Jump to content
christakos_tsi

Replica 18''

Recommended Posts

Της πήρα πέρυσι τέτοιο καιρό από την Αγγλία. Περίμενα μεγάλες ανατροπές στην απόδοση, τελικά δεν συνέβη έτσι. Η μεγάλη απόκλιση διαπιστώθηκε στην κατανάλωση καυσίμου.

Τώρα που έβαλα πάλι τις 16άρες με τα χιονολάστιχα, κάνω τις ίδιες διαδρομές και μου μένει μισό ντεπόζιτο. Μεγάλη διαφορά !!!

Τις Replica τις Συνδύασα με οικονομικό και πολύ καλό λάστιχο για την τιμή του, MAXXIS MA-Z1 Victra (225/40/R18) και βγήκε ένα πανέμορφο και ασφαλές σύνολο.

Όσο για την ποιότητα της ζάντας, πάρα πολύ καλή για τα χρήματα mf_tshirt.gif

post-11096-126574983775_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aν σου πω οτι δεν εχω καταλαβει το θεμα σου αυτο τι ακριβώς ειναι τι θα μου πεις. Τις πουλάς?

Link to comment
Share on other sites

Aν σου πω οτι δεν εχω καταλαβει το θεμα σου αυτο τι ακριβώς ειναι τι θα μου πεις. Τις πουλάς?

Μπήκα στις αγγελίες - πρσφορές και δεν το κατάλαβα ???

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα μασκα jetta ειναι αυτη?

Ναι, πάνω-κάτω μάσκα απο Jetta.

Link to comment
Share on other sites

Με λιγα λογια μας κανεις διαφημηση της ζαντες σου ? Παρουσιαζεις το αμαξι σου, τα λαστιχα σου ?Ουτε εγω καταλαβα !!!

Ω ρε πατριωτη απο το ιδιο μερος ημαστε πως δεν σε πηρα χαμπαρι ?

Link to comment
Share on other sites

Της πήρα πέρυσι τέτοιο καιρό από την Αγγλία. Περίμενα μεγάλες ανατροπές στην απόδοση, τελικά δεν συνέβη έτσι. Η μεγάλη απόκλιση διαπιστώθηκε στην κατανάλωση καυσίμου.

Τώρα που έβαλα πάλι τις 16άρες με τα χιονολάστιχα, κάνω τις ίδιες διαδρομές και μου μένει μισό ντεπόζιτο. Μεγάλη διαφορά !!!

Τις Replica τις Συνδύασα με οικονομικό και πολύ καλό λάστιχο για την τιμή του, MAXXIS MA-Z1 Victra (225/40/R18) και βγήκε ένα πανέμορφο και ασφαλές σύνολο.

Όσο για την ποιότητα της ζάντας, πάρα πολύ καλή για τα χρήματα mf_tshirt.gif

Εγώ το πήρα σαν αγγελία γιατι λες τις έβγαλα και εβαλα πάλι τις 16αρες, οποτε τι νόημα εχει η παρουσίαση, φαινεται σαν να τις πουλάς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε εμένα με προβλημάτισε το γεγονός με την κατανάλωση, είναι όντως τόσο μεγάλη η διαφορά?

Γιατί αν είναι, δεν πρόκειται να βάλω 18άρα, 1000 φορές με την 16άρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα σαν αγγελία γιατι λες τις έβγαλα και εβαλα πάλι τις 16αρες, οποτε τι νόημα εχει η παρουσίαση, φαινεται σαν να τις πουλάς.

Παρουσιάζω την αναβάθμιση μου εκ το προτέρων και επίσης για κάποιους φίλους μας που έχουν στο μυαλό τους να κάνουν και αυτή κάτι τέτοιο και προβληματίζονται. Όπως ρωτούσα και εγώ κάποτε και μου λέγανε ότι το αυτοκίνητο θα κρεμάσει, πράγμα το οποίο δεν ισχύει

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε εμένα με προβλημάτισε το γεγονός με την κατανάλωση, είναι όντως τόσο μεγάλη η διαφορά?

Γιατί αν είναι, δεν πρόκειται να βάλω 18άρα, 1000 φορές με την 16άρα.

Πραγματικά έχει διαφόρα στην κατανάλωση. Αλλά με τις 18άρες μιλάμε το αυτοκίνητο λες και είναι άλλο, πανέμορφο. Διαλέγεις και παίρνεις

Link to comment
Share on other sites

Με λιγα λογια μας κανεις διαφημηση της ζαντες σου ? Παρουσιαζεις το αμαξι σου, τα λαστιχα σου ?Ουτε εγω καταλαβα !!!

Ω ρε πατριωτη απο το ιδιο μερος ημαστε πως δεν σε πηρα χαμπαρι ?

Σοβαρά μιλάς ?? Πως και δεν σε ξέρω ??

Link to comment
Share on other sites

το αυτοκινητο σιγουρα γινεται πιο αργο (υπολογισε βαρος 16ρας κ βαρος 18αρας, εβαλες κ τα κουρσουμια του gti...κ εγω αυτες εχω)

οσον αφορα το γεγονος οτι εισαι κιλκις δλδ διπλα δεν σε θυμαμαι να ηρθες στην συναντηση που καναμε πριν μερικες μερες.

αν θελεις να κανεις παρουσιαση το αυτοκινητο σου εδω http://www.vwclub.gr...p?showforum=139 ειναι το καταλληλο μερος

ΥΓ αν συναντησεις τον peolinio μη τον παρεξηγησεις απο την 1 ματια καταβαθος δεν ειναι κοντρακιας

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

το αυτοκινητο σιγουρα γινεται πιο αργο (υπολογισε βαρος 16ρας κ βαρος 18αρας, εβαλες κ τα κουρσουμια του gti...κ εγω αυτες εχω)

οσον αφορα το γεγονος οτι εισαι κιλκις δλδ διπλα δεν σε θυμαμαι να ηρθες στην συναντηση που καναμε πριν μερικες μερες.

αν θελεις να κανεις παρουσιαση το αυτοκινητο σου εδω http://www.vwclub.gr...p?showforum=139 ειναι το καταλληλο μερος

ΥΓ αν συναντησεις τον peolinio μη τον παρεξηγησεις απο την 1 ματια καταβαθος δεν ειναι κοντρακιας

Τόσο καιρό ήμουν τύπος του Γκαράζ στο forum εκεί παρουσίαζα τα πάντα, Τώρα που βρίσκω πραγματικό χρόνο ασχολούμαι και με το κάτι παραπάνω.

Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ήρθα λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων, είναι το παιδί μικρούλη ακόμα και μας τρώει πολύ χρόνο.

Ήθελα πολύ να έρθω σε μία που πραγματικά μπορούσα αλλά δεν ήξερα και κανέναν, έψαχνα από την περιοχή κανέναν αλλά τπτ. Τώρα που αρχίζω να σας γνωρίζω και να γνωριστούμε καλύτερα, πριν το καλοκαίρι άμα γίνει κάτι δεσμεύομαι ότι θα στηρίξω, να γνωριστούμε και από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.