Jump to content
GOLF R32

VW Scirocco - Η αναγένηση ενός μύθου!

Recommended Posts

υποψηφιος αγοραστης scirocco 1,4 122 hp... βασικα θα το παρω.. σε λευκο χρωμα..εχω φαει κολλημα με το αμαξι...

δε παλευεται.....

αλλα επδ δεν υπαρχει σε ασπρο θα πρεπει να περιμενω ενα τετραμηνο μου παν στην καρεντα ηρακλειου κρητης....

scirocco :mellow::DB):thumbsup: :thumbsup: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

παντως τρελο κολλημα.. αμαξαρα... το ασρπο χρωμα τα σπαει!!!!!

κ κατι ακομα παιδια.. τι δωρο να ζητησω? θα κανουν τπτ οι τσιγκουνηδες? τι δινουν συνηθως?

.

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα οταν ζητησα δωρο μου ειπαν για τους αισθητηρες parking.

Μπραβο καλη επιλογη το λευκο. μαλλον στο ιδιο θα παω

Χαίρομαι που 9/10 παίρνουν το scirocco σε λευκό χρώμα... Καλά έκανα που το πήρα άλλο χρώμα... :huh:

Εμένα προσωπικά το λευκό με είχε εντυπωσιάσει μέσα στην έκθεση... αλλά μόλις το είδα στο δρόμο... δεν μου άρεσε καθόλου... σαν πλαστικό είναι...

Είναι ωραίο το βραδάκι και πλυμένο....αλλά την ημέρα δεν κάνει αντανάκλαση με το περιβάλλον

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ στην αρχή λευκό πήγα να το κλείσω!Με επηρέασαν όμως οι δικοί μου και το πήρα γκρι.Το λευκό είναι όντως μόνο για μέσα στην αντιπροσωπεία!!!!Εσύ τι χρώμα το πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω το χρώμα είναι θέμα γούστου, κατα την γνώμη μου του πηγαίνουν όλα τα χρώματα, εγω βέβαια το πήρα σε λευκό και δεν το έχω μετανιώση και όσοι το έχουν δεί μου είπαν ότι του πάει.

Link to comment
Share on other sites

Το Scirocco είναι πολύ ωραίο αμάξι και του πηγαίνουν τα πιο πολλά χρώματα!Τα αγαπημένα μου είναι το μπλε ελεκτρικ,το λευκο,το μάυρο και το ποντικί.Πολύ ωραίο είναι και το κόκκινο όπως και το σκούρο πράσινο.Πρέπει να παίρνεις στο χρώμα που σου αρέσει πιο πολύ και όχι αν θα το πάρουν πολλοί στο ίδιο χρώμα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως το πήρα κόκκινο ;)

Εγώ πήρα το σκούρο καστανό... Το οποίο το είδα όταν το παρέλαβα και έπαθα πλάκα... περίεργο..... και απίστευτο χρώμα... Πρέπει κανείς να το δει από κοντά για να καταλάβει... εκ πρώτης όψεως φαίνεται σαν μαύρο ... αλλά στο φως βλέπεις ότι χρυσαφοκαφετίζει....

Θα προσπαθήσω να τραβήξω φωτογραφίες να βάλω εδώ στο forum... (είναι βλέπεις δύσκολο όταν δεν ξεκολλάς από το τιμόνι του)

Link to comment
Share on other sites

και για οσους δε τηρουν τον ΚΟΚ......

tune-it-safe-vw-scirocco-polizei.jpg

tune-it-safe-vw-scirocco-polizei_5.jpg

tune-it-safe-vw-scirocco-polizei_1.jpg

:huh:

Ενα τετοιο περιπολικο θα ηθελα να με κυνηγαει!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Βρε Admins δεν είναι καιρός να ανοίξει ένα γενικό θέμα για το Scirocco όπως είναι και στα άλλα μοντέλα της VW;;;

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχουμε γραψει και πιο πανω,το νεο θεμα ΘΑ ανοιχτει συντομα.

Απαιτει καποια προεργασια,δεν γινεται με ενα κουμπι,γιαυτο και καθυστερει.

Link to comment
Share on other sites

υπομονή... σε λίγο θα αποκτήσουμε και εμείς οι sciroccades το δικό μας χώρο στο forum

πάντως σήμερα μου πε ο πωλητής ότι από το 2009 θα αυξηθεί η τιμή... οποτε μάγκες όσοι το περιμένετε από το 2009 με παραγγελια εννοώ.. θα το πληρώσετε k εγώ δηλαδή.. παραπάνω.. γύρω στο 2 τις εκατό m pe για t δικό m.... :cry: :cry:

a..k πληροφοριακά.. σε οποιον αρέσουν οι ζάντες του 2.0 tsi... με 200 εύρα περίπου στις βάζουν από t εργοστάσιο... με λαστιχάκι 235... :cry: :cry: εγώ έτσι θα t πάρω.....

καλή υπομονή...

sorry για τα greeklish!! το ξέχασα...:lol:

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

υπομονή... σε λίγο θα αποκτήσουμε και εμείς οι sciroccades το δικό μας χώρο στο forum

πάντως σήμερα μου πε ο πωλητής ότι από το 2009 θα αυξηθεί η τιμή... οποτε μάγκες όσοι το περιμένετε από το 2009 με παραγγελια εννοώ.. θα το πληρώσετε k εγώ δηλαδή.. παραπάνω.. γύρω στο 2 τις εκατό m pe για t δικό m.... <_< <_<

a..k πληροφοριακά.. σε οποιον αρέσουν οι ζάντες του 2.0 tsi... με 200 εύρα περίπου στις βάζουν από t εργοστάσιο... με λαστιχάκι 235... ;) ;) εγώ έτσι θα t πάρω.....

καλή υπομονή...

sorry για τα greeklish!! το ξέχασα...:huh:

Εγω το παρηγγειλα πρασινο!Να συμπληρωσω πως με 450 νομιζω βαζεις και τις 18'' που ειναι σκετα κοσμηματα...

και το scirocco R... :vw-scirocco-study-r_5.jpg

vw-scirocco-study-r_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στους καινούριους που το παραγγείλατε και δεν σας ευχήθηκα, με το καλό παιδιά πιστέψτε με αξίζει η αναμονή!!! μια και το έχω απο 24/11 και πάλι με το καλό να σας έρθει. βλέπω έχουν ανοίξει 10 post με το scirocco έχω μπερδευτή λίγο!!! ας γράφουμε σε ένα τουλάχιστον. Σωτήρης

Edited by sotoscirocco
Link to comment
Share on other sites

Οχι στο Ιλιον, στη νεα Ιωνια.

Παρε τους ενα τηλεφωνο, μηπως εν τω μεταξυ εχουν και αλλου

κ στο Ιλιον υπάρχει σε κόκκινο,σε ασημί opal, κ μπλε(test drive)

Εχω μπερδευτει..λευκο ,κόκκινο ή μπλέ????? :Dglare.gif

Επίσης το σπορ πάκέτο υπάρχει πλέον κ για το 122hp..με 545 euro..εγω προσωπικά νομίζω οτι αξίζει κ θα το βάλω. :D

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε οι φωτογραφίες από το δικό μου Scirocco σε σκούρο καστανό (Sumatra)

Είναι γενικά περίεργο χρώμα... και για αυτό και βάζω φωτογραφίες... όσοι δεν το γνωρίζουν και είναι διστακτικοί το δουν

Εγώ πιστεύω ότι είναι το πιο όμορφο χρώμα... (μιας και το άσπρο έχω δηλώσει ότι δεν μου αρέσει)

http://www.flickr.com/photos/33249628@N08/

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε οι φωτογραφίες από το δικό μου Scirocco σε σκούρο καστανό (Sumatra)

Είναι γενικά περίεργο χρώμα... και για αυτό και βάζω φωτογραφίες... όσοι δεν το γνωρίζουν και είναι διστακτικοί το δουν

Εγώ πιστεύω ότι είναι το πιο όμορφο χρώμα... (μιας και το άσπρο έχω δηλώσει ότι δεν μου αρέσει)

http://www.flickr.com/photos/33249628@N08/

έκανες την καλύτερη επιλογή!!!Είναι Τόσο όμορφο!!!!θεωρώ ότι είναι το καλύτερο χρώμα!!!!καλοριζικο φίλε και καλοτάξιδο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε οι φωτογραφίες από το δικό μου Scirocco σε σκούρο καστανό (Sumatra)

Είναι γενικά περίεργο χρώμα... και για αυτό και βάζω φωτογραφίες... όσοι δεν το γνωρίζουν και είναι διστακτικοί το δουν

Εγώ πιστεύω ότι είναι το πιο όμορφο χρώμα... (μιας και το άσπρο έχω δηλώσει ότι δεν μου αρέσει)!

Ετσι οπως ειχα διαβασει το χρωμα, πιστεψα προς στιγμην οτι θα ειναι "πολυ" καφε, και θα φαινοτανε ασχημο :lol:

Αλλα οταν ειδα τις φωτο επαθα πλακα!! Πολυ ωραιο χρωμα !! Θα σκονιζεται μεν ευκολα αλλα οταν θα ειναι πλυμενο

θα κανει τρελλες αντιθεσεις. Nice choise mate :lol: Καλοριζικο, καλοταξιδο και να 'ναι σιδερενιο :lol:

ελεος

... οτι να 'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.