Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

kart-day-lamia.jpg

Τα λόγια είναι περιττά! rolleyes.gif

Την Κυριακή 28 Μαρτίου και ώρα 13:00 περιμένουμε όλα τα μέλη μας από Καρδίτσα, Τρίκαλα, Βόλο, Λάρισα και τις γύρω περιοχές σε μια συνάντηση για kart στην πίστα της Λαμίας.

Να ενημερώσω πως η πίστα διαθέτει 6 ισάξια kartάκια και συνεπώς θα διαγωνιζόμαστε σε 6άδες. Επίσης η πίστα διαθέτει και 2 παιδικά οχήματα για τα μέλη που επιθυμούν να παρευρεθούν με τα τέκνα τους. Όσοι δεν φέρουν τέκνα αλλά τεκνά wink.gif ίσως υπάρξει και γυναικείος διαγωνισμός.

Φροντίστε λοιπόν να φάτε ένα καλό πρωινό την Κυριακή, να έχετε χωνέψει μέχρι να μπούμε στη πίστα, και στο τέλος ο νικητής & κάτοχος του επάθλου μπορεί να κεράσει τους αντιπάλους του καμιά πίτσα whistling.gif ε; Σωστά δεν τα λέω; blum.gif

activious, θες ακόμη να κερδίσεις το κύπελο; happy.gif

Η ώρα της συνάντησης αποφασίστηκε με γνόμωνα να έχουμε ελευθερία κινήσεων καθώς το απόγευμα της Κυριακής αναμένεται πολυκοσμία στην πίστα. Σε ενδεχόμενη κακοκαιρία η συνάντηση δεν αναβάλεται αλλά μεταβάλεται και θα πάμε για καφέ & bowling.

Η προσυνάντηση στην Λάρισα θα γίνει στο parking του εμπορικού Pantheon Plaza στις 11:00 και 11:20 αναχώρηση για Λαμία.

12:00 συνάντηση με τα μέλη από μέλη από Βόλο στο πρώτο parking μετά τον κόμβο Μικροθηβών στην κατεύθυνση προς Λαμία.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ξημερώματα Κυριακής αλλάζει η ώρα! Μην ξεχάσετε να γυρίσετε τα ρολόγια σας 1 ώρα μπροστά.

Η πίστα βρίσκεται στον δρόμο Λαμίας Στυλίδας, δίπλα από τον κόβο της Εθνικής Οδού.

Ερχόμενοι από την Εθνική Οδό βγαίνετε στην έξοδο "ΒΙ.ΠΕ. Λαμίας, Αγία Παρασκευή", στρίβετε αριστερά προς Λαμία και αμέσως στα αριστερά βρίσκεται η πίστα.

kartlamias.jpg

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Μετα για φαγητο θα παμε???????? :good: Αμα δεν παμε να παρω κανα δυο τρια ταπερακια μαζι μου.... new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα νικήσει??????? Περιμένω με αγωνία!

Link to comment
Share on other sites

Ο παρεδρας GRAVEDIGGER γιατι ειναι ο πιο ελαφρυς και τρελο αγόρι...!!! :D Ασε που θα έχει και την κοπέλα του εκεί και 8α πρεπει να εντυπωσιασει....!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να παω για πιτσα.....χαχαχα...

αντε ωραια θα περασουμε...και το ποιο σημαντικο....

ξαναεκανε log in ο farinas//.........

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να παω για πιτσα.....χαχαχα...

αντε ωραια θα περασουμε...και το ποιο σημαντικο....

ξαναεκανε log in ο farinas//.........

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΟΟΟΟΟΟΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!! για τον farina!! protest.gifprotest.gifprotest.gif

πανοοοο ετοιμασου να πεθανεις θα φας την σκονη μου new_lol.gif

φανη τα αυτοκινητα στην πιστα επιτρεπονται??

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

πανοοοο ετοιμασου να πεθανεις θα φας την σκονη μου new_lol.gif

εγω το ειπα.αν δω πολυ σκονη θα παω για πιτσα.....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεσα με τα 1000...... ΟΛΕΕ!!!!!! αντε με το καλο activius να φαμε πιτσα και ασε το club να τρεχει με τα καρτακια εμεις θα κανουμε ΝΤΟΥ με τα vw μας εντΩς..... new_lol.gifnew_lol.gif

δεν θα ελεγα οχι βεβεα και για κανενα strike...... ελαφρης ειναι ο Φανης.... ποπο σε εθαψα Φανη..... :lol:

μεσα ειμαι εγω και μπορει και ενα φιλαρακι......

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να παω για πιτσα.....χαχαχα...

αντε ωραια θα περασουμε...και το ποιο σημαντικο....

ξαναεκανε log in ο farinas//.........

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

μεσα κ εγωωω!! αντε να σας ξαναδω μετα απο τοσο καιρο!!

πανο σιγουρα θα εχει αρκετη σκονη,τοσα ατομα θα ειμαστε μπροστα σου!!κ μην αρχισεις παλι τις δικαιολογιες οτι δεν παει το καρτ σου,κλπ.οποτε καλυτερα πιτσα!! 8):yahoo:

ΟΟΟΛΛΛΕΕΕΕ κ απο μενα για το φαρινα!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

βαση της κβαντικης φυσικης( 8):yahoo: :yahoo: ) η σκονη παει προς τα πισω...οποτε δεν ξερετε τι λετε ...

απο την πολυ σκονη που εχει δεν με βλεπετε μπροστα οποτε υποθετετε (βαση της ατοπου απαγωγης)οτι ειμαι πισω...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

βαση της κβαντικης φυσικης( ;):thumbsup::whistling: ) η σκονη παει προς τα πισω...οποτε δεν ξερετε τι λετε ...

απο την πολυ σκονη που εχει δεν με βλεπετε μπροστα οποτε υποθετετε (βαση της ατοπου απαγωγης)οτι ειμαι πισω...

Χαχα καλά η επιστημονική σου προσέγγιση είναι όλα τα λεφτά!

Αν δεν υπήρχε το δέντρο να κόψει τον πάνο θα τρώγαμε όλοι την σκόνη του!! new_lol.gif

Φάνη δεν ξέρω ακόμα αν έρθω λόγω δουλειάς.Θα κοιτάξω να κάνω αλλαγή για να μπορέσω να έρθω με καινούργιο κόσμο!

Υ.Γ. Φάνη όσον αφορά για τον καιρό κατά πάσα πιθανότητα θα είναι καλός αλλά ακομά είναι νωρίς να πούμε με σιγουριά.Νεότερα μέσα στην βδομάδα

Link to comment
Share on other sites

Χαχα καλά η επιστημονική σου προσέγγιση είναι όλα τα λεφτά!

Αν δεν υπήρχε το δέντρο να κόψει τον πάνο θα τρώγαμε όλοι την σκόνη του!! new_lol.gif

πες τα....να μην λενε.....

τελικα το φακελακι που σου εδωσα επιασε τοπο..... :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω εκτος απροοπτου...αν θα εχω παρεα δεν το ξερω αλλα δεν πιστευω

να υπαρχει προβλημα :DB)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα! ¶ντε ρε Φάνη εχουμε να τα πούμε και κάτι χρόνια! Απο την εποχη που καναμε μιτινγκ στις Ερινυες!

Να δω που θα παρκαρουμε ολοι εκει!

Και είχες έρθει σε συνάντηση στις Ερινύες; glare.gif Με Golf IV και είσαι μεταξύ Αθήνας και Λαμίας; Ο Αντώνης είσαι ή ο Σάκης;

Link to comment
Share on other sites

Χαχα καλά η επιστημονική σου προσέγγιση είναι όλα τα λεφτά!

Αν δεν υπήρχε το δέντρο να κόψει τον πάνο θα τρώγαμε όλοι την σκόνη του!! new_lol.gif Φάνη δεν ξέρω ακόμα αν έρθω λόγω δουλειάς.Θα κοιτάξω να κάνω αλλαγή για να μπορέσω να έρθω με καινούργιο κόσμο!

Υ.Γ. Φάνη όσον αφορά για τον καιρό κατά πάσα πιθανότητα θα είναι καλός αλλά ακομά είναι νωρίς να πούμε με σιγουριά.Νεότερα μέσα στην βδομάδα

Πω πω...! Το θυμάμαι σαν χθες!!! worthy.gif

πες τα....να μην λενε.....

τελικα το φακελακι που σου εδωσα επιασε τοπο..... :whistling: :whistling: :whistling:

Θέλω κι εγώ... (Σσσσ...!) Ε, φανταστικέ Activious!!!; new_lol.gif

μεσα και εγω εκτος απροοπτου...αν θα εχω παρεα δεν το ξερω αλλα δεν πιστευω

να υπαρχει προβλημα B) B)

Δεν υπάρχει πρόβλημα... αν είναι καλή παρέα! Γιατί η καλή παρέα μετράει... :drinks:

Υ.Γ. Υπόψιν... Έχω μπεί σε πρόγραμμα προετοιμασίας για την μάχη στην πίστα!!! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

πες τα....να μην λενε.....

τελικα το φακελακι που σου εδωσα επιασε τοπο..... B) B) :whistling:

Έτσι έτσι .... τρία γεμίσματα με 100αρά είπαμε τώρα που και οι καιροί είναι δύσκολοι!! :drinks:

Λοιπόν μέσα και εγώ κατά πάσα πιθανότητα για την κυριακή θα μας κάνει και καλό καιρό για να μπορέσουμε να πάμε για καρτ.

Link to comment
Share on other sites

SOS

μην ξεχασετε το Σαββατο το βραδυ να αλλαξετε τα ρολογια σας....

παιδια... μετα απο απαιτηση μελους γραψτε σημεια συναντησης και ωρες για Λαρισα...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε πολλές φωτογραφίες από την πίστα!

Και φυσικά φωτογραφία του νικητή!

Ανοίχτηκε ήδη άλμπουμ... και περιμένει! Θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

ωρα συνανντησης για την λαρισα βλεπετε στο αρχικο ποστ.

παναγιωτη αν ειναι να βρεθουμε για να παμε ολοι μαζι λαμια κανονισε ενα σημειο επανω στην εθνικη να ενημερωσε μας ;)

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

Που να πάμε μετά για μάσα? Μας βλέπω Αγια Μαρινα ή Στυλιδα...!!! :drinks:

προτεινω Αγ.Μαρινα...

ωρα συνανντησης για την λαρισα βλεπετε στο αρχικο ποστ.

παναγιωτη αν ειναι να βρεθουμε για να παμε ολοι μαζι λαμια κανονισε ενα σημειο επανω στην εθνικη να ενημερωσε μας :)

προστεθηκε στο αρχικο post...

παρακαλω τα μελη απο Βολο που θα ερθουν Λαμια να επικοινωνησουν μαζι μου τηλεφωνικα....

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

για ακομα μια φορα περασαμε καταπληκτικα.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

πολυ γελιο.πολυ πλακα αλλα λιγο φαγητο.....(λογο νηστειας :whistling: )

τα καρτ ηταν τελεια....πολυ χαβαλε και αυτα.... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

μπραβο στον gravedigger για την διοργανωση...... ;) ;) :yahoo:

το κυπελο ολα τα ευρω....αλλα πηγε αλλου.... thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.