Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Κρήτης

Recommended Posts

Νεα Βιντακια απο την Διαδρομη Ηρακλειο προς Χανια απο τον φιλο μας το Μανθο (Mato)...οπου και τον Ευχαριστουμε..

Το τελευταιο βιντεακι ειναι ολα τα λεφτα, τον χασαμε απο μπροστα μας και εκει που λεγαμε ολοι εφυγε και μας αφησε τον βλεπουμε να ερχετε αναποδα :rolleyes:... επισης ετοιμαζοντε κι'αλλα βιντεακια απο την πιστα.. sillyhorse1rb5.gif

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι ιδιαίτερα τόσο εγώ όσο και το υπόλοιπο Δ.Σ. που η Κρήτη αποτελεί πλέον ένα δυνατό σημείο συγκέντρωσης για τους φίλους της VW. Ευελπιστούμε να συνεχίσετε έτσι δυνατά όπως αρχίσατε.

Οι φωτογραφίες αλλά και τα video σκίζουν! Εύγε!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, τα σχόλια είναι περιττά... απλά ζηλεύω που δεν ήμουν εκεί!!!!

Πρέπει να περάσατε τέλεια, αν κρίνω από τις φώτο και τα videάκια!!!

Και εις ανώτερα παίδες!!! ¶ντε θα περιμένουμε να δούμε νέα από την επόμενη συνάντηση!!

Link to comment
Share on other sites

:whistling: :whistling: :whistling:

Καταρχην φιλε Αντωνη κριμα που εγιναν ετσι τα πραγματα για "εσας" και δεν ηρθατε περασαμε πραγματικα ωραια..επισης Αντωνη δεν μας ενδιαφερει και τοσο να ειμαστε ακομα περισσοτεροι τις επομενες φορες ,αυτο που μας ενδιαφερει περισσοτερο ειναι να ειμαστε μια παρεα ,ετσι οπως ειμαστε δλδ σε ολες μας τις συναντησεις.Ελπιζουμε να σας "δουμε" στις επομενες συναντησεις του VWclub.gr και να κανουμε παρεα..

Φιλικα,

Mike Gti

δεν πειραζει ρε φιλε...καλη καρδια που λενε και στο χωριο μου....

θα μας ''δειτε'' ,θα μας ''δειτε''

new_sugkrotima.gif:ninja:knife.gif:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι ιδιαίτερα τόσο εγώ όσο και το υπόλοιπο Δ.Σ. που η Κρήτη αποτελεί πλέον ένα δυνατό σημείο συγκέντρωσης για τους φίλους της VW. Ευελπιστούμε να συνεχίσετε έτσι δυνατά όπως αρχίσατε.

Οι φωτογραφίες αλλά και τα video σκίζουν! Εύγε!

Εντάξει, τα σχόλια είναι περιττά... απλά ζηλεύω που δεν ήμουν εκεί!!!!

Πρέπει να περάσατε τέλεια, αν κρίνω από τις φώτο και τα videάκια!!!

Και εις ανώτερα παίδες!!! ¶ντε θα περιμένουμε να δούμε νέα από την επόμενη συνάντηση!!

Ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια,εννοειτε βεβαια οτι σας περιμενουμε σε μια απο τις επομενες συναντησεις μας στην ομορφη Κρητη να σας γνωρισουμε και απο κοντα να κανουμε παρεα και φυσικα να πιουμε και τις "Ρακιες" μας....:ninja::thumbsup:

Φιλικα ,

MiKe Gti

Link to comment
Share on other sites

Ενα ακομα συντομο βιντεακι απο την συναντηση ειναι ετοιμο,αυτο ειναι μεσα απο την πιστα.....

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Ενα ακομα συντομο βιντεακι απο την συναντηση ειναι ετοιμο,αυτο ειναι μεσα απο την πιστα.....

Mike Gti

Ρε mike directd by mike to video μου και σήμα vwclub ? ντροπή σου , μου χρωστάς μια garret 3076 , 4 μπεκ 630 , 1 χταπόδι , 4 r888 και 4 oz ultra leggera :thumbsup::p

Τώρα που το καλοσκέφτομαι καλύτερα μου χρωστάς 100λιτρα 100αρα βενζίνη new_iloveyou.gif

Παιδιά μιας και περάσαμε καλά και είμαστε και εμείς εκτός vw club πάνω από 10 αυτοκίνητα + 3-4 ιδιοκτήτες που τα έχουν συνεργείο σε αυτήν την συνάντηση και από ότι είδα και η δικιά μας παρέα έχει vw και η παρέα του vw club έχει seat, προτείνω να γίνει μια κοινή συνάντηση όλων όσον έχουν vag , είμαι σίγουρος ότι θα μαζευτούν πάνω από 50 αυτοκίνητα, πιστεύω θα είναι πολύ καλά.

Άντε έρχεται και video της κόντρας toledo 1.8t vs Σκαραβαίος πρασινουλης ;)

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Ρε mike directd by mike to video μου και σήμα vwclub ? ντροπή σου , μου χρωστάς μια garret 3076 , 4 μπεκ 630 , 1 χταπόδι , 4 r888 και 4 oz ultra leggera :thumbsup::p

Τώρα που το καλοσκέφτομαι καλύτερα μου χρωστάς 100λιτρα 100αρα βενζίνη new_iloveyou.gif

Παιδιά μιας και περάσαμε καλά και είμαστε και εμείς εκτός vw club πάνω από 10 αυτοκίνητα + 3-4 ιδιοκτήτες που τα έχουν συνεργείο σε αυτήν την συνάντηση και από ότι είδα και η δικιά μας παρέα έχει vw και η παρέα του vw club έχει seat, προτείνω να γίνει μια κοινή συνάντηση όλων όσον έχουν vag , είμαι σίγουρος ότι θα μαζευτούν πάνω από 50 αυτοκίνητα, πιστεύω θα είναι πολύ καλά.

Άντε έρχεται και video της κόντρας toledo 1.8t vs Σκαραβαίος πρασινουλης ;)

To παλευα τοση ωρα ειναι δυνατον να μη βαλω το Directed By Mike....????αλλα αν ειναι να το πληρωσω τοσο ακριβα δεν το ξανακανω...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα new_killpc.gifnew_killpc.gif

Συμφωνω ηταν πολυ καλα ολοι το ευχαριστηθηκαμε το VwClub βεβαια συνεχισε την βολτα του αν ειδες απο τις φωτο... Οσο για τις κοινες συναντησεις οπως αυτη "φιλικη" και "ηρεμη" (ξερεις τι εννοω)το VWclub.gr - Κρητη ειναι ανοιχτο σε καθε προταση .Οσο για το Videaki το περιμενω να το δω...

Υ.Γ Να πεφτουν οι επομενες προτασεις για συναντησεις λοιπον στο παρακατω Topic...--->Εδωωωωωω

Οποιο μελος εχει αλλο υλικο Photo-Videaki να το Σηκωσει γιατι αυτο το τοπικ θα κλειδωθει σε μερικες μερες οπως γινετε παντα...Ενεργο θα παραμενει μονο Προτασεις για συναντησεις - Απο Κρητη

Φιλικα ,

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Ναι sillyhorse1rb5.gif

Τουλαχιστον 1 λεπτο διαφορα ειχατε.....

new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Ο γιος σου εχω να πω οτι λιγο ακομα να μεγαλωσει θα πρεπει να κρυβεις τα κλειδιαααα.......:yahoo::rofl: περιττο να πω οτι ηταν ο καλυτερος της συνατησης...

img3026xj.jpg

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που ησασταν κι εσεις..

διαφορετικα θα ηταν 3 κι κουκος....

αντε και την επομενη φορα ακομη περισσοτεροι....

new_killpc.gifnew_killpc.gif

καλημερα και απο μενα σε ολη την group-vag παρεουλα.

μολις εγινα κι'εγω μελος εδω. καλως σας βρηκα λοιπον :p

για οποιον δεν γνωριζει ειμαι ο Αντωνης που ημουν στην πιστα την κυριακη στα Χανια με το κοκκινο cupra.

επισης να αναφερω οτι πολλοι μπερδευουν εμενα με τον Αντωνη απο το Ηρακλειο μιας και εχουμε σχεδον ιδια nickname (AntonisCupra εγω - Antonis_cupra ο Αντωνης απο ηρακλειο). το αναφερω επειδη δεχομαι αρκετα pm τα οποια ειναι για τον Αντωνη απο το Ηρακλειο.

Επισης θελω να σχολιασω το παραπανω σχολιο του Αντωνη. προσωπικα εμενα με λυπει και με στεναχωρει το οποιο σχολιο προσπαθει να μειωσει την συναντηση που καναμε, την προσπαθεια την δικη μου για να οργανωσω (καλα η κακα δεν ξερω, εσεις θα το κρινετε) την συναντηση, και φυσικα ολους εμας που ηρθαμε, καναμε παρεα και περασαμε πολυ πολυ καλα.

εμενα προσωπικα με ενδιαφερει να ειναι καλη η παρεα και να περναμε καλα χωρις προβληματα, πισωπλατες καταστασεις, φασαριες κ.τ.λ. μου αρεσουν πολυ αυτες οι συναντησεις γιατι συζηταμε, ενημερωνομαστε, συμφωνουμε και διαφωνουμε σε διαφορα θεματα, αλλα ολα ειναι ομορφα και φιλικα.

και επισης δεν με ενδιαφερει αν καποιος εχει vw, audi, seat , skoda η καποιο αλλο αμαξι. για μενα ειναι ολοι ιδιοι και τους θεωρω ολους παρεα μου.

νομιζω οτι το εδειξα αυτο προχθες που ηρθαν τα παιδια απο το vwclub και προσπαθησα να γνωρισω οσους περισσοτερους χωρις να κανω διακριση αν εχουν κουπρα η γκολφ.

Εγω δεν ειμαι κανενας ειδικος στο να κανονιζω επισημες εκδηλωσεις η δεν ξερω κι'εγω τι. ειπα να κανονισω την πιστα ωστε να γινει η συναντηση εκει. αν ηταν καλα η κακα θα το κρινετε εσεις. εγω οτι μπορουσα εκανα.καθε επομενη συναντηση ειναι παντα καλυτερη και καθε φορα παιρνουμε νεες ιδεες για μια επομενη καλυτερη συναντηση. και ειναι κριμα καποιοι να μειωνουν αυτη την προσπαθεια.

δεν θα πω τιποτα αλλο για να μην γινω χαλασω την ομορφη εικονα που εχω μεσα στο μυαλο μου απο την συναντηση της κυριακης.

να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ηρθαν στην συναντηση. επαναλαμβανω οτι για μενα σας θεωρω ολους μια παρεα οπως εχω και τα αλλα παιδια απο το skodaclub και απο το seatclub & seatnet.

καλη σας μερα και καλο μηνα να εχουμε.

Edited by AntonisCupra-XANIA
Link to comment
Share on other sites

Σας δινω και τις φωτογραφιες που τραβηξα απο την συναντηση μας.

τα βιντεο δεν τα εχω ανεβασει ακομα μιας και δεν εχω βρει ακομα χρονο ελευθερο.

αν κλειδωσει το θεμα εδω και δεν προλαβω να τα ανεβασω, καντε μια αναζητηση στο youtube να βρειτε το ονομα μου (AntonisCupra) και θα βρειτε εκει τα βιντεο. λογικα μεχρι την αλλη εβδομαδα θα τα εχω ανεβασει.

p1020480a.th.jpgp1020481n.th.jpgp1020482f.th.jpgp1020823e.th.jpgp1020822.th.jpgp1020786s.th.jpgp1020763e.th.jpgp1020764y.th.jpgp1020770.th.jpgp1020771.th.jpgp1020783r.th.jpgp1020784m.th.jpgp1020605.th.jpgp1020568.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα σε ολη την group-vag παρεουλα.

μολις εγινα κι'εγω μελος εδω. καλως σας βρηκα λοιπον :rofl:

για οποιον δεν γνωριζει ειμαι ο Αντωνης που ημουν στην πιστα την κυριακη στα Χανια με το κοκκινο cupra.

επισης να αναφερω οτι πολλοι μπερδευουν εμενα με τον Αντωνη απο το Ηρακλειο μιας και εχουμε σχεδον ιδια nickname (AntonisCupra εγω - Antonis_cupra ο Αντωνης απο ηρακλειο). το αναφερω επειδη δεχομαι αρκετα pm τα οποια ειναι για.. .. .. .. .. ..

Καλως ηρθες Φιλε Αντωνη (AntonisCupra-XANIA) στην παρεα μας και σε ευχαριστουμε για το extra φωτογραφικο υλικο .Θελω να πω οτι ολα στην πιστα ηταν πολυ καλα οργανωμενα οπως εχω αναφερει και σε προιγουμενα ποστ και σε ευχαριστουμε γι'αυτο.Οσο για την "μικροπαρεξηση" που εγινε ματαξυ σας(Antonis_cupra...κτλπ )εγω στεναχωριεμε και θελω να πω οτι βαλατε τα "αυτοκινητα" πανω απο την "παρεα".Γι'αυτο λοιπον προτεινω σαν Μιχαλης να πιειτε ενα καφεδακι οι "εμπλεκομενοι" και να λυσετε την οποιαδημοτε μικροπαραξηγηση μεταξυ σας και οχι μεσα απο τα Vag-Forums. Το VWclub.gr σας περιμενει ολους λοιπον στην προσεχως συναντηση που θα γινει στις Γουβες να πιουμε το καφεδακι μας να κανουμε και την παρεα μας...για περισσοτερες πληροφοριες για τις προσεχως συναντησεις θα βρειτε στο παρακατω Topic...--->Προτασεις για συναντησεις - Απο Κρητη

φιλικα ,

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

αντωναρε δεν ηθελα να μειωσω κανεναν και τιποτα...

απλως ειπα οτι αν δεν ηταν τα παιδια απο το παρον club , τα οποια εδωσαν βροντερο παρον και μπραβο τους, η συμμετοχη καλως η κακως δεν θα ηταν μεγαλη...

(γι αυτο ευθυνομαστε εμεις και μονο εμεις...)

επισης να αναφερω πως δεν υπαρχει κανενα απολυτως θεμα μεταξυ των 2 αντωνηδων....

αλλου ειναι το θεμα...

whatever,ολα καλα....

Υ.Γ αντωνη δεν πιστευω στα πμ να σου λενε τιποτα προστυχο, ε? :)

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ αντωνη δεν πιστευω στα πμ να σου λενε τιποτα προστυχο, ε? :)

οχι ακομα...αλλα αμα μου ερθει τιποτα θα το στειλω στα μεσημεριανα κους κους. χααχχαχα

Link to comment
Share on other sites

ηρθε τα πρωτα 2 βιντεακια απο την συναντηση.

η βολτα μεσα στην πιστα και η κοντρα με τον σκαραβαιο :clapping:

;):thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Adre ο παλιος ειναι αλιως... :p :p :p...

AntonisCupra σε περιμενουμε μαζι με την παρεα σου Γουβες να πιουμε καφεδακι..

Περιμενω νεες ιδεες απο ολους στο παρακατω Θεμα...Προτάσεις Για Συναντήσεις από Κρήτη

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.