Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα δεν νομιζω να ειναι ετσι ο καθενας εχει το στυλ του τωρα βεβαια πως γινετε με οσους κανω παρεα να μαυριζουν σιγα σιγα δεν ξερω!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα δεν νομιζω να ειναι ετσι ο καθενας εχει το στυλ του τωρα βεβαια πως γινετε με οσους κανω παρεα να μαυριζουν σιγα σιγα δεν ξερω!!

L

O

L

:frantics:

Link to comment
Share on other sites

τωρα τελευταια μου εχουν κατσει στο μυαλο οι ζαντες της team dynamics pro race 1.2 σε μαυρες! εψαξα στο net και βρηκα σε καποια ξενα φορα αρκετες φοτο απο τις συγκεκριμενες,αλλα ρε παιδια σε 17αρες δεν βρηκα καμια... :thumbsup: τι λετε,θα του πηγαινουνε? τις θελω σε gloss black,επισης το αμαξι μου για να βοηθησω ειναι το μαυρο περλε! και μια αλλη σκεψη ειναι οι ultraleggera επισης σε 17αρα και μαυρη. ποια οι γνωμη σας?

Link to comment
Share on other sites

τωρα τελευταια μου εχουν κατσει στο μυαλο οι ζαντες της team dynamics pro race 1.2 σε μαυρες! εψαξα στο net και βρηκα σε καποια ξενα φορα αρκετες φοτο απο τις συγκεκριμενες,αλλα ρε παιδια σε 17αρες δεν βρηκα καμια... :thumbsup: τι λετε,θα του πηγαινουνε? τις θελω σε gloss black,επισης το αμαξι μου για να βοηθησω ειναι το μαυρο περλε! και μια αλλη σκεψη ειναι οι ultraleggera επισης σε 17αρα και μαυρη. ποια οι γνωμη σας?

Δεν βγαίνει μαύρη 17άρα ultraleggera από όσο ξέρω..!!

Edit:τον φλεβάρη που ρώτησα αρκετούς αλλά και τον Φίλο koumparo δεν υπήρχε!!

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει μαύρη 17άρα ultraleggera από όσο ξέρω..!!

Edit:τον φλεβάρη που ρώτησα αρκετούς αλλά και τον Φίλο koumparo δεν υπήρχε!!

ε ενταξει θα πεσει βαψιμο αν ειναι :thumbsup: ,αλλα οι team dynamics νομιζω μ αρεσουν περισσοτερο,η γνωμη σου ποια ειναι εσενα,θα δενουν ωραια στο μαυρο χρωμα μου σε 17αρα?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα δεν νομιζω να ειναι ετσι ο καθενας εχει το στυλ του τωρα βεβαια πως γινετε με οσους κανω παρεα να μαυριζουν σιγα σιγα δεν ξερω!!

ελα ντεεεεε κοιτα πως εγινα μετα απο τοση παρεα......

post-8785-0-17005900-1308602703_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

ελα ντεεεεε κοιτα πως εγινα μετα απο τοση παρεα......

Κουκλί!!!

Link to comment
Share on other sites

τωρα τελευταια μου εχουν κατσει στο μυαλο οι ζαντες της team dynamics pro race 1.2 σε μαυρες! εψαξα στο net και βρηκα σε καποια ξενα φορα αρκετες φοτο απο τις συγκεκριμενες,αλλα ρε παιδια σε 17αρες δεν βρηκα καμια... :clapping: τι λετε,θα του πηγαινουνε? τις θελω σε gloss black,επισης το αμαξι μου για να βοηθησω ειναι το μαυρο περλε! και μια αλλη σκεψη ειναι οι ultraleggera επισης σε 17αρα και μαυρη. ποια οι γνωμη σας?

ε ενταξει θα πεσει βαψιμο αν ειναι :tongue: ,αλλα οι team dynamics νομιζω μ αρεσουν περισσοτερο,η γνωμη σου ποια ειναι εσενα,θα δενουν ωραια στο μαυρο χρωμα μου σε 17αρα?

Ωραία φαίνεται και η 17άρα: n1950438_45244974_9320.jpg

Αλλά η 18άρα είναι ακόμα πιο ωραία:P1010717.jpg

P1010714-1.jpg

ελα ντεεεεε κοιτα πως εγινα μετα απο τοση παρεα......

Πολύ όμορφο!!

Το μόνο που λείπει είναι τα xenon φανάρια!!

Να το χέρεσαι!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

ρε turbomaki,οτι πηγαινα να ψαξω για την 1η φοτο που εχεις αν ειναι οντως 17αρα! δεν υπαρχεις,πολυ ωραιο φαινεται!

Και οι 18άρες αλλά και οι 17άρες είναι εντυπωσιακές!!

Σκέψου όμως τι ακριβώς θέλεις και κάνε το πράξη!! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Ultraleggera 18ara πάνω στο λευκό GTI MK6 μου.

img00325201106201629.jpg

δεν εχω βγάλει όλο το αμάξι γιατί δεν έχω εύκαιρη φωτογραφία αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Με τη σύμφωνη γνώμη του μέλους ΓιαννηςΤΤ400 ποστάρω την παρουσίαση των καινούργιων ζαντών του.

Τοποθέτησε λοιπόν πριν λίγες μέρες στο Golfάκι του τα παρακάτω ζαντολάστιχα:

Ζάντες Replica WSP ITALY W444 Anthracite Polished

7.5"X18" - 5X112 - ET47

Λάστιχα REGAL SP RACER 225/40/R18-92W

(Γιάννη, καλορίζικες και καλοτάξιδες, περιμένω εντυπώσεις και σχόλια για τα λάστιχα)

Και μερικές φωτό:

W444_7_5_X18_5_X112_ET47_AN_POL_400_6.jpgW444_7_5_X18_5_X112_ET47_AN_POL_400_1.jpg

W444_7_5_X18_5_X112_ET47_AN_POL_400_2.jpgW444_7_5_X18_5_X112_ET47_AN_POL_400_3.jpg

W444_7_5_X18_5_X112_ET47_AN_POL_400_4.jpgW444_7_5_X18_5_X112_ET47_AN_POL_400_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρώ την ζάντα αυτή;;; :thumbsu::heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

ειναι οι talladega golf r σε μαύρο χρώμα-

τις γνήσιες μπορεεις να τις βρεις απο vw (δεν ξέρω εάν βγαίνουν σε μαυρες) -

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις tsi 160 βαλτες σε 18.

διαφορετικα αν εχεις 122αρι βαλτες 17

εκτως αν δεν σε ενδιαφέρουν καθόλου οι επιδώσεις B)

οποτε βαλτες 18 οτι και να εχεις :thumbsu:

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγω θα πω οτι η ωραιότερη ζάντα που εχω δει στο club μας είναι του Γιάννη Ντουμα...____

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να και η δική μου ζαντούλα που έβαλα στο ταπεινό FSI. είναι απο Audi A4 αλλά τελικά πιστεύω ότι δείχνει τρομερά στην Golfara! Πηγαινα για απλή απο TSI αλλά ο Koumparos μου τις έδειξε και μου καρφωθηκαν μετά!!!

6270547286_a4e121a84b_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να και η δική μου ζαντούλα που έβαλα στο ταπεινό FSI. είναι απο Audi A4 αλλά τελικά πιστεύω ότι δείχνει τρομερά στην Golfara! Πηγαινα για απλή απο TSI αλλά ο Koumparos μου τις έδειξε και μου καρφωθηκαν μετά!!!

6270547286_a4e121a84b_z.jpg

SUPER, Παύλο :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος πια ειναι αυτη η ζαντα!!?? μου αρεσει παρα πολυ!! η καμια παραπλησια να μου προτεινετε??

Δες εΔώ τη ζάντα W534 (Vancouver)

http://www.wspitaly.com/el/catalogo-prodotti/Audi.html

Link to comment
Share on other sites

Δες εΔώ τη ζάντα W534 (Vancouver)

http://www.wspitaly....dotti/Audi.html

Kουμπαρε απο οτι βλεπω βγαινει μεχρι 18αρα? λογικα ειναι βαμμενη μαυρη γιατι μονο σε ασημι την εχει.σε τι τιμη να παιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Kουμπαρε απο οτι βλεπω βγαινει μεχρι 18αρα? λογικα ειναι βαμμενη μαυρη γιατι μονο σε ασημι την εχει.σε τι τιμη να παιζουν?

Όντως βγαίνει 17 και 18

σε silver

τιμές από Δευτέρα, γιατί είμαι εκτός αθηνών :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.