Jump to content
nikosmpl

Τελικη Polo 1.2 Tsi

Recommended Posts

το καντραν έδειχνε κάτι λιγότερο από 180km. 175 κάπου εκεί.  (το αναλογικό, γιατί στο ψηφιακό έδειχνε αυτή τη στιγμή την κατανάλωση.)

αν υπολογίσουμε δηλαδή το κλέψιμο που έχουν όλοι οι μετρητές, φαίνονται φυσιολογικά τα νούμερα.

 

μόλις βρω ευκαιρία θα το δοκιμάσω ακόμα μια φορά απλά για να μου φύγει η απορία.

Edited by orbit
Link to comment
Share on other sites

το καντραν έδειχνε κάτι λιγότερο από 180km. 175 κάπου εκεί.  (το αναλογικό, γιατί στο ψηφιακό έδειχνε αυτή τη στιγμή την κατανάλωση.)

αν υπολογίσουμε δηλαδή το κλέψιμο που έχουν όλοι οι μετρητές, φαίνονται φυσιολογικά τα νούμερα.

 

μόλις βρω ευκαιρία θα το δοκιμάσω ακόμα μια φορά απλά για να μου φύγει η απορία.

Δοκίμασε τελική με πέμπτη στο κιβώτιο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δε γίνεται.......Η 4η στο πόλο έχει 31,3 χλμ./1000 στορφές,δηλαδή 159 χλμ στον κόφτη.Με 5η πιάνει 190 στις 6080 και με 6η στις 5100.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τι να σας πω μπορει να μην θυμαμαι καλα παιδια πριν ενα χρονο ...μυαλο εχω και ξεχναω τοσσα εχω να σκεφτω...γιαννη θα σου πω εγω φιλε μου απο κοντα :-)

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο θυμαμαι φιλε μου πριν ενα χρονο οτι με 4 στην λαυριου τα ειχα πιασει αυτα τα χιλιομετρα και η πεμπτη και η εκτη δεν τις εβαλα ποτε:-)



http://www.youtube.com/watch?v=BYPku-imaKs 

oριστε και ενος παιδιου το βιντεο :-)

Link to comment
Share on other sites

Beckman μήπως έχει κάνει μετατροπή ο θείος το τέρας να καίει κυροζίνη?????

οντως και μην το ξαναπειτε αυτο η κυροζινη ειναι φωτιστικο πετρελαιο δεν ειναι κατι το σουπερ

Link to comment
Share on other sites

Πολύ περιέργα πράγματα με αυτή την τελική. Εμένα σχετικά εύκολα (χωρίς δηλαδή να γεμίσω τις ταχύτητες) σταματά στα 196χλμ/ώρα. Είτε σε ευθεία , είτε σε γκρεμό.Ούτε 198 , ούτε 200...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν κανα 6μηνο, Αττική οδό επιασα 198 με βάση του ψηφιακού ταχυμετρου, και δεν πήγαινε παραπάνω, τοτε ειχα γυρω στα 6000 χιλιόμετρα, καποια στιγμη θα δοκιμάσω με gps.

Στάλθηκε από το GT-P3110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι μαμα εκει εχει ηλεκτρονικο κοφτη.

και το γνωστο polo που σκιζεις τα ρουχα σου οτι φοραει προγραμμα...198 πιανει και μετα κοφτης. ΑΡΑ ειναι μαμα!

Link to comment
Share on other sites

και το γνωστο polo που σκιζεις τα ρουχα σου οτι φοραει προγραμμα...198 πιανει και μετα κοφτης. ΑΡΑ ειναι μαμα!

Οταν ριχνεις σε 3-4 1.2 tsi και ερχεται ενα πολο μαμα και σου ριχνει 5-6 αμαξια....

Υ.Γ Αν εισαι ο παναγιωτης,σε κατουραω.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ριχνεις σε 3-4 1.2 tsi και ερχεται ενα πολο μαμα και σου ριχνει 5-6 αμαξια....

Υ.Γ Αν εισαι ο παναγιωτης,σε κατουραω.

δοκιμασε να το πας τελικες και στα 190 θα το περασεις αεροπορια

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να το πας τελικες και στα 190 θα το περασεις αεροπορια

Δεν χρειαζεται να το παω 200+.

Οταν εχω πατησει με 3-4 tsi απο 2ες 60 και στο πατα μου κανουν 1 αμαξι και το συγκεκριμενο εξαφανιζεται,θρλει πανεπιστημιο;

Ωστοσο με τον παναγιωτη δεν χαλιεμαι οτι και αν σιναι το πολο του;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.