Jump to content
GOLF R32

VW Scirocco - Η αναγένηση ενός μύθου!

Recommended Posts

paidia kalispera to dikomoy to scirocco 8a er8i ton aprilio poios to exei sta xergiatoy na moy pi entiposeis

Γεια σου φιλε,

καλως ηρθες στο club μας, με το καλο να σου ερθει και το δικο σου,

γερο να ειναι, καλοταξιδο με πολλα και ασφαλη, πανω απο ολα, χιλιομετρα. ;)

(Μια βοηθεια κιολας: αν μπορεις να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες :o)

Link to comment
Share on other sites

¶ντε παιδιά όταν τα πάρετε στα χέρια σας και οι υπόλοιποι να κανονίσουμε καμιά συνάντηση με Scirocco γιατί από ότι καταλαβαίνω λίγοι το χαιρόμαστε ακόμα...

Δεν θα υπάρχει καλύτερη βόλτα...

Link to comment
Share on other sites

εγεινε Vaq Iroc....σε ευχαρισω θα ηθελα να ερθω και εγω στα γιαννενα αλλα το αυτοκινητο θα αργισει να ερθει........

SCIROCCO160 και εγω αυτο περιμενω οταν το παρω να σιγκεντροθουμε ολα τι scirocco και να παμε καμια εκδρομη

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......................... ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω γιατί, αλλά εμένα αυτό με την επαναφορά παλαιών ονομάτων μοντέλων σε νέα δε μου αρέσει. Χρησιμοποιούν το όνομα μόνο και μόνο για να πουλήσει το αμάξι και αν είναι κατώτερο των προσδοκιών ή χειρότερο συγκριτικά με το παλαιότερα (με τα μέτρα της εποχής του πάντα) τότε η μπάλα παίρνει και τα 2.

Τα παλαιά δημιούργησαν μια ολόκληρη ιστορία και ας μείνουν εκεί που τους αξίζει, όπως τους αξίζει. Το όλο θέμα είναι marketing γι'αυτό και θα προτιμούσα νέα μοντέλα με νέα ονόματα.

Θα ήθελα να μου πεις και τώρα τι εντύπωση έχεις, έχει αλλάξει? Ή έχεις την ίδια??? :D

θελω να πιστευω οτι η τελικη του μορφη θα ειναι αυτη οπου κ μαγνιτιζει καθε βλεμα

Τελικά η μορφή που πήρε όντως είναι αυτή που μαγνιτίζει το κάθε βλέμα!

Το Scirocco είναι πολύ ωραίο αμάξι και του πηγαίνουν τα πιο πολλά χρώματα!Τα αγαπημένα μου είναι το μπλε ελεκτρικ,το λευκο,το μάυρο και το ποντικί.Πολύ ωραίο είναι και το κόκκινο όπως και το σκούρο πράσινο.Πρέπει να παίρνεις στο χρώμα που σου αρέσει πιο πολύ και όχι αν θα το πάρουν πολλοί στο ίδιο χρώμα...

Συμφωνώ απόλυτα!

ααααα ειπα και γω ειναι δυνατον να αρεσε σε καποιον αυτη η κακοποιηση?

Γιατί δεν σου αρέσει? Eίναι ένα καινούργιο λανσάρησμα για το τσίρκο Medrano!!! tongue.gif:lol:

εγεινε Vaq Iroc....σε ευχαρισω θα ηθελα να ερθω και εγω στα γιαννενα αλλα το αυτοκινητο θα αργισει να ερθει........

SCIROCCO160 και εγω αυτο περιμενω οταν το παρω να σιγκεντροθουμε ολα τι scirocco και να παμε καμια εκδρομη

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......................... ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Καλώς ήρθες φίλε 'scirocco26' με το καλό να σου έρθει και εσένα και καλή αναμονή! ;)

Link to comment
Share on other sites

αθανατα ειναι.....και σαν τι γατες ενα πραγμα προσγειωνονται στα 4....

Link to comment
Share on other sites

83981664.th.jpg

Χιόνια, Χριστούγεννα, Καρπενήσι και scirocco!!! Χρόνια πολλά σε όλο το club καλά Χριστούγεννα!!! Καλές γιορτές σε όλους.

Καλή η διαδρομή για το καρπενήσι έτσι???? :lol: :lol:

Την έχω μάθει από έξω!!Με το scirocco που την έχω κάνει είναι απλά απόλαυση!!!! :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.