Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

Εχουμε και λέμε TSW black ice 17" τοποθετήθικαν μόλις χθες.

golfsv.jpg

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λέμε TSW black ice 17" τοποθετήθικαν μόλις χθες.

http://img801.imageshack.us/img801/3636/golfsv.jpg

Φιλαράκι .... .....ι η ζαντα !!!!! hearts.gif

-alextsis- είχα κάνει το μεσημεράκι σχόλιο στην gallery σου ! Προτείνω να αλλάξεις avatar γιατί αυτό που έχεις δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα :good: Σε μια φωτο το αμάξι είναι , ας μου επιτραπεί η έκφραση , για γλείψιμο ! Να το χαίρεσαι !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και λέμε TSW black ice 17" τοποθετήθηκαν μόλις χθες.

golfsv.jpg

Πράγματι φίλε μου ειναι πολύ όμορφη!!! :good::lol:

Μπορείς να μας πεις τιμή.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

-alextsis- είχα κάνει το μεσημεράκι σχόλιο στην gallery σου ! Προτείνω να αλλάξεις avatar γιατί αυτό που έχεις δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα ;) Σε μια φωτο το αμάξι είναι , ας μου επιτραπεί η έκφραση , για γλείψιμο ! Να το χαίρεσαι !

speedy σε ευχαριστω πολύ για τα καλα σ λόγια ..ηθελα καιρο να τις ποσταρω...Θα κανω μια παρουσίαση ολοκληρωμενη στο τελος του μηνα....Ευχαριστω παντως... :thumbsup:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Eγω φοράω πλεον 19αρες OZ Ultraleggera σε μαυρο ματ..

slowboyultraleggera.jpg

By slowboy_ at 2010-11-05

ποσο σου κοστισε αν επιτρεπεται και απο που τις πηρες.. αν θες πες μου με pm

ηθελα να παρω κατι αλλες ζαντες η αυτες.. τωρα που την ειδα σε 19αρα ειναι πραγματικα πανεμορφη ζαντα

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

@-alextsis-

πολυ ωραιο το συνολο αν και πιστευω οτι θελεις μαυρους gloss καθρεπτες και ισως μια μασκουλα GTI

φιλικα πανος.

κατα τα αλλα ειναι τελειο

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

@-alextsis-

πολυ ωραιο το συνολο αν και πιστευω οτι θελεις μαυρους gloss καθρεπτες και ισως μια μασκουλα GTI

φιλικα πανος.

κατα τα αλλα ειναι τελειο

Πανο σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ... Και το δικό σ το τουτου τα σπαει πραγματικά....sillyhorse1rb5.gif

Εισαι μες το μυαλό μ...ηδη εχω παει το πάνω μέρος των καθρεπτων μ για βάψιμο gloss black σαν τις ζαντες και την μασκα.... Ελπίζω να πηγαινει και να μην κάνω πατάτα..... :yahoo:(απο δω και στο εξης θα επικεντρωθω στην αγορα αναρτηση-φρένων)...

Link to comment
Share on other sites

και καλα θα κανεις Αλεξανδρε.Λοιπον παρακατω ειναι το δικο μου τροκτικο..ζαντες μαμα bbs 7,5x18 51 offset βαμενες black super gloss χαμηλομα εμπρος 4,5 ποντοι πισω 3,5.

000edited.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και καλα θα κανεις Αλεξανδρε.Λοιπον παρακατω ειναι το δικο μου τροκτικο..ζαντες μαμα bbs 7,5x18 51 offset βαμενες black super gloss χαμηλομα εμπρος 4,5 ποντοι πισω 3,5.

000edited.jpg

Ανέστη δεν ειναι τροκτικό αλλα τρο-μα-κτικο!!! χαχαχ . Φοβερο το αμάξι σ φίλε πραγματικα... worthy.gif (Λειπει ενας ed 30 πίσω βεβαια...πλακα κανω εσυ εχεις την εμμονη αυτη :thumbsup:)

Link to comment
Share on other sites

Nα και οι δικές μου.... Γνωμές;;;;

gallery_12733_789_427715.jpg

gallery_12733_789_7202.jpg

gallery_12733_789_1501312.jpg

gallery_12733_789_684082.jpg

gallery_12733_789_234629.jpg

Οι ζαντες ειναι 18αρες replika wsp του ed30 με michelin pilot .....

Εγω δεν θα πω πολλα...τη γνωμη μου την ξερεις!!εχεις ενα απο τα ωραιοτερα κοκκινα golfakia του ηρακλειου και να το χαιρεσαι!!με τη ζαντα εγινε τερας το αμαξι!!τουμπανο... αντε να μπει κ εμενα το ζαντικο tommorow να δουμε πως θα φανει κ ο μαυρος διαολος μου :thumbsup:

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα πω πολλα...τη γνωμη μου την ξερεις!!εχεις ενα απο τα ωραιοτερα κοκκινα golfakia του ηρακλειου και να το χαιρεσαι!!με τη ζαντα εγινε τερας το αμαξι!!τουμπανο... αντε να μπει κ εμενα το ζαντικο tommorow να δουμε πως θα φανει κ ο μαυρος διαολος moy :o

Eυχαριστω Θοδωρη ... Για την golfo σου τα εχουμε πει ολοι εδω μεσα ποσο τερας ειναι και ποσο χρονο και χρημα εχεις διαθεσει για αυτη.. Αντε να δουμε και την ζανταρα που για μενα ειναι τοπ επιλογη.. Ασ μην μιλησουμε για το ποσο ελαφρια ειναι και ποσο θα βοηθησει αυτο αμαξι....Αναμενουμε... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω Θοδωρη ... Για την golfo σου τα εχουμε πει ολοι εδω μεσα ποσο τερας ειναι και ποσο χρονο και χρημα εχεις διαθεσει για αυτη.. Αντε να δουμε και την ζανταρα που για μενα ειναι τοπ επιλογη.. Ασ μην μιλησουμε για το ποσο ελαφρια ειναι και ποσο θα βοηθησει αυτο αμαξι....Αναμενουμε... :thumbsup:

Σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλεξη!! οτι μπορουμε κανουμε.... αμα εχεις ερωτα με τ αμαξι αυτα ειναι τ αποτελεσματα. αυριο πιστευω να το δεις και απο κοντα να μου πεις τη γνωμη σου....

Link to comment
Share on other sites

ποσο σου κοστισε αν επιτρεπεται και απο που τις πηρες.. αν θες πες μου με pm

ηθελα να παρω κατι αλλες ζαντες η αυτες.. τωρα που την ειδα σε 19αρα ειναι πραγματικα πανεμορφη ζαντα

Yπολογισε κατι παραπανω απο 4 κατοσταρικα στη καθε ζάντα..τοσο τη βρήκα εγώ τουλάχιστον.. ειναι όμως top..!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτές που εχεις στην αγγελία ειναι σκέτη σοκόλαση !!! :p Τις έχεις δοκιμάσει στο δικο σου όπως ειναι τωρα ?

Και εμένα μου αρέσουν πολύ. Όχι τώρα δεν τις έχω δοκιμάσει αλλά έχω μπει στον πειρασμό! :p

Link to comment
Share on other sites

ειχα αυτες...Keskin KT4 16αρα

u6tfvkufgiy.jpg

αλλα λογο οτι ηθελα να παω low...τις αλλαξα με Keskin KT1 15αρες

0010so.jpg

κώστα μου έχω την εντύπωση πως κανεις λάθος, αυτές είναι η kt1

mg2403esml.jpg

και αυτές που φοράς είναι η kt3 solar.

Link to comment
Share on other sites

Yπολογισε κατι παραπανω απο 4 κατοσταρικα στη καθε ζάντα..τοσο τη βρήκα εγώ τουλάχιστον.. ειναι όμως top..!!

πραγματικα ειναι τοπ η ζαντα.. τσουχτερη τιμη γιατι θες και αλλα ποσα χρηματα για λαστιχα... αλλα οτι δινεις παιρνεις..

Link to comment
Share on other sites

βαλε παλυ τις bbs!!!

λες? μωρέ τις είχα τόσα χρονια πάνω και είπα να κάνω μια αλλαγή να ξεφύγει λίγο το μάτι, έχω και κάτι 17res αλλα το σκέφτομαι με τους κολοδρομους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.