Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κρήτη

Recommended Posts

Εδώ μπορείτε να κάνετε προτάσεις για συναντήσεις στις διάφορες περιοχές της Κρήτης για να τις συμπεριλαμβάνουμε στο μηνιαίο πρόγραμμα που θα βγαίνει. Για οποιαδήποτε απορία η διευκρίνηση που αφορά το συγκεκριμένο νησί απευθυνθείτε στον MiKe -- GTI .

Ευχαριστώ.

Συναντήσεις Κρητης 2010

  • Ηράκλειο 7/2/2010 (Πιστα καρτ Αλικαρνασσο) Info PhotoAlbum ,

  • Χανιά 28/2/2010 (Πιστα παρκ Βαρύπετρο) Info PhotoAlbum ,
    ,
    ,
    ,
    ,
    ,

  • Ηράκλειο 21/3/2010(Ξύλινο Καφε,Γούβες) Info PhotoAlbum,

  • Μπαλί-Ρεθυμνο 25/7/2010 (Nostos Beach Bar) Info PhotoAlbum,
  • Λίμνη Ζαρού 14/11/2010 (Καφε-Λιμνη) Info PhotoAlbum

Συναντήσεις Κρητης 2011

  • Ηράκλειο 6/2/2011 (Πιστα καρτ Αλικαρνασσο) Info PhotoAlbum
  • Ηράκλειο 6/11/2011 (Μικρογευαματα "Γρηγορης" Αλικαρνασσο) Info PhotoAlbum ,


Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Μετα λοιπον απο τηλεφωνημα με το Κοσμα συμφωνησαμε αυτο το New Clear topic ,αν μπορεις σε παρακαλω γραψε ενα ποστ στο old οτι εγινε μεταφορα εδω και κλειδωσε το για να παραμεινει μονο αυτο για να αποφυγουμε τα διπλοποσταρισματα . Να πεφτουν λοιπον οι προτασεις..........

1η Προτεινω Συναντηση-Βολτα στις 21/2/2010 στα Χανια στην πιστα pista park στο βαρυπετρο μαζι με τα υπολοιπα Vag-club..

Thanks Κοσμα,

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα.ωραια ιδεα και θα εχει πολυ κοσμο διοτι εχει και αλλα ατομα απο αλλα forum.

εγω ειμαι μεσα ετσι και αλλιως sillyhorse1rb5.gif:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα. Θα είναι και αλλά group vag εεε; Δηλαδή θα γίνει χαμός! Το πιο πιθανόν και γω μέσα!! Αλλά μάλλον πως θα ξεκινήσω από την προηγούμενη για να σας προλάβω στην διαδρομή.. :lol::whistling:

Link to comment
Share on other sites

παιδες συγνωμη για την κυριακατικη απουσια μου αλλα επαιζε ο οφη και δν μπορουσα να ερθω..ωραια ιδεα ειναι να κανονισουμε κατι για ρεθυμνο που μοιραζει την αποσταση τοσο για εμας τους ηρακλειωτες οσο και για τα παιδια απο χανια..θα χαρω πολυ να τα πω με ολους σας απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

παιδες συγνωμη για την κυριακατικη απουσια μου αλλα επαιζε ο οφη και δν μπορουσα να ερθω..ωραια ιδεα ειναι να κανονισουμε κατι για ρεθυμνο που μοιραζει την αποσταση τοσο για εμας τους ηρακλειωτες οσο και για τα παιδια απο χανια..θα χαρω πολυ να τα πω με ολους σας απο κοντα...

Kριμα που δεν ηρθες ηταν μια πολυ επιτυχημενη συναντηση την Κυριακη παρε μια ιδεα απο τις φωτο και το videaki (!!!) . Αν εχεις κατι υποψην σου για ρεθυμνο η κατι αλο να το προτεινεις να περνουμε ιδεες και γνωμες γιαυτο ακριβως το λογο φτιαχτηκε αυτο το τοπικ...

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Kριμα που δεν ηρθες ηταν μια πολυ επιτυχημενη συναντηση την Κυριακη

Mike Gti

το περιμενα οτι θα περνουσαμε καλα αλλα βλεπεις υπαρχει αυτο το μακρυχρονιο μικροβιο που εχω με τον οφη :clapping: ελπιζω η επομενη συναντηση να μην συμπεσει παλι με κυριακη που θα παιζουμε εδω :wub: οσο για το ρεθυμνο δν σκεφτηκα κατι συγκεκριμενο απλα ειναι το μοιρασμα της αποστασης και με τα αλλα παιδια ;)ελπιζω οταν γινει να εχω βγαλει και το αμαξι να το δειτε απο κοντα μιας και ειδα στο videaki οτι ηταν και αλλα polakia στην συναντηση..
Link to comment
Share on other sites

:drinks::) :) :)

Μια χαρα λοιπον βλεπω οτι υπαρχει ενδιαφερων για την προταση μου αυτο που δεν ειδα ομως και με στεναχωρει πολυ ειναι αλλες προτασεις η αποψεις για την υπαρχουσα ....θα το προωθησουμε στο κοσμα να ενημερωθουν και τα υπολοιπα μελη με μαιλ ... οποτε να πουμε 10 ωρα και αναχωρηση 10:30 στο γιοφυρο στου κομβο απεξω στου "Χρηστου" ??????? περιμενω τις γνωμες σας...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολα τα παιδια! ενα μεγαλο μπραβο για την προσπαθεια σας να πραγματοποιηθει συναντηση και να εχει και συνεχεια. εγω βεβαια λογο εργασιας δεν μπορω να ακολουθησω αν και το θελω παρα πολυ αλλα η φυση της δουλειας που κανω δεν μου το επιτρεπει. η ιδεα ειναι μια χαρα και διαδρομη επισης!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολα τα παιδια! ενα μεγαλο μπραβο για την προσπαθεια σας να πραγματοποιηθει συναντηση και να εχει και συνεχεια. εγω βεβαια λογο εργασιας δεν μπορω να ακολουθησω αν και το θελω παρα πολυ αλλα η φυση της δουλειας που κανω δεν μου το επιτρεπει. η ιδεα ειναι μια χαρα και διαδρομη επισης!

Σ'ευχαριστουμε ελπιζουμε να μπορεις μια απο τις προσεχως συαντησεις μας .. ειμαστε πολλα μελη απο κρητη και ειναι κριμα να μην κανουμε συναντησεις για καφεδακι,φαγητο,καρτ,προσελευση σε event αγωνων κ.α. με συνδιασμο τα απιστευα μερη και διαδρομες που εχουμε.

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Μολις ενημερωθηκα οτι η συναντηση των vag-club μεταφερθηκε στις 28/2/2010 ;) γιατι στην 21/2 θα γινει αγωνας gp στην πιστα . Να ακουω λοιπον νεες προτασειςςςς.................

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε τελικα δηλαδή για τις 28-02-2010 στα Χανιά;.....

Τι ώρα θα ξεκινήσουμε;..... Πρέπει να κανονίσουμε να μαζευτούμε όλοι σε ένα μέρος να φύγουμε πορεία να πάμε.... Και να συναντηθούμε στο Ρέθυμνο με τους υπόλοιπους (όσα παιδιά είναι από εκεί δηλαδή)και να συνεχίσουμε για Χανιά..... Τι λέτε εσείς;......

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε τελικα δηλαδή για τις 28-02-2010 στα Χανιά;.....

Τι ώρα θα ξεκινήσουμε;..... Πρέπει να κανονίσουμε να μαζευτούμε όλοι σε ένα μέρος να φύγουμε πορεία να πάμε.... Και να συναντηθούμε στο Ρέθυμνο με τους υπόλοιπους (όσα παιδιά είναι από εκεί δηλαδή)και να συνεχίσουμε για Χανιά..... Τι λέτε εσείς;......

Φυσικα και θα την κανουμε την βολτα μας στα χανια , θα το προωθησουμε στο κοσμα να ενημερωθουν και τα υπολοιπα μελη με μαιλ ... οποτε να πουμε 28/2/2010 10 ωρα συναντηση και αναχωρηση 10:30 στο γιοφυρο στου κομβο απεξω στου "Χρηστου" .Τα μελη που ειναι απο Αγιο Νικολαο , Σητεια κτλπ. 10:35 στο κομβο-γιοφυρο Ηρακλειου πανω στην εθνικη , για τα μελη που ειναι απο Ρεθυμνο , Χανια κτλπ ας πουμε κατευθειαν στην pista park στο βαρυπετρο εξω απο τα χανια 12:30 ωρα για να μην εχουμε προβληματα.

Εχει να προσθεση καποιος κατι ??

εχω εγω....να πουμε επισης οτι θα κανουμε μια σταση στο βεζιναδικο πανω απο την Αγ.Πελαγια για καυσιμο και καφεδακι απο το "Γρηγογη"...οσοι δεν εχουν παρει απο το "Χρηστο.."

Φιλικα ,

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.