Jump to content
DARKO

Αγορα Καλωδίου Vag Com [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

καταρχή το καλωδιο είναι γνήσιο?

εαν όχι την version του vcds την κατέβασες από internet ή ειναι αυτή που ηρθε με το καλωδιο? 

το καλωδιο το συνδεσες ενω ο υπολογιστής ήταν συνδεδεμένος στο internet?

Οχι δεν ειναι γνησιο το αγορασα απο μαγαζι στη αθηνα. Εγκατεστησα το προγραμμα που ηταν μαζι με το καλωδιο. Η εγκατασταση εγινε με κλειστο ιντερνετ και antivirus. To καλωδιο 12.12 τελικα δουλεψε.

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για να βοηθήσω αν χρειαζεται καποιος διαγνωστικο για τα αυτοκινητα μας με πολλες δυνατοτητες εφαμιλλες της αντιπροσωπειας ας ριξει μια ματια στην αγγελια.

https://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/29375448-vcds-12120-diagnwstiko-audi-vw-seat-skoda

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2020 at 6:02 PM, Golf 5 Plus said:

Για να βοηθήσω αν χρειαζεται καποιος διαγνωστικο για τα αυτοκινητα μας με πολλες δυνατοτητες εφαμιλλες της αντιπροσωπειας ας ριξει μια ματια στην αγγελια.

https://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/29375448-vcds-12120-diagnwstiko-audi-vw-seat-skoda

Συγγνώμη που παρεμβαίνω άλλα όλα αυτά είναι απομιμήσεις με όποιες συνέπειες για τα αυτοκίνητα μας. Εχώ το γνήσιο ROSSTECH V2 DUAL K+CAN το πήρα από το επίσημο website κάπου στα 300 ευρώ και έχω πλήρη υποστήριξη ακόμα και για απορίες βοηθάνε. Πήρα και ένα από το ebay για δοκιμή με 18 ευρώ, δουλεύει άλλα δεν ξέρω φοβάμαι να το χρησιμοποιήσω.

Edited by vwdeo9
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αγοράσει τελευταία έναν κλώνο από το aliexpress δουλευε κανονικά μέχρι που επιχείρησα να κάνω αναβάθμιση και μπλόκαρε. Τώρα παρήγγειλα το καινούργιο πάλι κλώνο, αν κατάλαβα σωστά δουλεύει μια χαρά αλλά δεν έχεις υποστήριξη και δυνατότητα αναβάθμισης. Οπότε για κάποιον που το θέλει για το δικό του αμάξι και δεν έχει σκοπό κάθε μήνα να δοκιμάζει άλλο αμάξι δεν νομίζω να αξίζει να δώσεις 300-500 ευρώ εκτός και αν χρειάζεσαι υποστήριξη για δύσκολες διεργασίες.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω το octavia 5, 1.4 tsi του 2009.

Ψάχνω για καλώδιο αλλά έχω μπερδευτεί, τί προτείνετε? 

Στην ουσία θέλω να ρυθμίσω τα προβολάκια να ανάβουν όταν στρίβω και να σβήνω βλάβες. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 27/5/2021 at 10:09 ΜΜ, macgyver3 said:

Έχω το octavia 5, 1.4 tsi του 2009.

Ψάχνω για καλώδιο αλλά έχω μπερδευτεί, τί προτείνετε? 

Στην ουσία θέλω να ρυθμίσω τα προβολάκια να ανάβουν όταν στρίβω και να σβήνω βλάβες. 

 

'Εχω αγοράσει αυτό εδώ και δουλεύει μια χαρά, αν θέλεις ένα απόγευμα μπορούμε να το δοκιμάσουμε να δεις αν δουλεύει σε εσένα:

https://www.aliexpress.com/item/4001187148937.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dDXN9Mc

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση εχω το vcds  11.11 για ενα golf 5 που ειχα εαν το κανω update θα μου κλειδωσει το καλωδιο(δεν ειναι γνησιο)? τι εκδοση πρεπει να παρω για για να καλυπτει golf 7?

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κλειδώσει.

 

Άλλο θα πρέπει να πάρεις 

 

Η καινούργια έκδοση του Σεπτεμβρίου 2021 

Είναι 21.9.0

 

 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , OMINUS said:

Ναι θα κλειδώσει.

 

Άλλο θα πρέπει να πάρεις 

 

Η καινούργια έκδοση του Σεπτεμβρίου 2021 

Είναι 21.9.0

 

 

σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.