Jump to content
kouliss

1Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

Δεν είναι μεγάλη απόσταση αλλά μέχρι να παρκάρουμε και να μπούμε μέσα στο CLUB θα χρειαστούμε κάποιο χρόνο.

Επίσης επειδή ο χώρος στάθμευσης είναι σχετικά περιορισμένος θα χρειαστεί να συμπτηχθούμε (αν γίνεται).

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μεγάλη απόσταση αλλά μέχρι να παρκάρουμε και να μπούμε μέσα στο CLUB θα χρειαστούμε κάποιο χρόνο.

Επίσης επειδή ο χώρος στάθμευσης είναι σχετικά περιορισμένος θα χρειαστεί να συμπτηχθούμε (αν γίνεται).

Γινεται γινεται. Ολος ο καλος ο κοσμος χωραει :yahoo::D:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Καλή μας διασκέδαση αλλά με ΠΡΟΣΟΧΗ και χωρίς υπερβολές στο ποτό.

Αυτό ξαναπέστο. Θα έχει σίγουρα μλόκο η αστυνομία το Σάββατο το βράδυ. Το ξενοδοχείο είναι 3 Χλμ από το κέντρο της Καλαμάτας. Το Deluxe είναι στην άλλη άκρη της παραλίας (στο λιμάνι της Καλαμάτας).

Καλύτερα να πάρετε ταξί αν είναι να πιείτε. Αν σας πιάσουν υπο την επίρροια αλκοόλ 2 φορές μέσα σε 1 χρόνο σας παίρνουν το δίπλωμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ξαναπέστο. Θα έχει σίγουρα μλόκο η αστυνομία το Σάββατο το βράδυ. Το ξενοδοχείο είναι 3 Χλμ από το κέντρο της Καλαμάτας. Το Deluxe είναι στην άλλη άκρη της παραλίας (στο λιμάνι της Καλαμάτας).

Καλύτερα να πάρετε ταξί αν είναι να πιείτε. Αν σας πιάσουν υπο την επίρροια αλκοόλ 2 φορές μέσα σε 1 χρόνο σας παίρνουν το δίπλωμα.

Εγω δεν θα πιω γιατι θα πρεπει να σας παω σπιτι

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα πιω γιατι θα πρεπει να σας παω σπιτι

Θα βαλω και εγω ενα χερακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ξαναπέστο. Θα έχει σίγουρα μλόκο η αστυνομία το Σάββατο το βράδυ. Το ξενοδοχείο είναι 3 Χλμ από το κέντρο της Καλαμάτας. Το Deluxe είναι στην άλλη άκρη της παραλίας (στο λιμάνι της Καλαμάτας).

Καλύτερα να πάρετε ταξί αν είναι να πιείτε. Αν σας πιάσουν υπο την επίρροια αλκοόλ 2 φορές μέσα σε 1 χρόνο σας παίρνουν το δίπλωμα.

Εγω δεν θα πιω γιατι θα πρεπει να σας παω σπιτι

Ωχ κατάλαβα :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Παιδια σκοπος της εκδρομης ειναι να περασουμε καλα :ninja::thumbsup: . Δεν νομιζω να θελουμε να χαλασει η ( φυσικα :whistling: ) σουπερ ατμοσφαιρα που θα δημιουργησουμε :whistling: .

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Και ως γνωστό σε μερικούς: ούτε εγώ είμαι του αλκοόλ (η σκέτη fanta δεν μεθάει από ότι ξέρω), οπότε ...

Link to comment
Share on other sites

Και ως γνωστό σε μερικούς: ούτε εγώ είμαι του αλκοόλ (η σκέτη fanta δεν μεθάει από ότι ξέρω), οπότε ...

Δεν ξερω τι κανετε εγω θα γινω πίτα και θα βαλω τον οδηγο μου (την γυναικα μου) να με παει πισω :ninja::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι κανετε εγω θα γινω πίτα και θα βαλω τον οδηγο μου (την γυναικα μου) να με παει πισω :p:cry:

Tυχερουλι :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

προς ενημερωση των εκδρομεων...

οσοι θα μεινουν και τη κυριακη το βραδυ καλαματα"¨

στο www.meteo.gr λεει οτι στην Τριπολη το βραδυ θα χιονισει!!!!

οποτε εφοδιαστειτε με αλυσιδες για καθε ενδεχομενο :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε boyz and girlz new_iloveyou.gif

Εγώ λόγω full επαγγελματικών υποχρεώσεων το ΣΚ δυστηχώς δεν θα μπορέσω να σας κάνω παρέα. Που θα μου πάει όμως :rofl:

Περιμένουμε ανταποκρίσεις και ντοκουμέντα new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

nikosxania+1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτρεύσεις, β.ε. ΟΚ+1, μ.γ. ΟΚ+1

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν τα κατάφερα να έρθω :( :( ,εύχομαι σε όλους τους συμμετέχοντες να περάσουν ένα όμορφο σαββατοκύριακο .... :D:D Περιμένουμε Φώτο-βίντεο κτλπ ,για όσους δεν έχουν αδειάσει τις κάρτες μνήμες και δεν εχετε φορτήσει προλαβαίνετε ακόμα... :o:D

MiKe Gti

Link to comment
Share on other sites

Τα μελη απο τα Γιαννενα θα ξεκινησουν αυριο στις 8 το πρωι απο την διασταυρωση της Πεδινης.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.. Πρώτη νύχτα στη Καλαμάματα και ήδη το ποτό ρέει στο αίμα μας... Γκολ για άλλη μια φορά...

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε boyz and girlz new_iloveyou.gif

Εγώ λόγω full επαγγελματικών υποχρεώσεων το ΣΚ δυστηχώς δεν θα μπορέσω να σας κάνω παρέα. Που θα μου πάει όμως :clapping:

Περιμένουμε ανταποκρίσεις και ντοκουμέντα new_lol.gif

Οχι ρε γμτ. Δεν πειραζει το να γίνει δουλειά πανω από ολα. Αν τα καταφέρες έλα εστω και την Κυριακή.

Χθες πήγαμε φάγαμε μετα ξαναφάγαμε και μετα πήγαμε στην Βέργα για ποτάκι.

Ελάτε σας περιμένουμε....

Link to comment
Share on other sites

Οι κατωθι αναφερομενοι παρακαλουνται να προσελθουν εν οπιων του καθηγητου της ΑΚΣ Κυριακη πρωι, Πανοςvr6.

1. svouras

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε τέλεια. Χθες βράδυ βγήκαμε Deluxe. Γεμίσαμε το μισό μαγαζί. Ελπίζω να καταλαβατε γιατί επέμενα να παμε στο συγκεκριμένο μαγαζί. Απίστευτός κόσμος. Πολύ κέφι. Σήμερα φάγαμε στην ταβέρνα και πήγαμε μετά για τον καθιερωμένο καφέ, στο Μετέωρο με την απίστευτη θέα όλη η Καλαμάτα στο πιάτο. Ακόμα και η τουαλέτες έχουν τρελή θέα. Όσοι δεν ήρθατε χάσατε. Η συμμετοχή απο Πελοπόνησσο απογοητευτική. Σήμερα ήρθαν 20 παιδιά από Αμαλιάδα αλλά χωρίς να ειδοποιήσουν δυστυχώς με αποτέλεσμα να μην κάτσουν να φάνε μαζί μας. Ο Κοσμάς το είχε γράψει 100 φορες. Κρίμα. Καλή προσπάθεια πάντως.

Θα ανέβουν και οι φωτογραφίες και θα πάρετε μια καλή γεύση του τι έγινε.

Ελπίζω να περάσατε και εσεις όσο καλά πέρασα και εγω :D

Σας ευχαριστώ που ήρθατε στα μέρη μου.

Link to comment
Share on other sites

Οι κατωθι αναφερομενοι παρακαλουνται να προσελθουν εν οπιων του καθηγητου της ΑΚΣ Κυριακη πρωι, Πανοςvr6.

1. svouras

Ναι...να ημουν μονο εγω :whistling::whistling:

Περάσαμε τέλεια. Χθες βράδυ βγήκαμε Deluxe. Γεμίσαμε το μισό μαγαζί. Ελπίζω να καταλαβατε γιατί επέμενα να παμε στο συγκεκριμένο μαγαζί. Απίστευτός κόσμος. Πολύ κέφι. Σήμερα φάγαμε στην ταβέρνα και πήγαμε μετά για τον καθιερωμένο καφέ, στο Μετέωρο με την απίστευτη θέα όλη η Καλαμάτα στο πιάτο. Ακόμα και η τουαλέτες έχουν τρελή θέα. Όσοι δεν ήρθατε χάσατε. Η συμμετοχή απο Πελοπόνησσο απογοητευτική. Σήμερα ήρθαν 20 παιδιά από Αμαλιάδα αλλά χωρίς να ειδοποιήσουν δυστυχώς με αποτέλεσμα να μην κάτσουν να φάνε μαζί μας. Ο Κοσμάς το είχε γράψει 100 φορες. Κρίμα. Καλή προσπάθεια πάντως.

Θα ανέβουν και οι φωτογραφίες και θα πάρετε μια καλή γεύση του τι έγινε.

Ελπίζω να περάσατε και εσεις όσο καλά πέρασα και εγω :)

Σας ευχαριστώ που ήρθατε στα μέρη μου.

:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπράβο ολα καλα περάσαμε πολύ ωραια, φαγαμε βέβαια και ήπιαμε κατι παραπάνω αλλά τώρα ολοι δίαιτα :clapping: :clapping:

Ευχαριστούμε τους διοργανωτές για τον κόπος τους και το τρέξιμο.

ΜΠΡΑΒΟ!!!!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.