Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

Off Topic

Όταν κορνάρουμε έξω από το μαγαζί περαστικοί το πρωί ρίχνε καμιά ματιά Βαγγέλη!!

Υ.Γ. Το κόκκινο 4χ4 κρύβει το μισό μαγαζί ρε συ!

Cadmaw ωραία η ζάντα αλλά είναι φοβερό χρώμα και το Golfaki σου!!

ace....ευχαριστω...δε κυκλοφορουν πολλα εδω σαλονικη τετοιο χρωμα,εγω το πηρα απο εναν "θειο" 55 χρονων που οταν το παρηγγειλε καινουργειο το περιμενε 2 μηνες επειδη του αρεζε η θαλασσα λογω επαγγελματος...!!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ace....ευχαριστω...δε κυκλοφορουν πολλα εδω σαλονικη τετοιο χρωμα,εγω το πηρα απο εναν "θειο" 55 χρονων που οταν το παρηγγειλε καινουργειο το περιμενε 2 μηνες επειδη του αρεζε η θαλασσα λογω επαγγελματος...!!!! :wacko:

Ωραίος ο "θείος" ακόμα και αν δεν είχε τα γαλόνια του καπετάνιου και είχε ουζερί!!! new_lol.gif

Πάντως είναι ξεχωριστό και πολύ όμορφο χρώμα, ένα αντίστοιχο (δεν το θυμάμαι) είχε βγάλει στο 4άρι και μου έπεφταν τα σαγόνια στου Ζωγράφου που το πετύχαινα!!

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Όταν κορνάρουμε έξω από το μαγαζί περαστικοί το πρωί ρίχνε καμιά ματιά Βαγγέλη!!

Υ.Γ. Το κόκκινο 4χ4 κρύβει το μισό μαγαζί ρε συ!

Cadmaw ωραία η ζάντα αλλά είναι φοβερό χρώμα και το Golfaki σου!!

Γεια σου Θάνο :wacko:

¶κουσα το κορνάρισμα, είδα το μαύρο γκολφάκι, αλλά δεν πρόλαβα να δω ποιος είναι :lol:

Αυτό το κόκκινο μου έχει σπάσει τα νεύρα, αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάπου τις ξέρω αυτές τις ζάντες!! sillyhorse1rb5.gif

Γεια σου ρε βαγγέλη :clapping: .... Ατέλειωτες συζητησεις με τον Βαγγέλη ... (ξέρεις εσυ ... για τους προμηθευτές... )

Πάντως πήγαν σε καλα χερια....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε βαγγέλη :clapping: .... Ατέλειωτες συζητησεις με τον Βαγγέλη ... (ξέρεις εσυ ... για τους προμηθευτές... )

Πάντως πήγαν σε καλα χερια....

Και δεν τις έχουμε ακόμη τελειώσει Αλεξ sillyhorse1rb5.gif

Πρέπει να μου λύσεις κάποιες απορίες, αλλά όταν θα είναι καιρός :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες,γεια σας!! Μερικες φωτο απο τη νεα μου ζαντα στο golfaki..MAK xlr 18¨ με continental sport contact 3 225/40/18. Ακουω τις αποψεις κ εντυπωσεις σας!!!!

11112010136.jpg

Uploaded with ImageShack.us

11112010134.jpg

Uploaded with ImageShack.us

11112010133.jpg

Uploaded with ImageShack.us

11112010140.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

Meε γειες θοδωρη πολυ ωραιες στο αμξι πανω .... Επιτελους εδειξε η 18 αρα.... Του πανε γαντι.... και ελαφριες ετσι...... :good:

Eυχαριστω πολυ Αλεξη!! επιτελους δεν λες τιποτα..η πατουρατη εχανε πολυ...πιστευω οτι μ αυτη φαινεται πιο σπορ κ επισης το βοηθαει μιας και ειναι 7 μιση κιλα η μια.. :)

Link to comment
Share on other sites

theos....ωραιες οι ζαντεσ,εδειξαν με το μαυρο χρωμα σου.....τις ειχα βρει κ'εγω μεταχειρα 17" 450 ευρο για το δικο μου αλλα για να μην μεινουν του "alextsis" στην αποθηκη new_lol.gif τισ πηρα εγω....!!!! :)

Edited by cadmaw fsi
Link to comment
Share on other sites

theos....ωραιες οι ζαντεσ,εδειξαν με το μαυρο χρωμα σου.....τις ειχα βρει κ'εγω μεταχειρα 17" 450 ευρο για το δικο μου αλλα για να μην μεινουν του "alextsis" στην αποθηκη new_lol.gif τισ πηρα εγω....!!!! :)

Ευχαριστω φιλε μου! ο αλεξης τις ειχε στην πενα τις 17αρες και στο δικο σου το μπλε κατσανε φοβερα.αλλα λογο της τρελας που εχει να κανει μπαμ απο χιλιομετρα ηθελε να κανει να κανει τον κοκκινο διαολο του με κατραμι μαυρη ζαντα για να τραβαει βλεμματα και το καταφερε... @alextsis : new_iloveyou.gif

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

me toooooo new_iloveyou.gif .. Ρομαντικο σιριαλ το καταντησαμε θοδωρή..... χααχα ..

Για όποιους δεν παρατηρησαν την κοκκινη ρίγα στο μαχαίρι του σπόιλερ του αμαξιου του theos απλα τα σπαει απο κοντα .... πολυ καλη σκεψη αφου δενει τελεια με την κοκκινη ριγα του προφ απο πανω...

Link to comment
Share on other sites

theos....ωραιες οι ζαντεσ,εδειξαν με το μαυρο χρωμα σου.....τις ειχα βρει κ'εγω μεταχειρα 17" 450 ευρο για το δικο μου αλλα για να μην μεινουν του "alextsis" στην αποθηκη new_lol.gif τισ πηρα εγω....!!!! :)

Για σενα παιδί μου τις φύλαγα !!!!!!!!!!! Έβαλες τα αλλα πραγματα στο αμαξι πάνω???? θα ολοκληρωθεί η εξωτερικη εμφανιση του golf παναγιωτη ... sillyhorse1rb5.gif Μην αργείς ....

Link to comment
Share on other sites

me toooooo new_iloveyou.gif .. Ρομαντικο σιριαλ το καταντησαμε θοδωρή..... χααχα ..

Για όποιους δεν παρατηρησαν την κοκκινη ρίγα στο μαχαίρι του σπόιλερ του αμαξιου του theos απλα τα σπαει απο κοντα .... πολυ καλη σκεψη αφου δενει τελεια με την κοκκινη ριγα του προφ απο πανω...

Θυμισε μου να σε κερασω freddo που αλλου,στο ταλος.... :) αυτη τη ριγα ηθελα καιρο να την κανω,δεν ηξερa πως θα φαινοταν αλλα τελικα του ταιριαζει γαντι... :good: σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια με κακομαθαινεις new_lol.gif

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

Για σενα παιδί μου τις φύλαγα !!!!!!!!!!! Έβαλες τα αλλα πραγματα στο αμαξι πάνω???? θα ολοκληρωθεί η εξωτερικη εμφανιση του golf παναγιωτη ... sillyhorse1rb5.gif Μην αργείς ....

"βαση νομου.."στο τελοσ του μηνα θα μπουν....προς το παρον πιανουν χωρο στο γκαραζ αναμενοντας να βαφουν....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε θοδωρη το τουτου σου ειναι πολυ ομορφο και ιδικα οι ζαντες του εκατσαν κουφετο!!!! το μονο που θα αλαζα απο το αμαξι σου ειναι τα καπακια που εχεις βαλει στις δαγκανες για τον λογο οτι γραφουν Brembo. και παλι μπραβο για το εργαλειο σου sillyhorse1rb5.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

καπακια ειναι δεν ειναι 4 πιστονα;

και πηγα να σε ρωτησω αν αξιζουν τα χρηματα γιατι το εχω στο μυαλο μου :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. ειμαι σε φαση αναζητησης 18 αρας. εχω ασπρο gti και ειμαι μεταξυ detroit διαμαντιζε-γκρι ή διαμαντιζε-μαυρο και edition 30 μαυρες με το ασημι στεφανι. ειμαι σε διλλημα...τι λετε οτι παει περισσοτερο?οι ζαντες σε καθε επιλογη ειναι ρεπλικα.

Edited by drmdtsap
Link to comment
Share on other sites

edition 30 μαυρες. hearts.gif

φυσικα μπορεις να κανεις και αυτο που εκανα εγω...

να βρεις ΟΕΜ 18αρες BBS απο καποιο GTI 5/6 με γρατζουνιες σε σχετικα κομπλε τιμη και να τις βαψεις με 150-200 ευρο οπως θελεις εσυ με ηλεκτροστατικη βαφη.. (εγω τις εκανα μαυρες ματ) συνολο κανα 600αρι πιστευω θα σου βγει συνολο :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. ειμαι σε φαση αναζητησης 18 αρας. εχω ασπρο gti και ειμαι μεταξυ

α)detroit διαμαντιζε-γκρι ή

β)διαμαντιζε-μαυρο και

γ)edition 30 μαυρες με το ασημι στεφανι.

ειμαι σε διλλημα...τι λετε οτι παει περισσοτερο?οι ζαντες σε καθε επιλογη ειναι ρεπλικα.

γ closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

καπακια ειναι δεν ειναι 4 πιστονα;

και πηγα να σε ρωτησω αν αξιζουν τα χρηματα γιατι το εχω στο μυαλο μου :)

γεια σου ρε πανο! τελικα παραγγειλες το πολακι ε;αντε με το καλο να σου ερθει!! καπακια ειναι αλλα δεν φενονται καθολου οτι ειναι καπακια. ακομα κ στα παιδια στο βουλκανιζατερ που μπηκαν τα ζαντολαστιχα με ρωτησαν ποσο μου πιασανε τα φρενα κ οταν τους ειπα τι παιζεται δεν το πιστευαν.. χαχα για την ωρα μονο καπακια λοιπον αργοτερα θα μπει το εξαπιστονο με την 345.αναμενουμε...

Link to comment
Share on other sites

telika τι ειναι το διαμαντε???αν τις θες ετσι τις ζητας διαμντα απεξω και μαυρο μεσα??

quicksilver οι δικες μου δεν ειναι διαμαντε αλλα επιλεχθηκε ενα πιο φωτεινο ασημι, παντος η ζαντα εδειξε πιο πολυ με την διχρωμια sillyhorse1rb5.gif

dsc00852n.jpg

dsc00923j.jpg

29069137466538061116511.jpg

29069137466562061716511.jpg

p3010101318.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.