Jump to content
Guest n.filadelfia

Kλοπη Ζαντων

Recommended Posts

Guest n.filadelfia

Καλησπερα. Μου κλεψανε της ζαντες απο το λευκο μου σιροκο κατω απο το σπιτι μου το πεταξανε κατω στον δρομο και δεν πηρε κανεις ειδηση.Δεν αξιζει να βαζεις τιποτα εξτρα στο αμαξι για να κανουν παρτυ οι καθε αλητες.Στο αμαξι ειχα και αντικλεπτικα μπουλονια και συναγερμο που ουτε καν χτυπησε παρ οτι τους επεσε αποτομα κατω και μου κανε ζημια στα φτερα και απο κατω στα μαρσπιε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μου κλεψανε της ζαντες απο το λευκο μου σιροκο κατω απο το σπιτι μου το πεταξανε κατω στον δρομο και δεν πηρε κανεις ειδηση.Δεν αξιζει να βαζεις τιποτα εξτρα στο αμαξι για να κανουν παρτυ οι καθε αλητες.Στο αμαξι ειχα και αντικλεπτικα μπουλονια και συναγερμο που ουτε καν χτυπησε παρ οτι τους επεσε αποτομα κατω και μου κανε ζημια στα φτερα και απο κατω στα μαρσπιε.

WTF.....ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πω ρε φιλε...δεν υπαρχουν αυτα! απλα ελεος....ζουγκλα καταντησαμε...αφηνεις το αμαξι σου εκτεθειμενο εξω και κανεις το σταυρο σου να το βρεις εκει την αλλη μερα.... machinegun.gif

Edited by nikolisS
Link to comment
Share on other sites

τι ζαντες ειχες κ τις θελανε τοσο πολυ?....

oz black ultraleggera

πω ρε φιλε...δεν υπαρχουν αυτα! απλα ελεος....ζουγκλα καταντησαμε...αφηνεις το αμαξι σου εκτεθειμενο εξω και κανεις το σταυρο σου να το βρεις εκει την αλλη μερα.... machinegun.gif

γινονται γινονται!http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=34930&st=0&p=370850&fromsearch=1entry370850

δες μηπως σε καλυψει τουλαχιστον κατα ενα μερος η ασφαλιστικη σου.στον φιλο μου που αναφερω στο λινκ του τις καλυψαν εξ'ολοκληρου αλλα ηταν μαμα αλουμινιου.βρε τι καλα που εχω βαλει και αισθητηρα ανυψωσης στο συναγερμο μου 8)

Link to comment
Share on other sites

Kαι καλά οι ζάντες...Επρεπε να κάνουν και ζημιά στο αμάξι οι κάφροι?

Σκεψου που φτασαμε...

Να λεμε,μου ανοιξαν το αμαξι που το ανοίξαν επρεπε να μου χαλασουν και την κλειδαρια???

Μπουρδελ@κρατος

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε man το κρατος δεν εχει σχεση με τους υδροκεφαλους ληστες.

μην τα ισοπεδονουμε ολα. sillyhorse1rb5.gif

φερουν μεριδιο ευθυνης για πολλα ασχημα, αλλα οχι και για ολα.

Link to comment
Share on other sites

Guest n.filadelfia

τι ζαντες ειχες κ τις θελανε τοσο πολυ?....

Της oz ultrallegera black 17.Της ειχα μολις 6 μηνες και ειχα δωσει της μαμα για να πεσει το ποσον.

Link to comment
Share on other sites

Guest n.filadelfia

oz black ultraleggera

γινονται γινονται!http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=34930&st=0&p=370850&fromsearch=1entry370850

δες μηπως σε καλυψει τουλαχιστον κατα ενα μερος η ασφαλιστικη σου.στον φιλο μου που αναφερω στο λινκ του τις καλυψαν εξ'ολοκληρου αλλα ηταν μαμα αλουμινιου.βρε τι καλα που εχω βαλει και αισθητηρα ανυψωσης στο συναγερμο μου :)

Το αμαξι θα παει την δευτερα για φτιαξιμο και να του βαλουνε της δικιες του ζαντες και λαστιχα οτι θελω θα της φωτογραφησει μετα ο πραγματογνωμων που το ειδε και την πεμπτη που μας περασε πως ητανε μετα την κλοπη.Ελπιζω με την μερικη κλοπη που εχω να καλυψει η ασφαλεια μου τα πιο πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.