Jump to content
kouliss

1Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

Εγώ που θα φύγω σάββατο πρωί θα είμαι Λουτράκι μαζί με το άλλο αυτοκίνητο που θα ρθει οπότε θα συννενοηθώ με κάποιον από το group ώστε να σας περιμένω μετά τον ισθμό και να συνεχίσουμε μαζί την κάθοδο μας προς ΚΑΛΑΜΑΤΑ....

Περίπου 8:40 το πρωί θα είστε στον ΙΣΘΜΟ.....

¶ντε θα σας τραβήξω και camera.....Τυχερούληδες.....χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ηθελα να μιλησω αλλα με καλυψε ο φιλος ο αντωνης(ta6ape)η αγαπη για το vwclub φαινεται σε οποιο σημειο της ελλαδας και να ειναι η εκδρομη και οχι μονο κοντα μας παιδια!εξαλου δεν ειναι συναντηση αλλα εκδρομη που σημαινει και ταξιδι........ ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα...."Βορειοι"..."Νοτιοι"..."Δυτικοι"..."Αντατολικοι"...ουτε ανεμοι να ημασταν

ρε εκδρομη παμε για χαβαλε οχι για κοντρα

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω για σας, εγω κατεβαίνω για να πάρω τσουρέκι απο τον Αθανασίου..... :D:whistling::whistling::pardon:

Ετσι το λενε τωρα....τσουρεκι???? new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθώ τον giorgo79 ... για το τσουρέκι και ό,τι άλλο προκύψει :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη αυτή θα πρέπει να έχουν πληρώσει όσοι επιθυμούν επετειακή μπλούζα για να την παραλάβουν στην Πανελλήνια Συνάντηση. (Ίσως αν είναι έτοιμες νωρίτερα κάποιοι να τις παραλάβουν την επόμενη Πέμπτη).

Διαφορετικά η παραγγελία τους θεωρείται άκυρη και θα υλοποιηθεί σε τυχόν επόμενη μαζική παραγγελία μετά την εκδρομή.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ περιμένω το πρωί τηλέφωνο.... Κανόνισε... Γιατί μου φαίνεται πως θα κάνουν και άλλη απεργία οι τελωνιακοί...

:drinks:8):cry:

το ξερεις ποσο πολυ θελω να ερθω αλλα ....

τα κραταω ολα για την επομενη..... :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω για σας, εγω κατεβαίνω για να πάρω τσουρέκι απο τον Αθανασίου..... :D:D;):D

Κι εγώ επικροτώ!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οτι ο Αθανασίου έχει οπαδούς..... :p:p:p

Προσθεσε και αλλον 1....εμενα :):thumbsup: Ελπιζω να ειναι τοσο καλο οσο λετε γτ θα σας κυνηγαω με αυτο :thumbsup::p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμάστε και την καρυδόπιτα του Αθανασίου . Την προτίνω οποσδήποτε !!!!! μιαμ μιαμ!!!!

Του κάναμε πάντως αρκετή διαφήμιση . :)

Καταλαβα......θα βογκιξει το tsi :thumbsup::thumbsup::p

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα Πέμπτη θα βρίσκομαι το βράδυ στο ΣΕΦ.

Όσοι θέλουν δωμάτιο ή επετειακή μπλούζα μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου για να πληρώσουν και να θεωρηθεί έγκυρη η παραγγελία / κράτηση τους.

Ενδέχεται (δλδ δεν είναι σίγουρο) ανάλογα της συμμετοχής να γίνει 2η μαζική παραγγελία επετειακής μπλούζας τέλη Μάρτη, για όσους δεν προλάβουν.

Link to comment
Share on other sites

sry alla den mporw na grapsw sta elinika dioti yparxei provlima sto pc mou....

Epidi menw kalamata 3erw ton proedro tis lesxis kalamatas kai tha mporesame na vrethoume kai stin pista KART pou exoume edw kai na kaname kamia volta mesa stin pista.... Kai pali sugnomi Gia ta Gramata

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια,θα ερθουμε και εμεις απο Αμαλιαδα την Κυριακη το πρωι! :thumbsup:

Μπράβο παιδιά αντε να μαζεύεται η πελοπόνησσος

παιδια καλησπερα! Εγω ειμαι απο καλαματα. δεν χρειαζομαι διανυκτερευση αλλα θα ερθω σε ολα τα υπολοιπα. πρεπει να δηλωσω σημετοχη καπου? πρεπει να πληρωσω κατι απο τωρα, ή οταν με το καλο βρεθουμε? HELP!!

Ελα ρε πατρίδα

Pagouristas + 1 σε ολα μεσα.

Κανενα αλλο σχολιο.......

Όμορφα θα έχουμςε συμμετοχές και από Γιάννενα

Δε ξέρω για σας, εγω κατεβαίνω για να πάρω τσουρέκι απο τον Αθανασίου..... :whistling::whistling::whistling::cry:

Γεια σου ρε Γιώργο. Ετσι σε θέλω

Βλέπω οτι ο Αθανασίου έχει οπαδούς..... :D:D:D

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά αντε να μαζεύεται η πελοπόνησσος

Ελα ρε πατρίδα

Όμορφα θα έχουμςε συμμετοχές και από Γιάννενα

Γεια σου ρε Γιώργο. Ετσι σε θέλω

:p:p:p

Ετοιμαστειτε!!!!!!!! μια εβδομαδα εμεινε :thumbsup::thumbsup::thumbsup:sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο σωστή η ενημέρωση σου!

Όσο αφορά την εκδρομή ο Οδηγός Εκδρομής ανανεώθηκε!

Σύντομες οδηγίες για την διαδρομή

Όλοι όσοι συμμετάσχουν στην εκδρομή θα πρέπει να έχουν κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για την συντήρηση των οχημάτων τους (λάδια, λάστιχα, υγρά, κλπ).

Πριν φτάσουν τα οχήματα στο σημείο συνάντησης για να αναχωρήσουμε για τη ΚΑΛΑΜΑΤΑ θα πρέπει να έχουν βενζίνη ώστε να τηρηθεί το πρόγραμμα που δημοσιεύτηκε με τις προκαθορισμένες στάσεις.

Η αναχώρηση από τα σημεία συνάντησης θα γίνει στην ώρα που έχει ανακοινωθεί και δεν θα παρεκκλίνει του προγράμματος.

Όλοι όσοι θα έχουν PMR θα πρέπει να τα φέρουν μαζί τους, φορτισμένα και με εφεδρικές μπαταρίες αν απαιτείται. Θα χρησιμοποιούνται οι προκαθορισμένες συχνότητες για την επικοινωνία μας.

Απαγορεύονται αυστηρά όλες οι επιδείξεις οδηγικής ικανότητας ή η οδήγηση μετά απο κατανάλωση αλκοόλ σε μη επιτρεπτά επίπεδα. Σε αντίθετη περίπτωση το όχημα θα αποσύρεται άμεσα από το κομβόι.

Τα παραπάνω παρακαλούνται όλοι να τα ακολουθήσουν πιστά ώστε να διασκεδάσουμε όλοι και να περάσουμε ευχάριστα.

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββάτο βράδυ θα διασκεδάσουμε σε ένα απο τα πιο in club της Καλαμάτας, στο DELUXE!

Για όσους ενδιαφέρονται η τιμή της φιάλης απο 90 ευρώ θα είναι 60 ευρώ.

Το ραντεβού μας είναι 23:10 στην είσοδο του ξενοδοχείου και 23:20 θα αναχωρήσουμε για το μαγαζί που μας περιμένει στις 00:00 να είμαστε εκεί. Αυτή την φορά δεν θα παρεκλίνουμε του προγράμματος.

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββάτο βράδυ θα διασκεδάσουμε σε ένα απο τα πιο in club της Καλαμάτας, στο DELUXE!

Για όσους ενδιαφέρονται η τιμή της φιάλης απο 90 ευρώ θα είναι 60 ευρώ.

Το ραντεβού μας είναι 23:10 στην είσοδο του ξενοδοχείου και 23:20 θα αναχωρήσουμε για το μαγαζί που μας περιμένει στις 00:00 να είμαστε εκεί. Αυτή την φορά δεν θα παρεκλίνουμε του προγράμματος.

ωωωωωχ προβλεπονται πολλεεεεεες καταδυσεις :rolleyes::rolleyes::yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββάτο βράδυ θα διασκεδάσουμε σε ένα απο τα πιο in club της Καλαμάτας, στο DELUXE!

Για όσους ενδιαφέρονται η τιμή της φιάλης απο 90 ευρώ θα είναι 60 ευρώ.

Το ραντεβού μας είναι 23:10 στην είσοδο του ξενοδοχείου και 23:20 θα αναχωρήσουμε για το μαγαζί που μας περιμένει στις 00:00 να είμαστε εκεί. Αυτή την φορά δεν θα παρεκλίνουμε του προγράμματος.

Κόσμα εχει ζωντανή μουσικη, ορχήστρα? πρέπει να το δηλώσουμε απο τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ζωντανή μουσική / ορχήστρα.

Ναι πρέπει να το δηλώσετε για να προβλεφτεί απο το μαγαζί πόσο χώρο θα μας κρατήσει.

Βέβαια αυτό υποτίθεται ότι έχει γίνει δηλώνοντας την συμμετοχή σας. Είναι αυτό το "β.ε." (βραδυνή έξοδο) που υπήρχε στην αρχή.

Θεωρώ ότι όσοι το έχετε γράψει θα ακολουθήσετε στο Deluxe. Μάλιστα απο ένα πρόχειρο υπολογισμό νομίζω ότι θα είμαστε γύρω στα 56 άτομα στο μαγαζί.

Αν κάποιος δεν επιθυμεί να μας ακολουθήσει να το δηλώσει μέχρι την Τρίτη καθώς τότε θα σταλεί στο μαγαζί η τελευταία ενημέρωση.

Καλή μας διασκέδαση αλλά με ΠΡΟΣΟΧΗ και χωρίς υπερβολές στο ποτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.