Jump to content
alexlakis

Επιτέλους Συνεργείο Της Προκοπής!

Recommended Posts

Επισκέφθηκα και εγώ εχθές το συνεργείο του κ. Μπούτρη

για αλλαγή βαλβολίνες & υγρά φρένων

Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση

Πεντακάθαρος χώρος

Και το σημαντικότερο όλων για την εποχή που διανύουμε οικονομικές τιμές

+1 από εμένα :yes:

Link to comment
Share on other sites

τελικα η δικη θα γινει πριν το 2012???μετα το 12 λενε για συντελεια του κοσμου και δεν ξερω αν προλαβαινουμε...παντω εγω θα παω με το μερος του δημου μιας και εχω συνεργασθει μαζι του και ναι συμφωνω με θετικα σχολια που γραφουν για τον δημο.οταν καποιος ειναι οκ να το προσεχουμε...τωρα κατηγορουμενος απο οτι καταλαβα ειναι αρα θα ειμαι μαρτυρας υπερασπισης κατηγορουμενου...ε ρε good wife αποδιδει τελικα οι σειρες με τους δικηγορους....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι μαρτυρας υπερασπισης κατηγορουμενου...ε ρε good wife αποδιδει τελικα οι σειρες με τους δικηγορους....

Quick σ’ευχαριστώ καλέ μου φίλε.

Όμως δεν έχω να φοβηθώ τίποτα, άλλος πρέπει να φοβάται!

Κατά καιρούς έχουμε δει αρκετούς τέτοιους τύπους που μπαίνουν σαν κομήτες σε διάφορα forums γράφουν κάτι και εξαφανίζονται

Στην προκειμένη περίπτωση ο ”Δικηγόρος” κάνοντας αρχικός τον ευχαριστημένο πελάτη του Κυρ. Ζ. μετά τον δικηγόρο και τέλος τον νομικό του σύμβουλο, προσπάθησε ατυχώς να συκοφαντήσει εμένα και να κάνει κακή διαφήμιση στο εν λόγω κύριο.

Αφού τελικά επέλεξε αυτόν τον χώρο για να γράψει (αυτά που νόμιζε ότι θα τον ανεβάσουν) θα του απαντήσω εδώ, ότι όλα αυτά που κάνει βλάπτουν τον ίδιο και το μαγαζί.

Το ότι έχει συμβεί είναι αποκλειστική επιλογή του και δεν έχω καμία ευθύνη, ας αφήσει αλαζονεία και μικροεγωισμούς κατά μέρος γιατί έρχονται δύσκολα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να προστεσω και εγω οτι το εξιδικευμενο συνεργειο θ.μπουτρησ κ.μπουτρησ ηταν αριστοσ στην δουλεια του και σοστωσ

επαγελματιασ απεναντι μου και φισικα στο GOLF 5 GTI που τον ευχαριστω παρα πολυ και για την βελτιωσει που μου εκανε

VW Group Service

θ.μπούτρης κ.μπουτρησ

Κουρτίδου 5 Κ. Πατήσια

210 8317811

Να είστε καλά όλοι παιδιά ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά λογία που λέτε.

Με εκτίμηση http://www.boutrisservice.gr/

:D

Link to comment
Share on other sites

Ως νεο μέλος αλλα ταυτόχρονα μέλος σε πολλα forum άνα είδος...

Θεωρω ότι απλα οι δεύτερη σελίδα με την όλη αντιπαράθεση πρέπει να σβηστει η να μεταφερθει.

Νομίζω οι ένα λόγω αντιπαραθέσεις ποσως μας ενδιαφέρουν.

Όταν με το καλο γυρίσω απο τα ταξιδάκι μας και μιας και έχω μεγαλώσει πατησια θα επισκεπτώ τον κο μπουτρη η τον κο κοκκινακη στο γαλατσι για κάποια πράγματα που με ενδιαφέρουν όπου και έπειτα θα μπορέσω και εγω να υποβάλλω την αποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικα προσεκτικος και σχολαστικος ,συνεργασιμος σε σημειο υπερβολης ο κ Μπουτρης και ο υος Κωνσταντινος ασχοληθηκαν με το αυτοκινητο μου με εμενα παρων χωρις να δυσανασχετουν στις ερωτησεις μου . Ειχε τοποθετηθει απο λαθος σε αλλο τοπο και χρονο ενα βεντιλατερ το οποιο ηταν ακαταλληλο για συνεργασια με τον εγκεφαλο του αυτοκινητου το οποιο δουλευε συνεχως στην 2η σκαλα!! ,υπηρχε μια αμφιβολια απο μερους μου για τον κωδικο του,και ακομα μια για την θεση καποιων σωληνωσεων στο αυτοκινητο (τεντωμενοι-και ειχαν ακουμπησει ελαφρως στα βεντιλατερ ειχαν σημαδια φθορας εκει καθιστωντας τα επιφοβα για διαροη) ... μεσα σε μια μερα βρεθηκε οτι ειναι ακαταλληλο ,βρεθηκε ο σωστος κωδικος βαση πλαισιου...,νεα σωληνακια ,νεος διακλαδωτης και οτι αλλο χρειαζοταν και παρελαβα το αμαξακι μου προσεγμενο και με περιση φροντιδα στις σωστες αποστασεις που πρεπει να εχουν οι σωληνώσεις απο τα βεντιλατερ και επειδη με ειδαν και ανήσυχο μου εβαλαν και ωραιοτατα τοποθετημενα tyre ups (χωρις να πληγωνουν τις σωληνωσεις)  ωστε να κοιμαμαι υσηχος και να μην γκρινιαζω... σαν υπερβολικος που ειμαι με το αυτοκινητο.

 

Η εργασια τους ,η σχολαστικοτητα τους και η καθαριοτητα τους ειναι ο λογος που θα τους ξανα προτιμησω ,για μενα το θεμα συνεργειου στην αθηνα νομιζω εκλεισε με τον καλυτερο τροπο, επισης ο αγνωστος σε μενα εως προχθες χρηστης methana με εξυπηρετησε ευλαβικα το παιδι στις μετακινησεις μου και σε ολες τις ερωτησεις μου για κωδικους etka και με βοηθησε στην αγνωστη για μενα Αθηνα ! Τον ευχαριστω παρα πολυ και αυτον που με ενα τηλεφωνημα ηρθε και με βοηθησε σαν να με ηξερε χρονια! 

Link to comment
Share on other sites

Θανο σε μένα πάντως με ενα προβληνα που ειχα δεν κατάφεραν και τίποτα και απλά με έστειλαν σε εξουσιοδοτημένο

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και στον "methana" για την βοήθεια που προσέφερε στον Θάνο και το γράφω γιατί έχω ακούσει και από αλλο μέλος πολύ θετικά

 

  σχόλια και αναρωτιέμαι γιατί χάθηκε :bad:

Link to comment
Share on other sites

Θανο σε μένα πάντως με ενα προβληνα που ειχα δεν κατάφεραν και τίποτα και απλά με έστειλαν σε εξουσιοδοτημένο

 Σε μενα εγινε το αντιθετο ...κανενας δεν εβλεπε οτι τα σωληνακια ειχαν μπει πανω με κακοτεχνια...και οτι ειχαν φθορες απο την επαφη τους με τα βεντιλατερ και απειχαν 2-3 χιλιοστα .. οι διακλαδωτηρες στο ψυγειο και αυτοι λαθος! Δεν ξερω για την περιπτωση σου , τι εγινε αλλα δεν ειναι κακο αν κατι δεν μπορουν να το βρουν να σε στειλουν καπου αλλου απο το να ανοιξουν ολο το αυτοκινητο... Εμενα μου ζητουσαν 60-70 ευρω για να κατεβασουν βεντιλατερ...(4 βιδες....) και  και να κανουν εναν ελεγχο ηλεκτρολογικο βημα βημα... και τα παιδια μου πηραν 30 ευρω εργατικα δηλαδη οσο εκρινα και εγω οτι ειναι ενα τιμιο και δικαιολογημενο ποσο.

Link to comment
Share on other sites

 Σε μενα εγινε το αντιθετο ...κανενας δεν εβλεπε οτι τα σωληνακια ειχαν μπει πανω με κακοτεχνια...και οτι ειχαν φθορες απο την επαφη τους με τα βεντιλατερ και απειχαν 2-3 χιλιοστα .. οι διακλαδωτηρες στο ψυγειο και αυτοι λαθος! Δεν ξερω για την περιπτωση σου , τι εγινε αλλα δεν ειναι κακο αν κατι δεν μπορουν να το βρουν να σε στειλουν καπου αλλου απο το να ανοιξουν ολο το αυτοκινητο... Εμενα μου ζητουσαν 60-70 ευρω για να κατεβασουν βεντιλατερ...(4 βιδες....) και  και να κανουν εναν ελεγχο ηλεκτρολογικο βημα βημα... και τα παιδια μου πηραν 30 ευρω εργατικα δηλαδη οσο εκρινα και εγω οτι ειναι ενα τιμιο και δικαιολογημενο ποσο.

 

Αφου στο ελυσε μπράβο μια χαρα, σου ετυχε και σενα η στραβή και μπηκες σε περιπέτειες, τελος παντων τελος καλό αλλα καλά.

 

Μπράβο και στον "methana" για την βοήθεια που προσέφερε στον Θάνο και το γράφω γιατί έχω ακούσει και από αλλο μέλος πολύ θετικά

 

  σχόλια και αναρωτιέμαι γιατί χάθηκε :bad:

 

Του τα πρήξανε του ανθρωπου και αποσύρθηκε, καμια φορα αναρωτιέμαι και εγω με μερικα φορουμ αν τελικα αξιζει να εισαι μελος ή οχι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ τον κυριο Δημο και τον κυριο Ζαχαριουδακη για τις υπηρεσιες τους.Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και δεν κοιτανε να σε κλεψουν οπως σε ενα αλλο συνεργειο που ειχα παει στην καλλιθεα που μου ζηταγε τα τριπλα απο τον Ζαχαριουδακη και τον κυριο Δημο.Σας ευχαριστω πολυ και τους 2

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για την ανασταση του τοπικ. και συγγνωμη αν παραβιαζω καποιον κανονα περι διαφημισης.
Αλλα θα ηταν αδικια οχι τοσο προς τον μαστορα ως προς τους απεπλισμενους κατοχους παλαιων. εχω ενα πασσατ 1600 του 97
και οντως το ανεστησε
Σχολαστικος , με τα γνησια ανταλακτικα, σε σημειο που ποναει το πορτοφολι μερικες φορες αλλα δεν φταιει αυτος .
Δεν θα σας πω ολη την ιστορια .
Θα σας πω μονο οτι εχει "αυτι" και ειχα πραγματικα οδηγηθει σε απογνωση να προσπαθω να πεισω αλλους μαστορες
οτι "να .. αυτο το γκουπ ενοοω " και να σου λενε "μα αυτο ειναι φυσιολογικο οταν πεφτεις σε λακουβα γιατι ειναι παλιο το αμαξι"

και οταν το οδηγησε ο Μακης ειπε ενα "Ωχ . Αστο μου" .
Αφιερωσε μια ολοκληρη μερα να βαζει βγαζει ψαλιδια να βρει ποιος διαολος ηταν.
οταν το πηρα το αμαξι περπαταγε στις λακουβες σαν γατουλης

Ολη ιστορια μου υπαρχει σε αλλο ποστ καθως εξελισσοταν και πριν παω στον Μακη. για οποιον αμφισβητει (και καλα κανει)
και ξαφνικα σταματαω να ποσταρω τι αλλαζω και τι θα αλλαξω.
γιατι ξαφνικα φτιαχνει το αμαξι μου.. Το ξαφνικα ειναι η επισκεψη στον Μακη την οποια εκανα εχοντας διαβασει αυτο ακριβως το τοπικ.
 

Link to comment
Share on other sites

Έχω επισκεφθεί το συνεργείο του κ. Μπουτρη, άλλες 2-3 φορές και ήμουνα απόλυτα ικανοποιημένος τόσο από τις υπηρεσίες, όσο και από τιμές και συμπεριφορά.

Σήμερα δυστυχώς απογοητευτηκα από την τιμή που πλήρωσα για σέρβις στα 50000 χιλιόμετρα σε polo tsi 1.2 του 2010. 375 ευρώ, για αλλαγή λαδιων, φίλτρο λαδιού, καμπίνας, βενζίνης, αέρα, μπουζί, τακάκια πίσω και υγρά φρένων. 255 ευρώ αυτά τα ανταλλακτικά και 120 ευρώ η εργασία.

Νομίζω ότι είναι πάρα πολλά τα 120 ευρώ για εργασία...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ακριβα, εφοσον ειναι σωστη και προσεκτικη δουλεια.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.