΥΤΡΗ ΣΥΝΕΧΩΣ!ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΤΕ ΤΟ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ????ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ.ΜΠΟΥΤΡΗ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝΜΑΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟΥΣ?ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΤΟ CLUB ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΕΙΡΑΓΩΓΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΟΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝ.ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΓΙΝΑΜΕ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ.ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΓIA TO CLUB ΑΛΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ.ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ.ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝΝ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΙΜΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ FORUM ΜΕ ΙΔΙΟΤΕΛΕΙΑ.ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@VW VS 2011

Δεν καταλαβαίνω γιατί φωνάζεις και γιατί τέτοιο πάθος.

Αυτό πάλι "ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ FORUM" ποιος είσαι μπρε!!! ελπίζω να μην μας δείρεις κιόλας ε?

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ,

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΕΙΝΑΙΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΩ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ.ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ...ΜΕΡΙΚΟΙ-ΜΕΡΙΚΟΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΜΟΤΑΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ Κ.ΜΠΟΥΤΡΗ ΣΥΝΕΧΩΣ!ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΤΕ ΤΟ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ????ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ.ΜΠΟΥΤΡΗ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝΜΑΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟΥΣ?ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΤΟ CLUB ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΕΙΡΑΓΩΓΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΟΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝ.ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΓΙΝΑΜΕ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ.ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΓIA TO CLUB ΑΛΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ.ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ.ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝΝ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΙΜΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ FORUM ΜΕ ΙΔΙΟΤΕΛΕΙΑ.ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ!!!

Δεν ήθελα να ασχολήθώ αλλά αφού απάντας πάνω στο post μου θα αναφερθώ. Αρχικά δείχνεις πως δεν έχεις σχέση με τα forum και πως γράφτηκες για να περάσεις ένα δυο πράγματα που θές. Το να μου λες πως είσαι μορφωμένος και να μην καταλαβαίνεις πως ο μόνος που μπορεί να θεωρηθεί ηλίθιος είναι αν κάποιος πιστεί από τα post σου τότε τι να πώ...

1) Είστε 2 νέα μέλη που κατευθείαν γράψατε για να διαφημίσετε κάποιον

2) Δεν έχετε ιδέα από forum αφού τα κεφάλάια δεν ξέρετε πως δεν επιτρέπονται(είναι σαν να φωνάζεις στο διαδικτυο) Εκτός αν όντως είναι διαφήμιση φωνάζοντας του στύλ.... έλα πάρε πάρε!!!

Δεν έχω καμία σχέση με το συνεργείο που δεν ξέρω τον λόγο που έχετε πρόβλημα, αυτό το διαπιστώνει κάποιος αν μπορεί να ψάξει το forum... αλλά βλέποντας το πρώτο post του παιδιού που παραθέτει με επιχειρήματα το συνεργείο του κ. Μπούτρη ίσως να πείθει παραπάνω από εσάς... Και στην τελική λένε καλά λόγια κάποιοι με 300 postαρίσματα στο forum. Δεν υπάρχει καμία αντιπάθεια για τον κ. Ζαχαριουδάκη και δεν αντιλέγω πως κάνει καταπληκτική δουλεία ο άνθρωπος, αλλά ο τρόπος που το περνάτε είναι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.