Jump to content
carttman

Προβλημα Στο Ρελαντι

Recommended Posts

Γεια σας παιδες,καλως σας βρηκα μιας και ειμαι καινουριο μελος

Εχω ενα golf fsi 1.6 και τον τελευταιο καιρο μετα απο ενα ζορισμα που του ειχα κανει στον λυκαβητο με 5-6 χειροφρενα οταν ειναι στο ρελαντι κανει μικρα τρανταγματα σαν να ρεταρει..αλλα μονο στο ρελαντι..το πηγα στο μηχανικο και μου ειπε οτι δεν ειναι πολλ/στες του εχω ριξει και καθαριστικο βενζινης γιατι κατι ειχα ακουσει για το φιλτρο αλλα τπτ...εχετε καμια ιδεα τι παιζει να ειναι???

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες,καλως σας βρηκα μιας και ειμαι καινουριο μελος

Εχω ενα golf fsi 1.6 και τον τελευταιο καιρο μετα απο ενα ζορισμα που του ειχα κανει στον λυκαβητο με 5-6 χειροφρενα οταν ειναι στο ρελαντι κανει μικρα τρανταγματα σαν να ρεταρει..αλλα μονο στο ρελαντι..το πηγα στο μηχανικο και μου ειπε οτι δεν ειναι πολλ/στες του εχω ριξει και καθαριστικο βενζινης γιατι κατι ειχα ακουσει για το φιλτρο αλλα τπτ...εχετε καμια ιδεα τι παιζει να ειναι???

Έχει αναφερθεί και σε άλλο τοπικ το θέμα αυτό.Ψάξε λίγο καλύτερα και θα βρεις περισσότερα...

Στο δικό μου 3 χρόνια τώρα το κάνει αυτό κατά καιρούς και για λίγο.Μετά το ξεχνάει.

Μάλλον έχει να κάνει με το καύσιμο αλλά και με το ποσοστό υγρασίας στην ατμόσφαιρα,μιας και όταν το παρουσιάζει,το κάνει τις υγρές συνήθως μέρες.

Edited by eagle1
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κανει και σε εμενα εδω και 2 βδομαδες αλλα μπορει κανεις να το καταλαβει δυσκολα.

δλδ με χερια στο τιμονι και ποδια να πατανε καλα στο δεπεδο του golfakiou μου.

και ΜΟΝΟ ωταν ειμαι κρυο. μολις φτασει στους 80-90 σταματαει.

τι να ψαξω;

υγ: golf 5 tsi 122 remap+εισαγωγη 38000 χιλιομετρα

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.