Jump to content
alekos-tsi

Ποση Βενζινη Απομενει...?

Recommended Posts

Με την απόκτηση ενός καινούριου VW αυτοκινήτου πέρνεις το πακέτο VW TotalCare, το οποίο είναι οδική βοήθεια που ΚΑΛΥΠΤΕΙ να έρθουν να σε μαζέψουν ακόμα και αν μείνεις από βενζίνη!!! :)

RTFM - Read The "Fine" Manual :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ενταξει,για να εμενα απο βενζινη δεν τρεχει τιποτα γιατι ημουν κοντα στο σπιτι και ολο και καποιος θα με μαζευε.απλα ειχα απορια αν ο δεικτης συμπεριφερεται σαν των πιο παλιων αμαξιων,δηλαδη οταν εφτανε πατο και αναβε λαμπακι ηξερες οτι εχεις βενζινη για καποια χιλιομετρα ακομα...ενω στο golf οταν πιασει πατο,το λαμπακι εχει αναψει απο την ΄πρωτη' γραμμη και ξερεις οτι δεν πας μεχρι το βενζιναδικο...

p.s. DrYannisK και turbomakis μην τσακωνεστε ρε σεις,μια παρεα ειμαστε ολοι και ο καθενας εχει την γνωμη του σωστη ή λαθος...επισης παρεξηγησεις μπορουν να γινουν στον γραπτο λογο.

Link to comment
Share on other sites

Με την απόκτηση ενός καινούριου VW αυτοκινήτου πέρνεις το πακέτο VW TotalCare, το οποίο είναι οδική βοήθεια που ΚΑΛΥΠΤΕΙ να έρθουν να σε μαζέψουν ακόμα και αν μείνεις από βενζίνη!!! :)

RTFM - Read The "Fine" Manual :yahoo:

Αν είσαι γυναίκα, δεν πάει στο δ*****ο... Τους καλείς. Αν είσαι ολόκληρος νταγλαράς, δεν είναι λίγο "ρόμπα - ντροπή - ας ανοίξει η γη να με καταπιεί" να τους καλέσεις να σε μαζέψουν γιατί δεν έβαλες βενζίνη;;;

sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

ενταξει,για να εμενα απο βενζινη δεν τρεχει τιποτα γιατι ημουν κοντα στο σπιτι και ολο και καποιος θα με μαζευε.απλα ειχα απορια αν ο δεικτης συμπεριφερεται σαν των πιο παλιων αμαξιων,δηλαδη οταν εφτανε πατο και αναβε λαμπακι ηξερες οτι εχεις βενζινη για καποια χιλιομετρα ακομα...ενω στο golf οταν πιασει πατο,το λαμπακι εχει αναψει απο την ΄πρωτη' γραμμη και ξερεις οτι δεν πας μεχρι το βενζιναδικο...

p.s. DrYannisK και turbomakis μην τσακωνεστε ρε σεις,μια παρεα ειμαστε ολοι και ο καθενας εχει την γνωμη του σωστη ή λαθος...επισης παρεξηγησεις μπορουν να γινουν στον γραπτο λογο.

συμφωνω απολυτως, με το γραπτο λογο ευκολα γινονται παρεξηγησεις.

συγνωμη για την αναστατωση

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι γυναίκα, δεν πάει στο δ*****ο... Τους καλείς. Αν είσαι ολόκληρος νταγλαράς, δεν είναι λίγο "ρόμπα - ντροπή - ας ανοίξει η γη να με καταπιεί" να τους καλέσεις να σε μαζέψουν γιατί δεν έβαλες βενζίνη;;;

sillyhorse1rb5.gif

Το χειρότερο είναι να σε μαζέψει και γυναίκα!!!!Χαχαχαχχααχ!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο είναι να σε μαζέψει και γυναίκα!!!!Χαχαχαχχααχ!!!!! :D

Πες μου τώρα οτι προτιμάς να σε μαζέψει ένας δίμετρος μαντράχαλος από ένα δίμετρο ξανθό...

Link to comment
Share on other sites

Πες μου τώρα οτι προτιμάς να σε μαζέψει ένας δίμετρος μαντράχαλος από ένα δίμετρο ξανθό...

Off Topic

Τί λες???ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!Αν είναι δίμετρη ακόμα καλύτερα!!!Θα της πώ έχω και κάποια άλλα προβλήματα που βρίσκονται κάτω από το αμάξι!!Σκύψε να δεις!!Χαχχχαχαχα!
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Τί λες???ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!Αν είναι δίμετρη ακόμα καλύτερα!!!Θα της πώ έχω και κάποια άλλα προβλήματα που βρίσκονται κάτω από το αμάξι!!Σκύψε να δεις!!Χαχχχαχαχα!

Τι παλιοχαρακτηρες που ειστε..... :D:good:

Link to comment
Share on other sites

Γλυτωσες 7.5 ευρω...Σοβαρο ποσο!!!!

Off Topic

Ενας καφες + μπουγατσα.(πρωι)= 4ευρω

Ενας καφες (απογευμα) =2ευρω και μενουν και 1.5 ευρω για κανα σαντουιτς.

Link to comment
Share on other sites

Γλυτωσες 7.5 ευρω...Σοβαρο ποσο!!!!

προφανως δεν καταλαβες πως ειρωνευουμουν τον γιωργακη που μας ανεβασε την βενζινη ΜΟΝΟ 15 λεπτα το λιτρο ο α____ς ο β____ς ο η____ς

Edited by Speedy
Μη επιτρεπόμενες λέξεις
Link to comment
Share on other sites

Να παραθεσω και εγω την μικρη μου εμπειρια εχω 2200 μια φορα το αφησα(κακος)εντελως και αφου εδειχνε 0 με πηγε αλλα 7-10 χιλιομετρα νομιζω οπως εχετε γραψει και οι περισσοτεροι αυτο που μου ειπαν οτι με το που αναψει εχεις για 50 χιλ + κατι ψιλα και οτι μπορει οντως οταν πεσει πολυ χαμηλα οταν γεμισεις να ανακατευτει καποιο σκουπιδι(πως γινετε να βρεθει αυτο ειναι αλλο Θεμα)και να δημιουργησει προβλημα.Αλλα ετσι οπως εχει παει η βενζινη γρηγορα θα χτυπαει η ειδοποηση και σε μενα γινετε πολυ γρηγορα new_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.