Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κρήτη

Recommended Posts

Για το Rέθυμνο δεν λέγατε να πάμε?

τελοsπάντων πάλι καλά που θα συναντηθεί το club αυτόν τον μηνα...

Που εισαι ρε Σταματη τι κανεις?? για Ρεθυμνο λεγαμε αλα δυστηχως Κυριακη μεσημερι 20 αμαξια (περιπου) που θα παρακαρουν ολα μαζι ? και αντε πες οτι παρκαρουμε εστω και σε ιδ. παρκινκ ή σκορπια που θα κατσουμε 30 ατομα (περιπου)? απο 2-3 τηλεφωνηματα που εκανα ΚΥΡΙΑΚΗ μεσημερι ειναι πολυ δυσκολο και για τα δυο,επισης δεν υπαρχει-δεν ασχολητε καποιος απο εκει να μας ενημερωση σχετικα η να μας δωσει καμια ιδεα για συναντηση στο Ρεθυμνο.Στο μελλον λοιπον θα το ψαξουμε καλυτερα για το Ρεθυμνο ,ολοι θελουμε και μια συναντηση εκει αλα ΣΩΣΤΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ..

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι ρε Σταματη τι κανεις?? για Ρεθυμνο λεγαμε αλα δυστηχως Κυριακη μεσημερι 20 αμαξια (περιπου) που θα παρακαρουν ολα μαζι ? και αντε πες οτι παρκαρουμε εστω και σε ιδ. παρκινκ ή σκορπια που θα κατσουμε 30 ατομα (περιπου)? απο 2-3 τηλεφωνηματα που εκανα ΚΥΡΙΑΚΗ μεσημερι ειναι πολυ δυσκολο και για τα δυο,επισης δεν υπαρχει-δεν ασχολητε καποιος απο εκει να μας ενημερωση σχετικα η να μας δωσει καμια ιδεα για συναντηση στο Ρεθυμνο.Στο μελλον λοιπον θα το ψαξουμε καλυτερα για το Ρεθυμνο ,ολοι θελουμε και μια συναντηση εκει αλα ΣΩΣΤΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ

Mike Gti

σκεφτηκα δυο ιδεες η πρωτη να κανονησουμε να παμε μπαλι που εχει κ απλα για τα αυτοκινητα μας μιας κ εχει παρκινγκ κ πολλες καφετεριες για να κατσουμε.. η δευτερη ιναι να παμε χερσονησο απεναντι απο το καρτοδρομιο που υπαρχει εκει εχει παρκινκ για να βαλουμε τα αυτοκινητα κ μια πολυ ωραια καφετερια που εχω μπανισει που μας χωραει ολους.. κ κοντα κ ανετα.. τι λετε??

Link to comment
Share on other sites

Mike εγω πιστευω οτι ειναι καλυτερα Ρεθυμνο... Για να μπορεσουν να ερθουν και τα παιδια απο Χανια..... Αλλα πρεπει να κανονισουμε συντομα ημερομηνια.... Οποτε λοιπον ας προτεινουμε....

Εγω προσωπικα συμφωνω μαζι σου για 16/05/2010.....

Link to comment
Share on other sites

μέσα και εγώ αρκεί να έχω έξοδο (φαντάρος)

πρώτη μου φυσική επαφή με το club

αναμένω ώρα και μέρος :)

Γεια σου φανταρε..... Οντως εχουμε καιρο να κανουμε συναντηση,δυστηχως προεκυψαν διαφορα ...

Πιθανη λοιπον ημερομηνια συναντησης θα ειναι Κυριακη 25/7/2010 ,καποια μελη μου ειπαν απο κοντα ενα πολυ ωραιο καλοκαιρινο μερος συναντησης το " Μπαλι " για καφεδακι,μπανακι, κτλπ κτλπ...., περιμενω και τις δικες προτασεις......

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φανταρε..... Οντως εχουμε καιρο να κανουμε συναντηση,δυστηχως προεκυψαν διαφορα ...

Πιθανη λοιπον ημερομηνια συναντησης θα ειναι Κυριακη 25/7/2010 ,καποια μελη μου ειπαν απο κοντα ενα πολυ ωραιο καλοκαιρινο μερος συναντησης το " Μπαλι " για καφεδακι,μπανακι, κτλπ κτλπ...., περιμενω και τις δικες προτασεις......

Mike Gti

Αν και κυριακή (συνήθως είμαι μέσα) θα το προσπαθήσω να κάνω τράμπα τις υπηρεσίες.

11 έχω έξοδο οπότε απο τις 12 και μετά θα σας βρώ :p

Link to comment
Share on other sites

Mike GTI... Πότε θα ξέρουμε σίγουρα την τελική ημερομηνία της συνάντισης;... Για 25-07-2010 που λέτε παραπάνω ακούγετε μια χαρά αμα φυσικά μπορούν και τα υπόλοιπα μέλη.... ΑΑΑΑ Mike κανόνισε μια μέρα να βρεθούμε να τα πούμε θέλω να σε συνενοηθώ κατι για το Club.....

Link to comment
Share on other sites

Ωραια προταση Mike. εγω ειμαι μεσα με τα χιλια!!! sillyhorse1rb5.gif

Εχω κανονησει μια καφετερια στη παραλια στο μπαλι μεχρι τελος της βδομαδας θα ανοιχτει νεο τοπικ και θα λεει λεπτομεριες..

ελπιζω να μην λειπουν ολοι σε διακοπες.. :p :p

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Παμε να μαζευομαστε σιγα σιγα....... Προτεινω συναντηση για καφεδακι κ οτι αλλο θελουμε στη λιμνη του Ζαρου την Κυριακη 3/10/2010...περιμενω κ την δικια σας προταση η σχολια για την υπαρχουσα..εδω ειναι μερικες πληροφοριες για την τοποθεσια για οσους δεν γνωριζουν... --- >>> Λιμνη Ζαρου-Πανεμορο τοπιο ...

Επισης να σας ενημερωσω οτι ετοιμαζετε "μαχημο" αγωνιστικο VW Golf 2 GTI . Για οσους ενδιαφεροντε για χορηγια-διαφημηση ας μου στειλουν ενα π.μ. .Για τα παιδια που μου εχουν παραγγηλει μπλουζες-καπελακια-αυτοκολλητα κτλπ κ δεν εχουν ενημερωθει τηλεφωνικα ,η καθυστερηση οφειλετε στην καλοκαιρινη διακοπη που εκανε το τυπογραφιο του VwClub.gr ,η παραγγελεια εχει δωθει και θα τα εχουμε συντομα.

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω ενδιαφερον!!!!!!!!!

ουτε.. εγω...:) . Δυστηχως η ημερομηνια δεν βοηθαει μιας και πεφτει με αναβαση στα Μαλλια και πανελληνιο αγωνα μοτο στο τυμπακι..! οπωτε το ραντεβου ανανεωνετε για μια επομενη Κυριακη.. :) .

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

ουτε.. εγω...:( . Δυστηχως η ημερομηνια δεν βοηθαει μιας και πεφτει με αναβαση στα Μαλλια και πανελληνιο αγωνα μοτο στο τυμπακι..! οπωτε το ραντεβου ανανεωνετε για μια επομενη Κυριακη.. :) .

Mike Gti

σωστος!! εχεις λυσεις για ολα...

Link to comment
Share on other sites

Mike, όταν είναι πες μου για να φτιάξουμε ανακοινώσεις / mass mails κλπ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παμε να μαζευομαστε σιγα σιγα....... Προτεινω συναντηση για καφεδακι κ οτι αλλο θελουμε στη λιμνη του Ζαρου την Κυριακη 3/10/2010...περιμενω κ την δικια σας προταση η σχολια για την υπαρχουσα..εδω ειναι μερικες πληροφοριες για την τοποθεσια για οσους δεν γνωριζουν... --- >>> Λιμνη Ζαρου-Πανεμορο τοπιο ...

Επισης να σας ενημερωσω οτι ετοιμαζετε "μαχημο" αγωνιστικο VW Golf 2 GTI . Για οσους ενδιαφεροντε για χορηγια-διαφημηση ας μου στειλουν ενα π.μ. .Για τα παιδια που μου εχουν παραγγηλει μπλουζες-καπελακια-αυτοκολλητα κτλπ κ δεν εχουν ενημερωθει τηλεφωνικα ,η καθυστερηση οφειλετε στην καλοκαιρινη διακοπη που εκανε το τυπογραφιο του VwClub.gr ,η παραγγελεια εχει δωθει και θα τα εχουμε συντομα.

Mike Gti

πολυ μαχημο λεμε το golfaki...mike εμεις τα ειπαμε και στου μυρου προχθες,κανονισε μου 2 αυτοκολλητα αν γινεται..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και ιδιατερα στους κρητικους!!! εχουμε καιρο να κανουμε συναντηση κ με τη αφορμη αυτη ειπα να γραψω... εγω αμεσως αμεσως ειμαι μεσα μαζι με τον φιλο sonakias αντε να βρεθουμε ρε παιδια!!! να θεσω μια ημερομηνια για σκεψη...24-10-10 ημερα κυριακη.προτεινετε μερος!!!! αντε γιατι σκουριασαμε παλι!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και ιδιατερα στους κρητικους!!! εχουμε καιρο να κανουμε συναντηση κ με τη αφορμη αυτη ειπα να γραψω... εγω αμεσως αμεσως ειμαι μεσα μαζι με τον φιλο sonakias αντε να βρεθουμε ρε παιδια!!! να θεσω μια ημερομηνια για σκεψη...24-10-10 ημερα κυριακη.προτεινετε μερος!!!! αντε γιατι σκουριασαμε παλι!!!!

ειμαι κι εγω μεσα και πιο μπροστα αν γινεται παλι μεσα ειμαι!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και ιδιατερα στους κρητικους!!! εχουμε καιρο να κανουμε συναντηση κ με τη αφορμη αυτη ειπα να γραψω... εγω αμεσως αμεσως ειμαι μεσα μαζι με τον φιλο sonakias αντε να βρεθουμε ρε παιδια!!! να θεσω μια ημερομηνια για σκεψη...24-10-10 ημερα κυριακη.προτεινετε μερος!!!! αντε γιατι σκουριασαμε παλι!!!!

24/10 εχει γηπεδο και δεν θα καταφερω να ερθω.. 8) αν αλλαξει η ημερομηνια ειμαι μεσα παντως -_- Edited by manos16v
Link to comment
Share on other sites

Mike, όταν είναι πες μου για να φτιάξουμε ανακοινώσεις / mass mails κλπ :lol:

Οκ Κωστα θα σε ενημερωσω οπως κανω παντα,αλλα μολις καταληξουμε στην ημερομηνια , don't worry...!:whistling:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και ιδιατερα στους κρητικους!!! εχουμε καιρο............

Γεια σου Θωδορη που εξαφανιστηκες???? στη συναντηση στο Μπαλι πηρες απουσια (αδικαιολογητη)....

Παρ'αυτα..

mixalis GTΙ + manos16v + Thunder και στα υπολοιπα μελη...Περα απο την συναντηση που θα κανονησουμε προτεινω , Στις 16-17/10/2010 που εχει στο λιμανι Πανευρωπαικο πρωταθλημα Drift θα εχει παρα πολλες σημμετοχες και παρα πολυ θεαμα θελετε να συναντηθουμε μεσα η εξω και να δωσουμε δυναμικο παρων σαν vwclub??? , Αν μαζευτουμε πολλα ατομα απο το VwClub , μπορω να μιλησω και για καλυτερη τιμη ανα ατομο στην εισοδο αλα οχι να ειμαστε μονο 5 αμαξια...

Περιμενω απαντησεις αμεσα απο ολους σας..... τα παρακατω λινκ θα σας βοηθησουν να ενημερωθητε..16-17/10/2010 Πανευρωπαικο πρωταθλημα Drift Ηρακλειο - FaceBook και Επισημο Site της Proaction Racing

Υ.Γ. Manos16v εχω οσα αυτοκολλητα θες....και περιμενω και καινουργια σχεδιακια που μου ειχαν τελειωσει.

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.