Jump to content
kouliss

1Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

Και το Ζεύγος Scirocco...ssss θα είναι εκεί!!!

Ενα 2κλινο με ΕΝΑ κρεβατάκι παρακαλώ... :drinks:

Επίσης πόσο κοστίζει η Σουίτα?

8)

ΑΑΑΑΑΑ....!!!

Καλαμάτα Ε.Ρ.Χ.Ο.Μ.Α.Ι!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό δημοσίευμα προστέθηκαν οι μέχρι τώρα δηλώσεις συμμετοχής. Επιβεβαιώστε όσα έχουν γραφεί ώστε να μην γίνει κάποιο λάθος :)

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό δημοσίευμα προστέθηκαν οι μέχρι τώρα δηλώσεις συμμετοχής. Επιβεβαιώστε όσα έχουν γραφεί ώστε να μην γίνει κάποιο λάθος :drinks:

Απλά για να φύγουν τα Χ:

giorgos79 + hearts.gif ,1 διανυκτέρευση,2κλινο διπλό κρεβάτι, μέσα στην βραδινή έξοδο,μέσα στο μεσημεριανό, 1 μπλούζα λαρζζζζζζ

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εαν και εχω προγραμματισμένο ταξίδι στην Ιαπωνία θα κοιτάξω να έρθω νωρίτερα για να είμαι παρόν και το Σάββατο στην υποδοχη.

Προγραμματίστε με παρόν σε όλες τις εκδηλώσεις + 5 άτομα. Θέλω 3 επετειακές μλούζες L

Παρακαλώ πολύ όπως γ΄νει διόρθωοση 3 μπλούζες M.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν οι αλλαγές και ... ο τιμοκατάλογος για τις θεραπείες / υπηρεσίες SPA για όσους επιθυμούν.

Εντός της ημέρας θα γραφεί και η τιμή σουίτας.

Link to comment
Share on other sites

ta6ape + 1 (svouras) 2κλινο με 2 κρεβάτια και με 3 διανυκτερεύσεις (-εγώ- από 5-3-2010 έως και τις 7-3-2010 με αναχώρηση την επόμενη μέρα) και φυσικά με συμμετοχή σε όλες τις εκδηλώσεις-φαγητά-ξενύχτια...!!!!!

Δεν γνωρίζω ακόμα πόσες μέρες θέλει ο svouras, ο οποίος θα μας ενημερώσει αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους επιθυμούν η τιμή συμμετοχής με την χρήση Junior Suite είναι 250 ευρώ/διανυκτέρευση για τα απλά μέλη και 235 ευρώ/διανυκτέρευση για τα VIP μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Κατά πάσα πιθανότητα θα έχετε κι ένα Audi στην παρέα σας, αν βέβαια είναι ευπρόσδεκτο :)

Θα το επιβεβαιώσω κιόλας φυσικά μετά το τέλος της εξεταστικής μου (Ουφφφφ, άντε να φεύγουν ένα-ένα τα βάρη)

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Kai bebaia mas ypologizete.

Chrismht +1 , 2klino me 2plo kreb, +bradini e3odo, + mesimeriano nai se ola telos pantwn!!!! A kai mia epetiaki XL

λεω και εγω δεν θα εισαι ...... χιχιχχι

Link to comment
Share on other sites

θα έρθω και εγώ για να επισκεφθώ και πάλι τα πάτρια εδάφη :yahoo: :yahoo: :p

οπότε DarthCotsos 1 μονόκλινο+ 3διανυκτερεύσεις β.ε. ΟΚ +1, μ.γ. ΟΚ

AAAAAA Βάλτε και μία επετειακή XL και για μένα!!!! :p

Ευχαριστώ.. τα λέμε κατωωωωωωωωω :lol:

Edited by DarthCotsos
Link to comment
Share on other sites

Βρω δε βρω καινουργια δουλεια εγω θα ερθω!!! Παει και τελειωσε :p Οποτε και ο Σβουρας μεσα σε ολα ( για 2 διανυκτερευσεις (Παρασκευη, Σαββατο βραδυ)

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο (Zouperman) η ταβέρνα θα έχει καλαμαράκια για σένα ως κυρίως πιάτο προκειμένου να σε ικανοποιήσει καθώς θα κάνεις νηστεία.

Αν κάποιο άλλο μέλος κάνει νηστεία θα ήταν καλό να το δηλώσει για να μην βρεθεί το μαγαζί προ εκπλήξεων.

Όσοι καταβάλλουν όλα τα χρήματα θα μαρκάρονται στην αρχική λίστα με πράσινο χρώμα.

Υπόψη για την ε.μ. έχουν ήδη πληρώσει 3 άτομα (trelaras582, ta6ape, chrismht).

Υπενθυμίζω ότι 22/Φεβ θα λήξει η προθεσμία των δεσμευμένων δωματίων. Αυτό θα σημαίνει ότι μετά από την ημέρα αυτή τα μέλη θα πρέπει να επικοινωνούν ΜΟΝΟ μαζί μου για την επιβεβαίωση της συμμετοχής τους καθώς θα πρέπει να γίνεται έλεγχος διαθεσιμότητας πρόσθετων δωματίων.

Τονίζω ότι οι συμμετέχοντες στο μεσημεριανό γεύμα θα πρέπει να μου ζητήσουν κάποια στιγμή ΠΡΙΝ το γεύμα την ειδική κάρτα που θα χρησιμοποιηθεί από την ταβέρνα για την διαπίστευση ότι είστε μέλη του VWClub.

Υ.Γ.: Αν υπάρχουν μέλη απο την Κρήτη που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην Πανελλήνια Συνάντηση να επικοινωνήσουν μαζί μου με Π.Μ. καθώς υπάρχει ήδη 1 άτομο που ενδιαφέρεται.

Hellenic VWClub 2004 ~ 2010 | Μια Παρέα 6 Χρόνια Μαζί

Πανελλήνια Συνάντηση ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Βόλτα Πέμπτης δήλωσαν οι κάτωθι για επετειακή μπλούζα:

- Afterdark 1 XL

- marseic 1 L

- ΑΛΕΞΗΣ 1 M

- Passatebos 1 L

Έδωσαν χρήματα για το δωμάτιο οι:

- svouras (πλήρως)

- nikoskallithea (μερικώς)

------

Υπόψη οι μπλούζες και τα δωμάτια θεωρούνται ως κατοχυρωμένα μόνο όταν πληρωθούν. Διαφορετικά (ειδικά για τα δωμάτια) θα διατίθενται άμεσα σε άλλους αν δεν υπάρξει άμεση ανταπόκριση.

Υ.Γ.: Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον! (Οι κάρτες μέλους δεν περιλαμβάνονται σε αυτό το θέμα).

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

λεω και εγω δεν θα εισαι ...... χιχιχχι

EISAI KALA??? XANW TH GOYROYNOPOYLA???? NA SOY PW..... AYTH TH FORA STHN EPISTROFH POIOS 8A MPEI MPROSTA??? EXEI POLLA MPLOKA APO KEI EXW MA8EI!

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα θα υπάρξει κάποια αλλαγή μάλλον στα δωμάτια. το πιο πιθανόν είναι να γίνουν δυο δίκλινα από Παρασκευή ή αλλιώς ένα τρικλινο από παρασκευή και για σάββατο δυο δίκλινα. μέχρι το Σάββατο θα έχω ενημερώσει για το σίγουρο και θα γίνει η καταβολή των χρημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Λιγες μερες ακομα.................... :p:whistling:

Αλλαξες Ν72 στο σβουραμαξο? Να ειναι ετοιμο για την εκδρομη. χαχαααα

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξες Ν72 στο σβουραμαξο?

Ν72 ;):lol: ???? Καμμια σχεση.

το σβουραμαξο ειναι παντα ετοιμοπολεμο iconcool5lw.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.