Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

 

Μόλις παρελήφθησαν

BBS SR Himalaya Gray Matt Made In Germany
size: 7,5X17 5X112 Offset: ET45 Weight: 10,2 kg
24xfbd3.jpg

 

Μεγειά φίλε!!!Βάλε φωτό όταν τις τοποθετήσεις να δούμε πως κάθονται στο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

 

Μόλις παρελήφθησαν

BBS SR Himalaya Gray Matt Made In Germany
size: 7,5X17 5X112 Offset: ET45 Weight: 10,2 kg
24xfbd3.jpg

 

Απιστευτες, αν και λιγο βαριές!

Θελω να δω πως θα δειχνουν επειδη ειναι 17αρες.. βγαίνουν και σε 18?

Link to comment
Share on other sites

Ναι βγαίνουν και σε 18αρες και έχουν βάρος 12 kg αλλά δεν ήθελα να πάω σε αυτή την διάσταση για πολλούς λόγους. Θεωρώ οτι θα δείχνουν καλά λόγω του οτι έχουν πολλά και σχετικά λεπτά μπράτσα οπότε θα φαίνονται και ´´παραπλανητικά´´ μεγαλυτερες. Κάποιους ενδοιασμούς έχω μόνο αν ταιριάζουν απόλυτα με το χρώμα του αυτοκινήτου......θα δούμε αύριο......

Link to comment
Share on other sites

Ποσο τις βρήκες αν επιτρέπεται? ebay 18αρες εχει 700 η μια

624€ και οι τέσσερις συν 80€ μεταφορικά. Οι 18αρες αν θυμάμαι 960€ με τα μεταφορικά. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω τις βρηκα με 660 και 80 μεταφορικα τις 18αρες 8*18 45 οφσετ το σκέφτομαι.θεωρω οτι οι ζαντες αυτες σε 17 αρες και στους μεγαλους θόλους του γκολφ απλα χάνονται. .σε 18αρες αρχιζουν να φαίνονται ητε σε 5αρι ητε σε 6αρι και σε 7αρι.

Εγω τις βρηκα με 660 και 80 μεταφορικα τις 18αρες 8*18 45 οφσετ το σκέφτομαι.θεωρω οτι οι ζαντες αυτες σε 17 αρες και στους μεγαλους θόλους του γκολφ απλα χάνονται. .σε 18αρες αρχιζουν να φαίνονται ητε σε 5αρι ητε σε 6αρι και σε 7αρι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18αρες μαμά μαύρες με διαμαντέ χείλος είχα στο 5αρι gti σε κόκκινο. Όμορφες οι 18αρες αλλά δύσκολες στους ελληνικούς καρόδρομους. Και βέβαια καλές για τα 270 άλογα του gti αλλά εντελώς περιττές για τα 140 που έχω τώρα στο 7αρι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι!!!Πολύ ταιριαστές για το χαρακτήρα και το χρώμα του αυτοκινήτου!!!Πολύ καλή επιλογή!!!

Link to comment
Share on other sites

LIKE LIKE LIKE ........ LIKE   κλπ κλπ

 

ΑΡΙΣΤΕΣ !!!!  τέλεια επιλογή σε τέλεια τιμή !!!

 

μπράβο !! κουκλί !!  

Link to comment
Share on other sites

θα πας πρωτο σταδιο?η θα μεινεις στα 140?

μηπως γινεις 250 και μετα θες παλι ζαντες?

συμφωνω οι 17 ειναι μια χαρα για ετσι οπως ειναι.με γειες και καλους δρομους

Link to comment
Share on other sites

θα πας πρωτο σταδιο?η θα μεινεις στα 140?

μηπως γινεις 250 και μετα θες παλι ζαντες?

συμφωνω οι 17 ειναι μια χαρα για ετσι οπως ειναι.με γειες και καλους δρομους

Ευχαριστώ.

7αρι και 250 άλογα λίγο δύσκολο το βλέπω. Η τουρμπίνα είναι σαφώς μικρότερη από το 6αρι και 5αρι καθόσον ο χαρακτήρας του αυτοκινήτου είναι διαφορετικός από τα προηγούμενα. Μέχρι τώρα stage 1 απ΄ ότι γνωρίζω έχει μόνο η ABT έχει βγάλει για 170 άλογα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Λευτέρης εχει μπερδέψει τα TSI ...
Η ζάντα τελικά φαίνεται ΟΚ και οχι μικρή.! ΚΟΥΚΛΑ . Υπέροχες !
Σε 18αρες σε scirocco λευκο να πηγαινουν αραγε?? Αλλα ειναι πολυ βαριές ρε παιδι  μου

Link to comment
Share on other sites

Ο Λευτέρης εχει μπερδέψει τα TSI ...

Η ζάντα τελικά φαίνεται ΟΚ και οχι μικρή.! ΚΟΥΚΛΑ . Υπέροχες !

Σε 18αρες σε scirocco λευκο να πηγαινουν αραγε?? Αλλα ειναι πολυ βαριές ρε παιδι  μου

Thanks

Νομίζω ότι και σε λευκό sirocco θα είναι super.

Γενικά οι BBS δεν φημίζονται για ελαφριές ζάντες χωρίς αυτό να σημαίνει ότι οι συγκεκριμένες είναι βαριές. Νομίζω ότι είναι στο μέσο όρο για την κατηγορία τους. Οι 18αρες είναι 12 kg

Link to comment
Share on other sites

θα πας πρωτο σταδιο?η θα μεινεις στα 140?

μηπως γινεις 250 και μετα θες παλι ζαντες?

συμφωνω οι 17 ειναι μια χαρα για ετσι οπως ειναι.με γειες και καλους δρομους

 

Τελικα εμεις οι 2 εχουμε πολλα κοινα.. Κοιταμε μπροστα! χαχαχα

 

Υ.Γ Σε λιγες μερες θα ανεβασω φωτο απο τις LM 18"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Thanks

Νομίζω ότι και σε λευκό sirocco θα είναι super.

Γενικά οι BBS δεν φημίζονται για ελαφριές ζάντες χωρίς αυτό να σημαίνει ότι οι συγκεκριμένες είναι βαριές. Νομίζω ότι είναι στο μέσο όρο για την κατηγορία τους. Οι 18αρες είναι 12 kg

νομιζω οτι δειχνει πολυ ομορφο..και τελικα το σχεδιο δεν δειχνει την ζαντα μικρη.καθησε πολυ καλα στο συνολο!καλες βολτες!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι δειχνει πολυ ομορφο..και τελικα το σχεδιο δεν δειχνει την ζαντα μικρη.καθησε πολυ καλα στο συνολο!καλες βολτες!

Ευχαριστώ

και εγώ στην αρχή πριν τις τοποθετήσω ήμουν πολύ επιφυλακτικός για το αν ταιριάζουν, αλλά τελικά το αποτέλεσμα είναι πολύ εντυπωσιακό και ταιριάζουν απόλυτα με το χρώμα του αυτοκινήτου αλλά και σαν διάσταση. Το σχέδιο προσωπικά μου αρέσει πολύ όπως και η τιμή για original BBS και όχι replica made in China.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.