Jump to content
kouliss

1Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

φωτογραφιες βαριεμαι να ανεβασω....μια μια πρεπει να τις ανεβασεις!!!! μια ωρα θα κανω.... knife.gif τις ανεβασα ολες στο facebook

Link to comment
Share on other sites

φωτογραφιες βαριεμαι να ανεβασω....μια μια πρεπει να τις ανεβασεις!!!! μια ωρα θα κανω.... knife.gif τις ανεβασα ολες στο facebook

Στο facebook που??? δωσε κανενα λινκ, και τι κανουν εκει στο facebook εδω πρεπει να τις ανεβασεις.

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο δεν πειράζει ολα καλα, ευχαριστούμε και σενα για την συμμετοχή σου στην διοργάνωση.

Σπυρο δεν θελω να παρεξηγηθω με το σχολιακι, ειμαστε υποχρεοι για τον πολυτιμο χρονο που αφιερωσες και εσυ και ο κοσμας και ο σωτηρης και ο λουπακος και ολα τα παιδια που ασχοληθηκαν με την εκδρομη.

απλα θεωρησα οτι τα κακα πραγματα πρεπει να λεγονται για να τα διορθωνουμε την επομενη φορα!

Δεν έκανα τπτ. Τα αυτονόητα έκανα. Ουτε καν αυτά. Μην ξεχνάτε οτι είμαι το μοναδικό εγγεγραμένο μέλος που μένει στην Καλαμάτα και ήταν τιμή μου που ήρθατε στα μέρη μου

Το μαγαζί το βράδυ του Σαββάτου όλα τα λεφτά, ο Σπύρος με τις καλύτερες γνωριμίες (και τις πιο ωραίες) αλλά και πάλι τα ρακόμελα στο δωμάτιο του Σωτηράκι έκλεψαν την παράσταση.

Σπύρο σίγουρα θα σε επισκεφτώ στους επόμενους μήνες με τη μηχανή για να πάμε καμιά βόλτα μαζί με τον Φώτη.

Να έρθεις και εσυ και όποιος άλλος θέλει αρκεί να πάρετε τηλ πριν έρθετε για να είμαι Καλμάτα :)

Και πάλι όσοι βοήθησαν για την εκδρομή, το Δ.Σ. και ιδιαίτερα ο Κοσμάς-Σωτήρης-Σπύρος: έκαναν ότι καλύτερο μπορούσαν για να περάσουμε για άλλη μια φορά τέλεια!

Εγω με το χέρι στην καρδιά δεν έκανα τπτ.

Στο σημείο αυτό πρέπει επίσης να ευχαριστήσουμε τα μέλη από την περιοχή - Σπύρο, Φώτη, Νίκο και Ιωάννα - που με τις πληροφορίες τους βοήθησαν να υλοποιήσουμε την 1η Πανελλήνια Συνάντηση του 2010 στην πόλη της Καλαμάτας.

Ήταν το λιγότερο που θα μπορούσαμε να κάνουμε μιλάω εκμέρους μου και του Φώτη

Η Καλαματα τελικα ηταν πολυ μακρυα.

3,5-4 ώρες ήταν είναι μακριά??? Νομίζω πως οχι. Συγκριτικά με τα μέλη της Αθήνας ναι αλλα σκέψου οτι τον χειμώνα ανεβήκαμε εμείς Ιωάννινα. Δεν είπε κανένας οτι ήταν μακριά. Μην τα θέλουμε και όλα έξω από την πόρτα μας. Εκδρομή πάμε.

Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Σπύρο, που ανέβαλε επαγγελματικές υποχρεώσεις, για να μας εξυπηρετήσει,

Δεν έκανα τπτ. Χαρά μου να ξαναέρθετε :)

Link to comment
Share on other sites

3,5-4 ώρες ήταν είναι μακριά??? Νομίζω πως οχι. Συγκριτικά με τα μέλη της Αθήνας ναι αλλα σκέψου οτι τον χειμώνα ανεβήκαμε εμείς Ιωάννινα. Δεν είπε κανένας οτι ήταν μακριά. Μην τα θέλουμε και όλα έξω από την πόρτα μας. Εκδρομή πάμε.

Σπυρο δεν ξερω πως πατε στον δρομο εσεις αλλα 3.5 με 4 ελικρινα δεν ειναι.

5 ωρες εκανα να παω και 5.30 να γυρισω.

Το οτι ειναι ειναι μακρυα η Καλαματα το ειπα γιατι ποτε δεν ειχα ξαναπαει και ΝΑΙ, οντως μου φανηκε μακρυα.

Δηλαδη εαν ο Αρης σου πει οτι η Καλαματα ειναι μακρυα τι θα του πεις που εκανε στον γυρισμο 9 ωρες γιατι τον επιασε χιονι? :)

Δεν θελω να σχολιασω για την πανελληνια στα Γιαννενα.

Ενα θα πω...

Οπου και να γινει πανελληνια θα ειμαι παρων. (Εκτος το Καρπενησι) new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Να εκφράσω τα σέβη μου που έκανες κρόσια την μπλούζα του Κούλη. Θέλω video ντοκουμέντο αν υπάρχει παρακαλώ με τα μούτρα του την ώρα του σκισίματος.

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο δεν ξερω πως πατε στον δρομο εσεις αλλα 3.5 με 4 ελικρινα δεν ειναι.

5 ωρες εκανα να παω και 5.30 να γυρισω.

Το οτι ειναι ειναι μακρυα η Καλαματα το ειπα γιατι ποτε δεν ειχα ξαναπαει και ΝΑΙ, οντως μου φανηκε μακρυα.

Δηλαδη εαν ο Αρης σου πει οτι η Καλαματα ειναι μακρυα τι θα του πεις που εκανε στον γυρισμο 9 ωρες γιατι τον επιασε χιονι? :)

Δεν θελω να σχολιασω για την πανελληνια στα Γιαννενα.

Ενα θα πω...

Οπου και να γινει πανελληνια θα ειμαι παρων. (Εκτος το Καρπενησι) new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Προσωπικά έγω σε καμία εκδήλωση του VWclub δεν είπα οτι ήταν μακρυα γιατι πολύ απλά δεν μετράγαν τα χιλιόμετρα που έκανα ούτε η ώρα αλλα ή παρέα. Αν ψάξεις τις φωτογραφίες του Vwclub ή ρωτήσεις θα μάθεις οτι από το 2004 εως το τέλος του 2006 γύρισα σχεδόν όλη την Ελλάδα για να γνωρίσω τα παιδιά που γράφουν από διάφορες πόλεις τις Ελλάδας ΑΠΟ ΚΟΝΤ¶ και για να γίνουμε μια παρέα. Ήταν επιλογή μου. Τότε είχα και τον χρόνο να το κάνω. Αυτό που έγραψα σε εσενα θα το έγραφα στον καθέναν. Στον ¶ρη θα έλεηα το ίδιο. Εχω πάει Θεσσαλονίκη για τοπική συνάντηση του VWclub τουλάχιστον 8 φορές από Καλαμάτα πάντα. Δεν μετράν τα χιλιόμετρα αλλά η προσωπική επαφή και η παρέα. Αυτή είναι η γνώμη μου.

Προς θεου δεν το λέω με την κακή έννοια ο κάθε άνθρωπος κάνει τις επιλογές του. Για μένα αυτο σημαίνει VWclub. Είναι η προσωπική μου γνώμη, :)

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο ο Δημήτρης είναι πιο νέο μέλος και μάλλον δεν γνώριζε. Μερικοί ξέρουμε τι είσαι και τί έχεις κάνει για αυτό το Club. Μην αγχώνεσαι ;)

Θυμάμαι κάτι συνεχή ανεβοκατεβάσματά σου Καλαμάτα-Αθήνα-Καλαμάτα-Θεσσαλλονίκη-Αθήνα-Καλαμάτα, ξανά Θεσσαλονίκη :) ¶στο, είσαι απάλευτος με τα χιλιόμετρα, δεν σε πιάνει κανείς :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ελειπε να το λες με την κακη εννοια γιατι αυριο κιολας ερχομουνα για να λογαριαστουμε στην Καλαματα new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Τις φωτογραφιες που ανεβασε ο Χρηστος στο facebook θα τις βρειτε εδω

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=30986858&id=1062807213&fbid=1340769193617

Link to comment
Share on other sites

Να εκφράσω τα σέβη μου που έκανες κρόσια την μπλούζα του Κούλη. Θέλω video ντοκουμέντο αν υπάρχει παρακαλώ με τα μούτρα του την ώρα του σκισίματος.

Κωστα δεν ξερω εαν υπαρχει βιντεο την ωρα του σκισιματος αλλα να σου πω οτι αυτος ο gaylaronse ή

ο γκειλορενσε ή τελος παντον ο gilararose φτιαχνει τελειες μπλουζες. new_lol.gifnew_lol.gif

Μετα χερια δεν κοβοταν με τιποτα.Πηρα το μαχαιρι απο τα πορτοκαλια του barman και μετα την εκανα κομματια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ελειπε να το λες με την κακη εννοια γιατι αυριο κιολας ερχομουνα για να λογαριαστουμε στην Καλαματα new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Τις φωτογραφιες που ανεβασε ο Χρηστος στο facebook θα τις βρειτε εδω

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=30986858&id=1062807213&fbid=1340769193617

Καλα αυτος ο Χριστος δεν παίζετε, εγω απο την δουλεια δεν εχω προσβαση στο facebook thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/ntoumas#!/album.php?aid=2052324&id=1069109458&ref=mf

εδώ έχω ανεβάσει ακι γω φωτογραφίες στο facebook....

Αύριο θα ανεβάσω και δω....

Link to comment
Share on other sites

φωτογραφιες βαριεμαι να ανεβασω....μια μια πρεπει να τις ανεβασεις!!!! μια ωρα θα κανω.... knife.gif τις ανεβασα ολες στο facebook

Ωραιες φωτο :whistling:shockgun.gif;)

Να έρθεις και εσυ και όποιος άλλος θέλει αρκεί να πάρετε τηλ πριν έρθετε για να είμαι Καλμάτα ;)

Φωτιες που μου αναψες :whistling::whistling::whistling::lol: Ετοιμααααααασου new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει φωτογραφίες και είναι έτοιμες για ανέβασμα... (όσο αφορά μέγεθος εικόνας / όγκου).... μπορεί να τις δώσει την Πέμπτη σε μένα σε ένα CD και θα τις ανεβάσω εγώ μαζικά.

Επίσης εναλλακτικά μπορεί να δωθεί ένα προσωρινό FTP account σε ειδικό χώρο του VWClub για να γίνει απο εμάς η μαζική εισαγωγή στο άλμπουμ.

Είναι καλύτερα να υπάρχουν και εδώ... καθώς κάποιοι μπορεί να μην έχουν facebook ή ακόμα να μην είναι φίλοι με όλα τα παιδιά που τυχόν τις ανεβάσουν στο δικό τους fb προφίλ.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει φωτογραφίες και είναι έτοιμες για ανέβασμα... (όσο αφορά μέγεθος εικόνας / όγκου).... μπορεί να τις δώσει την Πέμπτη σε μένα σε ένα CD και θα τις ανεβάσω εγώ μαζικά.

Επίσης εναλλακτικά μπορεί να δωθεί ένα προσωρινό FTP account σε ειδικό χώρο του VWClub για να γίνει απο εμάς η μαζική εισαγωγή στο άλμπουμ.

Είναι καλύτερα να υπάρχουν και εδώ... καθώς κάποιοι μπορεί να μην έχουν facebook ή ακόμα να μην είναι φίλοι με όλα τα παιδιά που τυχόν τις ανεβάσουν στο δικό τους fb προφίλ.

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΣΜΑ worthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο ο Δημήτρης είναι πιο νέο μέλος και μάλλον δεν γνώριζε. Μερικοί ξέρουμε τι είσαι και τί έχεις κάνει για αυτό το Club. Μην αγχώνεσαι ;)

Θυμάμαι κάτι συνεχή ανεβοκατεβάσματά σου Καλαμάτα-Αθήνα-Καλαμάτα-Θεσσαλλονίκη-Αθήνα-Καλαμάτα, ξανά Θεσσαλονίκη ;) ¶στο, είσαι απάλευτος με τα χιλιόμετρα, δεν σε πιάνει κανείς :)

Δεν ανχώνομαι απλά εκφράζω την γνώμη μου τίποτα άλλο.

Αυτο ελειπε να το λες με την κακη εννοια γιατι αυριο κιολας ερχομουνα για να λογαριαστουμε στην Καλαματα new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Ρε τρελέ οχι σε καμία περίπτωση. Θα ερχόμουνα εγω Γίαννενα μην ανχώνεσαι. mf_tshirt.gifmf_tshirt.gifmf_tshirt.gifmf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πηγαινοέρχεστε άδικα... ξεκινώ την αντίστροφη μέτρηση της επόμενης Πανελλήνιας Συνάντησης!

Περίπου 199 ημέρες απομένουν!

Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα της κλήρωσης μπορείτε να τα δείτε εδώ: Excursion_Kalamata_Lottery_Results.pdf

Link to comment
Share on other sites

¶ντε να κάνουμε κάνα χιλιόμετρο γιατί πρέπει να βοηθήσουμε και το κράτος με την πανάκριβη βενζίνη του και τα τσάμπα διόδια.

Σπύρο το οτι θα σε πάρω πρώτα τηλ είναι αυτονόητο, για να μου πεις και αν μπορεί και ο Φώτης ή έχει καμία εφημερία εκείνες τις μέρες.

Όσο για τις μπλούζες του Κοσμά, αν ήξερες πόσα λεφτά δίνει θα καταλάβαινες γιατί δεν σκίζονται.

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει φωτογραφίες και είναι έτοιμες για ανέβασμα... (όσο αφορά μέγεθος εικόνας / όγκου).... μπορεί να τις δώσει την Πέμπτη σε μένα σε ένα CD και θα τις ανεβάσω εγώ μαζικά.

Επίσης εναλλακτικά μπορεί να δωθεί ένα προσωρινό FTP account σε ειδικό χώρο του VWClub για να γίνει απο εμάς η μαζική εισαγωγή στο άλμπουμ.

Είναι καλύτερα να υπάρχουν και εδώ... καθώς κάποιοι μπορεί να μην έχουν facebook ή ακόμα να μην είναι φίλοι με όλα τα παιδιά που τυχόν τις ανεβάσουν στο δικό τους fb προφίλ.

Μπραβο βρε Κοσμα γιατι εγω δεν εχω fb καθολου ! κ να μου πεις την ακριβη ημερομηνια αν μπορεις της επομενης πανελληνιας εκδρομης για να παρω αδεια !!! τωρα που ξεκινησα μη χασω εκδρομη ............

Link to comment
Share on other sites

Φανη ειχες κανενα δωρακι στην Καλαματα???

28iwwtj.jpg

zlw8kw.jpg

2mw9e21.jpg

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ευτυχώς! Από την Πανελλήνια στα Γιάνεννα και μετά ξυπνάω ήσυχος το πρωί 8)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ευτυχώς! Από την Πανελλήνια στα Γιάνεννα και μεά ξυπνάω ήσυχος το πρωί :p

καλααααα........... :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.