Jump to content
GOLF R32

VW Scirocco - Η αναγένηση ενός μύθου!

Recommended Posts

Για ποτε και στην Ελλαδα? Μου φαινεται οτι θα το δωσω το tsi!!! Καλα μιλαμε για πολυ μουρλια αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

βασικά εξωτερικά μου θύμησε πάρα πολυ Alfa romeo :S εσωτερικά κλασικά GOLF.αλλα ειναι ωραίο σε εμφανίση

Και εμενα μου φερνει σε 147 την οποια θεωρω ασχημο αμαξι, και σε i30. Προσωπικα το αμαξι δε μου αρεσει

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα!!!! ;) τζαμπα πραγμα δλδ. :D Ελπιζω μονο να παιξει και κανα <<φτωχικο>> tsi 140αρι, worthy.gif αλλιως θα το βλεπουμε με τα κυαλια :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω το θεωρω ομορφο αμαξι και θα το συνηθισουμε πιστευω εμφανισιακα.Προσεξατε οτι λειπει ο αεραγωγος στο πανω μερος του ταμπλω;Οποτε, μειον ενας τριγμος :):D

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα!!!! ;) τζαμπα πραγμα δλδ. :D Ελπιζω μονο να παιξει και κανα <<φτωχικο>> tsi 140αρι, worthy.gif αλλιως θα το βλεπουμε με τα κυαλια :)

TSi yes, αλλα στα 122ps ;)

Link to comment
Share on other sites

¶μα βγει και βγει έτσι, χαρίζω το GOLF μου...

Όχι ότι είναι τόσο ωραίο, αλλά δεν μου φαίνεται για "γνήσιο". Όλα τα κομμάτια του είναι αντιγραφές. Το αρχικό ΙROC ήταν απίστευτο.

Link to comment
Share on other sites

¶μα βγει και βγει έτσι, χαρίζω το GOLF μου...

Όχι ότι είναι τόσο ωραίο, αλλά δεν μου φαίνεται για "γνήσιο". Όλα τα κομμάτια του είναι αντιγραφές. Το αρχικό ΙROC ήταν απίστευτο.

+10 Στον κάφρο.. ;):rolleyes::wacko::blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

κ@@λα ειναι! αμα το βγαλει και R32 το πηρα! (ο καθενας το χαβα του! tongue.gif )

Κωστα να'σαι σιγουρος οτι θα το βγαλουν R32 και θα δειχνει πολυυυυυυυυ αγριο new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif . Και οοοοοοοοοοοντως θα κ@@@@@@2@@λα.

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να γεμισουμε απο δαυτα μιας και θα το βγαλουν με τον 1.4 tsi με τα 122 αλογα. Και νομιζω οτι ετσι θα κυκλοφορησει Geopan , χωρις τη ζαντα αυτη εννοειται σε βασικη εκδοση και τα καθισματα.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι λέγαμε και για το IROC και τώρα το ψάχνουμε δίπλα στον Τιτανικό. Αν δεν βγει δελτίο τύπου για την έναρξη διάθεσης του, δεν πιστεύω τίποτα. Να γίνει και η έκθεση της Γενεύης, να το δούμε, αν το δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Αραγε τι πολιτικη θα ακολουθησει η vw οσον αφορα την τιμη?

Μαντευω πως θα εχει παραπανω απο το Golf σε καθε αντιστοιχο κινητηρα,καθαρα για να μην πληξει της πωλησεις του τελευταιου.

Γιατι αν με 30000 μπορουσα να παρω ενα gti η ενα scirocco θα εμπαινα σε τρομερες σκεψεις... (αν και για να λεμε την αληθεια στην καρδια υπαρχει μονο gti...τουλαχιστον για αυτην την περιοδο.Mπορει οταν βγει το scirocco να ταραξει τα νερα για τα καλα)

Link to comment
Share on other sites

Αραγε τι πολιτικη θα ακολουθησει η vw οσον αφορα την τιμη?

Μαντευω πως θα εχει παραπανω απο το Golf σε καθε αντιστοιχο κινητηρα,καθαρα για να μην πληξει της πωλησεις του τελευταιου.

Γιατι αν με 30000 μπορουσα να παρω ενα gti η ενα scirocco θα εμπαινα σε τρομερες σκεψεις... (αν και για να λεμε την αληθεια στην καρδια υπαρχει μονο gti...τουλαχιστον για αυτην την περιοδο.Mπορει οταν βγει το scirocco να ταραξει τα νερα για τα καλα)

Ναι η αληθεια ειναι οτι θελει προσοχη σε τι τιμη θα κυμαινεται.Εν τω μεταξυ δε μπορει να ενταχθει σε καποια ξεχωριστη κατηγορια.Στα μικρομεσαια θα ενταχθει.Ισως η τιμη του να κυμανθει μεταξυ Golf Gt και Golf Gti αλλα με κινητηρα TSI 140.

Edited by Nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Aπλα απιστευτο τι να πω το αμαξι ειναι ολα τα λεφτα!!!!Θα πω στην Λιτσα να κανει υπομονη και να μην παρει το πολο που θελει και να παρει αυτο!!!! hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Aπλα απιστευτο τι να πω το αμαξι ειναι ολα τα λεφτα!!!!Θα πω στην Λιτσα να κανει υπομονη και να μην παρει το πολο που θελει και να παρει αυτο!!!! hearts.gif

κωστα για την λιτσα το θες? -_-

Link to comment
Share on other sites

Παρουσιαστηκε επισημα και στην εκθεση της Γενευης..Διαβασα πως εκτος απο τον 1.4 tsi με τα 122 και το διλιτρο με τα διακοσια, θα φοραει και τον 1.6 tsi με 160 αλογα..τελικη 217 και 8 sec 0-100..Ειδωμεν.. -_-:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.