Jump to content
Delinquent

Garmin Mobile Xt + Ελληνικοί Χάρτες

Recommended Posts

Ανοίγω το θέμα αυτό για όλους τους κατόχους NOKIA κινητών. Μπορώ να σας ανεβάσω την εφαρμογή GARMIN Mobile XT 5.00.50 με το update σε 5.00.60 έκδοση. Το πρόγραμμα είναι το καλύτερο GPS που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή και δουλεύει άψογα σε όλες τις συσκευές που διαθέτουν λογισμικό Symbian S60 5th edition. Μαζί με το πρόγραμμα έρχονται και 3 σετ χαρτών που καλύπτουν όλο το οδικό δίκτυο της Ελλάδας αλλά και ναυτικούς δρόμους. Τέλος υπάρχουν άπειρα Points of Interest για κάθε λογής γούστα.

Οι χάρτες είναι οι εξής :

1) Hellas Autodrive 1.95 με ελληνικούς χαρακτήρες και καλύπτει εθνικό,περιφερειακο και αστικό οδικό δίκτυο με κάλυψη 99%

2) Anavasis Topo Map 4.33 ο οποίος καλύπτει μεγάλο εύρος της χώρας όσον αφορά χωματόδρομους,μικρά μονοπάτια,ισουψείς καμπύλες,ρέμματα,ρυάκια και οτιδήποτε δεν είνα ι χαρτογραφημένο από των Hellas Autodrive

3)Blue Chart Atlantic Ocean Marines & Tides ο οποίος είναι ναυτικός χάρτης,πλοηγίσιμος και περιέχει ναυτικές πορείες,βάθη,ξέρες,λιμάνια,όρμους κλπ για την Ελλάδα.

Πριν περάσω στη δημοσίευση των συνδέσμων θα ήθελα κάποιο απο τους διαχειριστές να μου πει αν επιτρέπεται αυτό διότι η εφαρμογή και οι χάρτες είναι σπασμένα και όπως είναι αναμενόμενο διόκεται ποινικά. Αλλά επειδή είμαι Ελληνάρας δεν πρόκειται να πλήρωνα δραχμή για κάτι τέτοιο! ;Ρ

Φιλικά Νίκος

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα την υπομονή σας ως αυτό το ΣΚ γιατί λόγω δουλειάς τρέχω και δε φτάνω. Όσοι ενδιαφερόμενοι στείλτε μου ένα Pm και θα στείλω ενα Link για download του προγράμματος,των χαρτών,αναλυτικές οδηγίες εγκατάστασης.

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα την υπομονή σας ως αυτό το ΣΚ γιατί λόγω δουλειάς τρέχω και δε φτάνω. Όσοι ενδιαφερόμενοι στείλτε μου ένα Pm και θα στείλω ενα Link για download του προγράμματος,των χαρτών,αναλυτικές οδηγίες εγκατάστασης.

Φιλε Νικο θα μου στελεις σε ενα μηνυμα απο που να το κατεβασω ;

Thanks !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νικο θα μου στελεις σε ενα μηνυμα απο που να το κατεβασω ;

Thanks !!!!!!!!!!

Επειδή σίγουρα δεν θα αφήσουν να ανεβάσεις λινκ, για ευνοήτους λόγους αν σου είναι εύκολο με ενα πμ στειλ'τα και σε μένα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.