Jump to content
neos1982

Polo Tsi Ηλιοροφή

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά ξέρει κανενας πότε και αν θα είναι διαθέσιμη η ηλιοροφή για το TSI? Τους παίρνω εδώ και μήνες τηλέφωνα και δεν δίνουν σαφή απάντηση

Link to comment
Share on other sites

tin 40 ebdomada tou 2010 xekina to ergostasio na bazei iliorofi. afto shmainei

oti teli septembriou-arxes oktobriou xekina. oi paragelies fysika ginontai apo twra.

ακριβως.

παντως εγω προχθες πηρα info σε dealer της vw για το polo gti και μου ειπαν πως αν θελω οροφη πρεπει να κανω την παραγγελεια ποιο μετα.

στην 40η εβδομαδα δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις με ηλιοροφή απλά καλοκαίρι βραδάκι δεν πρόκειται να ανάψεις ποτέ a/c...

..ανοίγεις τέρμα την ηλιοροφή (συρόμενα) και τα 2 μπροστινά παράθυρα και η αίσθηση είναι super!!

Τις τελευταίες ημέρες, που έχει δροσίσει λίγο, να την ανοίξεις συρόμενα δεν παίζει..

...θες ζακέτα!!! Ανοιγόμενη παίζει και είναι πάλι super!! :)

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Θανο χωρις να ειμαι σιγουρος στο πολο ειναι οπως στο scirocco.

ειναι πανοραμικη και εχει μονο ανακλιση δεν ανοιγει οπως στο golf

Link to comment
Share on other sites

Θανο χωρις να ειμαι σιγουρος στο πολο ειναι οπως στο scirocco.

ειναι πανοραμικη και εχει μονο ανακλιση δεν ανοιγει οπως στο golf

απ'οτι βλεπω στον καταλογο των εξτρα για το gti αναφερεται ως "πανοραμικη ηλιοροφη, ηλεκτρικα ανακλινομενη και συρομενη". οποτε μαλλον σαν του γκολφ θα ειναι.

στο gti χρεωνεται 815 ευρω, στο TSI η τιμη ειναι ιδια η μεγαλυτερη;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει δίκιο ο Πάνος και δεν είναι συρόμενη, μόνο με ανάκλιση ανοίγει.

Για το Scirocco πέτυχα ένα βιντεάκι στο youtube με το άνοιγμα (η ηλιοροφή και στο Golf νομίζω ανοίγει και κλείνει και με το κλειδί όταν κλειδώνουμε - ξεκλειδώνουμε, το κλείδωμα το έχω τεστάρει στο δικό μου, το άνοιγμα όχι).

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις με ηλιοροφή απλά καλοκαίρι βραδάκι δεν πρόκειται να ανάψεις ποτέ a/c...

..ανοίγεις τέρμα την ηλιοροφή (συρόμενα) και τα 2 μπροστινά παράθυρα και η αίσθηση είναι super!!

Τις τελευταίες ημέρες, που έχει δροσίσει λίγο, να την ανοίξεις συρόμενα δεν παίζει..

...θες ζακέτα!!! Ανοιγόμενη παίζει και είναι πάλι super!! ;)

Χαχα τέτοια θέλω να ακούω!!! Από ότι είδα στο vw.co.uk στο configurator δίνει αυτή την ηλιοροφή που είναι πανοραμική +συρόμενη.

post-16506-1283503236,69_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε παιδια παντως του rocco που την ειδα απο κοντα ανοιγει.

και απο οτι μου ειπαν στην vw θα ειναι ιδια.

εκτως αν για ακωμη μια φορα λενε μ@..κιες

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε παιδια παντως του rocco που την ειδα απο κοντα ανοιγει.

και απο οτι μου ειπαν στην vw θα ειναι ιδια.

εκτως αν για ακωμη μια φορα λενε μ@..κιες

Μάλλον εννοούν οτι μοιάζει εμφανισιακά γιατί οτιδήποτε άλλο είναι απλά π@π@^%ά..

Η φώτο που έχω βάλει και στο άλλο thread είναι από το γερμανικό κατάλογο.

Μπορείτε να το τσεκάρετε και μόνοι σας.

Σελίδα 22

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοούν οτι μοιάζει εμφανισιακά γιατί οτιδήποτε άλλο είναι απλά π@π@^%ά..

Η φώτο που έχω βάλει και στο άλλο thread είναι από το γερμανικό κατάλογο.

Μπορείτε να το τσεκάρετε και μόνοι σας.

Σελίδα 22

Μήπως εννοούσες 12?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοούν οτι μοιάζει εμφανισιακά γιατί οτιδήποτε άλλο είναι απλά π@π@^%ά..

Η φώτο που έχω βάλει και στο άλλο thread είναι από το γερμανικό κατάλογο.

Μπορείτε να το τσεκάρετε και μόνοι σας.

Σελίδα 22

Συρόμενη+πανοραμική!!!!

sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς με σιγουριά τι θα γίνει τελικά με την ηλιοροφή του Polo; Χθες ρώτησα στο Φιλοσίδη και μου είπαν πως αν το παραγγείλω τώρα σε 4 μήνες θα το έχω.

Σήμερα στην Καρεντα μου είπαν ότι δεν ξέρουν και οτι μπορεί να πάρει από 4 μέχρι και 8 μήνες. Ο λόγος λένε έιναι ότι η παραγωγή ακόμα δεν έχει ξεκινήσει και ότι από 40ή εβδομάδα πήγε για 45η με την ελπίδα να μην μετατεθεί ξανά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!ενδιαφερομαι να αγορασο το πολο 1.2 highline dsg 105 hp!και απο τον προαιρετικο εξοπλισμο θελω να βαλω πανοραμικη ηλιοροφη,φωτα led,και το ηχοσηστημα rns510 με τους αισθητηρες~!θα ηθελα να ρωτησω αν η πανοραμικη ηλιοροφη και τα φωτα led υπαρχουν στον προαιρετικο εξοπλισμο~!χρειαζομαι τη βοηθεια σας!ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!ενδιαφερομαι να αγορασο το πολο 1.2 highline dsg 105 hp!και απο τον προαιρετικο εξοπλισμο θελω να βαλω πανοραμικη ηλιοροφη,φωτα led,και το ηχοσηστημα rns510 με τους αισθητηρες~!θα ηθελα να ρωτησω αν η πανοραμικη ηλιοροφη και τα φωτα led υπαρχουν στον προαιρετικο εξοπλισμο~!χρειαζομαι τη βοηθεια σας!ευχαριστω!

Ότι υπάρχουν...υπάρχουν. Το θέμα είναι πόσο καιρό θα κάνει να σου έρθει με αυτά.

Ηλιοροφή 815€

BiXenon (Led) 710€

Εγώ παρήγγειλα το 1.2TSI Highline με ηλιοροφή, RCD310 και climatronic στις 19 οκτώβρη και περιμένω να μάθω εβδομάδα παραγωγής. Πάντως μου είπαν να υπολογίζω περίπου 5 μήνες για να το έχω.

Edited by Sorazal
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά ξέρει κανενας πότε και αν θα είναι διαθέσιμη η ηλιοροφή για το TSI? Τους παίρνω εδώ και μήνες τηλέφωνα και δεν δίνουν σαφή απάντηση

Ηρθαν μερικα πολο με οροφες δηλαδη 2 ενα GTI και εγω σε TSI.Ηταν τα πρωτα 2 στην Καρεντα.

Link to comment
Share on other sites

σε ποια καρεντα ηρθαν polo gti με οροφη; τι χρωμα; ξερεις αν εχουν και ξενον;

βασικα πες μου σε ποια Καρεντα να παρω τηλ πρωι πρωι.

Link to comment
Share on other sites

σε ποια καρεντα ηρθαν polo gti με οροφη; τι χρωμα; ξερεις αν εχουν και ξενον;

βασικα πες μου σε ποια Καρεντα να παρω τηλ πρωι πρωι.

Μαρουσι,μου ειπαν οτι θα ερθουν και αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.