Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κρήτη

Recommended Posts

Παιδιά μήπως ξέρετε πως μπορώ να βρω αυτοκόλλητα του club? μήπως έχει κανεις μαζί του από το meeting να μου δώσει?

Φιλε Σταματη θα προσπαθησω να εφοδιαστω εγω μερικα αυτοκολλητα και οτι αλλο μπορω (τα οποια και θα προπληρωσω ) για να παρει οποιος θελει απο τα παιδια που θα ερθουν την κυριακη .

Φιλικα ,

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά αυτοκόλλητα πρέπει να έχουμε όλοι όπως και μπλουζάκια...... Και κάτι άλλο...... Δεν θα 'πρεπε να είχαμε και ένα πανό;.....

Έχετε κανονίσει τίποτα;....

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά αυτοκόλλητα πρέπει να έχουμε όλοι όπως και μπλουζάκια...... Και κάτι άλλο...... Δεν θα 'πρεπε να είχαμε και ένα πανό;.....

Έχετε κανονίσει τίποτα;....

Το εχω σκεφτει και αυτο don't worry... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε παίδες....βλέπω μια ηρεμία στην ατμόσφαιρα?....ποτε θα ξανασυναντηθούμε?

Γεια σου Φιλε Σταματη.... Μετα απο μια μεγαλη συναντηση χρειαζετε να χαλαρωσουμε 2-3 μερες...

Να πεφτουν λοιπον οι προτασεις...κανω λοιπον την αρχη...

Κατι συζητησαμε με τα παιδια την κυριακη στη συναντηση για καφεδακι και βολτιτσα προς στις "Γουβες-Ηρακλειο" λιγο πριν ή μετα το πασχα.. θα εχει ανοιξει και ο καιρος κι'αλλο...

Υ.Γ ο "Xristos Psa." αναζητητε.... να τον ενημερωσω για το τη εχασε απο την συναντηση στα Χανια.. :p

επισης ο Λευτερης(leftis125) να αρχισει να γραφει και εδω μην ντρεπετε ,απο κοντα τα λεει μια χαρα... :cry:

Φιλικα ,

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα για τις Γούβες....έχει παιδιά εκεί τίποτα ιδιαίτερο καμια πιστα η τίποτα τέτοιο? ποσα χιλιόμετρα είναι από το Ηράκλειο?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα για τις Γούβες....έχει παιδιά εκεί τίποτα ιδιαίτερο καμια πιστα η τίποτα τέτοιο? ποσα χιλιόμετρα είναι από το Ηράκλειο?

Παλι σε πιστα???Πιστευω οτι χορτασαμε τις πιστες για την ωρα,αυτη τη φορα θα εχει "χαλαρο" καφεδακι σε μια απο τις ωραιες καφετεριες στις Γουβες.Σταματη ειναι περιπου 15 χλμ απο Ηρακλειο προς Αγιο Νικολαο προτεινω η 21/3 η 28/3 και ωρα προς "μεσημερακι"....

περιμενω new προτασεις ή γνωμες για την υπαρχουσα....

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Μιας και έχασα την συνάντηση στα Χανιά εγώ είμαι μέσα με τα χίλια. Όποτε θέλετε παιδιά. Είτε 21/3 είτε 28/3.

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeeeeeeeeeepppppppppppp poios me fonakse?.....

ego ntrepome?.... pate kala re?...xaxaxaxaxaxaxa

loipon ki ego psinome gia 21 'h 28 pou lete...

as mazefoume loipon na vgaloume mia apofasi... na akousoume ki alles protaseis.... an kai Gouves pistevo einai mia xara....

na synantithoume pali na kanonisoume epitelous ta mplouzakia kana kapelaki kana mprelok....

Link to comment
Share on other sites

Peite kaneis kamia idea.....

Να τα μαςςς... πηραμε φορα λοιπον...??? sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Ελεγα για την ημερομηνια να γινει 21/3 σιγουρα,μιας και η 28/3 ειναι η Κυριακη των Βαιων ...

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Stamatis +1

Γεια σου φιλε Σταματη ηρθε ο προφυλακτηρας του R32 τελικα ??? Αν ερθεις με παρεα και αυτη τη φορα φροντησε να κανεις συμφωνια πριν... :p :p . Απο οτι ενημερωθηκα θα ερθουν κι'αλλα παιδια απο Χανια οποτε θα το ρυθμησουμε ετσι ωστε να ερθετε παρεουλα αυτη τη φορα,σε λιγες μερες λοιπον θα ενημερωθειτε ακριβως "πως" και "που" απο μαιλ και απο το νεο τοπικ της συναντησης που θα ανοιχτει. <_<:whistling:

Οστοσο μπορειτε να πειτε την αποψη σας για ωρα,καφετερια κτλπ... ή και νεα προταση ..

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε Σταματη ηρθε ο προφυλακτηρας του R32 τελικα ??? Αν ερθεις με παρεα και αυτη τη φορα φροντησε να κανεις συμφωνια πριν... :p :p . Απο οτι ενημερωθηκα θα ερθουν κι'αλλα παιδια απο Χανια οποτε θα το ρυθμησουμε ετσι ωστε να ερθετε παρεουλα αυτη τη φορα,σε λιγες μερες λοιπον θα ενημερωθειτε ακριβως "πως" και "που" απο μαιλ και απο το νεο τοπικ της συναντησης που θα ανοιχτει. <_<:whistling:

Οστοσο μπορειτε να πειτε την αποψη σας για ωρα,καφετερια κτλπ... ή και νεα προταση ..

Mike Gti

ΟΚ μιχαλη οτι κανονισεις μεσα και εγω sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Edited by rabbit
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μιχάλη αυτήν την φορα μάλλον θα φέρω μαζί μου 3 γυναίκες...οποτε εκτος από την μια που θα είναι δίκια μου μπορείτε να διαλέξετε....θα φέρω καλο πράμα όχι ότι κί ότι... :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μιχάλη αυτήν την φορα μάλλον θα φέρω μαζί μου 3 γυναίκες...οποτε εκτος από την μια που θα είναι δίκια μου μπορείτε να διαλέξετε....θα φέρω καλο πράμα όχι ότι κί ότι... :D

;):D :D :D :D :D

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.