Jump to content
MIKE_GOLF_V_GTI

Συνάντηση Μελών Κρήτης

Recommended Posts

tha symfonisw mazi sou Mike GTI ...tha einai wraia fasi poreia ola ta vw...gia xazema!!!!! thelw k aftokollito... t amaksi einai mavro.... :rofl: k an yparxei k akpoio mplouzaki gia mas pou eimaste k kainourgoi na mas peite kostos na to paroume...ok???

Αυτοκολλητα θα εχω μαζι μου καθως και διαφημιστηκα φυλλαδια και καρτες ,για μπλουζακια ισως καταφερω να εχω παρει μεχρι την κυριακη μερικα για δειγμα , επισης περιμενουμε και το πανο το οποιο δεν ειναι ετοιμο ακομα..

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκολλητα θα εχω μαζι μου καθως και διαφημιστηκα φυλλαδια και καρτες ,για μπλουζακια ισως καταφερω να εχω παρει μεχρι την κυριακη μερικα για δειγμα , επισης περιμενουμε και το πανο το οποιο δεν ειναι ετοιμο ακομα..

Mike Gti

ok!!!!kane oti mporeis!!!!thanks!!!!tha ta poume k apo konta!!!! kalo vrady k efxaristw k pali.

Link to comment
Share on other sites

ok!!!!kane oti mporeis!!!!thanks!!!!tha ta poume k apo konta!!!! kalo vrady k efxaristw k pali.

Εγινε φιλος,κανω οτι μπορω προσπαθω να οργανωθουμε λιγο γιατι εχουμε μεινει σχετικα πισω και δεν πρεπει, γιατι τελικα ειμαστε παρα πολλοι..! Καλο Βραδυ...!

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι του club ξεχασες να ποσταρεις βρε μιχαλη... new_sugkrotima.gifsillyhorse1rb5.gif:thumbsup::thumbsup:music.gif8)

παμεεε :D

ρε μαγκες ωραιο κομματακι ειναι!!

τα δικα μας τουτου ειναι καλυτερα ε??

Link to comment
Share on other sites

μεσα και ο rabbit!! :p:p

το τραγουδι του club ξεχασες να ποσταρεις βρε μιχαλη... new_sugkrotima.gifsillyhorse1rb5.gif:thumbsup::drinks:music.gif8)

παμεεε :D

Ennoeitai mesa!

Fygame gia Gouves...

:thumbsup: :thumbsup: 8):thumbsup::D:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :clapping::thumbsup::clapping::thumbsup::clapping::thumbsup::clapping::thumbsup::clapping::thumbsup:

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Leftis +1............. Lete na eleipa ego?....... Pame gera....... Mike simeise me......

kanonise kai gia tis mplouzes pou legame..... kati prepei na kanoume.... :)

χαχαχαχαχα φροντησε το σαββατο το βραδυ να μην κατεβασεις παλι ολο το why ,Mo ,Big Fish κτλπ και σε ψαχνουμε την Κυριακη..οσο για τα μπλουζακια προσπαθω να μας στειλουν δειγματα 1 απο το καθε ενα για να κανουμε παραγγελεια ομαδικη γτ αν μας τα στελνουν ενα ενα το κοστος μεταφορικων ειναι μεγαλο.

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε Mike δεν παω σε αυτα..... Why πηγαινα καποτε (λογο ανωτερας βιας dead.gif ), MO σπανια, και Big Fish ε=δεν εχω παει ποτε μου....

Levare, La Roche και αλλα τετοια σκυλέ μαγαζια επισκεπτομαι εγω....xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Edited by activious
προσοχη στο greeklish...
Link to comment
Share on other sites

φυγαμε... τα Χανια ερχονται Gouves!

nikosxania + 1 !!! :D;)

Edited by activious
προσοχη στο greeklish...
Link to comment
Share on other sites

προσοχη στο greeklish...συμφωνα με τους ορους χρησης του forum...

Γεια σου φιλε activious all is on control don't worry Mike -- Gti is Here..δικαιολογησε το λοιπον οτι εγινε απο εκεκτημενη ταχυτητα msn-fb-και μετα vwclub..... :blink::p:blink: .

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και εγω θα ερθω στην συναντηση!!!

Γεια σου φιλε !Καλως να μας ερθεις λοιπον.. μας ελειπε ενα eos απο την μεγαλη παρεα μας... ;):thumbsup:

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

ωραία μεγαλώνει η παρέα!!! Ήδη είμαστε 18 άτομα αν δεν κάνω λάθος έτσι??? :thumbsup: :thumbsup:

Αύριο είναι η συνάντηση και πιστεύω να περάσουμε τέλεια όπως και κάθε φορά!! ;):thumbsup: Ελπίζω να είναι ο καιρός καλός όσο και σήμερα… ¶ντε μια μέρα ακόμα.. xexexexe :rofl:

Link to comment
Share on other sites

ωραία μεγαλώνει η παρέα!!! Ήδη είμαστε 18 άτομα αν δεν κάνω λάθος έτσι??? :thumbsup: :thumbsup:

Αύριο είναι η συνάντηση και πιστεύω να περάσουμε τέλεια όπως και κάθε φορά!! ;):thumbsup: Ελπίζω να είναι ο καιρός καλός όσο και σήμερα… ¶ντε μια μέρα ακόμα.. xexexexe :thumbsup:

Φυσικα και θα περασουμε καλα...Φιλε Μανο Ειναι κι'αλλα παιδια που δεν γραφουν ακομα στο VWclub και δεν ειναι 1-2 μαλλον πολλοι περισσοτεροι ..... :rofl:

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

εφτασε η μεγαλη μερα sillyhorse1rb5.gif

αυριο ολοι καθαροι και φρεσκοξυρισμενοι ε.. :whistling::yahoo:emoticon_42.gif8)

αν προλαβω κατι δουλιτσες θα ειμαι και εγω εκει!!

με την πάσσαταρα...

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γυαλίστε τα οχήματα σας και ζεστάνετε τις μηχανές (για τους τουρμπατους). Πλησιάζει η ώρα συνάντησης και ο καιρός είναι γ@μ@τος!! :whistling::thumbsup: Αντε και καλο μας καφε!!

sillyhorse1rb5.gifnew_sugkrotima.gif:yahoo: :yahoo: :yahoo:8):yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΜΙΖΩ.. ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ..ΟΧΙ ΠΟΛΥ..ΛΙΓΟ ΤΕΛΕΙΑ.... sillyhorse1rb5.gif:whistling::rofl:

ANEBAΣΤΕ ΦΩΤΟΟΟΟ....

ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.... upyours.gifrocket.gif:whistling:music.gif:whistling:

14993_375851826683_605691683_3629007_7674038_n.jpg

14993_375851836683_605691683_3629008_2769847_n.jpg

14993_375851841683_605691683_3629009_2500569_n.jpg

ενα μικρο δειγμα.. δν εβγαλα πολλες...mike κανε τ κουμαντα σου και ανεβασεε.. :p

Edited by scirocco122
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.