Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κρήτη

Recommended Posts

mike το club στη κρητη μάλλον εχει πολύ χρήμα και έχουν φυγη ολοι διακοπές!! :heart:

μόνο εμείς μείναμε εδώ!! :thumbsu::heart::heart: :heart:

Link to comment
Share on other sites

mike το club στη κρητη μάλλον εχει πολύ χρήμα και έχουν φυγη ολοι διακοπές!! :bbq:

μόνο εμείς μείναμε εδώ!! :tongue: :tongue: :hot: :hot:

χαχαχχαχαχα ναι απο οτι φαινετε ολοι τα οικονομισαν μονο εμεις μειναμε...! Δεν πειραζει Νικο εμεις θα κανονισουμε συναντηση και μεχρι τοτε μπορει να εχουν τελειωσει τα λεφτα τους θα μας θυμηθουνε... :whistling::sorcerer: . Εγω οπως και περυσι λεω να δωσουμε ραντεβου προς το τελος του μηνος στο Μπαλι...πως σου φαινετε η ιδεα???

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Καλη η ιδεα Mike!!! αντε να μαζευτουμε γιατι χαθηκαμε!!! ωραια θα ειναι στο μπαλι κ ευκαιρια να παρευρεθω κ εγω που δεν ημουν περυσι... οποτε αντε να μαζευτουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειας παιδια κατα καιρους μου στελνετε π.μ η με συναντατε στον δρομο και μου λετε Για συναντηση κτλπ.. θα παρακαλουσα πολυ οτι εχετε να πειτε περι συναντησεων να το λετε εδω : 1ον Για να κραταμε το θεμα ενερΓο και 2oν να περμουμε ιδεες και να λεμε Γνωμες.......

οποιος εχει καμια προταση Για χειμερινο μερος συναντησης να μας την πει εδω να το σχολιασουμε και αν συμφωνουμε να προχωρησουμε σε ημερομηνιες και τα σχετικα....σας ακουω εδω λοιπον.

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα παιδιά.

είμαι ηράκλειο λόγω σπουδών και θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω σε κάποια μελλοντική συνάντηση. είμαι στην κρήτη 2 χρόνια περίπου αλλά πιστεύω επειδή το αμάξι το κατέβασα τώρα δεν εχω εξερευνήσει τα εκτός πόλης ωραία σημεία για meetings οπότε δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,λεω να αναθερμανω το θεμα Και να Κανονισουμε μια εΚδρομη ενα απο τα επομενα σ/Κ..Περυσι το club εΚανε την εΚδρομη στο Ζαρο Κ πιστευω πως ειναι Καιρος να αρχισουμε να συΖηταμε το θεμα της επομενης.εΚτος της εΚδρομης ομως,Καλο θα ηταν να μαΖευτουμε Κ στο ηραΚλειο Καποια μερα για ΚαφεδαΚι Κ γνωριμια ;)

Παυλο σε ποια σχολή σπουδαΖεις?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα παιδιά.

είμαι ηράκλειο λόγω σπουδών και θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω σε κάποια μελλοντική συνάντηση. είμαι στην κρήτη 2 χρόνια περίπου αλλά πιστεύω επειδή το αμάξι το κατέβασα τώρα δεν εχω εξερευνήσει τα εκτός πόλης ωραία σημεία για meetings οπότε δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό

καλησπερα παιδια,λεω να αναθερμανω το θεμα και να κανονισουμε μια εκδρομη ενα απο τα επομενα σ/κ..Περυσι το club εκανε την εκδρομη στο Ζαρο κ πιστευω πως ειναι καιρος να αρχισουμε να συΖηταμε το θεμα της επομενης.εκτος της εκδρομης ομως,καλο θα ηταν να μαΖευτουμε κ στο ηρακλειο καποια μερα για καφεδακι κ γνωριμια ;)

Παυλο σε ποια σχολή σπουδαΖεις?

γεια σας παιδια καλως ηρθατε στην παρεα μας , για πειτε καμια ιδεα για καφεδακι στο ηρακλειο υποψιν θελουμε λιγο χωρο να παρκαρουμε τα οχηματα , και πολυ χωρο για να κατσουμε !....

MiKe Gti

Link to comment
Share on other sites

Ενας χωρος που πρωτινω κ τον ξΕρΕτΕ ολοι σιγουρα Ειναι τα καρτ στην αλικαρνασσο...ΕπισΕις κ στου γρηγορη στην αγια πΕλαγια Ειναι πολυ καλα μΕ ωραια θΕα κ χωρο για τα αμαξια..απο κΕι και πΕρα υπαρχΕι το ταλοσ μΕ κλΕιστο παρκινγκ κ διαφορα αλλα τΕτοια....αφτα απο ηρακλΕιο..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να πω ότι θα μπορούσαμε να πάμε και στο ΤΕΙ Ηρακλείου να παρκάρουμε μέσα τα αμάξια και να πάμε στα διπλα καφέ.

Αλλά γενικά μέσα για καφεδάκι τις επόμενες μέρες απλά ειδοποιήστε να πάμε και για πλύσιμο :)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομε για τις προτασεις σας ,στα τει που λές mylo.john?? που να παρκαρουμε τοσα τουτου ?kormi-6:αλλικαρνασσο ηταν η τελευταια συναντηση καλυτερα να παμε και καπου αλλου...ας προτεινω και εγω για κυριακη πρωι καφεδακι στο Envy και να παρκαρουμε τα αμαξια μας στο παρκινκ που ειναι ακριβως διπλα 2ευρο εισοδο πως σας φαινετε η ιδεα??

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Καλη προταση και στο NV. :thumbsup: Αλλα αφου ειναι να μαζευτουμε κυριακη,να κανονισουμε το μεσημερακι γυρω στις 4 επειδη εχουμε και τον αγωνα το απογευμα :D (εκδηλωθηκα) :p

Link to comment
Share on other sites

Στο παρκινκ του ΤΕΙ αλλα Κυρικη μαλλον θα ειναι κλειστο?Εκτος απο αφτο μην ξεχντατε οτι το envi δεν ειναι σαν το καλοκαιρινο που ξεραμε ειναι ο μεσα χορος...Την ιδεα για τον Γρηγορη στη Αγια Πελαγια ?....Επισεις κ στη Αλικαρνασσο μπροστα απο το χαλκιαδακη ο Γρηγορης εχει πολυ χωρο κ μαζευει κ πολους σβουρους..Δεν επικρηνω κανενα απλα ιδεες ριχνω

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το NV πέραν του οτι ουτως ή αλλως μέσα θα κάτσουμε όπως είπε και ο mylo.john

είναι ότι άμα έχει θάλασσα και φυσάει κλαφτε τα αμάξια στο πάρκινγκ... Θα ντυθούν στο αλάτι..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα,δεν εχω προβλημα σε ποιο μερος θα βρεθουμε,αρκει να ειναι μεσημερακι..Πρεπει να καταληξουμε σε καποια αποφαση ομως.Ετσι και αλλιως οπου και να παμε,θα περασουμε καλα :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια να πουμε στου Γρηγορη στην αλικαρνασσο κατα τις 12 ?? καλα ειναι ?? πειτε μου για να φτιαξω νεο τοπικ για συμμετοχες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.