Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

Ειμαι απο τους λιγους που του αρεσουν οι ζαντες του GT αλλα σιγουρα αν τις αλαζα θα αγοραζα bbs 18 και που θα πηγαινα??? στον κακλιοοοο!!!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απο τους λιγους που του αρεσουν οι ζαντες του GT αλλα σιγουρα αν τις αλαζα θα αγοραζα bbs 18 και που θα πηγαινα??? στον κακλιοοοο!!!!

χαχαχαχαχαχαχα :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Να και οι δικές μου (2+ ετών) 225/17/45, Fondmetal 7500 TITANIUM POLISHED, έτσι για να ταιριάζει και με το χρώμα μου:

72314758.jpg

85950863.jpg

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο επί του θέματος αλλά ρε παίδες υπάρχουν πάρα πολλά σχέδια για ζάντες καλύτερα από detroit, ψαχτείτε λίγο παραπάνω, γέμισε ο τόπος!

Link to comment
Share on other sites

Το καλό με το θέμα Detroit, εκτός ότι είναι σήμα κατατεθέν πια, είναι ότι αποκλείεται να παρκάρει δίπλα σου Hyundai ή Kia και να φοράει ίδια ζάντα με το δικό σου αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό με το θέμα Detroit, εκτός ότι είναι σήμα κατατεθέν πια, είναι ότι αποκλείεται να παρκάρει δίπλα σου Hyundai ή Kia και να φοράει ίδια ζάντα με το δικό σου αυτοκίνητο.

Φίλε, απλά Έγραψες !!!

Πολύ καλή επισήμανση!!!

Βέβαια γούστα είναι αλλά μου άρεσε όπως το έθεσες.

Αν ποτέ αλλάξω ζάντα, μάλλον για αυτήν με βλέπω. Αλλιώς Sportec.

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

σε λιγο θα μας πεις οτι ειναι πιο ομορφη η προπελα απο την σαπιοβαρκα απο την δικη σου rc..παλυ αρχισες το ποτο γαμωτο??

Link to comment
Share on other sites

σε λιγο θα μας πεις οτι ειναι πιο ομορφη η προπελα απο την σαπιοβαρκα απο την δικη σου rc..παλυ αρχισες το ποτο γαμωτο??

+1

Link to comment
Share on other sites

και οι δικές μου που μπήκαν σήμερα το απόγευμα : DSCN2121.jpg υγ 1: είναι 18αρα ,και έμεινα επληκτος από την συμπεριφορά στον δρομο ,είναι δυνατόν να μου φάνηκε ότι δεν κοπαναει καθόλου ; φαίνεται ότι το λάστιχο που είχα πριν ήταν πολύ σκλήρό υγ2: ευχαριστώ τον Βαγγέλη (Koumparos) ο οποίος είναι πολύ ξηγημένος υγ3 : μικρός που είναι ο κόσμος ,εκεί που έβαζα τις ζάντες να kai ο midkin ..τα είπαμε λιγάκι και είδε και τις ζάντες από κοντά :-)

Link to comment
Share on other sites

και οι δικές μου που μπήκαν σήμερα το απόγευμα :

υγ 1: είναι 18αρα ,και έμεινα επληκτος από την συμπεριφορά στον δρομο ,είναι δυνατόν να μου φάνηκε ότι δεν κοπαναει καθόλου ; φαίνεται ότι το λάστιχο που είχα πριν ήταν πολύ σκλήρό υγ2: ευχαριστώ τον Βαγγέλη (Koumparos) ο οποίος είναι πολύ ξηγημένος υγ3 : μικρός που είναι ο κόσμος ,εκεί που έβαζα τις ζάντες να kai ο midkin ..τα είπαμε λιγάκι και είδε και τις ζάντες από κοντά :-)

Με γειά, πολύ ωραία. Γρήγορα χαμήλωμα τώρα. :rofl:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Μήπως πατας σε λακούβα ? Για βάλε και καμία photo από δίπλα. :good:

κοίτα είναι σε ραμπα το αυτοκίνητο ,αλλά ξέρω τι φταίει ,το φλάς φωτίζει αρκετα τον θόλο και κάνει αυτήν την ψευδαίσθηση ... θα τραβήξω με το φως της ημερας να φανει καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

χε χε μα είμαι χαμηλωμένος ,απλά είναι λιγο περιεργη η φωτο -εχω bilstein με Hr 3,5

ποσο πηγε το ζαντικο με τα λαστιχα? ωραιο! νομιζω οτι ειναι η επομενη ζαντα που θα πολυ-κυκλοφορησει μελλοντικα στα 6αρια μετα την detroit του gti :good:

Link to comment
Share on other sites

και οι δικές μου που μπήκαν σήμερα το απόγευμα :- υγ 1: είναι 18αρα ,και έμεινα επληκτος από την συμπεριφορά στον δρομο ,είναι δυνατόν να μου φάνηκε ότι δεν κοπαναει καθόλου ; φαίνεται ότι το λάστιχο που είχα πριν ήταν πολύ σκλήρό υγ2: ευχαριστώ τον Βαγγέλη (Koumparos) ο οποίος είναι πολύ ξηγημένος υγ3 : μικρός που είναι ο κόσμος ,εκεί που έβαζα τις ζάντες να kai ο midkin ..τα είπαμε λιγάκι και είδε και τις ζάντες από κοντά :-)

Με γεια!!!! :good::D

Στα έλεγα νομίζω για κοπάνημα και συμπεριφορά, οπότε χάρηκα που δεν έπεσα έξω και είσαι και ευχαριστημένος!

Ο Βαγγέλης είναι αρχηγός!! Ποιο σχέδιο έβαλες??

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

ευχ παιδιά ,η αλήθεια είναι ότι ήθελα κάτι που να το έχω δει σε golf οπότε μην έχω τίποτα εκπλήξεις -συνηθως οι μαμα ζάντες πάνε καλύτερα από ολες τις aftermarket με κάποιες εξαιρέσεις- η συγκεκριμένη που είναι replica του golf r μου άρεσε πολύ και νομίζω ότι του πάει .. χρηματικά εκει γυρω που πάει μια replica με ένα 18αρι λάστιχο :-) Θάνο είχες δικιο φίλε ,όπως μου τα είχες πει!

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.