Jump to content
kouliss

1Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

6yearsvwclub-logof2.jpg

Αγαπητά μέλη,

η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στη Πανελλήνια Συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί το διήμερο 6-7 Μαρτίου 2010 στην Καλαμάτα. Εκεί θα γιορτάσουμε όλοι μαζί τα 6 χρόνια Hellenic VWClub και θα πραγματοποιήσουμε την κοπή της πίτας για το νέο έτος.

Το ξενοδοχείο που επιλέχθηκε είναι το Classical e-Filoxenia, μια πολυτελή ξενοδοχειακή μονάδα 4* στην οποία θα διανυκτερεύσουμε το βράδυ του Σαββάτου 6 Μαρτίου, και όχι μόνο για όσους επιθυμούν να παρατείνουν την εκδρομή tongue.gif.

Κόστος συμμετοχής* ανά άτομο/ημέρα (με πρωινό σε μπουφέ)

VIP Members

Μονόκλινο: 68 ευρώ

Δίκλινο: 38 ευρώ

Τρίκλινο: 38 ευρώ

Members

Μονόκλινο: 75 ευρώ

Δίκλινο: 45 ευρώ

Τρίκλινο: 45 ευρώ

παράδειγμα για 1 δίκλινο με 1 VIP μέλος και 1 απλό μέλος το κόστος είναι 83 ευρώ.

*Η τιμή συμμετοχής περιλαμβάνει τα έξοδα διανυκτέρευσης της 06/03/10, ανοικτού χώρου στάθμευσης, πρωϊνού, σύνδεση Internet, χρήση των εγκαταστάσεων εξωτερικής και εσωτερικής πισίνας, σάουνα, τζακούζι, οργάνων γυμναστκής, γήπεδου τέννις, πίτας, αναμνηστικού, τιμητικής πλακέτας και τυχόν άλλα έξοδα εκδήλωσης. Τυχόν πλεόνασμα από το κόστος συμμετοχής θα κατατεθεί στο ταμείο της λέσχης για την οικονομική της ενίσχυση.

Μην ξεχάσετε να φέρετε τα μαγιώ σας, αυτή την φορά!!! yahoo.gif

Μεσημεριανό Γεύμα Κυριακής

18 ευρώ/άτομο σε ταβέρνα (για όσους διανυκτερεύσουν τουλάχιστον 1 βραδυά).

Το μεσημεριανό γεύμα της Κυριακής 7 Μαρτίου περιλαμβάνει σαλάτα, ορεκτικά και κυρίως πιάτο (ενδεικτικά σαλάτα ανάμεικτη μαρούλι, λάχανο, καρότο - γουρουνοπούλα - λουκάνικο - φέτα - τζατζίκι - πατάτες - μπουρεκάκια ζαμπόν,τυρί - κυρίως πιάτο φιλέτο κοτόπουλο ή χοιρινή μπριζόλα ή μαγειρευτό π.χ. παστίτσιο ή μουσακά ή νηστίσιμο). Δεν περιλαμβάνει τυχόν ποτά/αναψυκτικά. Θα πραγματοποιηθεί σε ταβέρνα. Το κόστος του γεύματος θα προπληρωθεί. Στην ταβέρνα θα γίνει η κοπή πίτας και η κλήρωση.

Όσοι συμμετέχουν στο μεσημεριανό γεύμα να ζητήσουν από τον υπεύθυνο της εκδρομής (kouliss) κάποια στιγμή ΠΡΙΝ το γεύμα την ειδική κάρτα που θα χρησιμοποιηθεί από το μαγαζί για την διαπίστευση ότι είναι μέλη του VWClub.

Να σημειωθεί ότι όσα μέλη επιθυμούν μπορούν να εκμεταλευτούν τις ειδικές τιμές που αναγράφονται ώστε να διανυκτερεύσουν περισσότερες ημέρες (πριν π.χ. απο Πέμπτη, Παρασκευή ή μετά π.χ. Δευτέρα). Επίσης να ενημερώσουμε ότι το ξενοδοχείο παρέχει υπηρεσίες SPA και μπορείτε να ενημερωθείτε για αυτές απο την ιστοσελίδα τους ή να μας στείλετε τυχόν απορίες για να τις μεταβιβάσουμε.

Εάν κάποιο μέλος φέρει κατοικίδιο αυτό δεν θα πρέπει να κυκλοφορεί ελεύθερο ή να μένει σε κοινόχρηστους χώρους. Η παραμονή του κατοικιδίου εντός του δωματίου επιτρέπεται εφόσον τηρούνται αυστηρά οι κανόνες υγιεινής. Τα μέλη που θα φέρουν κατοικίδιο θα πρέπει να το δηλώσουν στον υπεύθυνο της εκδρομής (kouliss).

Τιμοκατάλογος για θεραπείες και υπηρεσίες SPA: OLIVE_SPA_SUMMER_RATES_2008.doc

Για αυθημερόν παρουσία ανά άτομο (Κυριακή 7 Μαρτίου 2010)

Το κόστος συμμετοχής είναι 20 ευρώ ανά άτομο και περιλαμβάνει το μεσημεριανό γεύμα της Κυριακής στη ταβέρνα (το οποίο δεν περιλαμβάνει ποτά/αναψυκτικά) και έξοδα εκδήλωσης (π.χ. πίτα, τιμητική πλακέτα κλπ). Το ποσό θα προπληρωθεί.

*Αν κάποιος δεν επιθυμεί να φάει τότε το κόστος συμμετοχής είναι 2 ευρώ.

Όσοι συμμετέχουν στο μεσημεριανό γεύμα να ζητήσουν από τον υπεύθυνο της εκδρομής (kouliss) κάποια στιγμή ΠΡΙΝ το γεύμα την ειδική κάρτα που θα χρησιμοποιηθεί από το μαγαζί για την διαπίστευση ότι είναι μέλη του VWClub.

Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στο μοναδικό διήμερο δηλώστε την συμμετοχή σας καταβάλλοντας τα χρήματα (μια και θα πρέπει να προκαταβληθούν στο ξενοδοχείο και την ταβέρνα) στους υπευθύνους που για κάθε περιοχή είναι ως εξής:

-Όλες οι πόλεις: kouliss

-Θεσσαλονίκη: White V GTI

-Ιωάννινα: PAGOURISTAS

-Κεντρική Ελλάδα: GraveDigger

popeye.gifΛήξη Προθεσμίας Συμμετοχών : Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου

*Η ημερομηνία λήξης σχετίζεται με τον αριθμό των δεσμευμένων δωματίων. Αν εξαντληθεί ο αριθμός των δεσμευμένων δωματίων τότε το μέλος που επιθυμεί θα επικοινωνεί απευθείας με τον kouliss ώστε να γίνεται έλεγχος διαθεσιμότητας.

Όσοι θέλετε να καταθέσετε το ποσό σε τραπεζικό λογαριασμό θα πρέπει να επικοινωνήσετε μέσω Π.Μ. με τον kouliss.

Ακόμα να υπενθυμίσουμε ότι μπορείτε να δίνετε τα χρήματα στις προγραμματισμένες συναντήσεις.

*** Περιληπτικό πρόγραμμα εκδρομής ***

-Σαββάτο:

  • αναχώρηση με προορισμό την ΚΑΛΑΜΑΤΑ απο διάφορες πόλεις ανά την Ελλάδα
  • ελέυθερο πρόγραμμα
  • 23:15 συγκέντρωση για βραδυνή έξοδο στο club DELUXE στη Καλαμάτα (! ;-))
-Κυριακή:
  • 11:10 ελεύθερος χρόνος ή κατ' ιδίαν συζήτηση με τα μέλη του Δ.Σ.
  • 11:45 αναμνηστική φωτογράφιση μελών
  • 12:00 αναχώρηση για το μεσημεριανό γεύμα σε ταβέρνα της περιοχής. Θα πραγματοποιηθεί κλήρωση δώρων και κοπή πίτας
  • 14:40 αναχώρηση για επιστροφή στις πόλεις αφετηρίας

*** Αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής ***

Στο επισυναπτόμενο αρχείο μπορείτε να βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής. Επίσης περιλαμβάνονται μερικοί βασικοί κανόνες, στοιχεία επικοινωνίας, οι διαδρομές που θα ακολουθήσουν τα μέλη για την άφιξη τους στη Καλαμάτα. Αν βρίσκεσται σε κάποια κοντινή πόλη επικοινωνήστε με τα κατάλληλα άτομα για να έλθετε όλοι μαζί.

Excursion_instructions_1_0_6_Kalamata.pdf

Η έκδοση οδηγού εκδρομής είναι 1.0.1/26-02-2010 και θα τροποποιηθεί αν αλλάξουν οι οδηγίες. Ελέγχετε ότι έχετε διαβάσει τη νεότερη έκδοση.

* για την προβολή του χρειάζεστε το Adobe Acrobat (www.adobe.com)

Λίστα Συμμετεχόντων

Όσοι καταβάλλουν τα χρήματα θα αναγράφονται εδώ σε αυτή τη δημοσίευση με μορφή λίστας όπως ακριβώς γίνεται και στις συναντήσεις.

Παράδειγμα: nick, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, αρ. διανυκτερεύσεων, βραδυνή εκδήλωση, μεσημεριανό γεύμα

Tα άτομα που θα διανυκτερεύσουν στο ξενοδοχείο ήσυχα knife.gif, ήρεμα whistling.gif και θα λάβουν μέρος στις "Υποβρύχιες Νυχτερινές Καταδύσεις" είναι:

-----------------------------------------------------------------------------------------

kouliss room 1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 3 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1, ε.μ. 1 L

Simos-digital + Karpathoulinos, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2/3 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1, ε.μ. 1 L, 1 XL

kouliss room 2, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, SPA

trelaras582+PanosVR6, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτρεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ1, ε.μ. 1 XL 1 L

lilian_tsi + ioanna, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ +1, μ.γ. ΟΚ +1, ε.μ. 1 M

lilian_tsi room 2, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ +1, μ.γ. ΟΚ +1

Ν.Ο.Σ.-->, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, ε.μ. 1 XXL + 1 S

doumasj, +X, Χκλινο Χ κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ, μ.γ. ΟΚ

Giorgos79, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτρεύση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ+1, ε.μ. 1 L

Polo 1.6t, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτερεύση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ+1, ε.μ. 1 XL

lupakos, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, ε.μ. 2

Zouperman, 1κλινο, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ, μ.γ. ΟΚ, ε.μ. 1 XXL + 1 L

nikoskallithea, +2, 3κλινο 3 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+2, μ.γ. ΟΚ+2, ε.μ. 1 XL

CHRISMHT, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ +1, μ.γ. OK +1, ε.μ. 1 XL

VW Scirocco...ssss,+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1

dgs`+GiatroC_GT, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτερεύση, β.ε. ?, μ.γ. ?, ε.μ. ?

ta6ape, +1 (svouras), 2κλινο 2 κρεβάτια, 3/2 διανυκτερεύσεις (5/3-7/3), β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ+1

Blackadder, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1, ε.μ. 1 XL, 1 S

DarthCotsos, 1κλινο, 3 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ, ε.μ. 1 XL

toxic,+eosfora, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

GregOn, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ +1

kimonz, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ+1

Εύα + Μαρία, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ?, μ.γ. ? (νικήτριες ΚΑΡΑΟΚΕ)

sotovon+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε οκ+1, μ.γ οκ +1

gatoula2008+1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ +1, μ.γ. ΟΚ +1

lion68, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις, β.ε. ?, μ.γ. ?

8Brain,+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση, β.ε. ?, μ.γ. ΟΚ +1

Σπύρος, +5, β.ε. ΟΚ+5, μ.γ. ΟΚ+5, ε.μ. 3 M

Για την καλύτερη μας οργάνωση όσοι έρθουν αλλά δεν μείνουν στο ξενοδοχείο να μας δηλώσουν την παρουσία τους ως ακολούθως στα γεγονότα που θα πραγματοποιηθούν και πιο συγκεκριμένα στη βραδυνή έξοδο και στο μεσημεριανό γεύμα :

nick +αρ. ατόμων, βραδυνή έξοδο, μεσημεριανό, επετειακή μπλούζα

Ειδικά για το μεσημεριανό γεύμα της Κυριακής η συμμετοχή προπληρώνεται και το κόστος είναι ΧΧ ευρώ ανά άτομο σε ταβέρνα και δεν περιλαμβάνει τυχόν έξοδα για ποτά/αναψυκτικά.

Διαφορετικά θα είμαστε υπεράριθμοι και δεν θα ευχαριστηθούμε την εκδρομή μας.

mf_tshirt.gifΑναμνηστική μπλούζα 6 ετών

Για τον εορτασμό 6 ετών του Hellenic VWClub διατίθεται ειδική αναμνηστική μπλούζα.

Το κόστος της μπλούζας είναι: 18 ευρώ.

Λήξη προθεσμίας παραγγελίας: Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου 2010

Οι ακόλουθες φωτογραφίες αντιστοιχούν στο προσχέδιο της επετειακής μπλούζας. Στην τελική έκδοση δεν υπάρχει το μαύρο φόντο και η ημερομηνία στο πίσω μέρος είναι η κανονική.

post-2-1266844814,12_thumb.jpg

post-2-1266844822,16_thumb.jpg

Θα γίνει και δεύτερη μαζική παραγγελία επετειακής μπλούζας μετά την εκδρομή αφού συγκεντρωθούν όλες οι παραγγελίες.

Σύντομες οδηγίες για την εκδρομή

Όλοι όσοι συμμετάσχουν στην εκδρομή θα πρέπει να έχουν κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για την συντήρηση των οχημάτων τους (λάδια, λάστιχα, υγρά, κλπ). Πριν φτάσουν τα οχήματα στο σημείο συνάντησης για να αναχωρήσουμε για τη ΚΑΛΑΜΑΤΑ θα πρέπει να έχουν βενζίνη ώστε να τηρηθεί το πρόγραμμα που θα δημοσιευτεί με τις προκαθορισμένες στάσεις. Η αναχώρηση από τα σημεία συνάντησης θα γίνει στην ώρα που θα ανακοινωθεί και δεν θα παρεκκλίνει του προγράμματος. Προκειμένου να μην προκληθεί πρόβλημα στην διαδρομή ή σε άλλους οδηγούς, τα οχήματα μας θα σχηματίζουν μικρές ομάδες που θα αποτελούν το κομβόι. Στο κομβόι θα υπάρχει ο αρχηγός που θα οφείλει να ελέγχει την ταχύτητα και την πρόοδο της διαδρομής. Ανάμεσα στα οχήματα θα υπάρχουν οδηγοί με PMR που θα ενημερώνουν τον αρχηγό του κομβόι για τυχόν προβλήματα. Οποιοδήποτε όχημα χρειαστεί να σταματήσει καλό θα είναι να ενημερώνει τον αρχηγό του κομβόι ώστε να καθορίζει την ταχύτητα ή να βοηθήσει τους επιβάτες του αν απαιτηθεί.

Οι προσπεράσεις θα γίνονται ταυτόχρονα από όλα τα οχήματα. Επίσης όλοι όσοι θα έχουν PMR θα πρέπει να τα φέρουν μαζί τους, φορτισμένα και με εφεδρικές μπαταρίες αν απαιτείται. Θα χρησιμοποιούνται οι προκαθορισμένες συχνότητες για την επικοινωνία μας. Απαγορεύονται αυστηρά όλες οι επιδείξεις οδηγικής ικανότητας ή η οδήγηση μετά απο κατανάλωση αλκοόλ σε μη επιτρεπτά επίπεδα. Σε αντίθετη περίπτωση το όχημα θα αποσύρεται άμεσα από το κομβόι. Εντός του ξενοδοχείου που μας φιλοξενεί θα πρέπει να τηρούμε τους κανονισμούς του και κυρίως η συμπεριφορά μας να μην ενοχλεί τους υπόλοιπους πελάτες του. Η χρήση της πισίνας και του γυμναστηρίου γίνεται με δική σας ευθύνη. Επίσης στην πισίνα απαγορεύεται η χρήση της μετά απο κατανάλωση αλκοόλ. Όλα τα παραπάνω αναλύονται περισσότερο στον οδηγό - πρόγραμμα της εκδρομής που έχει δημοσιευτεί. Θα πρέπει όλοι να τηρήσουμε αυτούς τους κανόνες ώστε να διασκεδάσουμε, να περάσουμε καταπληκτικά αυτό το διήμερο και να γυρίσουμε ΟΛΟΙ ασφαλείς.

* Το αρχικό θέμα θα ενημερώνεται τακτικά με νέα στοιχεία... για τον λόγο αυτό σας προτείνουμε να το ελέγχετε τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Όπως πάντα μέσα!

Σίγουρα μια ημέρα πριν....!

kouliss +3, 2κλινο 4 κρεβάτια, 3 διανυκτερεύσεις, β.ε. ΟΚ+3, μ.γ. ΟΚ +3

teetotum.png ετοιμάστε τα μαντήλια σας... εσείς στην Καλαμάτα!!!

Link to comment
Share on other sites

μεσα εννοιετε!!!!

τωρα ακομα δν ξερω με ποσους θα ερθω θα ενημερωσω εντος τον ημερων!!!!!!!

:thumbsup::lol:

αααα

θελω και μπλουζακι εννοειτε!!!

xl μεγεθος!!!

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

και βέβαια μέεεσα!!!! αντε να θυμιθώ και λίγο την πόλη που πέρασα τα καλύτερα φοιτιτικά μου χρόνια. Lilian_tsi + ioanna, 2κλινο , 2 ή 3 διανυκτερεύσεις ( θα ενημερώσω σύντομα για την διανυκτέρευση της Κυριακής ), βραδυνή εκδήλωση και μεσημεριανό γεύμα

ααα!!! ξέχασα κι εγώ θέλω μπλουζάκιιιι!!!!!!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

μεσα ενοειτε μαζι με το Δεσποινακι 1 Διανικτερευση α!! και θελω και 2 μπλουζες μια ΧΧL για μενα και μια Small για τιν κυρια NOS sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

εννοείται και μέσα....

τώρα για το επιπλέον άτομο :good: θα ενημερωθείτε τελευταία στιγμή....

Ελπίζω σε μεγάλη συμμετοχή αρκετών μελών από την ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟ.......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Εαν και εχω προγραμματισμένο ταξίδι στην Ιαπωνία θα κοιτάξω να έρθω νωρίτερα για να είμαι παρόν και το Σάββατο στην υποδοχη.

Προγραμματίστε με παρόν σε όλες τις εκδηλώσεις + 5 άτομα. Θέλω 3 επετειακές μλούζες L

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να ερθω και εγω,μην παει και η "φαρσα" :D:p :p

χαμενη.αλλα ακομα δεν μπορω να πω σιγουρα....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!!

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Για την εκδρομη θα σας ενημερωσω σε λιγες μερες. Για μπλουζα ομως σας το λεω και τωρα....... μια large please και σε μενα.

Υ.Γ. Λετε να επαναλαφθει το περσυνο που μου ετυχε στα Γιαννενα :thumbsup::p:p

Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!! Θέλουμε activious!!!!

:cry:

και αυτος θελει....

και αυτος θελει....

και αυτος θελει....

και αυτος θελει....

sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

:cry::(:drinks:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκαν πληροφορίες σχετικά με το μεσημεριανό γεύμα.

Σύντομα θα αναρτηθεί και ο οδηγός εκδρομής!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκαν πληροφορίες σχετικά με το μεσημεριανό γεύμα.

Σύντομα θα αναρτηθεί και ο οδηγός εκδρομής!!!

Κοσμά ρώτα ποσο θα μας αφήσει την σουίτα να έχουμε μια εικόνα!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτήσω αύριο. Ελπίζω μέσα στην ημέρα να έχω ενημέρωση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα! ρε φιλε στο τραπεζι θα παιξει τιποτα σε καλαμαρακι και χταποδακι(νηστεια βλεπεις)

Link to comment
Share on other sites

Έχει μαγειρευτά φαγητά και θα έχει νηστίσιμα (μακαρόνια, φασόλια κλπ) ως επιλογή για το κυρίως πιάτο. Ακριβώς για χταπόδι ή καλαμαράκι δεν ξέρω... αλλά θα μάθω. Κάνεις νηστεία το κρέας μόνο ή πλήρης?

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα! ρε φιλε στο τραπεζι θα παιξει τιποτα σε καλαμαρακι και χταποδακι(νηστεια βλεπεις)

Ελα μωρε θα...τα βαφτισουμε φακες χιχιχιχ :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ζευγος loup θα ειναι εκει.Ενα 2κλινο παρακαλω οσο για τις μπλουζες αφου εγω θα τις παραγγειλω.Α θελω και τζακουζι και spa.

Link to comment
Share on other sites

Zouperman μεσα απο Παρασκευη 1 μονοκλινο μεσα στη νυχτερινη μεσα στο τραπεζι! μια μπλουζα τεραστιων διαστασεων και μια Large για ενα φιλο.

Link to comment
Share on other sites

Θα δώσω και εγώ παρουσία.

¶φιξη Σάββατο αναχώρηση Κυριακή, ένα τρίκλινο συμμετοχή σε ολααααααα.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ. φαντάζομαι είμαι ένα από τα + του Κούλη......

Και μια και παίρνουν όλοι μπλούζα, βάλε μου κι εμένα μια XL να με χωρέσει....

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ. φαντάζομαι είμαι ένα από τα + του Κούλη......

Και μια και παίρνουν όλοι μπλούζα, βάλε μου κι εμένα μια XL να με χωρέσει....

Καλά μην ορκίζεσαι οτι είσαι το ένα + γιατί βάζει μερικά έτσι για να υπάρχουν.

Εγώ θα μπω σαν ένα ακόμη + και ένα + για το αμάξι του σπιτιού που αρέσει πολύ στον Σωτήρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.