Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κρήτη

Recommended Posts

Κ εγω παιδια ειμαι μεσα για να μαζευτει ολο το κλαμπ στο drift!!! ειδικα την ημερα κυριακη ειμαι μεσα!!

να αναπληρωσω και την απουσια της περασμενης συναντησης στο μπαλι που απ οτι ειδα περασατε τελεια...

αντε να μαζευομαστε κ αλλοι!!!

Link to comment
Share on other sites

άντε να μαζευόμαστε απο το vw club.....

ωραία ιδέα την κυριακη που έχει το Πανευρωπαικο πρωτάθλημα Drift στο λιμάνι!

μέσα και εγώ !!

Link to comment
Share on other sites

χλωμο το βλεπω.... μεχρι στιγμης ειμαστε μεσα οι εξης : 1)Thunder 2)mixalis GTI 3)ManosGolf 4)rabbit 5) Mike--GTI.

ελπιζω μεσα στη βδομαδα να μας πουν κ αλλοι αν ερθουν σιγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Anyway ειναι και η εισοδος στη μεση και δεν μπορουμε να υποχρεωσουμε κανενα να ερθει..αν μαζευομαστε ομως ειχα σκοπο να κανονιζα μειωμενη εισοδο απο 20ε στα 15ε, αλα δν μαζευομαστε και δν γινετε να κανουμε τπτ. παραυτα........ ΓΙΑ οποιον βρεθει απο το VwClub το Σαββατο & Κυριακη 16-17/10 στο πανευρωπαικο αγωνα drift στο λιμανι θα ειμαστε οπως μπαινεις στα αριστερα(αν η διαμορφωση ειναι οπως περιση αλιως θα μας βρει κανοντας μια βολτα..) ..

Mike Gti.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γιατι εχει πεσει ετσι η ομαδα; τι λετε για την αλλη κυριακη το πρωι (21-11-2010) συναντηση στο παρκινγκ της ΔΕΠΤΑΗ στην παραλιακη του Ηρακλειου που εχει χωρο για τις αμαξαρες μας και καφεδακι στο TALOS PLAZA? ετσι για να μαζευτουμε να σμιξουμε λιγο μετα απο τοσο καιρο; Ακουω γνωμες και συμμετοχες!!!!

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

Μεσα κ εγω αγορια

Θοδωρη ειπα και εγω : ταλος πλαζα τι προτωτυπο ; new_iloveyou.gif

Δεν κοβονται οι κακες συνηθειες!!! χαχαχα εκει θα γερασω εγω!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γιατι εχει πεσει ετσι η ομαδα; τι λετε για την αλλη κυριακη το πρωι (21-11-2010) συναντηση στο παρκινγκ της ΔΕΠΤΑΗ στην παραλιακη του Ηρακλειου που εχει χωρο για τις αμαξαρες μας και καφεδακι στο TALOS PLAZA? ετσι για να μαζευτουμε να σμιξουμε λιγο μετα απο τοσο καιρο; Ακουω γνωμες και συμμετοχες!!!!

Γεια σου φιλε , την Kυριακη 21-11-2010 εχει πανελληνιο dragster στο τυμπακι οποτε δεν ειναι και η καλυτερη ημερομηνια ,και γι'αυτο το λογο θα κανονησουμε συναντηση αυτη την κυριακη 14-11-2010 στη λιμνη του Ζαρου , στις επομενες ωρες θα εχετε ακριβεις πληροφοριες για την συναντηση.

Υ.Γ. Δεν χαθηκε και δεν σκουριασε κανενας.....εσυ εχεις χαθει.. :p

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε , την Kυριακη 21-11-2010 εχει πανελληνιο dragster στο τυμπακι οποτε δεν ειναι και η καλυτερη ημερομηνια ,και γι'αυτο το λογο θα κανονησουμε συναντηση αυτη την κυριακη 14-11-2010 στη λιμνη του Ζαρου , στις επομενες ωρες θα εχετε ακριβεις πληροφοριες για την συναντηση.

Υ.Γ. Δεν χαθηκε και δεν σκουριασε κανενας.....εσυ εχεις χαθει.. :p

Mike Gti

Mike καντε την τη μεθεπομενη κυριακη στο ζαρο γιατι αυτην εδω θα λειπει πολυς κοσμος..εχω μιλησει με τρια τεσσερα μελη τα οποια θα βρισκονται αθηνα και δεν θα μαζευτει κοσμος...εγω απλα προτεινα την επομενη για καφεδακι χαλαρα μιας και δεν πιστευω οτι ολα τα μελη θα πανε στους αγωνες. απλα ουτε κ εγω θα ειμαι εδω αυτη τη βδομαδα και δεν θελω να χασω συναντηση μετα απο τοσο καιρο.ας μαζευτουμε οσοι μαζευτουμε την επομενη εβδομαδα και βλεπουμε τι κανουμε για τον ζαρο.

Υ.Γ Δεν χαθηκα :p κυκλοφορω αναμεσα σας :p

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

Mike καντε την τη μεθεπομενη κυριακη στο ζαρο γιατι αυτην εδω θα λειπει πολυς κοσμος..εχω μιλησει με τρια τεσσερα μελη τα οποια θα βρισκονται αθηνα και δεν θα μαζευτει κοσμος...εγω απλα προτεινα την επομενη για καφεδακι χαλαρα μιας και δεν πιστευω οτι ολα τα μελη θα πανε στους αγωνες. απλα ουτε κ εγω θα ειμαι εδω αυτη τη βδομαδα και δεν θελω να χασω συναντηση μετα απο τοσο καιρο.ας μαζευτουμε οσοι μαζευτουμε την επομενη εβδομαδα και βλεπουμε τι κανουμε για τον ζαρο.

Υ.Γ Δεν χαθηκα :p κυκλοφορω αναμεσα σας :p

Φιλε εχει παρει ηδη μια αναβολη ο Ζαρος και δεν σηκωνει δευτερη και το εχουμε πει με τα παιδια απο την τελευταια συναντηση μας στο μπαλι .Οσοι μπορουν ας ερθουν αλλιως στην επομενη συναντηση δεν χανοστε..:p .

Υ.Γ Μπορει να κυκλοφορεις αλα δεν μιλας πολυ και ανυσηχω...:p

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχει παρει ηδη μια αναβολη ο Ζαρος και δεν σηκωνει δευτερη και το εχουμε πει με τα παιδια απο την τελευταια συναντηση μας στο μπαλι .Οσοι μπορουν ας ερθουν αλλιως στην επομενη συναντηση δεν χανοστε..:p .

Υ.Γ Μπορει να κυκλοφορεις αλα δεν μιλας πολυ και ανυσηχω...:p

Mike Gti

δεν σου ξεφευγει τιποτα παντως.... :p αντε να σμιξουμε γιατι χαθηκαμε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια χρονια πολλα και καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα ,εγινε καποιος καθαρισμος εδω με τα ποστ γιαυτο και ξαναγραφω , Λοιπον διαθεσιμη μερα για να κοψουμε την τουρτα του club ειναι Κυριακη 6 φεβρουαρίου στην πιστα καρτ στο Ηρακλειο ,θα ενημερωθητε αμεσα για λεπτομεριες .

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους ευχομε. ,αφηστε τα κρασια :thumbsup: και τα σουβλιτσα :whistling: ... να πιουμε και κανενα καφε...!! :whistling:

Τη λετε να κανουμε καμια βολιτσα για καφεδακι Κυριακη 15/5 ???

MiKe Gti

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά καλο μήνα!

μια χαρά είναι η ημερομηνία mike

μέσα και εγω! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τη γίνεται? πολύ ησυχία έπεσε!

Εγω λεω η συνάντηση να γινη στις 22 μαιου που εχει dragster και RWYB στο τυμπακι!

Ο mike σίγουρα αν μαζευτούμε αρκετοί θα κανονίσει με το διακακη και άλλη τιμή εισόδου!

Οποιος έχει και όρεξη μπορεί να μπει στο RWYB με το αμάξι με επίσημα χρονόμετρα να δει και τη ψάρια πιάνει στο 400αρι! :whistling:

εδω ειναι και το link My link http://www.proactionracing.com/rcnews/view/id/157

Edited by rabbit
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιααα..... γιατι χανεστε ???? εκοψαν σε ολους το ιντερνετ αποτομα ή σας εχει πιαει η ντροπη ;):drinks: ????? θα πιουμε κανενα καφεδακι την αλλη Κυριακη 31/7 ??????

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.