Jump to content
attica

Συνεργείο Στα Ιωάννινα?

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος εάν γνωρίζει κανένα καλό κ αξιόπιστο συνεργείο κ όχι με τιμές αντιπροσωπείας, για VW στην πόλη τών Ιωαννίνων γιατί δεν πάει άλλο στην αντιπροσωπεία...καλημέρα πάς να πείς και σκάς 250¤,και είμαι εκτός εγγύησης οπότε!!!Μιάς και έρχεται κοντά κοντά η ώρα να αλλάξω ιμάντες χρονισμού,και να μου πείτε εάν γνωρίζετε εάν αξίζει να ψάξω μόνος μου την αγορά του σέτ και να το πάω μόνο για τοποθέτηση...είναι ρίσκο η αγορά??Θα βρώ εύκολα τι ταιρίαζει στο δικό μου???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος εάν γνωρίζει κανένα καλό κ αξιόπιστο συνεργείο κ όχι με τιμές αντιπροσωπείας, για VW στην πόλη τών Ιωαννίνων γιατί δεν πάει άλλο στην αντιπροσωπεία...καλημέρα πάς να πείς και σκάς 250¤,και είμαι εκτός εγγύησης οπότε!!!Μιάς και έρχεται κοντά κοντά η ώρα να αλλάξω ιμάντες χρονισμού,και να μου πείτε εάν γνωρίζετε εάν αξίζει να ψάξω μόνος μου την αγορά του σέτ και να το πάω μόνο για τοποθέτηση...είναι ρίσκο η αγορά??Θα βρώ εύκολα τι ταιρίαζει στο δικό μου???

Αν και ακόμη πηγαίνω στην αντιπροσωπεία κυρίως λόγω εγγύησης, γνωρίζω αρκετά καλά συνεργεία... Αν επιτρέπεται από τη διαχείριση, μπορώ ευχαρίστως να σου προτείνω κάποια :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Μα εδώ γι αυτό είμαστε!!!Για βα βρίσκουμε λύσεις κ εκτός αντιπροσωπείας,εάν δείς κ για τίς υπολοιπές πόλεις αυτό γίνετε,όποτε μπορέσεις μου λές,θα με βοηθήσεις,όπως κ να έχει σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους! Και γω ψαχνω για κατι εκτος του εξουσιοδοτημενου στα Γιαννενα για το πρωτης γενιας new beetle. Και επειδη ειναι αρκετα παρατημενο και θελει σιγουρα καμποσα μαζεματα θα προτιμουσα κατι καλο και φτηνο,οσο γινεται, αν δεν επιτρεπετε να γραφει εδω, στειλτε μου πμ!!

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.