Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!νεος στο club και ειπα να παρουσιασω και εγω τις ζαντες που φοραω τωρα!!Απο audi rs6 18αρες 235/40/18(ελατηρια 3cm ,τα λαστιχα ειναι πιρελι π ζιρο ροσο)!Να αναφερω πως διαφορα στην καταναλωση δεν ειδα..(αρα ειναι πολυ μικρη,το πολυ ενα λιτρο).μονο στις λακουβες(που τρεμει η καρδια μου οταν πεφτω σε καποια,κ στο στριψιμο που ειναι αλλο αυτοκινητο) 205/55/16 οι παλιες! Αυτα.!!

Πως σας φαινονται;;;

post-22709-0-65486600-1346065692_thumb.j

post-22709-0-11608800-1346065710_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι ζάντες. Το λάστιχο που έβαλες είναι λάθος , έπρεπε να είχες βάλει 225/40/18 και όχι 235.

Το ξέρω απλώς τις αγόρασα μεταχειρισμένες και τα λάστιχα ήταν σχεδόν ολοκαίνουρια και δεν τα πείραξα..!!στην επόμενη αλλαγή θα βάλω την διάσταση που αναφέρεις!! :db:
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω απλώς τις αγόρασα μεταχειρισμένες και τα λάστιχα ήταν σχεδόν ολοκαίνουρια και δεν τα πείραξα..!!στην επόμενη αλλαγή θα βάλω την διάσταση που αναφέρεις!! :db:

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραίες φίλε ,καλορίζικες ,όλο το αυτοκινητο είναι super :clapping:

Σε ευχαριστώ πολύ!να είσαι καλά!και οι δικιές σου από την μικρή φωτό πολύ ωραίες φαίνονται!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!νεος στο club και ειπα να παρουσιασω και εγω τις ζαντες που φοραω τωρα!!Απο audi rs6 18αρες 235/40/18(ελατηρια 3cm ,τα λαστιχα ειναι πιρελι π ζιρο ροσο)!Να αναφερω πως διαφορα στην καταναλωση δεν ειδα..(αρα ειναι πολυ μικρη,το πολυ ενα λιτρο).μονο στις λακουβες(που τρεμει η καρδια μου οταν πεφτω σε καποια,κ στο στριψιμο που ειναι αλλο αυτοκινητο) 205/55/16 οι παλιες! Αυτα.!!

Πως σας φαινονται;;;

Ωραιο το αμαξι σου φιλε,εχει αγριεψει με αυτη τη ζαντα κ το χαμηλωμα.. Το 122 ή 160 ειναι? Οι παλιες 16αρες ηταν με το τασι?

Sent from my Nexus S using TapatalkSent from my Nexus S using Tapatalk

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Έλα να αυξανονται τα Μκ6 με τις 18αρες :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε!!εδειξε παρα πολυ!!Το 122αρι και απο Δευτερα παω να ρωτησω για προγραμμα(unitronic)..!;) οι 16ρες ειναι κανονικες που φορανε τα χαιτλαιν!!αλουμινιου!

Edited by Πάνος46
Link to comment
Share on other sites

τι αποψη εχουμε για τις bbs rs,,πανε σε 5 και τι θεματα θα εχουμε σε 18 διασταση...τι offset θα πρεπει να κοιταξω να βρω και τι βγαινει για το 5ρι απτον κατασκευαστη σε οφφετ..σκεφτομαι απο ebay απεξω...

http://www.google.it/imgres?imgurl=http://truestreetcars.com/forums/attachments/southwest-graffix-n-more/13182d1301508269-bbs-rs-shirt-bbs-rs.jpg&imgrefurl=http://truestreetcars.com/forums/southwest-graffix-n-more/14014-bbs-rs-shirt.html&h=480&w=640&sz=51&tbnid=tRxilyVsqldZsM:&tbnh=95&tbnw=126&prev=/search%3Fq%3Dphoto%2Bbbs%2Brs%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=photo+bbs+rs&usg=__LruynGP0ibfr2XkLKi6WCb3jzCo=&hl=it&sa=X&ei=Rd5DUN39OPDc4QSAiIGABw&sqi=2&ved=0CC8Q9QEwAw&dur=1168

σε μεταχειρισμενες

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

τι αποψη εχουμε για τις bbs rs,,πανε σε 5 και τι θεματα θα εχουμε σε 18 διασταση...τι offset θα πρεπει να κοιταξω να βρω και τι βγαινει για το 5ρι απτον κατασκευαστη σε οφφετ..σκεφτομαι απο ebay απεξω...

http://www.google.it...9QEwAw&dur=1168

σε μεταχειρισμενες

Εμενα προσωπικα δεν με τρελενουν... θα προτιμουσα στο 5αρι σου τις BBS CH σε μαυρες.. γνωμη μου :)

Link to comment
Share on other sites

γαματα αυτες πανε με αποστατες...τελικα...ακυρα ολα μαζευω λεφτα για φρενα μπρος πισω...

Link to comment
Share on other sites

παιδες οι MAK XLR 18'' ποσο εχουν Ελλαδα και που μπορώ να τις βρώ? Επίσης οι Team Dynamics Pro Race 1.2 σε 18'' τι λένε?

Για scirocco

8x17 κάνουν 750€.για 18" δεν γνωρίζω

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

ζανταρα :good: .. και μια φωτο γρηγορα :p ....για εμενα bbs και oz τελος ολες οι αλλες ειναι απλα ζαντες grin.png ....

σχεδόν κάθε μέρα βλέπω ένα μαύρο gti με τις ζάντες αυτές σε 18" και το αμάξι απλά ....... .- αναμένουμε φωτογραφίες !!

Eγω φορεσα τις bbs ch black.Aπο την πρωτη στιγμη μου αρεσαν πολυ.Ειναι ζυγισμενες στα 10κιλά

dsc01414f.jpg

Εμενα προσωπικα δεν με τρελενουν... θα προτιμουσα στο 5αρι σου τις BBS CH σε μαυρες.. γνωμη μου :)

IMG_3115-1.jpg

αλλα ερχομενος στο νησι απεκτησα και το πρωτο βυζι στο μπροστα δεξια λαστιχο...με βλεπω για αλλαγη...βαζω 2 κονους πορτοκαλι με ταινια ανακλασεως στο σημειο που υπαρχει το κανουργιο χαντακι διπλα σε φρεατιο ανοιξε ο δρομος σε μια ωρα εχουν κλεψει τον ενα και την επομενη ημερα που περασα παλι κλεψανε και τον αλλο..στα αρχιδια τους τα ζωα ,σου λεει να σκοτωθουν ολοι οσοι ερχονται για γιορτες...ωρες ωρες ντρεπομαι που ειμαι απτο νησι,δεν εχουν παιδεια καθολου οι περισσοτεροι πανω στο δρομο

18χ225χ40 λαστιχα et50 βαρος εξω λενε για 11 κιλα η 18αρα,,,εδω ακουω για 10 αλλα πιστευω οτι πρεπει να ειναι βαριες.βεβαια ποιο ελαφριες πτις detroit που ειχα πριν σαν μαμα σε 17

και παιδια εμαθα οτι βγαινουν και ελαφρια λαστιχα πλεον!!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.