Jump to content
serreos73

Αισθητηρας Βροχης Σε Golf Vi

Recommended Posts

Μπες στον ανεσης 46 επιλεξε το module rainsensor (rls) και δες μηπως εχει ρυθμιστει η εναρξη λειτουργιας ν’ανοιγει ποσοστιαια νωριτερα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπες στον ανεσης 46 επιλεξε το module rainsensor (rls) και δες μηπως εχει ρυθμιστει η εναρξη λειτουργιας ν’ανοιγει ποσοστιαια νωριτερα
Γνωριζεις σε πιο ποσοστο πρεπει να ειναι?

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο στο normal έχει ένα drop down menu
Θα το καταλαβεις αμεσως
99ac8bef8a88650239c9fbdeb9d1eeda.jpg

Εγω το ειχα στο +20%
Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2022 at 11:15 ΠΜ, nikdev said:

Βάλτο στο normal έχει ένα drop down menu
Θα το καταλαβεις αμεσως
99ac8bef8a88650239c9fbdeb9d1eeda.jpg

Εγω το ειχα στο +20%
Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλησπερα σε αυτο εχω επιλεγμενο το normal επισης στα επομενα Byte ειναι επιλεγμενα τα παρακατω

Στο byte 1 εχω επιλεγμενο το 30 Light Sensor Correction 48% = Green Glass

Στο βyte 2 εχω επιλεγμενο το 25 Light Sensor Correction 37% = Green Glass

Εχουν και μικροτερα ποσοστα 30% και 43% αλλα γραφει blue glass. Γνωριζεις την διαφορα αυτων των ποσοστων και το green με το blue glass?

 

90477492_704634580075404_7525216545828503552_n.jpg

90885189_664833190943717_3022590170932183040_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε clear glass


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε clear glass


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θα το δοκιμασω αν και βλεπω εχει μεγαλο ποσοστο 80% το οποιο δεν ξερω τι σημαινει. Το θεμα ειναι μου εχει χαλασει το laptop και θα παιξω καποια αλλη στιγμη με τις ρυθμισεις.

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε clear glass


Sent from my iPhone using Tapatalk
Επανερχομε στο θεμα σχετικα με την ευαισθησια των φωτων. Τωρα που αργει να νυχτωσει τα φωτα μου αναβουν σχεδον μερα με ηλιο περιπου κατα της 7 το απογευμα. Επισης το προηγουμενο σκ σε ταξιδι γυρω στις 16:30 μου εκανε το εξης ξεκινωντας απο αττικη οδο στο πρωτο τουνελ αναψαν κανονικα αλλα μετα δεν εσβηναν παρεμεινα ανοιχτα σε ολη την αττικη οδο και εθνικη Εκλεινα τον διακοπτη τον αναβα τποτα παρεμεναν ανοιχτα. Στο olumpous plazza σταματησα για καφε οταν γυρισα τα φωτα ηταν σβηστα οπως και επρεπε να ηταν. Καποια στιγμη που επιασα τα 160 αναψαν τα φωτα καθοτι το εχω ρυθμισει απι vcds αλλα οταν χαμηλωσα ταχυτητα παρεμεναν παλι ανοιχτα συνεχεια παλι εκλεισα τον διακοπτη τον ανοιξα αλλα τιποτα . Σταματησα σε ενα παρκινγκ εσβησα την μηχανη το εβαλα παλι μπροστα και εσβησαν τα φωτα. Για να μην τα πολυλογω στα επομενα τουνελ παλι το ιδιο ενω αναψαν οταν μπηκα δεν εσβηνα μετα και μονο αν σταματουσα να κλεισω την μηχανη. Δεν ξερω αν θελει καποια ρυθμιση ο αισθητηρας. Αυτο στο vcds η διαφορα green blue και clear τι ειναι?

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.