Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κρήτη

Recommended Posts

Ανοιχτηκε new topic οπως παντα πριν απο καθε συναντηση το οποιο και μπορειτε να δηλωσετε σημμετοχες .για να πατε απευθειας πατηστε------ >ΕΔΩ<-------

Mike Gti

Edited by Λευ kouliss
Link to comment
Share on other sites

γεεεεια σας παιδιααααα! πολυ ωραια η συναντηση στου γρηγορη...ελπιζω ν μπορεσω να ερθω και στις επομενες..

Παντως εμεις σαν ροκο κλαμπ θα κανουμε μια εκδρομουλα για φαγητο αρχανες στις 20 νοεμβρη.. οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος να ερθει φυσικα να γνωριστουμε...

λεπτομεριες με πμ !

αντε να γινουμε πολλες :girl_devil::give_rose: :give_rose: :girl_devil::air_kiss::afro::cheer::hairy:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω και εγώ ότι σύντομα θα υπάρξουν και επόμενες συναντήσεις. Ίσως κανονιστεί και καθιερωθεί μέσα στην βδομάδα κάθε Τετάρτη όπως λέγαμε και χθες σε συγκεκριμένο μέρος να πίνουμε τον καφέ μας κάθε εβδομάδα όσοι μπορούμε

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η συναντηση χθες,ηπιαμε το καφεδακι μας,τα ειπαμε κ συζητηθηκε και κατι για εβδομαδιαιες συναντησεις οπως λεει και ο Παυλος.Μενει πλεον να το δουμε και στην πραξη.Θα κανουμε την αρχη μεθαυριο Τεταρτη στις 8μιση στο ιδιο μερος?

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

γεεεεια σας παιδιααααα! πολυ ωραια η συναντηση στου γρηγορη...ελπιζω ν μπορεσω να ερθω και στις επομενες..

Παντως εμεις σαν ροκο κλαμπ θα κανουμε μια εκδρομουλα για φαγητο αρχανες στις 20 νοεμβρη.. οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος να ερθει φυσικα να γνωριστουμε...

λεπτομεριες με πμ !

αντε να γινουμε πολλες :girl_devil::give_rose: :give_rose: :girl_devil::air_kiss::afro::cheer::hairy:

Λοιπον λεω να ξεκινηση η Συναντηση Τεταρτης απο την αλλη βδομαδα , επισης θα ανοιξω σχετικο θεμα "Συναντηση Τεταρτης @Ηρακλειο " να σχολιαζουμε εκει τα δικα μας και να μην τα μπουρδουκλονουμε . Οσο για την συναντηση του ροκο κλαμπ νομιζω οτι θα μας πεσουν πολλα αυτο το μηνα 6 συναντηση 20 συναντηση 27 συναντηση ???αν μπορειτε να αλλαξετε εσεις την ημερομηνια να παμε ολοι μαζι 27 Ιεραπετρα θα ηταν οκ !

MiKe Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ηδη ανοιχτηκε εκει μπορειτε να γραφετε περι συναντησης Τεταρτης βραδυ. πατηστε εδω για να πατε --->>>> ΕΔΩ...

MiKe Gti

Link to comment
Share on other sites

Ψήνεστε για κανένα κυριακάτικο καφεδάκι και καμιά βόλτα?

Χριστουγεννιατικα?!!!@@#$%#$%^#$&*%$^ αρχες του χρονου θα πιουμε το καφεδακι λεω εγω !! :)ελα να πεφτουν οι ιδεες...

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους.... Λοιπον τι λετε παιδια να συναντηθουμε 5/2 Κυριακη να σβησουμε τα κερακια των 8 ετων του club και να συζητησουμε για συναντησεις για το 2012 . Οστοσο να πω για οποιον ενδιαφερετε για την παννεληνια συναντηση που θα γινει το Μαρτιο στην Καρδιτσα να ενημερωθει στο παρακατω link :Πανελλήνια Συνάντηση 2012 - Καρδίτσα - 10~11/Μαρτίου.

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια κ απο μενα κ πολλες χαρες κ υγεια για το 2012..Mike γινεται να πουμε για την δευτερη κυριακη του Φλεβαρη,στις 12/2 δλδ... Ας ακουστουνε κ οι υπολοιπες γνωμες των παιδιων

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Βλέπω οι μέρες περνούν αλλά κανείς δεν έχει προτείνει κάτι ως προς τον εορτασμό των γενεθλιων του κλαμπ. Εγώ δεν εχω πρόβλημα για 5/2 που είπε ο Mike αλλα αν είναι εύκολο να το κανονίζαμε στα σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

George εγώ είμαι εκτός Κρήτης για την επόμενη βδομάδα αλλά ούτως ή άλλως δεν βλέπω καμια κίνηση στο θέμα.

Έστω ρε παιδιά μια ιδέα. Όλοι έχουμε τα προβληματά μας με τις καταστάσεις που ζούμε αλλά πρέπει λίγο να ξεσκάμε. Έστω να κάναμε καμια βολτούλα μόλις ανοίξει λίγο ο καιρός προς Ρέθυμνο ή Χανιά ή κάτι σε εκδρομούλα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποτε θα κανουμε συναντησουλα... ;; χαθηκαμε ολοι τελειως... προτεινετε μερος κ οσοι μαζευτουμε περισσοτεροι ακομα καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Ουτε τα κερακια των 8 ετων δε μαζευτηκαμε να σβησουμε..

χαθηκαμε ολοι τελειως...

Αυτο ειναι αληθεια,κανεις δεν εχει προτεινει τπτ..Πριν απο καιρο ειχαν γραψει κ καποια μελη απο Χανια για συναντηση,ηρθε ο καιρος να προτεινουν ολοι του νησιου να κανουμε καμια "τσαρκα"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Καλό Πάσχα! Χριστος Ανέστη!

Μιας και εδώ τση κρήτη καλοκαίριασε τελείως προτείνω να κάνουμε καμία συναντησούλα! Για να πέσουν οι προτάσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κ απο μενα...Παυλε κανονισε να πιουμε καφε σημερα..Για συναντηση αν κανονιστει ειμαι μεσα...Εγω σκεφτομαι προς Αγιο Νικολαο μερια..

Link to comment
Share on other sites

Mike gti κανόνισε μια ημερομηνία και ανακοίνωσε την μπας και μαζευτούμε να πάμε καμιά βόλτα.

Στείλτε e-mail και sms σε όλα τα παιδιά του club για την συνάντηση.

Έχουμε χαθεί !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:help: :help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αυτη τη βδομαδα θα κανονιστει καφεδακι κ βολτα εδω Ηράκλειο με μερικα αυυτοκινητα του group μας..Οποιος θελει να ρθει,ας μου στειλει ενα Π.Μ. να κανονισουμε..Ολοι ευπροσδεκτοι :hi::good:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Το επόμενο σαββατοκύριακο 20-21/10 θα γίνει το rally Κρήτης. Τι λέτε; Πάμε μαζί;

Εδώ μπορείτε να δείτε πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα και τις συμμέτοχες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Το επόμενο σαββατοκύριακο 20-21/10 θα γίνει το rally Κρήτης. Τι λέτε; Πάμε μαζί;

Εδώ μπορείτε να δείτε πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα και τις συμμέτοχες.

Που εισαι εσυ παιχτη? Απολυθηκες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.