Jump to content
christakos_tsi

Διακόπτες Παραθύρων - Διακόπτης Φώτων ( Oem )

Recommended Posts

Όπως βλέπεται είναι νέα παραλαβή απο Γερμανία και την Πέμπτη θα είναι σε λειτουργία. Επίσης και κεντρικός διακόπτης φώτων απο Golf 6, αυτός είναι είδη πάνω απλά δεν Συγκράτησα part number !!!

Κεντρικός διακόπτης --> 5Κ4 959 857 XSH 29,40¤ ένα κομμάτι

Υπόλοιπη διακόπτες --> 5Κ0 959 855 XSH 42,60¤ τρία κομμάτια

Χρήστος

post-11096-126566297611_thumb.jpg

post-11096-126566473994_thumb.jpg

Edited by christakos_tsi
Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπεται είναι νέα παραλαβή απο Γερμανία και την Πέμπτη θα είναι σε λειτουργία.

Κεντρικός διακόπτης --> 5Κ4 959 857 XSH 29,40¤ ένα κομμάτι

Υπόλοιπη διακόπτες --> 5Κ0 959 855 XSH 42,60¤ τρία κομμάτια

Χρήστος

Ο καθε ενας όπως του την δώσει. Εσένα στην εδώσε τώρα με τους διακόπτες εμενα με τους προφυλακτήρες αλλος με το τιμόνι κλπ .... :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ο καθε ενας όπως του την δώσει. Εσένα στην εδώσε τώρα με τους διακόπτες εμενα με τους προφυλακτήρες αλλος με το τιμόνι κλπ .... :yahoo: :yahoo:

Σε ποιόν μιλάς Νίκο.. Ο Χρήστος τα έχει κάνει όλα αυτά .. και όχι μόνο.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιόν μιλάς Νίκο.. Ο Χρήστος τα έχει κάνει όλα αυτά .. και όχι μόνο.

Κώστας

aaaaa μάλιστα είναι πολύ προχωρημένη η κατάσταση new_sugkrotima.gif

Πιστεύω να μην φτάσω και εγω μέχρι εκεί :yahoo: :yahoo: :p

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να τους αντικαταστήσεις... Τους είχα αλλάξει τέλη Νοεμβρίου... Μου άρεσε η αλλαγή τους...

http://tinyurl.com/ygturp9

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να τους αντικαταστήσεις... Τους είχα αλλάξει τέλη Νοεμβρίου... Μου άρεσε η αλλαγή τους...

http://tinyurl.com/ygturp9

Ευχαριστώ, να είσαι καλά

χαχα...Και εγώ απο τον ίδιο τα πήρα !!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, να είσαι καλά

χαχα...Και εγώ απο τον ίδιο τα πήρα !!!! :lol:

Κάτι σου ξέφυγε.......Τον διακόπτη των καθρεφτών τον άφησες για άλλη φορά???

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σου ξέφυγε.......Τον διακόπτη των καθρεφτών τον άφησες για άλλη φορά???

Εμενα αυτος μου άρεσε πιο πολυ, μπορείς να αγοράσεις μονο αυτόν? για να πεσει κανένα λινκ απο bay να δω και εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.ahw-shop.de/shop/products/original-spiegelschalter-mit-chrom.html

Από το παραπάνω μαγαζί Νίκο θα το βρείς σε τιμή special!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σου ξέφυγε.......Τον διακόπτη των καθρεφτών τον άφησες για άλλη φορά???

Δεν το ξέχασα φίλε μου, κάθε πράγμα στον καιρό του ! Μακάρι να είχα την μηχανή που κόβει λεφτά να είχα όλα όσα θέλω σε μια μέρα.

Μιας και γνωρίζεις το Ahw-Shop για πες και τους φίλους μας που ενδιαφέρονται, πόσο το κόστος αποστολής για την Ελλάδα ??

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξέχασα φίλε μου, κάθε πράγμα στον καιρό του ! Μακάρι να είχα την μηχανή που κόβει λεφτά να είχα όλα όσα θέλω σε μια μέρα.

Μιας και γνωρίζεις το Ahw-Shop για πες και τους φίλους μας που ενδιαφέρονται, πόσο το κόστος αποστολής για την Ελλάδα ??

Νομίζω 35 ευρώ είναι.Εσύ που παρήγγειλες πρόσφατα πρέπει να γνωρίζεις καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω 35 ευρώ είναι.Εσύ που παρήγγειλες πρόσφατα πρέπει να γνωρίζεις καλύτερα.

Πολύ σωστά, στην περίπτωση μου όμως σαν παραλήπτη είχα τον θείο μου στην Γερμανία.

Οπότε για κάποιον που δεν έχει κάποιον στην Γερμανία, μόνο σπέσιαλ δεν μπορεί να είναι η τιμές.

Μπορεί όμως αυτό το ηλεκτρονικό κατάστημα να χρησιμοποιηθεί κάλλιστα σαν μίνι-ΕΤΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη μονο για το διακοπτακι του καθρεπτη ειναι

Τιμη:€ 22,40

Εξοδα αποστολης:€ 38,00

Φορος:19.0%=€ 9,64

Συνολο:€ 60,40

χαχαααα sillyhorse1rb5.gif

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη μονο για το διακοπτακι του καθρεπτη ειναι

Τιμη:¤ 22,40

Εξοδα αποστολης:¤ 38,00

Φορος:19.0%=¤ 9,64

Συνολο:¤ 60,40

χαχαααα sillyhorse1rb5.gif

¶στα να πάνε.. όπως είπα η ιστοδελίδα είναι μόνο για χρήση ΕΤΚΑ, τα λέει και ωραία,με εικόνες και σε ποιά μοντέλα ταιριάζει καθώς και part number. Παίρνεις τον κωδικό και άμα σε ενδιαφέρει πας το παίρνεις απο την αντιπροσωπεία της περιοχής σου

Link to comment
Share on other sites

¶στα να πάνε.. όπως είπα η ιστοδελίδα είναι μόνο για χρήση ΕΤΚΑ, τα λέει και ωραία,με εικόνες και σε ποιά μοντέλα ταιριάζει καθώς και part number. Παίρνεις τον κωδικό και άμα σε ενδιαφέρει πας το παίρνεις απο την αντιπροσωπεία της περιοχής σου

Απλώς το ανέφερα γιατι καποιος ρώτησε ποσα ειναι το εξοδα αποστολής

Link to comment
Share on other sites

Απλώς το ανέφερα γιατι καποιος ρώτησε ποσα ειναι το εξοδα αποστολής

Εγώ ήμουνα :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Συμφέρει να πάρεις όλους τους διακόπτες μαζί.Διακόπτης φώτων,όλο το σετ των διακοπτών των πορτών και του καθρέφτη, μαζί με ακόμη ένα μέλος του club που κάναμε την αγορά δηλ.ότι πήραμε Χ 2 ,πληρώσαμε από 145 περίπου ευρώ ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως για διακόπτη παραθύρων πόρτας οδηγού (2πορτο Golf), διακόπτη παραθύρων συνοδηγού, διακόπτη καθρεπτών και διακόπτη φώτων πλήρωσα με έξοδα αποστολής 131,60 Euro. Μου φάνηκε καλή η τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως για διακόπτη παραθύρων πόρτας οδηγού (2πορτο Golf), διακόπτη παραθύρων συνοδηγού, διακόπτη καθρεπτών και διακόπτη φώτων πλήρωσα με έξοδα αποστολής 131,60 Euro. Μου φάνηκε καλή η τιμή...

Γράφω πιο πάνω πόσο τα πήρα εγώ +7,00 Ευρώ έξοδα αποστολής σε συγγενεί μου στην Γερμανία και αυτός σε εμένα 9,00 για Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Συμφερει να υπαρξουν τουλαχιστον 2-3 απο εμας για να γινει η παραγγελια απο ahw για να πεσουν τα εξοδα αποστολης στα 8-10 ευρω στον καθενα. Φυσικα θα γινει μια παραγγελια για ολους γιατι η ahw χρεωνει 38 ευρω ανεξαρτητως μεγεθους και ποσοτητας, δηλ οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφερει να υπαρξουν τουλαχιστον 2-3 απο εμας για να γινει η παραγγελια απο ahw για να πεσουν τα εξοδα αποστολης στα 8-10 ευρω στον καθενα. Φυσικα θα γινει μια παραγγελια για ολους γιατι η ahw χρεωνει 38 ευρω ανεξαρτητως μεγεθους και ποσοτητας, δηλ οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερο.

Και γιατί δεν τα παίρνεις απο την αντιπροσωπεία ?? Τι πιο απλό ?? Τα part number είναι πιο πάνω. Πιστεύω να μην έχει διαφορές στην τίμη γιατί και ο ahw αντιπροσωπεία είναι

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν τα παίρνεις απο την αντιπροσωπεία ?? Τι πιο απλό ?? Τα part number είναι πιο πάνω. Πιστεύω να μην έχει διαφορές στην τίμη γιατί και ο ahw αντιπροσωπεία είναι

AHW / AUTONET

5K4959857XSH 28.90 / 41.50 (τετραπλο διακοπτακι)

5K0959855XSH 13.00 / 17.10 (μονο διακοπτακι)

5K1959565 22.40 / 31.20 (διακοπτακι καθρεφτων)

3C8941431N 41.00 / 55.00 (διακοπτης φωτων) (

Edited by KIRRA
Link to comment
Share on other sites

AHW / AUTONET

5K4959857XSH 28.90 / 41.50 (τετραπλο διακοπτακι)

5K0959855XSH 13.00 / 17.10 (μονο διακοπτακι)

5K1959565 22.40 / 31.20 (διακοπτακι καθρεφτων)

3C8941431N 41.00 / 55.00 (διακοπτης φωτων) (

Δίπλα μετά την / είναι τιμές αντιπροσωπείας απο Ελλάδα ??

Link to comment
Share on other sites

Δίπλα μετά την / είναι τιμές αντιπροσωπείας απο Ελλάδα ??

Ακριβως!

Εχεις μηπως κατι αλλο απο εδω αντιπροσωπεια? Και σε αλλη που ρωτησα ομως οι τιμες ιδιες.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως!

Εχεις μηπως κατι αλλο απο εδω αντιπροσωπεια? Και σε αλλη που ρωτησα ομως οι τιμες ιδιες.

Θα έχω την πέπμτη !!! Γιατί μου κάνει εντύπωση, τον διακόπτη των φώτων από την αντιπροσωπεία της περιοχής μου τον πήρα 46¤, θα ψάξω και το τιμολόγιο για να το δεις και στην πραγματικότητα. Ο διακόπτης που έβαλα έχει προβολής ομίχλης μπροστά και πίσω. Εκτός αν εννοείς τον διακόπτη που έχει και το Auto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.