Jump to content
Passatoukos

Κόλλησα,Πως Την Παλευω?

Recommended Posts

Επειδή είχα σταματήσει να γράφω να θυμήσω οτι ειμαι 16 χρονων με λενε χρηστο:)

οδηγησα στο χωριο για πολυ ωρα το audi του θειου μου σε στροφες και σε ευθεια και φτιάχτηκα τόσο που μόλις τελείωσε δεν μπορούσα να πιστέψω οτι τώρα αυτό ήταν,θα κανεις να ξαναοδηγησεις μεχρι το καλοκαιρι....

απο την άλλη φοβάμαι τοσο να το παίρνω το αμαξι κρυφά....

Και δεν ξερω πως θα την παλεψω....

εσείς ρε παιδιά τι κάνατε?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα σταματήσει να γράφω να θυμήσω οτι ειμαι 16 χρονων με λενε χρηστο:)

οδηγησα στο χωριο για πολυ ωρα το audi του θειου μου σε στροφες και σε ευθεια και φτιάχτηκα τόσο που μόλις τελείωσε δεν μπορούσα να πιστέψω οτι τώρα αυτό ήταν,θα κανεις να ξαναοδηγησεις μεχρι το καλοκαιρι....

απο την άλλη φοβάμαι τοσο να το παίρνω το αμαξι κρυφά....

Και δεν ξερω πως θα την παλεψω....

εσείς ρε παιδιά τι κάνατε?

Μόνος σου μην το παίρνεις!!!Γτ αν γίνει καμιά μλκία(μακρυά από εμάς) δεν θα την πατήσεις εσύ αλλά ο ιδιοκτήτης του αμαξιού!!!!

Με τον πατέρα σου καλύτερα είναι!!!Και αν γίνει καμιά στραβή(φτου φτου) θα δηλωθεί ο πατέρας σου για οδηγός!!!

Με προσοχή ότι κάνεις!!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα σταματήσει να γράφω να θυμήσω οτι ειμαι 16 χρονων με λενε χρηστο:)

οδηγησα στο χωριο για πολυ ωρα το audi του θειου μου σε στροφες και σε ευθεια και φτιάχτηκα τόσο που μόλις τελείωσε δεν μπορούσα να πιστέψω οτι τώρα αυτό ήταν,θα κανεις να ξαναοδηγησεις μεχρι το καλοκαιρι....

απο την άλλη φοβάμαι τοσο να το παίρνω το αμαξι κρυφά....

Και δεν ξερω πως θα την παλεψω....

εσείς ρε παιδιά τι κάνατε?

Που χάθηκες ρε Χρηστάρα??Είχα αρχίσει να πιστεύω πως το΄φαγες το κεφάλι σου.....Για λέγε, έκανες καμια μετατροπή στο ποδήλατο???

Link to comment
Share on other sites

Που χάθηκες ρε Χρηστάρα??Είχα αρχίσει να πιστεύω πως το΄φαγες το κεφάλι σου.....Για λέγε, έκανες καμια μετατροπή στο ποδήλατο???

Οχι γιατι να το φάω,κακο σκυλι ψόφο δεν έχει:p

Μπα εριξα προσφατα μπολικα λεφτα και τώρα τέρμα:)

Τωρα κόλλησα χειρότερα με τα τουτού..:D

Link to comment
Share on other sites

βρε συ ακομα 16 εισαι;περσι 16 και φετος 16;δεν μεγαλωνεις εσυ;(πες μου το μυστικο σου... :p :p )anyway,μας ελειψε η φρεσκαδα της νιοτης σου :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

βρε συ ακομα 16 εισαι;περσι 16 και φετος 16;δεν μεγαλωνεις εσυ;(πες μου το μυστικο σου... :p :p )anyway,μας ελειψε η φρεσκαδα της νιοτης σου :yahoo:

ΧΑχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest ksalex

τα 16 ειναι μια χαρα ηλικια για να βρεις αλλα ενδιαφεροντα και να ξεχαστεις. δοκιμασε να ζητησεις βοηθεια απο καμια συμμαθητρια σουwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Η κ@υλ@ του αυτοκίνητου ξεχνιέται πολύ προσωρινά,γενικα δεν ξεχνιέται;)

Υ.Γ Κάθε βράδυ σκέφτομαι οτι πάω ταξίδι με το αμάξι,η είμαι σε πίστα.....

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ!!!!φιλε σε καταλαβαινω αλλα σταματα να το κανεις αυτο.μην παιρνεις κρυφα το αμαξι.τα ιδια εκανα κ εγω κ μετα καταλαβα γιατι δεν επρεπε να το κανω.οπως σου λενε κ οι φιλοι,αν γινει τιποτα θα τρεχετε κ δεν θα φτανετε.στην καλυτερη δεν θ απαθεις τιποτα,αλλα για να μην εχει συνεπειες καποιος αλλος θα πρεπει να πουνε οι δικοι σου οτι εκλεψες το αυτοκινητο,διαφορετικα θα την πληρωσουν αυτοι.μην κανεις τετοιες κουταμαρες.κανε λιγακι υπομονη κ οδηγα μαζι με καποιον μεγαλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

μου αρέσει πολύ να κάνω πλάκες σε φόρουμ, αλλά το να το παίξω ανήλικος σε φόρουμ αυτοκινήτου δεν το είχα σκεφτεί...δεν περίμενα να σε πάρουν όλοι στα σοβαρά emoticon_42.gif

Link to comment
Share on other sites

Η κ@υλ@ του αυτοκίνητου ξεχνιέται πολύ προσωρινά,γενικα δεν ξεχνιέται:)

Υ.Γ Κάθε βράδυ σκέφτομαι οτι πάω ταξίδι με το αμάξι,η είμαι σε πίστα.....

Εάν όντως είσαι ανήλικος, γιατί δεν σκέφτηκες να το ρίξεις στα CART.

Είναι ότι καλύτερο για μικρούς σε ηλικία και ταυτόχρονα μικρόσωμους και ελαφριούς να αναπτύξουν το οδηγικό τους ταλέντο!

Μη ξεχνάμε πόσοι καταξιωμένοι οδηγοί-αστέρια αγώνων αυτοκινήτου ξεκίνησαν από τα CART.

Επίσης μπορείς να ασχοληθείς με τον μοντελισμό αυτοκινήτων υπό κλίμακα (R/C race cars) - όπως έκανα εγώ μέχρι να ενηλικιωθώ - από το οποίο μπορείς να μάθεις πολλά και χρήσιμα για την οδήγηση και τα μηχανικά μέρη των πραγματικών αυτοκινήτων!

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

Η κ@υλ@ του αυτοκίνητου ξεχνιέται πολύ προσωρινά,γενικα δεν ξεχνιέται:)

Υ.Γ Κάθε βράδυ σκέφτομαι οτι πάω ταξίδι με το αμάξι,η είμαι σε πίστα.....

να κατσεις σπίτι σου! να δεις καμιά τσόντα......η να βρεις κανένα κοριτσάκι....γιατί εαν μια στο εκατομυριο.......χάσεις τον ελενγχο του αυτοκίνητου σου και πέσεις πάνω ΣΕ ΕΜΕΝΑ με την οικογένεια μου μέσα ........θα φας το ξύλο της χρονιάς σου!....δεν σου φταίει τίποτα ο απλός κόσμος που

κυκλοφορεί στο δρόμο..να πέσεις εσύ επάνω του..και καλά να είναι μόνο υλικές οι ζημιές.....αμα σκοτώσεις κανέναν εκεί να δεις τι ωραία που θα περάσεις το υπόλοιπο της ζωής σου!

ΒΛΑΚΑ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.