Jump to content
alexlakis

Επιτέλους Συνεργείο Της Προκοπής!

Recommended Posts

Έλεος παιδιά ! ΕΛΕΟΣ !

Κάνετε εγγραφή και τα 19 από τα 20 post σας είναι διαφήμιση !! Εάν είστε σωστοί και καλοί τεχνίτες , επαγγελματίες , σπουδαγμένοι , μηχανικοί , ηλεκτρολόγοι και ότι άλλο επάγγελμα υπάρχει σχετικό με τα αυτοκίνητα θα ήταν προτιμότερο και καλύτερο για όλους να κάνετε εγγραφή και να δώσετε προσφορές εδω : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=129 , αλλά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ , όχι copy paste διαφήμιση αβέρτα και στο καπάκι διαφήμιση !! Καταντάτε κουραστικοί ! Φτάνει πια ! Οποίος επαγγελματίας ενδιαφέρεται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να βοηθήσει τα μέλη και να βοηθηθεί απο αυτά , γράφει εδώ : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=129 και όχι σε όλο το φόρουμ διάσπαρτα διαφημίσεις !

Ευχαριστώ !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Έλεος παιδιά ! ΕΛΕΟΣ !

Κάνετε εγγραφή και τα 19 από τα 20 post σας είναι διαφήμιση !! Εάν είστε σωστοί και καλοί τεχνίτες , επαγγελματίες , σπουδαγμένοι , μηχανικοί , ηλεκτρολόγοι και ότι άλλο επάγγελμα υπάρχει σχετικό με τα αυτοκίνητα θα ήταν προτιμότερο και καλύτερο για όλους να κάνετε εγγραφή και να δώσετε προσφορές εδω : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=129 , αλλά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ , όχι copy paste διαφήμιση αβέρτα και στο καπάκι διαφήμιση !! Καταντάτε κουραστικοί ! Φτάνει πια ! Οποίος επαγγελματίας ενδιαφέρεται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να βοηθήσει τα μέλη και να βοηθηθεί απο αυτά , γράφει εδώ : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=129 και όχι σε όλο το φόρουμ διάσπαρτα διαφημίσεις !

Ευχαριστώ !

Εμμμμ τους αφήνεις, κοπάνα τους

Link to comment
Share on other sites

ειναι παρανομο και καταχρηστικο αυτο που κανατε.για οσους δεν γνωριζουν καποια μελη απο το club κατεβασαν τα μην που ειχα αναρτησει.και ο λογος ειναι οτι θιγονται τα οικονομικα τους συμφεροντα.εγω φιλοι μου δεν ειμαι αργοσχολος να ασχολουμαι ολη μερα με το forum.εχω ηδη ξεκινησει νομικη διαδικασια.καλο σας κουραγιο..................................!

Link to comment
Share on other sites

ειναι παρανομο και καταχρηστικο αυτο που κανατε.για οσους δεν γνωριζουν καποια μελη απο το club κατεβασαν τα μην που ειχα αναρτησει.και ο λογος ειναι οτι θιγονται τα οικονομικα τους συμφεροντα.εγω φιλοι μου δεν ειμαι αργοσχολος να ασχολουμαι ολη μερα με το forum.εχω ηδη ξεκινησει νομικη διαδικασια.καλο σας κουραγιο..................................!

Ο επισκέπτης/χρήστης (στο εξής επισκέπτης) των σελίδων και των υπηρεσιών του δικτυακού τόπου www.vwclub.gr ή www.vwclub.com.cy ή www.hellenicvwclub.gr ή των επιμέρους τόπων (στο εξής για λόγους συντομογραφίας θα αναφέρεται ως «δικτυακός τόπος») παραχωρεί τη συγκατάθεσή του στους κατωτέρω όρους χρήσης, που ισχύουν για το σύνολο του περιεχομένου, των σελίδων, των γραφικών, των εικόνων, των φωτογραφιών και γενικά των αρχείων που περιλαμβάνονται σε αυτόν. Συνεπώς, οφείλει να διαβάσει προσεκτικά τους όρους αυτούς πριν από την επίσκεψη ή/και τη χρήση των σελίδων και των υπηρεσιών του «δικτυακού τόπου». Εάν δεν συμφωνεί, τότε οφείλει να μην κάνει χρήση των υπηρεσιών/σελίδων και του περιεχομένού του. Ο επισκέπτης/χρήστης παρακαλείται να ελέγχει το περιεχόμενο των συγκεκριμένων σελίδων για ενδεχόμενες αλλαγές. Η εξακολούθηση της χρήσης των σελίδων/υπηρεσιών του «δικτυακού τόπου» ακόμη και μετά τις όποιες αλλαγές σημαίνει την ανεπιφύλακτη εκ μέρους του επισκέπτη/χρήστη αποδοχή των όρων αυτών.
Απαγορεύεται αυστηρά η χρήση των δυνατοτήτων του «δικτυακού τόπου», π.χ. προσωπικά μηνύματα, υπογραφές κ.τ.λ. για διαφημιστικούς λόγους, προώθηση άλλων ιστοσελίδων, προϊόντων ή υπηρεσιών. Όσο αφορά την διαφήμιση προϊόντων ή υπηρεσιών υπάρχει σχετική κατηγορία προσφορών. Εκεί μπορούν οι ενδιαφερόμενες εταιρείες, αφού εκδηλώσουν την προσφορά τους κατόπιν επικοινωνίας με τον διαχειριστή, να αναρτήσουν τις προσφορές τους. Η επικοινωνία μπορεί να πραγματοποιηθεί και με την χρήση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας στη διεύθυνση info@vwclub.gr.
Spam θεωρούνται οι ενέργειες έμμεσης διαφήμισης προϊόντων ή sites μέσα από τις δημόσιες συζητήσεις, τα προσωπικά μηνύματα, τις υπογραφές κ.τ.λ. Όταν πραγματοποιηθεί επανάληψη αναφοράς σε συγκεκριμένο site ή προϊόν πάνω από πέντε (5) φορές, από ένα ή περισσότερα μέλη, τότε θεωρείται ότι γίνεται spam και θα λαμβάνονται τα κατάλληλα μέτρα.

Ενδεχόμενη παράβαση των ειδικών κανόνων του Φόρουμ μπορεί να επιφέρει, μεταξύ άλλων, την προσωρινή ή μόνιμη απομάκρυνση του μέλους από τις δημόσιες συζητήσεις, την προσωρινή διακοπή της λήψης μηνυμάτων, την δέσμευση του ψευδωνύμου.

Όροι Χρήσης

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα παρακαλουσα να ηρεμησουν οι τονοι σας αμεσως!

τωρα για εσενα VW VS 2011 μαλλον οταν εκανες λογαριασμο στο forum μας δεν διαβασες καλα τους ορους χρησης!

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα παρακαλουσα να ηρεμησουν οι τονοι σας αμεσως!

τωρα για εσενα VW VS 2011 μαλλον οταν εκανες λογαριασμο στο forum μας δεν διαβασες καλα τους ορους χρησης!

Θα σας παρακαλούσα να μιλάτε πιο ευγενικά!Όσο για τους όρους θα τους διαβάσουμε μαζί με όσους εμπλέκονται στο δικαστήριο.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μηνύσεις ακούω...!!!

ταρατατάμ, Κωστάκης (me) to the rescue (DiS θα σε σώσω!!!)

Ας περάσουμε τώρα από την πλάκα να ασχοληθούμε σοβαρά με το όλο θέμα... καταρχήν θα ήθελα να παρακαλέσω να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα...

Αγαπητέ VW VS 2011 δεν υπάρχει λόγος να απειλείς με μηνύσεις όλους εδώ μέσα. Θεωρούμε πως έγινε παρεξήγηση και είσαστε 2 διαφορετικά άτομα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να φαγωθείτε με όλο τον κόσμο. Αλλά μπορούσες κάλλιστα να απαντήσεις ευγενικά και χωρίς να χρειαστεί να προκαλέσεις και φυσικά να επιτεθείς προσωπικά προς άλλα μέλη. Ειδικά δε όταν δεν είναι το συνεργείο σου αλλά κάποιο συνεργείο στο οποίο πήγες και έμεινες ευχαριστημένος ε τότε δεν υπάρχει λόγος να φανατίζεσαι και να τρελαίνεσαι... θεωρώ πάντα, λογικά σκεπτόμενος.

Τέλος όπως πολύ σωστά παρέθεσε και ο Speedy σύμφωνα με τους όρους απαγορεύεται η διαφήμιση εμπόρων / καταστημάτων κλπ μέσα από τις σελίδες μας και εκτός των προκαθορισμένων χώρων. Καλώς η κακώς αφήνουμε -παρόλα αυτά- να γίνεται διαφήμιση στις σελίδες του φόρουμ σε διάφορες κατηγορίες αλλά δεν επιτρέπουμε την κατάχρηση και τον φανατισμό. Όπως αντίστοιχα έχει γίνει και σε άλλες περιπτώσεις έτσι και εδώ, δεχόμαστε την διαφήμιση αρκεί να είναι μέσα σε λογικά πλαίσια.

Αυτά για την ώρα...

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Μηνύσεις ακούω...!!!

ταρατατάμ, Κωστάκης (me) to the rescue (DiS θα σε σώσω!!!)

Ας περάσουμε τώρα από την πλάκα να ασχοληθούμε σοβαρά με το όλο θέμα... καταρχήν θα ήθελα να παρακαλέσω να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα...

Αγαπητέ VW VS 2011 δεν υπάρχει λόγος να απειλείς με μηνύσεις όλους εδώ μέσα. Θεωρούμε πως έγινε παρεξήγηση και είσαστε 2 διαφορετικά άτομα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να φαγωθείτε με όλο τον κόσμο. Αλλά μπορούσες κάλλιστα να απαντήσεις ευγενικά και χωρίς να χρειαστεί να προκαλέσεις και φυσικά να επιτεθείς προσωπικά προς άλλα μέλη. Ειδικά δε όταν δεν είναι το συνεργείο σου αλλά κάποιο συνεργείο στο οποίο πήγες και έμεινες ευχαριστημένος ε τότε δεν υπάρχει λόγος να φανατίζεσαι και να τρελαίνεσαι... θεωρώ πάντα, λογικά σκεπτόμενος.

Τέλος όπως πολύ σωστά παρέθεσε και ο Speedy σύμφωνα με τους όρους απαγορεύεται η διαφήμιση εμπόρων / καταστημάτων κλπ μέσα από τις σελίδες μας και εκτός των προκαθορισμένων χώρων. Καλώς η κακώς αφήνουμε -παρόλα αυτά- να γίνεται διαφήμιση στις σελίδες του φόρουμ σε διάφορες κατηγορίες αλλά δεν επιτρέπουμε την κατάχρηση και τον φανατισμό. Όπως αντίστοιχα έχει γίνει και σε άλλες περιπτώσεις έτσι και εδώ, δεχόμαστε την διαφήμιση αρκεί να είναι μέσα σε λογικά πλαίσια.

Αυτά για την ώρα...

Κώστας

Θα ήθελα να μου πείτε με ποια ιδιότητα επεμβαίνετεώς πυροσβεστικό μέσο και ως χείρας βοηθείας προς μερικούς-μερικούς?Δεν σας γνωρίζω ούτε εσάς αλλά ούτε τα υπόλοιπα μέλη του club με τους οποίους έχω και την διένεξη.Έχω όλη την καλή διάθεση να καταλάβω το τρόπο που λειτουργεί το forum αλλά δεν μπορώ.

Προσπάθησα να ενημερώσω τα μέλη για το συνεργείο στο οποίο πηγαίνω τώρα 25 χρόνια και να πω και εγώ την γνώμη μου όπως οι υπόλοιποι.¶ρχισαν αμέσως οι αντιδράσεις επειδή προσπαθήσαμε εγω και ο κος Κώστας να αποκαταστήσουμε και να δικαιώσουμε το όνομα του ανθρώπου που μας έχει φερθεί με τον καλύτερο τρόπο και τις καλύτερες τιμές.

ΌΠως σας είπα είμαι δικηγόρος και η δουλεία μου είναι να υπηρετώ την δικαιοσύνη και την αλήθεια.Για ποιο λόγο λοιπόν επιτρέψατε σε κάποιους να αναφέρονται σε αυτό το συνεργείο και να το συκοφαντούν χρόνια τώρα, μιλώντας για ακβριβές τιμές και δεν επιτρέπετε σε εμάς να αποκαταστήσουμε την αλήθεια???

Ο εν λόγω ιδιοκτήτης του συνεργείου που συκοφαντήθηκε(δεν αναφέρω το όνομα του για να μην λένε μερικοί πως τον διαφημίζω) ενημερώθηκε από εμένα εχθές και έχει κινήσει διαδικασία μήνυσης προς τον κύριο συγκεκριμένα που τον συκοφάντησε.

Εσείς λοιπόν έπρεπε να προστατέψετε τον χώρο από τέτοιου επιπέδου επαγγελματίες ή μάλλον καλύτερα αντιεπαγγελματίες και να τους συμβουλέψετε πως θα αυξήσουν την δουλεία με άλλους τρόπους και όχι με το να κατηγορούν επαγγελματίες στην αγορά με τόσο υψηλό επίπεδο υπηρεσιών και φήμης.

Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά το θέμα είναι πάρα πολύ σοβαρό και το σωστό είναι να λυθεί στα δικαστήρια αφού εν αγνοία του κυρίου αυτού προκαλείται άσχημη φημολογία πολλά χρόνια τώρα.Ας λύσουν λοιπόν τις διαφορές τους δικαστικώς και όχι εδώ!

Θα σας παρακαλέσω επίσης να κατέβουν αμέσως τα αναρτημένα μηνύματα που τον αφορούν το εν λόγω συνεργείο από την έναρξη του forum και έπειτα καθώς επίσης να αναρτηθεί πάλι το μήνυμα μου που ήταν γραμμένο με κεφαλαία κα το κατεβάσαν.

Είμαι στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Υ.Γ. ο δικηγόρος του κυρίου δεν είμαι εγώ καθώς εμπλέκομαι στην υπόθεση και δεν είναι σωστά αλλά η κα Τζανάκου Μαρίνα.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας,

Λ.Πετμεζάκης

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ως πυροσβεστικό μέσο ναι, ως χείρα βοηθείας όχι... δεν θα το έλεγα.

Όντας ο διαχειριστής του forum πρέπει μέσα σε όλα τα άλλα που κάνω κατά καιρούς, να φροντίζω ώστε να επικρατεί μια βασική ηρεμία. Θεώρησα λοιπόν πως πάει να ξεκινήσει "φαγωμάρα" και παρακάλεσα να ηρεμήσουν τα πνεύματα.

Είσαστε λοιπόν ένας ευχαριστημένος πελάτης από το συνεργείο σας, χαίρομαι για αυτό. Τώρα ο κάθε ένας εδώ εκφράζει την προσωπική του γνώμη και άποψη και δεν θεωρώ πως γίνεται συκοφαντία με το να αναφερθεί π.χ. κάποιο μέλος ότι ξέρει κάποιον άλλο φθηνότερο ή κάτι σχετικό. Π.χ. εγώ πηγαίνω σε ένα Χ συνεργείο στο Αιγάλεω ενώ γνωρίζω πως υπάρχουν και άλλα φθηνότερα αλλά μου αρέσει η δουλειά που γίνεται και η επαφή που έχω με τα παιδιά εκεί και δεν θα παρεξηγηθώ και σίγουρα και ο μηχανικός μου δεν θα παρεξηγηθεί αν του πουν ότι στο Χ-Ψ πράγμα είναι ακριβός και υπάρχουν άλλοι φθηνότεροι. Αντιθέτως θα κοιτάξει να δει αν μπορεί να κάνει μια ακόμη καλύτερη τιμή χωρίς να ρίξει την ποιότητά του και δεν θα προχωρήσει στο να πει ότι τον συκοφαντούν κλπ. κλπ.

Και στην τελική θεωρώ πως όλα μας τα μέλη είναι νοήμοντα όντα και έχουν κριτική ικανότητα οπότε διαβάζουν, δοκιμάζουν και επιλέγουν από μόνοι τους το που θα πάνε για το σέρβις τους, για την φανοποιεία, για τα αξεσουάρ κ.ο.κ.

Ούτε μπαμπούλες είμαστε ούτε θα πέσει να φάει κάποιος κάποιον άλλο γιατί δεν πήγε εκεί που του πρότεινε ο άλλος.

Τέλος υπάρχουν και οι κατηγορίες των προσφορών όπου μπορούν οι έμποροι να αναρτούν τις προσφορές τους ή αν έχουν κάνει επίσημη προσφορά στην λέσχη φίλων και κατόχων VW, υπάρχει η ξεχωριστή κατηγορία για αυτούς που η προσφορά τους είναι κατά κάποιο τρόπο "επιβεβαιωμένη".

Δεν υπάρχει κάποιος "μαγικός" τρόπος που λειτουργεί το forum, αντιθέτως είναι πολύ απλό και πιστεύω πως όλα λίγο πολύ αποσαφηνίζονται στους όρους χρήσης της σελίδας.

In any case, θεωρώ πως έγινε παρεξήγηση στο θέμα των 2 μελών και ενδεχομένως να συνετέλεσαν και τα κεφαλαία που χρησιμοποιήθηκαν (να ενόχλησαν τον κόσμο) καθώς στην γλώσσα του Internet η χρήση των κεφαλαίων σημαίνει φωνές, οπότε πολλοί θεώρησαν πως υπήρξε ένας φανατισμός και μια προσπάθεια "μαζέματος πελατείας".

Θέλω να πιστεύω πως η όλη παρεξήγηση λύνεται εδώ και δεν θα υπάρξει συνέχεια. Τώρα όσο για το θέμα της μήνυσης είναι καθαρά επιλογή του κυρίου Ζαχαριουδάκη -αν και δεν αξίζει καν τον κόπο να μπει σε αυτή τη διαδικασία κατά την γνώμη μου- και από πλευράς μου θα του ευχηθώ καλό κουράγιο γιατί αυτές οι διαδικασίες είναι χρονοβόρες.

Και απλά έτσι "εγκυκλοπαιδικά" εντελώς που γίνεται η συκοφαντία για τον εν λόγω κύριο στο forum μας;

Γιατί μέχρι πρότινος θυμάμαι καλά σχόλια για το εν λόγω συνεργείο.

Κώστας Κ.

Link to comment
Share on other sites

Ως πυροσβεστικό μέσο ναι, ως χείρα βοηθείας όχι... δεν θα το έλεγα.

Όντας ο διαχειριστής του forum πρέπει μέσα σε όλα τα άλλα που κάνω κατά καιρούς, να φροντίζω ώστε να επικρατεί μια βασική ηρεμία. Θεώρησα λοιπόν πως πάει να ξεκινήσει "φαγωμάρα" και παρακάλεσα να ηρεμήσουν τα πνεύματα.

Είσαστε λοιπόν ένας ευχαριστημένος πελάτης από το συνεργείο σας, χαίρομαι για αυτό. Τώρα ο κάθε ένας εδώ εκφράζει την προσωπική του γνώμη και άποψη και δεν θεωρώ πως γίνεται συκοφαντία με το να αναφερθεί π.χ. κάποιο μέλος ότι ξέρει κάποιον άλλο φθηνότερο ή κάτι σχετικό. Π.χ. εγώ πηγαίνω σε ένα Χ συνεργείο στο Αιγάλεω ενώ γνωρίζω πως υπάρχουν και άλλα φθηνότερα αλλά μου αρέσει η δουλειά που γίνεται και η επαφή που έχω με τα παιδιά εκεί και δεν θα παρεξηγηθώ και σίγουρα και ο μηχανικός μου δεν θα παρεξηγηθεί αν του πουν ότι στο Χ-Ψ πράγμα είναι ακριβός και υπάρχουν άλλοι φθηνότεροι. Αντιθέτως θα κοιτάξει να δει αν μπορεί να κάνει μια ακόμη καλύτερη τιμή χωρίς να ρίξει την ποιότητά του και δεν θα προχωρήσει στο να πει ότι τον συκοφαντούν κλπ. κλπ.

Και στην τελική θεωρώ πως όλα μας τα μέλη είναι νοήμοντα όντα και έχουν κριτική ικανότητα οπότε διαβάζουν, δοκιμάζουν και επιλέγουν από μόνοι τους το που θα πάνε για το σέρβις τους, για την φανοποιεία, για τα αξεσουάρ κ.ο.κ.

Ούτε μπαμπούλες είμαστε ούτε θα πέσει να φάει κάποιος κάποιον άλλο γιατί δεν πήγε εκεί που του πρότεινε ο άλλος.

Τέλος υπάρχουν και οι κατηγορίες των προσφορών όπου μπορούν οι έμποροι να αναρτούν τις προσφορές τους ή αν έχουν κάνει επίσημη προσφορά στην λέσχη φίλων και κατόχων VW, υπάρχει η ξεχωριστή κατηγορία για αυτούς που η προσφορά τους είναι κατά κάποιο τρόπο "επιβεβαιωμένη".

Δεν υπάρχει κάποιος "μαγικός" τρόπος που λειτουργεί το forum, αντιθέτως είναι πολύ απλό και πιστεύω πως όλα λίγο πολύ αποσαφηνίζονται στους όρους χρήσης της σελίδας.

In any case, θεωρώ πως έγινε παρεξήγηση στο θέμα των 2 μελών και ενδεχομένως να συνετέλεσαν και τα κεφαλαία που χρησιμοποιήθηκαν (να ενόχλησαν τον κόσμο) καθώς στην γλώσσα του Internet η χρήση των κεφαλαίων σημαίνει φωνές, οπότε πολλοί θεώρησαν πως υπήρξε ένας φανατισμός και μια προσπάθεια "μαζέματος πελατείας".

Θέλω να πιστεύω πως η όλη παρεξήγηση λύνεται εδώ και δεν θα υπάρξει συνέχεια. Τώρα όσο για το θέμα της μήνυσης είναι καθαρά επιλογή του κυρίου Ζαχαριουδάκη -αν και δεν αξίζει καν τον κόπο να μπει σε αυτή τη διαδικασία κατά την γνώμη μου- και από πλευράς μου θα του ευχηθώ καλό κουράγιο γιατί αυτές οι διαδικασίες είναι χρονοβόρες.

Και απλά έτσι "εγκυκλοπαιδικά" εντελώς που γίνεται η συκοφαντία για τον εν λόγω κύριο στο forum μας;

Γιατί μέχρι πρότινος θυμάμαι καλά σχόλια για το εν λόγω συνεργείο.

Κώστας Κ.

Τα αρνητικά σχόλια περί ακριβής τιμολόγησης έγιναν από κάποιον "autopainter" για τον οποίο έχω πλήρως ενημερωθεί και τώρα μπορώ να εξηγήσω γιατί όλο αυτό το μένος από την πλευρά του προς το εν λόγω συνεργείο.

Αν είσασταν αντικειμενικός και αμερόληπτος δεν θα είχατε επιτρέψει να παραμείνει αναρτημένο το συγκεκριμένο μήνυμα.Μου αναφέρατε πως καλώς ή κακώς επιτέπετε την διαφήμιση όμως δεν πρέπει να επιτρέπετε τη δυσφήμιση και ειδικά από τέτοιου είδους επιπέδου ανθρώπους.

Καλό κουράγιο να ευχηθείτε σε εκείνον λοιπόν γιατί δυστυχώς για αυτόν οι συζητήσεις είναι εκτυπωμένες και ήδη τις κατέχει η νομική υπηρεσία του κου Ζαχαριουδάκη.

Επίσης επειδή μέχρι πρότινος "θυμάστε καλά σχόλια" για τον προαναφερθέν συνεργείο μπορείτε σας παρακαλώ να μου επισυνάψετε μερικά?Ειλικρινά θα ήταν πολύ ενδιαφέρον...

Εδώ τελειώνει ο δικός μου ρόλος της αποκατάστασης της αλήθειας για το εν λόγω θέμα.Σας παρακαλώ όλοι να φροντίσετε να διατηρείτε το επίπεδο ψηλά και επικεντρωμένο σε θέματα ενημέρωσης και υποστήριξης και όχι σε συκοφαντικές δυσφημίσεις και επιτηδευμένες προωθήσης που αποσκοπούν σε οικονομικά συμφέροντα.Είσασταν συζητήσιμος και συνεργάσιμος μαζί μου και σας ευχαριστώ όμως πρέπει να κάνετε το ίδιο και για την αντίπερα όχθη.

καλή σας ημέρα

Λ.Πετμεζάκης

Link to comment
Share on other sites

Τα αρνητικά σχόλια περί ακριβής τιμολόγησης έγιναν από κάποιον "autopainter" για τον οποίο έχω πλήρως ενημερωθεί και τώρα μπορώ να εξηγήσω γιατί όλο αυτό το μένος από την πλευρά του προς το εν λόγω συνεργείο.

Αν είσασταν αντικειμενικός και αμερόληπτος δεν θα είχατε επιτρέψει να παραμείνει αναρτημένο το συγκεκριμένο μήνυμα.Μου αναφέρατε πως καλώς ή κακώς επιτέπετε την διαφήμιση όμως δεν πρέπει να επιτρέπετε τη δυσφήμιση και ειδικά από τέτοιου είδους επιπέδου ανθρώπους.

Καλό κουράγιο να ευχηθείτε σε εκείνον λοιπόν γιατί δυστυχώς για αυτόν οι συζητήσεις είναι εκτυπωμένες και ήδη τις κατέχει η νομική υπηρεσία του κου Ζαχαριουδάκη.

Επίσης επειδή μέχρι πρότινος "θυμάστε καλά σχόλια" για τον προαναφερθέν συνεργείο μπορείτε σας παρακαλώ να μου επισυνάψετε μερικά?Ειλικρινά θα ήταν πολύ ενδιαφέρον...

Εδώ τελειώνει ο δικός μου ρόλος της αποκατάστασης της αλήθειας για το εν λόγω θέμα.Σας παρακαλώ όλοι να φροντίσετε να διατηρείτε το επίπεδο ψηλά και επικεντρωμένο σε θέματα ενημέρωσης και υποστήριξης και όχι σε συκοφαντικές δυσφημίσεις και επιτηδευμένες προωθήσης που αποσκοπούν σε οικονομικά συμφέροντα.Είσασταν συζητήσιμος και συνεργάσιμος μαζί μου και σας ευχαριστώ όμως πρέπει να κάνετε το ίδιο και για την αντίπερα όχθη.

καλή σας ημέρα

Λ.Πετμεζάκης

Καλησπέρα κύριε Πετμεζάκη,

Δυστυχώς όμως με αφήσατε με μία απορία... δεν μου απαντήσατε στο που είδατε στο forum μας να υπάρχουν οι συκοφαντίες που αναφέρεστε οπότε μάλλον ή λαθεύετε ή δεν είστε αυτός που ισχυρίζεστε...

Όντας σωστός απέναντί σας εγώ σας απαντώ στο ερώτημά σας και σας παραθέτω τα θετικά σχόλια που υπάρχουν στην σελίδα μας:

1. Καταρχήν το παρακάτω βρίσκεται σε κρυμμένο section καθώς το όλο θέμα είναι πάρα πολύ παλιό και πλέον μη ορατό:

Posted 04 October 2006 - 12:03:13

Μόλις γύρισα απο τον κ.Δήμο όπου έκανα service στον συνεργάτη του τον κ.Ζαχαριουδάκη (που ναι και συντεκνός μου)..Πραγματικά τον συνιστώ ανεπιφύλακτα για πολλούς λόγους...1ον ο ανθρωπος φάινεται πως γνωρίζει το αντικέιμενο του πολύ καλα και σου προτεινει αυτό που πραγματικά χρειάζεται το αυτοκίνητο και όχι αυτό που θα του αποφέρει μεγαλύτερο κερδος...2ον μου άρεσει πολύ η δουλειά του 3ον και σημαντικοτερο για εμενα...Ημουν απο πάνω καθ όλη την διάρκεια της εργασίας και δεν άφησα το αμάξι μου σε κάποιον άγνωστο μηχανικό της Χ αντιπροσωπειας...Και ειχα και παρέα τον Κ.Δήμο...!4ον το κόστος ηταν σχεδόν το μισό σε σχεση με την αντιπροσωπεια..

Αλλαξαμε μπουζί , λάδια , φίλτρα , υγρά όπου χρειαζοταν και το παιδί που ήταν εκει μου έκανε τον κινητήρα πραγματικά καινούργιο...!

Κ. Δήμο ευχαρίστω πολύ κι εσας και τον Κ.Μάνο..

2. και το παρακάτω:

Posted 08 December 2006 - 12:55:03

polo03, on 08/12/2006, 01:23 , said:

Σε εξουσιωδοτημένο φοβάμαι να μάθω τί θα μου ζητούσαν...

γύρω στο 1000 θα σου'παιρναν...

πάντως εγγυημένος μάστορας ειναι αυτός, με τον οποίον συστεγάζεται ο autopainter....

Μάνος Ζαχαριουδάκης....εγγύηση και πολύ φθηνός

Βέβαια σε αυτό που δεν μου απαντήσατε βρήκα μόνος μου κάποιο σχόλιο όπου μόνο συκοφαντία δεν θα το θεωρούσα και φυσικά δεν διέκρινα κανένα μένος στην δημοσίευση αυτή, καθώς αναφαίρετε πως είναι πολύ καλός μάστορας αλλά έχει ακουστεί πως έχουν υπάρξει μεγάλες χρεώσεις. Αυτό δεν αποτελεί την προσωπική γνώμη του μέλους αλλά σχόλια από τρίτα πρόσωπα. Μια αναφορά σε τιμές που μπορεί να κάνει κάποιος κατά την γνώμη μου πάντα δεν θεωρείται συκοφαντία εφόσον γίνεται με ευγενικό και σωστό τρόπο και όχι επιδεικτικά.

Και για τον δικό μου μηχανικό έχουν πει πως έκανε σε κάποιο αυτοκίνητο χαζομάρα ή σε κάτι ήταν ακριβός, δεν έκατσα να σβήσω την δημοσίευση, αντιθέτως τον έπιασα του το είπα και π.χ. μου είπε πες στο μέλος να έρθει να ξαναδούμε το αυτοκίνητό του ή ναι εκεί είμαι λίγο ακριβός γιατί τα ανταλλακτικά είναι ακριβά αλλά θα δω τι μπορώ να κάνω.

Στην τελική τα forums έχουν και αυτή την λογική, δημιουργείται μια online βάση δεδομένων τόσο με πληροφορίες για αντιμετώπιση προβλημάτων κλπ όσο και για να ανταλλάζουμε πληροφορίες αναφορικά με φθηνά & και καλά καταστήματα, συνεργεία, φανοποιεία. Σε όλους μας αρέσει η καλή κριτική αλλά σημασία έχει και από την "κακή" ή την λιγότερο καλή κριτική να βλέπουμε και το που ενδεχομένως είμαστε λάθος και να διορθωνόμαστε.

Anyway, δεν μπορούμε σίγουρα να επιβάλλουμε την γνώμη μας και να διευκρινήσω πως τα παραπάνω αποτελούν καθαρά προσωπική μου άποψη.

Αναφορικά με το θέμα των μηνύσεων, όπως και να έχει τα ψευδώνυμα ενός forum δεν αποτελούν στοιχεία ταυτοποίησης και όντας δικηγόρος θεωρώ πως το γνωρίζετε. Αντιθέτως μάλλον θα ξεκινήσει μια χρονοβόρα και πολυέξοδη διαδικασία προκειμένου να φτάσει στην ταυτοποίηση του ψευδώνυμου. Αυτό το αναφέρω εντελώς εγκυκλοπαιδικά έχοντας δουλέψει για περίπου 10 χρόνια σε παρόχους τηλεπικοινωνιών & internet και έχοντας μια βασική γνώση των διαδικασιών.

Παραμένω στη διάθεσή σας αν χρειαστείτε κάτι περαιτέρω.

Κώστας Κ.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ με λύπη την όλη διαμάχη και νομίζω οτι δεν ταιριάζει στην εικόνα του τόσο φιλόξενου "VWCLUB", που δίνει βήμα σε όλα τα μέλη με περίσσια ελευθεριά σε σχέση μα τα υπόλοιπα clubs.

Θα παρακαλούσα κύριε Πετμεζάκης, αν μου επιτρέπεται βέβαια, να ξεχάσουμε την όλη υπόθεση, ότι έγινε έγινε, δεν είναι λόγος για μια ή δυο αντίθετες απόψεις να φτάσουμε στις αίθουσες των δικαστηρίων.

Ευχαριστώ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Η συκοφαντία στην οποία αναφέρομαι έγκειτε στο μήνυμα που προαναφέρατε περί ακριβών τιμών.Μην βιάζεστε λοιπόν να με κατηγορήσετε ότι ¨λαθεύομαι¨ ή ότι δεν είμαι αυτός που ισχυρίζομαι.Κουράστηκα ειλικρινα να μου επιτήθεστε με αυτή την αστεία δικαιολογία.Το όνομα μου το έχω αναφέρει και μπορείτε να το πιστοποιήσετε στον δικηγορικό σύλλογο.

Όσο για την αναφορά των τιμών αν θέλετε να δεχτείτε την αποψή μου από νομικής πλευράς όταν δεν υπάρχουν αποδείξεις τότε αυτός που χρησιμοποίησε ¨λόγο τρίτου" είναι ο τελικός αποδέκτης των ευθυνών.Συνεπώς ο κύριος autopainter λογίζεται υπεύθυνος και οι κατηγορίες απευθύνονται σε αυτόν και όχι σε κάποιο τρίτο φανταστικό πρόσωπο.

Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει πλέον να μάθω τι έχουν πει για τον δικό σας μηχανικό ούτε έξυπηρετεί σε κάτι να μου το αναφέρετε.

Μπορείτε σας παρακαλώ επίσης να μου λύσετε την εξής απορία?

Είπατε πως στο forum δημιουργείται μία βάση δεδομένων για την λύση ή την αντιμετώπιση προβλημάτων.Και σας θέτω το ερώτημα τι πρόβλημα έλυσε ο κ.Autopainter θέτοντας αυτόν τον ισχυρισμό όταν δεν έχει δεχθεί κανένα ερώτημα για τον συγκεκριμένο κύριο?

Ορμώμενος λοιπόν από τα λεγόμενά σας μπορείτε σας παρακαλώ να μου εξηγήσετε πως γίνεται τα σχόλια που αναδεικύουν και επιβραβεύουν την απόδοση του κυρίου Ζαχαριουδάκη να είναι σε κρυμμένα section και να μην είναι ορατά και να είναι ορατά σχόλια προγενέστερα αυτών?

Τώρα όσον αφορά στα ψευδώνυμα α΄ποτελούν στοιχεία ταυτοποίησης όταν συνάδουν με link αναρτημένα που κατευθύνουν στην επιχείρηση του ιδίου, καθώς και άλλα στοιχεία όπως ηλικία κλπ.

Σας παρακαλώ για τελευταία φορά μην υποτιμάται την νοημοσύνη μου,να σεβαστείτε την ηλικία μου και το επάγγελμά μου καθώς και την προσπάθεια μου να εξευγενίσω τον σκοπό και την λειτουργεία αυτού του club χωρίς να παρεκκλίνει σε λάθος σκοπούς .Κάτι που ως διαχειριστής έπρεπε να είχατε πράξει και αντιληφθεί πολύ πριν από εμένα εσείς.

Δεν χρειάζεται να παραμείνεται στην διάθεσή μου κ.Κώστα καθώς είναι πλέον φανερό πως μάταια συζητάμε και μάταια προσπαθήτε να καλύψετε τα ακάλυπτα.

κ.nikoskallithea

Είναι όντως λυπητερό αυτό που συμβαίνει αλλά συγχρόνως και επικύνδυνο και ανεξέλεγκτο καθώς πιθανόν να έχει δημιουργηθεί λανθάνουσα εικόνα ενός ,κατά την γνώμη μου, άριστου επαγγελματία με υψηλή προσφορά στην αγορά.Γιατί λοιπόν να κατηγορείται αυτός ο κύριος και ειδικά εν αγνοία του?Επειδή μήπως κοιτάζει την δουλεία του,δεν κατηγορεί κανένα και δεν ασχολείται με το forum ώστε να έχει προσβαση και εικόνα αυτών των κατηγοριών?

Δεν χρέιάζεται να με παρακαλάς για να ξεχαστεί η υπόθεση αφού ήδη έχει πάρει τον δρόμο της δικαιοσύνης με εντολή του κ.Ζαχαριουδάκη και οχι δική μου.

Ξέρεις, το πρόβλημα είναι πως δεν πρόκειται για μία ή δύο αντίθετες απόψεις αλλά για κατηγορίες απαγγελματικού επιπέδου που μπορεί να βλαψουν έναν επαγγελματία.Όπως δεν θα μου άρεσε εμένα έτσι δεν θα επιτρέψω όσο μπορώ να συμβαίνει αυτό σε ανθρώπους που εκτιμώ και με έχουν βοηθήσει.

Παρόλο φίλε μου που ζήτησα να κατέβει αυτό το μήνυμα ο κ.Κώστας συνεχίζει να το αφήνει αναρτημένο.Βλέπεις λοιπόν και μόνος σου πως δεν υπάρχει πνέυμα συνεργασίας και όλα είναι σκοπιμότητες και όχι απλά αντικρουόμενες απόψεις σε ένα θέμα απλό.

Ελπίζω να κατάλαβες τώρα την σπουδαιότητα του ζητήματος.

Σ`ευχαριστώ για τον χρόνο σου και για την προσπαθειά σου να δωθεί μία λύση.

Λ.Πετμεζάκης

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είναι σωστό να αφήνουμε εκκρεμότητες....

Με την περίπτωσή μου τί θα γίνει κύριε δικηγόρε ?

Να ειδοποιήσω τον δικηγόρο μου ώστε να ενεργοποιηθεί για την επικείμενη μήνυση που θα καταθέσετε ? Εσείς θα την καταθέσετε ή κάποιος άλλος ? Προσωπικά έχω μπερδευτεί μιας και δεν γνωρίζω κανένα εμπλεκόμενο και δεν έχω καταλάβει τίνος τα συμφέροντα θίχθηκαν. Τα δικά σας ως πελάτη του συγκεκριμένου συνεργείου ? Του ιδιοκτήτη του συνεργείου, ή όλων μαζί ?

Επίσης έχετε στοιχειοθετήσει κατηγορία ? Για ποιό λόγο θα με μηνύσετε ? Να γνωρίζουμε ώστε να ετοιμάσουμε υπερασπιστική γραμμή.

Να τον ενημερώσω επίσης να κινήσει τις διαδικασίες ώστε να «αποκρούσω» τις απειλές που μου απευθύνατε (αν και ο Κωστάκης προσφέρθηκε να με σώσει... ;)) ?

Πάντως σας συγχαίρω για το πάθος με το οποίο υπερασπίζεστε τα συμφέροντα του μηχανικού σας. Ούτε ο ίδιος ή συγγενής του δε θα το έκανε αυτό... Εύγε.

Με εκτίμηση (όχι “¶ντε Γεια” όπως εσείς που υπερασπίζεστε την ευγένεια),

κ.DiS.

θα σας παρακαλούσα ένας ένας να μου θέτει ερωτήματα γιατίδεν σας προλαβαίνω...

Κύριε DIS λοιπόν που διέπεστε από ευγένεια παρόλο που ακόμα δεν έχετε αναφέρει το όνομά σας, θα σας παρακαλούσα αν θέλετε το όνομα σας να συμπεριληφθεί στην δικογραφία να προσκομίσετε στον κ.Ζαχαριουδάκη τα πλήρη στοιχεία σας.

Και για την ιστορία δεν είμαστε συγγενείς με τον κ.Ζαχαριουδάκη αλλά συμπατριώτες και αυτό είναι ΄πολύ σημαντικό για εμένα.

Τώρα αν επιβραβεύετε το πάθος μου μπορείτε να γίνεται πολύ εύκολα πελάτης μου,είναι περιττά τα κοπλιμέντα.

Καλό βράδυ σε όλους,

Link to comment
Share on other sites

Είμαι διαθέσιμος ως μάρτυρας υπεράσπισης του διάδικου Κου DIS :whistling: .

Κώστας

Πρόσεχε τι θα πεις γιατι η δικη Θα εχει και ενόρκους. :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Τα αρνητικά σχόλια περί ακριβής τιμολόγησης έγιναν από κάποιον "autopainter" για τον οποίο έχω πλήρως ενημερωθεί και τώρα μπορώ να εξηγήσω γιατί όλο αυτό το μένος από την πλευρά του προς το εν λόγω συνεργείο.

?

Και........

Παρακολουθώ το όλο θέμα με πολύ μεγάλη προσοχή . :whistling:

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

Αξιότιμε κύριε,

όπως έχει αναφερθεί σε όλες τις παρόμοιες περιπτώσεις θα πρέπει ο θιγόμενος -αν υπάρχει- να επικοινωνεί απευθείας με αυτόν που θεωρεί ότι τον έθιξε και για κανένα λόγο να μην αναγράφει εδώ ή και οπουδήποτε αλλού στο Internet τα σχόλια του, και δει μέσω τρίτου.

Πέρα απο την παραπάνω άποψη, σημειώστε πως το αδίκημα της συκοφαντικής δυσφήμησης για να τελεστεί θα πρέπει να έχει αποδειχθεί ότι αυτό που αναφέρθηκε δεν είναι αληθές. Όμως όπως περιγράφεται στον Αστικό Κώδικα στα σχετικά άρθρα 362, 363, 364 και δεδομένου του εμπορικού ανταγωνισμού είναι αυτονόητο ότι σαφώς ενδέχεται να υπάρχουν επιχειρήσεις παρόμοιας ενασχόλησης, εργασιακής και ποιοτικής απόδοσης, με ηπιότερο ανταποδοτικό όφελος. ¶ρα η όποια υπόθεση έχει λεχθεί ενδέχεται να είναι αληθής, έστω και αν αφορά σχόλια τρίτου. Σε αυτή την περίπτωση ο κατηγορούμενος δεν τιμωρείται ούτε για απλή ούτε για συκοφαντική δυσφήμιση ανώνυμης εταιρείας.

Ακόμη θα ήταν καλό τόσο ο κύριος, τον οποίο φαίνεται να εκπροσωπείτε, να επικοινωνήσει ο ίδιος δια του νόμιμου αντιπροσώπου του και να πράξει αν δεν το έχει ήδη κάνει τις απαραίτητες και νόμιμες διαδικασίες.

Όμοια φαντάζομαι θα εργαστεί και ο διαχειριστής απο την δική του πλευρά και θα συνεργαστεί, όπως έχει συντελεστεί στο παρελθόν, με τις αρμόδιες αρχές.

Να συμπληρώσω επίσης πως το ψευδώνυμο σε ένα φόρουμ δεν αποτελεί πραγματικό στοιχείο ταυτοποίησης αλλά πιθανό ίχνος, και για την ταυτοποίηση του απαιτούνται πρόσθετες δικαστικές ενέργειες.

Τέλος, σημειώνω πως απο τα παραπάνω κείμενα σας συνεπάγεται αυτόματα το αδίκημα της συκοφαντικής δυσφήμησης μια και αναφέρετε ότι ο διαχειριστής έχει μεριμνήσει υπέρ ή κατά -δεν έχει σημασία- τρίτου, χωρίς να έχετε στοιχεία που να αποδεικνύουν το γεγονός αυτό. Δεδομένης της σχέσης σας με το εν λόγω κατάστημα που αποτελεί σχέση πελάτη-πωλητή, αποτελεί κίνητρο και στοιχειοθετείται ως επιχείρημα. ¶ρα θα συστήσω στον κύριο διαχειριστή να επιφυλαχθεί παντώς νομίμου δικαιώματος του, ειδικά όταν το όνομα του συγγραφέα - που υποτίθεται ότι είναι δικηγόρος - δεν υπάρχει στις δημόσιες λίστες των δικηγορικών συλλόγων Αθηνών - Πειραιώς.

Όλα τα παραπάνω αποτελούν προσωπική εκτίμηση και αναρτώνται με τις καλύτερες προθέσεις χωρίς όμως να θέλω να θίξω οποιονδήποτε παρόντα ή απόντα της συγκεκριμένης δημόσιας συζήτησης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας είμαι νέο μέλος στο vw club και με μεγάλη μου λύπη διάβασα τα παραπάνω σχόλιά η αν θέλετε προσωπικές γνώμες

του κάθε μέλους οι οποίες κατά την γνώμη κ προσωπκη μου εμπειρία είναι λανθασμένες ως προς το πρόσωπο του κυρίου κ αξιότιμου φύλου αν μου επιτρέπει βέβαια ο ίδιος <Αutopainter>.

Πριν λιγους μηνες εμεινα απο σασμαν κ επιδει προσφατα μετακόμισα αθηνα κ την βλαβη την επαθα εδω σε μια αναζήτησή μου στο ιντερνετ επεσα στο site του κυριου <autopainer> o οποίος,

1ον με εξυπηρέτησε και έδειξε άριστο επαγγελματικό επίπεδο ως προς το πρόσωπο μου κ το πρόβλημά μου και όσο άφορά την αξιολόγησή της δουλείας του κατά την γνώμη μου είναι επαγγελματίας κ από την εμπειρία μου ο καλύτερος μέχρι στιγμής που έχω δει.

2ον μου σύστησε ενα συνεργείο στο οποίο ο Κύριος μηχανικός επίσης έδειξε κ αυτός ανάλογο επαγγελματικό επίπεδο στην βλάβη του αυτοκινήτου μου στον οποίο και επίλυσα την βλάβη καθως κ πολλές άλλες που προέκυψαν αργότερα κ πλέον το συστήνω ανεπιφύλακτα και βρίσκεται στα πατησιά.

Επομένως για όλα αυτα που υποθηκαν κατά του Κ <Autopainter> από τον παραπάνω κύριο τα θεωρώ κ συγνώμη για την έκφρασή ανέντιμα και αντιεπαγγελματικα λυπούμαι για αυτήν την τροπή που έχει πάρει το θέμα που διάβασα.

Οταν καποιος διαβαζει πολλα σχόλιά για τον <autopainter> τα οποια ειναι καλόβουλα, ευχαριστήρια κ αξιεπαινα οσο αφορά την δουλεια του,την εξυπηρέτησή του το οποιο συβαινει κ στους ανάλογους επαγγελματίες που συστήνει και δεν κοιτούν να βάλουν χέρι στην τσέπη του πελάτη άλλα κοιτούν την εξυπηρέτηση κ αντικειμενική αμυβη τους χωρίς να προσβάλουν τον πελάτη κ διαβάζω μονό ενα κακόβουλο σχόλιο-θέμα για αυτόν τα συμπεράσματα δικα σας κ της τσέπης σας :thumbsup: ..

Τελος δεν ξερω αν μπορω να σας πω κυριο γιατι μονο αυτο δεν δείχνετε σας παρακαλω αλλάξτε χομπυ γιατι δεν ειστε καλος συγραφεας.

Ευχαριστω πολυ και μπράβο :thumbsup::D στο vw club k στα μελη του για την πασα βοήθειά που προσφέρετέ στα μελη αλλα κ στα μελλοντικα μελη. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ξεχασα να αναφερω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κ. Δήμο,στον Κ. Μάκη κ στον Κώστα για την ευγένειά κ τον επαγγελματισμό ως προς το πρόσωπο μου δηλαδή το πρόσωπο ενως ΠΕΛΆΤΗ.. :lol::clapping: :clapping: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by loco_2
Link to comment
Share on other sites

Τοσες μερες διαβαζω με προσοχη το θεμα με την συγκριση των δυο συνεργειων και δεν εχω πει την αποψη μου λογω οτι δεν ειχα επισκεφτει το συνεργειο του Κυριου Μπουτρη σημερα ομως εκανα το σερβις εκει και μπορω να πω οτι εμεινα ενθουσιασμενος με την εξυπηρετηση την ευγενεια τους την τεχνικη τους καταρτιση τις τιμες τους και πολλα αλλα που οσοι εχουν επισκεφτει το συγκεκριμενο συνεργειο τα γνωριζουν πιστευω οτι ειναι οτι καλυτερο

Ναι πρεπει να τους κανουμε διαφημηση γιατι το αξιζουν και για οποιον κυριο θελει να μου κανει και εμενα μηνυση το ονομα μου ειναι

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι βλακειες ο καθενας θεωρει καλυτερο το συνεργειο που φτιαχνει το αυτοκινητο ειναι βλακεια να τρωγομαστε εδω μεσα για το ποιος εχει το καλυτερο συνεργειο που στην ουσια δεν ειναι καν δικο μας δηλαδη αν ηταν δικο μας θα σκοτωναμε ανθρωπο.

Φιλικα Σταυρος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...και εγω παρακολουθω με μεγαλη αμηχανια εδω και καιρο το συγκεκριμενο θεμα και ειλικρινα

εχω λυπηθει!!!!δεν θελω να παρω το μερος κανενος ουτε του Δημου ουτε και του κ.Ζαχαριουδακη γιατι στο παρελθον με εχουν εξυπηρετησει και οι 2 και μαλιστα εχω γλιτωσει αρκετα λεφτα απο τις υπηρεσιες που μου προσφεραν και οι 2!!!!!!Νομιζω λοιπον οτι ειναι σωστο να μιλησω τελειως αντικειμενικα και χωρις να θελω να επηρεασω την γνωμη κανενος...εαν ανατρεξετε σε παλιοτερα μου ποστ...ο Δημος πραγματικα με εσωσε απο μια πολυ ακριβη αγορα ανταλακτικου (μοτερ κλιματισμου)που δεν μπορουσα να το βρω ως μεταχειρισμενο και εδω σαλαμινα μου ζηταγανε απο 260-340 ευρω μονο για την αγορα του...ο δημος λοιπον μου βρηκε σε χρονο ρεκορ Ελαφρως μεταχειρ με 120 ευρω..και μεσω αυτου γνωρισα και τον κυριο ζαχαριουδακη για την τοποθετηση του και την συντηρηση του κλιματισμου...απο τον οποιο εμεινα σουπερ ευχαριστημενος και μαλιστα τον προτιμησα και στο επομενο σερβις που εκανα με την ιδια επαγγελματικη συμπεριφορα και ποιοτητα εργασιων οπως την προηγουμενη φορα....παραληλα ο Δημος μου εκανε και ενα γυαλισμα στο φτερο ..υστερα απο κακη επισκευη τοπικης βαφης αλουνου μαστορα....εδω να τονισω οτι πολλοι αλλοι φανοποιοι μου λεγαν για επαναβαφη ενω ο δημος μου το επανεφερε σε καινουργια κατασταση με γελοιο κοστος(απο ντροπη και μονο δεν το αναφερω).....

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟ ΜΕΛΟΝ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ....ΔΙΟΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΚΕΙ ΣΥΝΗΘΙΖΑ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2 ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΚΤΙΜΩ ΣΑΝ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ---ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΥΚΟΝΟΣ!!!!!!!!

Edited by panosss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.