Jump to content
Σωτήρης

Regal Racer 225/45/17

Recommended Posts

αν και δεν τα εχω βαλει ποτε ξερω απο φιλο οτι ειναι αξιοπρεπες ελαστικο,value for money ελαστικο.οσοι τα εβαλαν(ακομα και evo)εμειναν ευχαριστημενοι.η REGAL ειναι θυγατρικη της Dunlop η οποια ειναι εξαγορασμενη απο την Goodyear η οποια εχει εξαγορασει την σλοβενικη SAVA(ελαστικα για φορτηγα κυριως),την Pneumant,Fulda και μερικες ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω για 380 ευρώ στην Αθήνα κάπου στο Ίλιο... Ήθελα να ρωτήσω και σε σένα Βαγγέλη... να μου πεις τη γνώμη σου...τώρα φοράω Goodyear F1 Assymetric με τα μπροστινά να έχουν λιώσει...ψάχνω για μια φθηνή αξιοπρεπή λύση...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω για 380 ευρώ στην Αθήνα κάπου στο Ίλιο... Ήθελα να ρωτήσω και σε σένα Βαγγέλη... να μου πεις τη γνώμη σου...τώρα φοράω Goodyear F1 Assymetric με τα μπροστινά να έχουν λιώσει...ψάχνω για μια φθηνή αξιοπρεπή λύση...

Τα συγκεκριμένα λάστιχα αξίζουν πολύ περισσότερο από τα λεφτά που κοστίζουν.

Τα RACER είναι απίθανα σε στεγνό οδόστρωμα, αλλά θέλουν συνετή οδήγηση στην έντονη βροχή (έχουν αντίστοιχη συμπεριφορά στο πολύ νερό, με τα YOKOHAMA Parada/TOYO R888).

Επίσης έχουν αρκετό θόρυβο κύλησης.

Πιο ισορροπημένη απόδοση και επιδόσεις έχει το έτερο μοντέλο REGAL RD3100.

Για περισσότερες πληροφορίες επίσκεψη στο http://www.regaltyres.com

Εκεί, πήγαινε στα προιόντα και διάβασε τα pdf αρχεία των RACER/RD3100.

Σου έχω στείλει ΡΜ με τιμές και στα δύο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα έβαλα τα REGAL RACER σε GOLF V GT. Οι πρώτες εντυπώσεις μ' αφήνουν αρκετά ικανοποιημένο...Ευχαριστώ πολύ τον Βαγγέλη ή Koumparo για την προσεκτική του δουλειά και την καλή τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα έβαλα τα REGAL RACER σε GOLF V GT. Οι πρώτες εντυπώσεις μ' αφήνουν αρκετά ικανοποιημένο...Ευχαριστώ πολύ τον Βαγγέλη ή Koumparo για την προσεκτική του δουλειά και την καλή τιμή...

Σε τι ζαντα τα εβαλες αν επιτρεπεται??

Link to comment
Share on other sites

Σε τι ζαντα τα εβαλες αν επιτρεπεται??

Στην εργοστασιακή του RONAL 7"X17"

Σωτήρη ευχαριστώ και καλά χιλιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.