Jump to content
djspy21

Τοποθέτηση καθρεπτών Nikel σε Golf Iv

Recommended Posts

Σήμερα πήρα τα καλλύματα nikel, απο τον Σπύρο( τον οποίο υπέρ-ευχαριστώ), και να πως έφινε το Golfaki! Η τοποθέτηση ήταν πανεύκολη! Το μόνο που έπρεπε να κάνεις ήταν να καθαρίσεις του καθρέπτες, για να κολλήσουν μετά τα καλύματα σωστά!

post-1971-1126646574_thumb.jpg post-1971-1126646608_thumb.jpg

Πρίν post-1971-1126646677_thumb.jpg

και μετά post-1971-1126646823_thumb.jpg post-1971-1126646891_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Thanks Σπύρο και Stolias, για τα καλά σας λόγια! Stolias, αυτό έλεγα στον Σπύρο συνέχεια, σήμερα που συναντηθήκαμε, ότι περιμένω πως και πως να έρθουν λεφτά στα χέρια μου για να βάλω επιτέλους ζάντες!

Link to comment
Share on other sites

Κoukouroukou, εννοείτε οτι αφού καθάρισα με το απλό vitex, μετά έκανα όλο τον καθρέπτη με οινόπνευμα και βαμβάκι, για να είμαστε σίγουροι !!!

NforN_xronis, βάλτα χωρίς 2η σκέψη! Θα κάνεις μπαμ απο μακριά! Θα κυκλοφορείς και όλοι θα κοιτάνε τους καθρέπτες, και θα χαζεύουν!

Έκανα δοκιμή χθές βράδυ, και πήγα μια βόλτα στο Νεο Ηράκλειο απο τις καφετέρειες που έχει κόσμο,και όλοι ήταν με ένα δάχτυλο και με έδειχναν στον φίλο τους για να κοιτάξουν τα nikel! Τρελό γέλιο !

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια, και μαλλον επειδη ειναι και αυτοκολλητα, πρεπει αν ειανι και πολυ φτηνα...Μια χαρα...

Εγω στο δικο μου, εβαλα της In.Pro 90 ευρω εκαναν, και δεν υπαρχει περιπτωση να ξεκολλησει κατι, γιατι ειναι κανονικα καπακια, χεχε...!! :D

ΧΡΟΝΗ αμα σε αρχισω στις φαπες, θα σου πω εγω...Τοσο καιρο το λεω να πας να τα βαλεις, και δεν με ακους γαμωτο :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι αυτος ρε...Και τα Xenon τυα εβριζε, και τσαμπα λεφτα εδωσες, και μπλα μπλα μπλα...Και τωρα επιτελους εγινε αμαξαρα το 4αρι του...Απο τα πλεον ομορφα...Αλλα μπορει να γινει ακομα καλυτερο με καποιες αλλαγουλες...

Καντες εσυ και εγω θα ενημερωνω το garage σου Χρονη, χεχε...

Link to comment
Share on other sites

Σημειωση: επειδη τα εβαλα και εγω οπου δεν κολλησει καλα το αυτοκολλητο 3Μ μπορειτε να προσθεσετε λιγο μαυρη σιλικονη η οποια αν μετανιωσετε για τα καπακια αφαιρειται ευκολα...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο. Εγώ δεν εχω βάλει στο δικό μου γιατί είναι ασημί. Θέλω να βάλω καθρέφτες look m3 αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που με κάνουν και σκαλώνω άγρια ....

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Σπύρο με γειά βρε τα καπάκια, good choice!!!!

Eγώ τόσο καιρό ψάχνω η παντέρμη να βρω νίκελ καπάκια για το πολάκι αλλά που... :D:wub::thumbsup::whistling::whistling::whistling::cry::cry:

P.S.: Όχι δεν υπάρχει how-to αλλά είναι piece of cake!!!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.