Jump to content
kouliss

1Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

Γύρισαμε και εμείς... Ένα ακόμα 2ήμερο απόδρασης από τη ρουτίνα τελείωσε. Τα συγχαρητήριά μου στους διοργανωτές και περιμένω τα επόμενα και, γιατί όχι, τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε ομορφα, ευχαριστουμε τους διοργανωτες(Κοσμα εισαι σουπερ)

το μοναδικο παραπονο ηταν για το φαγητο της Κυριακης οπου ηταν αχαρακτηριστο...αλλα με αποζημιωσε ο Αθανασιου με μια χειροποιητη σοκολατιτσα!!!!

αντε και η επομενη εκδρομη Μετσοβο...ή Καστορια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπράβο ολα καλα περάσαμε πολύ ωραια, φαγαμε βέβαια και ήπιαμε κατι παραπάνω αλλά τώρα ολοι δίαιτα :o:thumbsup:

Ευχαριστούμε τους διοργανωτές για τον κόπος τους και το τρέξιμο.

ΜΠΡΑΒΟ!!!!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ

Γύρισαμε και εμείς... Ένα ακόμα 2ήμερο απόδρασης από τη ρουτίνα τελείωσε. Τα συγχαρητήριά μου στους διοργανωτές και περιμένω τα επόμενα και, γιατί όχι, τα καλύτερα!

περασαμε ομορφα, ευχαριστουμε τους διοργανωτες(Κοσμα εισαι σουπερ)

το μοναδικο παραπονο ηταν για το φαγητο της Κυριακης οπου ηταν αχαρακτηριστο...αλλα με αποζημιωσε ο Αθανασιου με μια χειροποιητη σοκολατιτσα!!!!

αντε και η επομενη εκδρομη Μετσοβο...ή Καστορια

+1000000000000000000000000000000000000000000000...... Το μυαλο μου εχει μπει σε <<safe mode>> το κορμι μου λεει<<data system error>> :whistling::whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

+1000000000000000000000000000000000000000000000...... Το μυαλο μου εχει μπει σε <<safe mode>> το κορμι μου λεει<<data system error>> :o:thumbsup::whistling:

Μηπως εβαλες νοθευμένη??? sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

περασαμε ομορφα, ευχαριστουμε τους διοργανωτες(Κοσμα εισαι σουπερ)

το μοναδικο παραπονο ηταν για το φαγητο της Κυριακης οπου ηταν αχαρακτηριστο...αλλα με αποζημιωσε ο Αθανασιου με μια χειροποιητη σοκολατιτσα!!!!

αντε και η επομενη εκδρομη Μετσοβο...ή Καστορια

+1000000000000000000000000000000000000000000000...... Το μυαλο μου εχει μπει σε <<safe mode>> το κορμι μου λεει<<data system error>> :o:thumbsup::whistling:

Η αλήθεια είνι οτι υπήρχαν και καλύτερες ταβέρνες αλλά εγω απλά ήμουν σε θέση να προτείνω με βάση την εμπειρία μου κάποια πράγματα όχι να αποφασίσω. Εγω είχα προτείνει 3 ταβέρνες. Η συγκεκριμένη δεν ήταν μέσα σε αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είνι οτι υπήρχαν και καλύτερες ταβέρνες αλλά εγω απλά ήμουν σε θέση να προτείνω με βάση την εμπειρία μου κάποια πράγματα όχι να αποφασίσω. Εγω είχα προτείνει 3 ταβέρνες. Η συγκεκριμένη δεν ήταν μέσα σε αυτές.

Σπυρο δεν πειράζει ολα καλα, ευχαριστούμε και σενα για την συμμετοχή σου στην διοργάνωση.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια....αντε και στην επομενη θα ειναι καλυτερα.............

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο δεν πειράζει ολα καλα, ευχαριστούμε και σενα για την συμμετοχή σου στην διοργάνωση.

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000 ;):whistling::whistling: Οντως ειδικα εγω :whistling::whistling::whistling:

μπραβο παιδια....αντε και στην επομενη θα ειναι καλυτερα.............

Το καλο που σου θελω να ερθεις new_rtfm.gif !!!! ενα πραγμα θα σου πω μονο................Το μυαλο μου εχει μπει σε <<safe mode>> το κορμι μου λεει <<data system error>>

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο δεν θελω να παρεξηγηθω με το σχολιακι, ειμαστε υποχρεοι για τον πολυτιμο χρονο που αφιερωσες και εσυ και ο κοσμας και ο σωτηρης και ο λουπακος και ολα τα παιδια που ασχοληθηκαν με την εκδρομη.

απλα θεωρησα οτι τα κακα πραγματα πρεπει να λεγονται για να τα διορθωνουμε την επομενη φορα!

και οπως λεγαμε και στο σχολειο....

ιπι ιπι ουμε...σας ευχαριστουμε και αν μας αγαπατε...ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΠΑΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Αχαρακτήριστη η εκδρομή.

1. Χάλια παρέα.

2. Χάλια Ξενοδοχείο.

3. Χάλια επιλογή μέρους.

4. Χάλια το καφέ "Καστράκι" και η "θέα" του.

5. ΑΨΟΓΗ ταβέρνα!!!

6. ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΣ καιρός!

7. Καλή Πρωταπριλιά!!!!!!!

Περάσαμε απλά, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ! Αν και για μένα ήταν ψόφος η επιστροφή, το ευχαριστηθήκαμε στο έπακρο! Εξ άλλου η τρέλλα έχει 4 ρόδες και μερικές δεκάδες φίλους και γνωστούς! ;) Ειλικρινά λυπήθηκα από την απουσία μερικών γνωστών-αγνώστων (βλέπε Bad boy - Σάκη έχει αρχίσει και γίνεται άσχημη η απουσία σου ρε φίλε, βλέπε vivPolo, βλέπε farinas & activious.... Βασικά είναι σα να λέμε κέικ χωρίς αλεύρι μια εκδρομή χωρίς τους 2 αυτούς!!! Βλέπε xoulio, βλέπε polotsik & nasos_ea & akilas23 που ήταν και μόλις μερικές δεκάδες χιλιόμετρα).... Αλλά ας όψεται η οικονομία. Αλλιώς δε δικαιολογώ κάποιες απουσίες!

Το ξενοδοχείο; Τι να πω... Ολα τα δωμάτια ήταν ωραία, εμείς τελικά κλείσαμε σουίτα, και η Ιωάννα κόλλησε με την κουνουπιέρα στο δωμάτιο του loupakoυ!!!!!!!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!!!! Το ΔΣ έλαβε τέλος στο 209 με την παρουσία του μισού δυναμικού του, και του μισού DVD της Τζούλιας (8 ευρώ από τους μαύρους!!!!!!!!!!)! Δυστυχώς λόγω κούρασης στην άφιξη δε μπορέσαμε να εκμεταλλευτούμε την πισίνα, το τζακούζι και τα λοιπά συναφή!

Το clubάκι ήταν πολύ καλό! Μέτρησα πολλά άτομα εκτός παρέας που είχανε κολλήσει με τη μπλούζα μου, και μέτρησα πολλές ανάποδες όταν μου την ξεχείλωσε το Παγούρι, αλλά δεν του κρατάω κακία γιατί ξέρω πως το έκανε για να μου τη σπάσει που φύγαμε νωρίς! Ας είναι καλά ο Ντούμας που θα μου φτιάξει την ίδια! :whistling:

Ο καιρός... Ε, ντάξ'! Ασχολίαστος... Το ίδιο κι ο Παναγιώτης ο τρελάρας που πήγε και βούτηξε (έχεις ακόμα την τσουτσού στη θέση, ή έγινες Τζούλια;!) στη θάλασσα!!!!

Καφέ στο καστράκι; Δυστυχώς δεν πήγα από την 1η μέρα, ακόμα πιο δυστυχώς το ανακάλυψα τη 2η μέρα, ΑΚΟΜΑ πιο δυστυχώς μας ανέβασαν μέχρι εκεί για να πάρουμε έναν καφέ, το Παγούρι κι εμένα!! Αλλά άξιζε και μόνο που πήγαμε τουαλέτα και αγναντεύαμε όλη την πόλη!

Ταβέρνα; Ας την αφήσουμε. Τα μισά ήταν κρύα, τα μισά καυτά, και το λουκάνικο, όπως είπα και στο τραπέζι, ήταν ΟΝΤΩΣ χωριάτικο, γιατί και το Fliegenheimen της Γερμανίας, χωριό θεωρείται!!!!

Τα παιδιά από την Αμαλιάδα ήταν η ευχάριστη έκπληξη, αλλά δυστυχώς και η δυσάρεστη από την άποψη πως δε μπορέσαμε να τους τακτοποιήσουμε μαζί μας :whistling:

Η επιστροφή; Να ξέρω να μην ξαναπάρω την περιφερειακή του Πύργου... Να ξέρω να μην ξαναπεράσω τη Γέφυρα, ειδικά όταν ακούς το Παγούρι να σου λέει πως του είπανε: "Με τέτοιο αέρα δεν κόψανε ακόμα την κυκλοφορία;;;;;;;;"!!! Να ξέρω να παίρνω μαζί μου αλυσίδες πάντα και παντού, ακόμα και Μάιο μήνα! Και να ξέρω να παίρνω ρεπό την επόμενη της εκδρομής!!!! Αισίως στις 10:20 το βράδυ σταματήσαμε λίγο πριν τα Γιάννενα και χωρίσανε οι δρόμοι μας με το Δημήτρη, που τον ευχαριστώ πολύ για την παρέα στη μεγαλύτερη χρονικά διαδρομή της επιστροφής. Από τις 10:20 λοιπόν, κατέληξα στο σπίτι μου στις 2:20 το πρωί... Από Βοτονόσι (Μέτσοβο και λίγο πιο πάνω), μέχρι και το Κλειδί Ημαθίας, ΧΙΟΝΙ. ΧΙΟΝΙ, και χιόνι. Αέρας, οι ΔΕΣΕ να καθαρίζουν τους δρόμους και να ασπρίζουν ΑΜΕΣΩΣ, και ειδικά μετά την Κοζάνη, ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΗ Εγνατία Οδός, γλύστραγε, φύσαγε και είχε ΚΑΙ ομίχλη. Και δεν είχε και φωτισμό ο δρόμος.... Εκεί λοιπόν, φοβήθηκα, ναι...

Πάντως όλα τελείωσαν αισίως, και σήμερα στις 9 το πρωί άνοιξα το κατάστημα... :whistling:

Και τέλος, να ευχαριστήσω όλους εσάς, φανερούς και αφανείς που βοηθήσατε να πραγματοποιήσουμε ακόμα μια πετυχημένη στο μέγιστο βαθμό -δεδομένων των συνθηκών, Πανελλήνια! Το ΔΣ, τους συντονιστές, ΤΟ ΣΠΥΡΟ βεβαίως για την πολύτιμη βοήθειά του, και να εκφράσω για άλλη μια φορά τις ευχαριστίες σε όλα τα μέλη από τη Β. Ελλάδα που παρευρέθηκαν σε μια Πανελλήνια! Την Ιωάννα και τη Μπουμπού κοινώς! Χωρίς εσάς, θα ένιωθα πως είμαι ο Βόρεια Ελλάδα προσωποποιημένος!

Νά'μαστε καλά, και στην επόμενη Πανελλήνια με πιο πολλά λεφτά στις τσέπες μας, και πιο πολύ κέφι στη ζωή μας :whistling: Αν και λεφτά να μην έχουμε, με την τρέλα μας δεν έχουμε ανάγκη :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Αχαρακτήριστη η εκδρομή.

1. Χάλια παρέα.

2. Χάλια Ξενοδοχείο.

3. Χάλια επιλογή μέρους.

4. Χάλια το καφέ "Καστράκι" και η "θέα" του.

5. ΑΨΟΓΗ ταβέρνα!!!

6. ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΣ καιρός!

7. Καλή Πρωταπριλιά!!!!!!!

Περάσαμε απλά, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ! Αν και για μένα ήταν ψόφος η επιστροφή, το ευχαριστηθήκαμε στο έπακρο! Εξ άλλου η τρέλλα έχει 4 ρόδες και μερικές δεκάδες φίλους και γνωστούς! :) Ειλικρινά λυπήθηκα από την απουσία μερικών γνωστών-αγνώστων (βλέπε Bad boy - Σάκη έχει αρχίσει και γίνεται άσχημη η απουσία σου ρε φίλε, βλέπε vivPolo, βλέπε farinas & activious.... Βασικά είναι σα να λέμε κέικ χωρίς αλεύρι μια εκδρομή χωρίς τους 2 αυτούς!!! Βλέπε xoulio, βλέπε polotsik & nasos_ea & akilas23 που ήταν και μόλις μερικές δεκάδες χιλιόμετρα).... Αλλά ας όψεται η οικονομία. Αλλιώς δε δικαιολογώ κάποιες απουσίες!

Το ξενοδοχείο; Τι να πω... Ολα τα δωμάτια ήταν ωραία, εμείς τελικά κλείσαμε σουίτα, και η Ιωάννα κόλλησε με την κουνουπιέρα στο δωμάτιο του loupakoυ!!!!!!!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!!!! Το ΔΣ έλαβε τέλος στο 209 με την παρουσία του μισού δυναμικού του, και του μισού DVD της Τζούλιας (8 ευρώ από τους μαύρους!!!!!!!!!!)! Δυστυχώς λόγω κούρασης στην άφιξη δε μπορέσαμε να εκμεταλλευτούμε την πισίνα, το τζακούζι και τα λοιπά συναφή!

Το clubάκι ήταν πολύ καλό! Μέτρησα πολλά άτομα εκτός παρέας που είχανε κολλήσει με τη μπλούζα μου, και μέτρησα πολλές ανάποδες όταν μου την ξεχείλωσε το Παγούρι, αλλά δεν του κρατάω κακία γιατί ξέρω πως το έκανε για να μου τη σπάσει που φύγαμε νωρίς! Ας είναι καλά ο Ντούμας που θα μου φτιάξει την ίδια! ;)

Ο καιρός... Ε, ντάξ'! Ασχολίαστος... Το ίδιο κι ο Παναγιώτης ο τρελάρας που πήγε και βούτηξε (έχεις ακόμα την τσουτσού στη θέση, ή έγινες Τζούλια;!) στη θάλασσα!!!!

Καφέ στο καστράκι; Δυστυχώς δεν πήγα από την 1η μέρα, ακόμα πιο δυστυχώς το ανακάλυψα τη 2η μέρα, ΑΚΟΜΑ πιο δυστυχώς μας ανέβασαν μέχρι εκεί για να πάρουμε έναν καφέ, το Παγούρι κι εμένα!! Αλλά άξιζε και μόνο που πήγαμε τουαλέτα και αγναντεύαμε όλη την πόλη!

Ταβέρνα; Ας την αφήσουμε. Τα μισά ήταν κρύα, τα μισά καυτά, και το λουκάνικο, όπως είπα και στο τραπέζι, ήταν ΟΝΤΩΣ χωριάτικο, γιατί και το Fliegenheimen της Γερμανίας, χωριό θεωρείται!!!!

Τα παιδιά από την Αμαλιάδα ήταν η ευχάριστη έκπληξη, αλλά δυστυχώς και η δυσάρεστη από την άποψη πως δε μπορέσαμε να τους τακτοποιήσουμε μαζί μας :(

Η επιστροφή; Να ξέρω να μην ξαναπάρω την περιφερειακή του Πύργου... Να ξέρω να μην ξαναπεράσω τη Γέφυρα, ειδικά όταν ακούς το Παγούρι να σου λέει πως του είπανε: "Με τέτοιο αέρα δεν κόψανε ακόμα την κυκλοφορία;;;;;;;;"!!! Να ξέρω να παίρνω μαζί μου αλυσίδες πάντα και παντού, ακόμα και Μάιο μήνα! Και να ξέρω να παίρνω ρεπό την επόμενη της εκδρομής!!!! Αισίως στις 10:20 το βράδυ σταματήσαμε λίγο πριν τα Γιάννενα και χωρίσανε οι δρόμοι μας με το Δημήτρη, που τον ευχαριστώ πολύ για την παρέα στη μεγαλύτερη χρονικά διαδρομή της επιστροφής. Από τις 10:20 λοιπόν, κατέληξα στο σπίτι μου στις 2:20 το πρωί... Από Βοτονόσι (Μέτσοβο και λίγο πιο πάνω), μέχρι και το Κλειδί Ημαθίας, ΧΙΟΝΙ. ΧΙΟΝΙ, και χιόνι. Αέρας, οι ΔΕΣΕ να καθαρίζουν τους δρόμους και να ασπρίζουν ΑΜΕΣΩΣ, και ειδικά μετά την Κοζάνη, ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΗ Εγνατία Οδός, γλύστραγε, φύσαγε και είχε ΚΑΙ ομίχλη. Και δεν είχε και φωτισμό ο δρόμος.... Εκεί λοιπόν, φοβήθηκα, ναι...

Πάντως όλα τελείωσαν αισίως, και σήμερα στις 9 το πρωί άνοιξα το κατάστημα... :)

Και τέλος, να ευχαριστήσω όλους εσάς, φανερούς και αφανείς που βοηθήσατε να πραγματοποιήσουμε ακόμα μια πετυχημένη στο μέγιστο βαθμό -δεδομένων των συνθηκών, Πανελλήνια! Το ΔΣ, τους συντονιστές, ΤΟ ΣΠΥΡΟ βεβαίως για την πολύτιμη βοήθειά του, και να εκφράσω για άλλη μια φορά τις ευχαριστίες σε όλα τα μέλη από τη Β. Ελλάδα που παρευρέθηκαν σε μια Πανελλήνια! Την Ιωάννα και τη Μπουμπού κοινώς! Χωρίς εσάς, θα ένιωθα πως είμαι ο Βόρεια Ελλάδα προσωποποιημένος!

Νά'μαστε καλά, και στην επόμενη Πανελλήνια με πιο πολλά λεφτά στις τσέπες μας, και πιο πολύ κέφι στη ζωή μας :) Αν και λεφτά να μην έχουμε, με την τρέλα μας δεν έχουμε ανάγκη ;)

Α για μενα δηλαδή δε στεναχωρέθηκες που δεν ήρθα ε ???

Καλάαααα.... Θα το θυμάμαι αυτό ...

Edited by MIXOSGOLFGT
Link to comment
Share on other sites

Αχαρακτήριστη η εκδρομή.

1. Χάλια παρέα.

2. Χάλια Ξενοδοχείο.

3. Χάλια επιλογή μέρους.

4. Χάλια το καφέ "Καστράκι" και η "θέα" του.

5. ΑΨΟΓΗ ταβέρνα!!!

6. ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΣ καιρός!

7. Καλή Πρωταπριλιά!!!!!!!

Περάσαμε απλά, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ! Αν και για μένα ήταν ψόφος η επιστροφή, το ευχαριστηθήκαμε στο έπακρο! Εξ άλλου η τρέλλα έχει 4 ρόδες και μερικές δεκάδες φίλους και γνωστούς! :) Ειλικρινά λυπήθηκα από την απουσία μερικών γνωστών-αγνώστων (βλέπε Bad boy - Σάκη έχει αρχίσει και γίνεται άσχημη η απουσία σου ρε φίλε, βλέπε vivPolo, βλέπε farinas & activious.... Βασικά είναι σα να λέμε κέικ χωρίς αλεύρι μια εκδρομή χωρίς τους 2 αυτούς!!! Βλέπε xoulio, βλέπε polotsik & nasos_ea & akilas23 που ήταν και μόλις μερικές δεκάδες χιλιόμετρα).... Αλλά ας όψεται η οικονομία. Αλλιώς δε δικαιολογώ κάποιες απουσίες!

Το ξενοδοχείο; Τι να πω... Ολα τα δωμάτια ήταν ωραία, εμείς τελικά κλείσαμε σουίτα, και η Ιωάννα κόλλησε με την κουνουπιέρα στο δωμάτιο του loupakoυ!!!!!!!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!!!! Το ΔΣ έλαβε τέλος στο 209 με την παρουσία του μισού δυναμικού του, και του μισού DVD της Τζούλιας (8 ευρώ από τους μαύρους!!!!!!!!!!)! Δυστυχώς λόγω κούρασης στην άφιξη δε μπορέσαμε να εκμεταλλευτούμε την πισίνα, το τζακούζι και τα λοιπά συναφή!

Το clubάκι ήταν πολύ καλό! Μέτρησα πολλά άτομα εκτός παρέας που είχανε κολλήσει με τη μπλούζα μου, και μέτρησα πολλές ανάποδες όταν μου την ξεχείλωσε το Παγούρι, αλλά δεν του κρατάω κακία γιατί ξέρω πως το έκανε για να μου τη σπάσει που φύγαμε νωρίς! Ας είναι καλά ο Ντούμας που θα μου φτιάξει την ίδια! ;)

Ο καιρός... Ε, ντάξ'! Ασχολίαστος... Το ίδιο κι ο Παναγιώτης ο τρελάρας που πήγε και βούτηξε (έχεις ακόμα την τσουτσού στη θέση, ή έγινες Τζούλια;!) στη θάλασσα!!!!

Καφέ στο καστράκι; Δυστυχώς δεν πήγα από την 1η μέρα, ακόμα πιο δυστυχώς το ανακάλυψα τη 2η μέρα, ΑΚΟΜΑ πιο δυστυχώς μας ανέβασαν μέχρι εκεί για να πάρουμε έναν καφέ, το Παγούρι κι εμένα!! Αλλά άξιζε και μόνο που πήγαμε τουαλέτα και αγναντεύαμε όλη την πόλη!

Ταβέρνα; Ας την αφήσουμε. Τα μισά ήταν κρύα, τα μισά καυτά, και το λουκάνικο, όπως είπα και στο τραπέζι, ήταν ΟΝΤΩΣ χωριάτικο, γιατί και το Fliegenheimen της Γερμανίας, χωριό θεωρείται!!!!

Τα παιδιά από την Αμαλιάδα ήταν η ευχάριστη έκπληξη, αλλά δυστυχώς και η δυσάρεστη από την άποψη πως δε μπορέσαμε να τους τακτοποιήσουμε μαζί μας :(

Η επιστροφή; Να ξέρω να μην ξαναπάρω την περιφερειακή του Πύργου... Να ξέρω να μην ξαναπεράσω τη Γέφυρα, ειδικά όταν ακούς το Παγούρι να σου λέει πως του είπανε: "Με τέτοιο αέρα δεν κόψανε ακόμα την κυκλοφορία;;;;;;;;"!!! Να ξέρω να παίρνω μαζί μου αλυσίδες πάντα και παντού, ακόμα και Μάιο μήνα! Και να ξέρω να παίρνω ρεπό την επόμενη της εκδρομής!!!! Αισίως στις 10:20 το βράδυ σταματήσαμε λίγο πριν τα Γιάννενα και χωρίσανε οι δρόμοι μας με το Δημήτρη, που τον ευχαριστώ πολύ για την παρέα στη μεγαλύτερη χρονικά διαδρομή της επιστροφής. Από τις 10:20 λοιπόν, κατέληξα στο σπίτι μου στις 2:20 το πρωί... Από Βοτονόσι (Μέτσοβο και λίγο πιο πάνω), μέχρι και το Κλειδί Ημαθίας, ΧΙΟΝΙ. ΧΙΟΝΙ, και χιόνι. Αέρας, οι ΔΕΣΕ να καθαρίζουν τους δρόμους και να ασπρίζουν ΑΜΕΣΩΣ, και ειδικά μετά την Κοζάνη, ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΗ Εγνατία Οδός, γλύστραγε, φύσαγε και είχε ΚΑΙ ομίχλη. Και δεν είχε και φωτισμό ο δρόμος.... Εκεί λοιπόν, φοβήθηκα, ναι...

Πάντως όλα τελείωσαν αισίως, και σήμερα στις 9 το πρωί άνοιξα το κατάστημα... :)

Και τέλος, να ευχαριστήσω όλους εσάς, φανερούς και αφανείς που βοηθήσατε να πραγματοποιήσουμε ακόμα μια πετυχημένη στο μέγιστο βαθμό -δεδομένων των συνθηκών, Πανελλήνια! Το ΔΣ, τους συντονιστές, ΤΟ ΣΠΥΡΟ βεβαίως για την πολύτιμη βοήθειά του, και να εκφράσω για άλλη μια φορά τις ευχαριστίες σε όλα τα μέλη από τη Β. Ελλάδα που παρευρέθηκαν σε μια Πανελλήνια! Την Ιωάννα και τη Μπουμπού κοινώς! Χωρίς εσάς, θα ένιωθα πως είμαι ο Βόρεια Ελλάδα προσωποποιημένος!

Νά'μαστε καλά, και στην επόμενη Πανελλήνια με πιο πολλά λεφτά στις τσέπες μας, και πιο πολύ κέφι στη ζωή μας :) Αν και λεφτά να μην έχουμε, με την τρέλα μας δεν έχουμε ανάγκη ;)

Για μενα δεν λες τπτ εεεε? new_lol.gif καλα καλα θα σε φτιαξω εγω :whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω και γω γι αυτή την εκδρομή………………..

Μεγάλο πρόβλημα τα ρακόμελα, όπου και να τα βάζαμε ήταν τρύπια τα ποτήρια…..

Το νερό στην πισίνα ήταν πολύ ζεστό, μετά από 4 ώρες μέσα στο τζακούζι δεν μπορούσα καν να βγω.

Το μαγαζί το βράδυ του Σαββάτου όλα τα λεφτά, ο Σπύρος με τις καλύτερες γνωριμίες (και τις πιο ωραίες) αλλά και πάλι τα ρακόμελα στο δωμάτιο του Σωτηράκι έκλεψαν την παράσταση.

Σπύρο σίγουρα θα σε επισκεφτώ στους επόμενους μήνες με τη μηχανή για να πάμε καμιά βόλτα μαζί με τον Φώτη.

Πολύ ενθαρρυντικό ότι ήρθαν πολλοί φίλοι από την Παρασκευή. Μάλλον πρέπει να το ακολουθήσουν όλοι.

Αυτά τα λίγα προς το παρόν.

Να περνάτε τέλεια και καλά χιλιόμετρα………………………….

Link to comment
Share on other sites

¶νοιξε άλμπουμ για την ανάρτηση των φωτογραφιών!

Θα το βρείτε εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=295

Όσοι έχετε αρχεία video μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου για να τα ανεβάσουμε σε δικό μας χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου κι εγώ θα πω ότι πέρασα υπέροχα!!!

¶λλη μια επιτυχημένη εκδρομή!!! Γνώρισα καινούριους φίλους και φίλες και έκανα παρέα με τέσσερα πολύ καλά άτομα όπως ο Στάθης και η γυναίκα του, η Σοφία, και φυσικά ο svouras-Παναγιώτης (last but not least)!

Και πάλι όσοι βοήθησαν για την εκδρομή, το Δ.Σ. και ιδιαίτερα ο Κοσμάς-Σωτήρης-Σπύρος: έκαναν ότι καλύτερο μπορούσαν για να περάσουμε για άλλη μια φορά τέλεια!

Αυτό φαίνεται και από το χρόνο που ξοδεύουν για την προετοιμασία της εκδρομής μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια, αφού η όλη διαδικασία ξεκινάει 3 μήνες πριν την κάθε εκδρομή. Αυτό ίσως να μη "φαίνεται", αλλά είναι πολλές ώρες-μέρες-μήνες δουλειάς πέραν από την κανονική δουλειά του καθένα τους.

Παρόλο λοιπόν που υπήρξε ένα "θέμα" με το φαγητό της Κυριακής το όλο τετραήμερο για μένα (-τριήμερο-διήμερο για κάποιους) ήταν μοναδικό!

Μπράβο, και ευχαριστώ!

Σημείωση: Όσοι δεν ήρθατε στην εκδρομή, εσείς χάσατε!!! Το πόσο ωραία περάσαμε δεν περιγράφεται με λόγια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκ μέρους του Δ.Σ. ευχαριστούμε θερμά όλα τα μέλη που συμμετείχαν καθόλη την διάρκεια της Πανελλήνιας Συνάντησης στην Καλαμάτα αλλά και τους φίλους της λέσχης που μας επισκέφτηκαν μόνο την Κυριακή. Χαρήκαμε ιδιαίτερα που είδαμε παλαιά αλλά και νεότερα μέλη να δίνουν το παρόν τους σε μια ακόμη δραστηριότητα μας.

Στο σημείο αυτό πρέπει επίσης να ευχαριστήσουμε τα μέλη από την περιοχή - Σπύρο, Φώτη, Νίκο και Ιωάννα - που με τις πληροφορίες τους βοήθησαν να υλοποιήσουμε την 1η Πανελλήνια Συνάντηση του 2010 στην πόλη της Καλαμάτας.

Φυσικά ιδιαίτερα ευχαριστούμε τους δωροθέτες που μας στήριξαν εν μέσω πολύ δύσκολων οικονομικών συνθηκών.

Για τον λόγο αυτό προτείνουμε σε όλα τα μέλη - στο βαθμό που μπορούν και επιθυμούν - να χρησιμοποιήσουν τις συγκεκριμένες επιχειρήσεις για την κάλυψη των αναγκών τους.

Τον κατάλογο με τους δωροθέτες θα τον βρείτε εδώ: Event_Sponsors_Present_List.pdf

Υπόψη: τα δώρα δεν μεταβιβάζονται σε άλλα μέλη. Επίσης οι δωροθέτες θα ενημερωθούν σχετικά για τους τυχερούς.

Όπως σε κάθε εκδρομή έτσι και σε αυτή ζητάμε τα σχόλια σας ώστε να μπορέσουμε να βελτιωθούμε στο μέγιστο βαθμό.

Να υπενθυμίσουμε ότι εφαρμόσθηκε και σε αυτή την Πανελλήνια Εκδρομή το Δελτίο Αξιολόγησης, ώστε να μας δηλώσετε (ανώνυμα) τυχόν παράπονα αλλά και να μας προτείνετε άλλες εκδηλώσεις και προορισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω με την σειρα μου οτι περασαμε τελεια.

Το ξενοδοχειο,το κλαμπ αψογα.

Το φαγητο της Κυριακης .....

Η Καλαματα τελικα ηταν πολυ μακρυα.

Στις κοντρες με τα υποβρυχια δεν ακουλουθησαν καποιοι.

Ο Χρηστος εχει κατι φωτο τρομερες.

Ευαγγελατος 7 υποβρυχια μονορουφη. Μετα δεν ξερω πως ησουν Πετρακο....

Θυματα απο τις κοντρες πιο λιγα απο την Λευκαδα.

Νικολα μην φοβασαι ,την επομενη φορα θα εχεις κανει σωστη προπονηση.

Η επιστροφη ηταν πολυ χαλια.

Βροχη σε ολο τον δρομο.

Πατρα - Πυργος ο πιο αθλιος δρομος της Ελλαδος.

Ευτυχως με τον Αρη γυρισαμε σπιτια μας.

Γιαννη τα κουμπια μουυυυυυυ χαχχχαχχαχα

Αντε και η επομενη παννεληνια στο εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που ήρθαν και τίμησαν για άλλη μια φορά με την παρουσία τους τη λέσχη μας. Να πω ένα μαγάλο μπράβο στον Κοσμά, για την ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗ εργασία που προσέφερε για άλλη μια φορά στη λέσχη, διοργανόνωντας ΚΑΙ αυτή την εκδρομή. Την επόμενη φορά, το Παγούρι θα κάτσει με τρία τραπέζια διαφορά από τον Νίκο. Εκτός και αν μπει στο στοίχημα, να βγάλουμε κάνα φράγκο. Σαν μέλος του ΔΣ, να πω πως το feedback από τα δελτία αξιολόγησης ήταν πολύ θετικό. Τα τυχόν παράπονα που ακούστικαν, θα προσπαθήσουμε να τα διορθώσουμε στην επόμενη εκδρομή. Μεγάλη απώλεια της εκδρομής, τα παιδιά από Λαμία-Βόλο-Γιάννενα, που ελπίζω να του κράτησε πίσω μόνο κάποιο οικονομικό πρόβλημα (λόγω κρίσης) και όχι η απόσταση. Επίσης απαογρεύω να ξαναπιεί έστω και μπύρα ο Τάσος.

Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Σπύρο, που ανέβαλε επαγγελματικές υποχρεώσεις, για να μας εξυπηρετήσει, στο ξενοδοχείο που ανέχθηκε το «πτώμα», την γκαρσόνα στο κλαμπ, που έφερνε στον Παγούρι τα φονικά εργαλεία, τη πισίνα, το τζακούζι, που φιλοξένησαν τα κουρασμένα κορμιά μας (!!!), τη Τζούλια που κράτησε παρέα στον Πασσατούμπα και στο ολιγόλεπτο ΔΣ του Σαββάτου, το Νίκο που μας ήρθε από Χανιά, τον Lupako που τον έκοψα 2-3 φορές... Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα κάνω edit.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα κάνω edit.

Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι μηηηηη θα κλεισεις πολλα σπιτια :):D:rolleyes::whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

@svouras ... Μην ανησυχείς θα περάσουν 2-3 μήνες μέχρι να θυμηθεί τι έκανε.... :)
Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη δεν είχα πιεί ούτε μια μπύρα....................χαχαχαχαχα

Την επόμενη φορά δε θα σε λυπηθώ και θα σε βάλω να πιείς τα ρακόμελα του Νικόλα με το ζόρι...................

Α και Κοσμάκο την επόμενη φορά να πάρεις και μαγιώ.....

Link to comment
Share on other sites

Καλά... την επόμενη θα κοιμάμαι στο αμάξι...

Link to comment
Share on other sites

Με την σειρά μας να ευχαριστήσουμε και εμείς τα παιδιά του ΔΣ και ιδιαίτερα τον Κοσμά που έτρεξε για να βγάλει εις πέρας και αυτήν την εκδρόμή.Ενα μπράβο στα παιδιά από την Αμαλιάδα για τον κόπο που έκαναν.

Η τοποθεσία πολύ ωραία(κυρίως το μαγαζί του Αθανασίου με τα απίστευτα γλυκά)

Το ξενοδοχείο πολύ καλό.

Η επιλογή της Κυριακής δυστυχώς άκρως απογοητευτική

θέλουμε κι άλλο ΜΠΑΜΠΑ ΚΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με την σειρά μας να ευχαριστήσουμε και εμείς τα παιδιά του ΔΣ και ιδιαίτερα τον Κοσμά που έτρεξε για να βγάλει εις πέρας και αυτήν την εκδρόμή.Ενα μπράβο στα παιδιά από την Αμαλιάδα για τον κόπο που έκαναν.

Η τοποθεσία πολύ ωραία(κυρίως το μαγαζί του Αθανασίου με τα απίστευτα γλυκά)

Το ξενοδοχείο πολύ καλό.

Η επιλογή της Κυριακής δυστυχώς άκρως απογοητευτική

θέλουμε κι άλλο ΜΠΑΜΠΑ ΚΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Και μιά μικρή επιθυμία: την επόμενη φορά το δωμάτιο μας παρακαλώ όπως βρίσκεται σε άλλο όροφο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ μακρία από

το δίδυμο Κοσμά και Σωτίγρη(γρρρρ)!!

Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μία ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ έφτασε στο τέλος της....

Περάσαμε υπέροχα όπως μόνο εμείς -η μεγάλη παρέα του VWCLUB- ξέρουμε την συνταγή....

Το ξενοδοχείο πολύ καλό αν και δεν κάναμε μπάνιο στην εσωτερική πισίνα....

Το σάββατο το βράδυ τί να πω...Πολύς κόσμος στο μαγαζί,ποτά ρέαν άφθονα και ο παπανικολής στην θέση του για νέες καταδύσεις.... τελικά όλα καλά κύλησαν αν και ένας μούτσος από το καράβι (ονόματι Νίκος) έπεσε ανώμαλα σε φουρτούνα και εκεί ήρθε το τέλος του....χααχαχα....

Κυριακή πρωί ξύπνημα και πρωινό και μετά φυσικά μάζωξη και φωτογράφηση κάτω από ψιλή "νευρική" βροχή....

Φαγητό και τελευταίος καφές με θέα την ΚΑΛΑΜΑΤΑ στο μετέωρο....

Με λίγα λόγια 2 γεμάτες μέρες με καλή παρέα.....

Να πω ότι με λύπησε το γεγονός ότι υπήρχαν μόνο λίγα έως ελάχιστα μέλη από επαρχία...

Να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον ¶ρη, την Ιωάννη και την μπομπού που κάνανε αρκετά χλμ για να είναι κοντά μας...

Να πω επίσης ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στο παγούρι που ήρθε και αυτός "συνοδευόμενος" και ήταν κοντά μας

Να πω τέλος ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στο Νίκο από τα ΧΑΝΙΑ που και αυτός ταξίδεψε για να είναι κοντά μας...

Για όλους τους υπόλοιπους δεν θα πω τπτ γιατί πολύ απλά μπορεί να γίνω κακός...ΔΕΝ πειράζει.....Στην επόμενη ας είμαστε περισσότεροι....

Νέα και παλιά μέλη, όλοι μαζί, μία ΠΑΡΕΑ....ένας πόθος....μία αρρώστεια για τα VW μας,,,

Σύντομα και φωτογραφικό υλικό.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.