Jump to content
GOLFiiiGT

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εμενα παλι σε ενα s2000 ο clifford ενα σωρο fake..αλλα γενικα εινια αψογος εχει απειρες λειτουργιες βαζεις απο μακρυα μπροστα...ειναι τελειος..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάω ενάντιο στο κύμα και ψηφίζω Cobra! Στο προηγούμενα αμάξι είχα Cobra και ήταν καλούστικος! Στο καινούργιο έχω τον μαμά συναγερμό, και έτσι δεν έχω πολλές εμπειρίες από πολλές μάρκες συναγερμών!

Link to comment
Share on other sites

Guest arci_20VT4

Στο Γκολφ έχουμε spyball και δεν έχω κάποιο παράπονο ελέγχει παράθυρα και οροφή και δεν έχει βαρέσει ποτέ! Στο Λεον GT alarm που ναι μεν δεν βαρόταν βαράει δεν ακούγεται και δεν μου αρέσει ιδιαίτερα το χειριστήριο...Βέβαια δεν παίζουν στην κατηγορία Clifford αλλά και η τιμή διαφέρει!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω εναν cobra και ειναι μια χαρα.και με την ενεργοποιηση συκωνει και τα παραθυρα αυτοματα για να μην παιδευωμαι αμε :):):):);):D:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: αλλα κατα την γνωμη μου και εσυ να εισαι μεσα ολοι μερα και να το φυλας αν θελουν να στο φανε θα στο φανε

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω εναν cobra και ειναι μια χαρα.και με την ενεργοποιηση συκωνει και τα παραθυρα αυτοματα για να μην παιδευωμαι αμε :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

και εμενα το ιδιο!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Την 4η ημέρα που το είχα πήγαν να μου φάνε το golfaki mou (βλέπε παλιό site)

Ο Code Alarm (US) που φορόυσε τους ανάγκασε να το παρατήσουν στην κατηφόρα δίπλα στο σπίτι μου.

Τhanks a lot Kappa a.e.

Link to comment
Share on other sites

EGO PANDOS EXO AFTO PU MU EBALE I ADIPROSOPIA TIS VW

KE DEN EXO KAN IDEA TI MARKA INE KE AN INE KALOS

EKTOS AN KERI KANIS APO ESAS TI SO SINAGERMOS INE

Link to comment
Share on other sites

φιλε diver-gr συνηθως στην αντιπροσωπεια βαζουν stern(συνηθως στην καρεντα) η οποια ειναι θυγατρικη της gt auto alarm.βασικα ειναι ολοιδιοι με τους gt auto alarm.

τωρα στο δικο σου δεν ξερω αν ειναι ο ιδιος συναγερμος μιας και στο δικο σου ενεργοποιειτε μεσω του κλειδιου (κοντρολ) του golf v.

Link to comment
Share on other sites

φιλε diver-gr συνηθως στην αντιπροσωπεια βαζουν stern(συνηθως στην καρεντα) η οποια ειναι θυγατρικη της gt auto alarm.βασικα ειναι ολοιδιοι με τους gt auto alarm.

τωρα στο δικο σου δεν ξερω αν ειναι ο ιδιος συναγερμος μιας και στο δικο σου ενεργοποιειτε μεσω του κλειδιου (κοντρολ) του golf v.

se efxriosto gia tin apadisi

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

clifford με κλειστά τα μάτια...το τελευταίο μοντέλο όμως με την τηλε-ειδοποιηση

Edited by Blue-smart-golf
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βάλαν έναν MED στην αντιπροσωπεία της Delta Car στην Πάτρα αποπου το πήρα. Ξέρει κανείς κάτι?

Στο ΙΙΙ έχω έναν ΜΕΤΑ. Πολύ καλός και με εφ όρου ζωής εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από μάρκες συναγερμών οπότε null vote από εμένα!! :) :)

πάντως με όλα αυτά που βλέπω μάλλον προς clifford κλίνω για τον επόμενο συναγερμό μου!! :D :D

πάντως για τον doberman που έβαλαν στην αντιπροσωπία δε βλέπω ούτε μία ψήφο!! ιταλικό προϊόν βλέπεις!!! τι δουλειά έχει σε ένα τέλειο γερμανικό αμάξι?! :blush:

Edited by atrias
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.