Jump to content
GOLFiiiGT

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Οχι φιλαράκι καλά έκανες και μου τα είπες,προς θεού πλακίτσα έκανα.Το καταλαβαίνω οτι είναι σημαντικό,γι αυτό και τον έβαλα...

Σευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

:( - πιο παλια τις πωλουσαν ξεχωριστα και ειχες 2 μπρελοκ ενα του συναγερμου και ενα της τηλεειδοποιησης αλλα τωρα τις εχουν ενσωματωμενες και ετσι ειναι πιο πρακτικη η λυση
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να πω κατι στο bora μου εμένα αμα κλειδώσω απ εξω (δεν εχω συναγερμό) δεν μπορει να ανοίξει η πόρτα δλδ και το τζαμί να σπάσει η ασφάλεια δεν αναβαίνει με καμια παναγία παιζει αυτο να παραβιαστεί κάπως?

και κάτι αλλο περι συναγερμού καπιοι μου είπαν πως με το συναγερμό τα τζάμια θα αναίβενουν αυτόματα αμα το κλείνω καπιοι μου παν πως πρέπει να βαλω έξτρα πλακέτες

Link to comment
Share on other sites

:D - δεν το σπανε βαζουν λαμα σαν J απο εξω απο την τσιμουχα και την σηκωνουν ανετοτατα - ορισμενοι συναγερμοι εξουν εξτρα εξοδους πχ για τα παραθυρα που λες
Link to comment
Share on other sites

B) - για ποιο προχωρημενες καταστασεις ,ανετο ανοιγμα πορτας σε 5" :

http://www.metacafe.com/watch/311980/how_t...ia_for_5second/

how_to_open_skoda_fabia_for_5second.jpg

αμα θες τωρα εσυ και εγω αστο απλα με κλειδωμα (!) οσον αφορα το εργαλειο το εχει καθε κλειδαρας που ασχολειται με αμαξια

Link to comment
Share on other sites

CLIFFORD ΕΧΩ ΣΤΟ ΓΚΟΛΦΑΚΙ2 ΜΟΥ 7 ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΤΟΤΕ

ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΠΙΤΑΚ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ.Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΜΠΩΣΕ ΜΙΑ ΦΥΣΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΕΝΟΣ ΒΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΟΠΙΣΘΕΝ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΖΗΜΙΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΤΟ LED ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΑΝ ΕΙΧΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΟΓΚΟΜΕΤΡΙΚΟ Η ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΣΥΝΕΓΕΡΜΟ .ΣΤΡΑΙΩΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΟ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΟΧΙ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΛΛΑ ΙΣΡΑΗΛΙΝΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ.REAL TIME ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...

http://sypgr.weebly.com/alphaupsilontauomicronkappa943nuetatauomicron.html

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη τριάδα είναι κορυφή. Αλλά Για πλήρη χαρακτηριστικά χρειάζεται να μπουν αρκετά εξτρά που ανεβάζουν το αρκετά κόστος.

Διαφορετικά οι Viper-Clifford-Python είναι με "βασικά" χαρακτηριστικά.

Και προσοχή πάντα εγκατάσταση σε εξουσιοδοτημένο της Directed.

Οι Elser, η προσωπική μου γνώμη είναι ότι είναι μέτριοι. Υπόψιν είναι Ελληνικής Κατασκευής.

ΤΟν 8470 έβαλες?

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ειναι λογικο ο κλιφορντ ο avantguard 5.1 να θελει 180 ευρο τοποθετηση για 6 ωρες γεματες σε μαγαζι της αθηνας με συνολικη τιμη στα 900 ευρο τοποθετημενος....??????ποιο πανω διαβαζα για 100 ευρο εργασια εδω που θελει 180 και χαριστικα κιολας τι να πω...ξερουμε αθηνα πλεον αλλου τιμη???ξεκιναει με 580 αγορα και με τοποθετηση και ενας ανταπτορας που χρειαζεται για το αυτοματο κιβωτιο παμε στα 900.........

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις καλό συναγερμό πρέπει να ρίξεις χρήμα αν θες και τα εξτρά τους που κάνουν την διαφορά με τους απλούς συναγερμούς.

Κόστος συναγερμού(Μονάδας, με 1 τηλεκοντρόλ συνήθως,σειρήνα και κραδασμικό)

Κόστος τοποθέτησης

Κόστος Έξτρα κλειδιου + κωδικοποίηση αντιπροσωπείας (για απομακρυσμένη εκκίνηση)

Κόστος πλακέτας canbus

Κόστος Ογκομετρικού (Εξτρά)

Κόστος πλακέτας για κλίσεις αμαξώματος (ανέλκυση)

Κόστος καυσίμων - διαμονής για να πας σε 100% guarantee άνθρωπο για τοποθέτηση εάν είσαι επαρχία.

Κόστος Μπαταρίας. εαν δεν είναι η καλύτερη αυτή που φοράει το όχημα.

Δεν το μετάνιωσα προσωπικά όταν έβαλα το 2009 τα χριστούγεννα Viper.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

τελικα στο 5 ρι clifford 5.1 avandguard με gps και τουρμπιτιμερ-τηλεειδοποιηση+sms+-εκκινηση απο μακρυα+tracking gps και ασφαλεια κλοπης ολικη+μερικη

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εδω το clifford μπορει να μην το εχουν σε εκτιμηση αλλα ειναι απτι κορυφαιες επιλογες..ολα πανε με βαση ποσα θελεις να δωσεις.. ανδεν υπαρχει θεμα κοστους σε αδερφικο κλαμπ που τυχαινει να υπαρχει ενα ιδιο θεμα,φιγουραρει αναμεσα στα καλυτερα το 5.1 μοντελο της clifford

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα και ρωτησα για συναγερμο μου προτεινε τον clifford 330.3x νομιζω. πουλαει παρα πολυ και ειναι ενας απο τους πολυ καλους, μου ειπε. μαζι με radar canbus    και περαστικα 580 ευρω. η τιμη ειναι καλη; το συγκεκριμενο συναγερμο τον εχει κανενας να μου πει τη γνωμη του



χρειαζεται να προσθεσω κατι ακομα για μεγαλυτερη ασφαλεια;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.