Jump to content
DARKO

Αγορα Καλωδίου Vag Com [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Το test δηλαδή όταν το συνδέεις στο αυτοκίνητο το περνάει κανονικά ? και μετά κάνεις save ?

Link to comment
Share on other sites

κανε μια απεγκατασταση στο vcds και στα drivers του καλωδιου κ ξανα κανε εγκατασταση απο την αρχη...

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει και αυτο αλλα παλι τα ιδια γινονται.....Επειδη εχω 4 μερες που ασχολουμαι και εχω ψιλοχαλαστει θα το πεταξω και θα παρω ενα αλλο.Εχετε να μου προτεινετε καποιο συγκεκριμενο για golf 6 diesel μοντελο του 2010?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

σιγα μη το πεταξεις!δοκιμασε το σε αλλο laptop να δεις μηπως και κανεις δουλεια...

Και σε αλλο laptopπαλι τα ιδια κανει.Καποιος να μου προτεινει καποιον κλωνο που να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για Golf 6 αγορασμένο Οκτώβριο του 11 να πάρω κάποια από τα εξής :

Vag-com 11.8

Vag-com 11.10

Vag-com 11.11

ή το δοκιμασμένο από DHGate Vag-com 10.6 ?

Ποιο από όλα αυτά μου προτείνεται συγκεκριμένα για το Golfaki μου 1.4 TSi 122 ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

http://www.xcar360.c...vcds-11-11.html

Οτι πιο φρέσκο κυκλοφορεί. Εχει και επιπλέον download αρχείο με την τελευταία έκδοση.

Περιμένεις 15-20 ημέρες για να παραλάβεις.

Και αμα σου δουλευψει φιλε μου πες μου και σε μενα...Το εχω παραγειλει εγω βαλει ερωτημα εδω απαντηση καμια συγκεκριμενη.....Καποιος που να εχει δοκιμασμενο μαιμουδακι για golf 6 υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει το παρακάτω με Golf V Tsi Sportline του 07'?Μην το πάρω και μετά ψάχνομαι να βρω άλλο!Όσο για τα μεταφορικά είναι όντως δωρεάν?Τελωνεία κλπ?

http://viewitem.eim.ebay.gr/VagCom-USB-Interface-KKL-4091-OBD2-OBD-For-AUDI-VW-SEAT-Car-Diagnostic-Scan/261040445272/item

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι λέτε για αυτο?

http://www.ebay.ie/itm/VAG-K-CAN-Commander-Full-1-4-Aud-i-VW-Skoda-Seat-OBD2-USB-Cable-Interface-Tool-/280942722136?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item41697dbc58

τα τύπου " VAG K+CAN Commander " interfaces δεν βλέπω να τα αναφέρει κανείς ..

Δεν κάνουν τα ίδια πράγματα με το vag-com οι διάφορες εκδόσεις των k-can commander ?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή?

Τι κάνουν, ξέρει κανείς?

το έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μας πεί διαφορές?

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα polo αγορασμενο το 02/2013 και θα ηθελα να βρω ενα vagcom, η τελευταια εκδοση ειναι η 11.11.3 που λετε γιατι βλεπω και μια 12.10.3 που δινουν μερικοι.

Ποιο κανει για μενα? (Θα δοκιμασω την τυχη μου με κινεζια πρωτα)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.