Jump to content
SCIROCCO_GTX16V

Τι γρηγορα αμαξια εχετε οδηγησει?

Recommended Posts

βρε αντε απο εδω που αξιζε 150 ειναι 1 πενθημερο απο 8 ωρες εργασιας , κοιτα για να σου φυγει η περιεργεια σου δινω το δικο μου με 100Ε για 1 μερα ολοκληρη !!!!!

Καλά, με εσένα δεν ασχολούμαι! Το (κόκκινο) κουβαδάκι σου και πάνε να παίξεις πουθενά αλλού... upyours.gif

Τι λε ρε !!! Τουλάχιστον αφήνουν να το σκίσεις για να νιώσεις και να ακούσεις τον ήχο της ?

Δεν έχεις κανέναν περιορισμό στο να μην την ανοίξεις. Ούτε και στην ταχύτητα, γιατί πιο μπροστά υπογράφεις ότι τις κλήσεις τις πληρώνεις εσύ. :p Εγώ πάντως με όριο 70 την άνοιξα 3-4 φορές μέχρι τα 160-170.... :) Όλα τα λεφτά ο ήχος και η επιτάχυνση... ;)

Θα ανεβάσω σήμερα φώτο και βίντεο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Φέτος στις διακοπές μου, πέρασα και από Μαρανέλο.... :yahoo: Κι έξω από το μουσείο της Ferrari, μπορούσες να κάνεις βόλτα με διάφορα μοντέλα. Οδήγησα μια Ferrari California λοιπόν..... Τα υπόλοιπα δεν τα γράφω, γιατί θα μου τα κόψουν ούτως ή άλλως οι mods... hearts.gif ΧΧΧ hearts.gif !!!! :yahoo:

εκφρασου ελευθερα :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

καλα απιστευτη ετσι???παντως νικο εγω δεν θα εδειχνα τοσο ψυχραιμος στη θεση σου!το χαμογελο μου θα εφτανε ως τα αυτια

Link to comment
Share on other sites

καλα απιστευτη ετσι???παντως νικο εγω δεν θα εδειχνα τοσο ψυχραιμος στη θεση σου!το χαμογελο μου θα εφτανε ως τα αυτια

Προσπάθησα να το παίξω "έμπειρος"!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σαν κότα το πας ! άσχετε !!!

Καλά η ποιότητα εικόνας πολύ χάλια... Μπορούσες να διαλέξεις κι άλλο μοντέλο ?

Link to comment
Share on other sites

Σαν κότα το πας ! άσχετε !!!

Καλά η ποιότητα εικόνας πολύ χάλια... Μπορούσες να διαλέξεις κι άλλο μοντέλο ?

Γειά σου ρε Κοσμά γκαζίστα!!!!B)Καλά που να σε φτάσει ο πρόεδρος!!!!Δεν έχει οργώσει χωράφια σαν και σένα....:p

Εξάλλου αυτή η kalifornia είναι και λίγο κυριλέ.Μια FX έπρεπε να κτυπήσει.:D

Link to comment
Share on other sites

Σαν κότα το πας ! άσχετε !!!

Καλά η ποιότητα εικόνας πολύ χάλια... Μπορούσες να διαλέξεις κι άλλο μοντέλο ?

Ρε άχρηστε με το πολύχρωμο αμάξι, τα όρια ήταν 50 και 70, κι εγώ πήγαινα μέχρι και με 160... Τι να κάνω μέσα σε κατοικημένη περιοχή? Να πηγαίνω με 300? knife.gif

Αυτός που πήγα είχε μόνο την California. Ένας άλλος παραδίπλα, είχε πάλι την California αλλά είχε και μια 360 Modena cabrio.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει οργώσει χωράφια σαν και σένα....B)

Υπήρχε επιδότηση τότε για νέους αγρότες και το είχα σκεφτεί !

Ενδιαφέρον αυτό με τις ferrari και τις βόλτες, μια φορά αξίζει πιστεύω να το κάνει κάποιος μόνο και μόνο για να πάρει μια γεύση από αυτές τις καλλονές.

Link to comment
Share on other sites

Αξιος!!! και σου πάει... Το θέμα είναι πόση ώρα έκανε η γυναίκα σου να ξεμπλέξει το μαλλί... B)

Link to comment
Share on other sites

Αξιος!!! και σου πάει... Το θέμα είναι πόση ώρα έκανε η γυναίκα σου να ξεμπλέξει το μαλλί... :D

Ωρα? Ώρες θέλεις να πεις... B) Μη σου πω ότι της πήρε μια μέρα! :p

Link to comment
Share on other sites

BMW AIM 3 2002

BMW AIM 5 2004 γαμπριατικο μου

GOLF APR STAGE 3

ΧΙΟΝΟΥΛΗς GOLF STAGE 1 KO4

BMW 316

BMW 318 I

BMW 318 CABRIO 2002

BMW 320 2008 ETOS

FOX 1.0

POLO 1.2-1.0-1.4

GOLF 4 1.4

JETTA 1.0

CADDY 1.4

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

OPEL MADA GT/A 2000cc 2X2υπλα καρμπυλατερ προ 20ετια .EVO. BMW M3.BMW X5.FORD RS.S3 VW GOLF MK2 16V και φυσικα το δικο μου GOLF MK2 VR6 190ps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.