Jump to content
spooky

Display Πληροφοριών

Recommended Posts

Όπως θα δείτε στην παρακάτω φωτογραφία έχουν "ξεθωριάσει" οι χαρακτήρες των συνολικών χιλιομέτρων και των χιλιομέτρων ταξιδίου. Το "ξεθώριασμα" είναι τόσο έντονο που δεν μπορείς να διακρίνεις τα χιλιόμετρα. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον? Έχει αλλάξει κανένας το display αυτό? Κόστος? Να συμπληρώσω ότι το "ξεθώριασμα" συμβαίνει τις πολύ ζεστές-ηλιόλουστες μέρες. Το βράδυ οι χαρακτήρες φαίνονται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις εγγυηση εισαι ο.κ διαφορετικα το κοστος αλλαγης ειναι μεγαλο.αλλαζει ολο το καντραν.

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις εγγυηση εισαι ο.κ διαφορετικα το κοστος αλλαγης ειναι μεγαλο.αλλαζει ολο το καντραν.

γιατι κοστος μιλαμε ξερει κανεις? εμενα μου την δινει που μπαινει σκονη μεσα... closedeyes.gifclosedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν θα χει κανα 300αρι;διαθεσιμοτητα;θα υπαρχει ή θα χρειαστει να περιμενεις λιγο καιρο;

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις εγγυηση εισαι ο.κ διαφορετικα το κοστος αλλαγης ειναι μεγαλο.αλλαζει ολο το καντραν.

Δεν χρειαζεται εγγυηση στα καντραν.. Αν βγει καποιο ελαττωματικο τοτε στο αντικαθιστουν.. Τουλαχιστον σε επικοινωνια με τοπικο αντιπροσωπο στο τμημα ανταλλακτικων αυτο μου ειπαν..

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται εγγυηση στα καντραν.. Αν βγει καποιο ελαττωματικο τοτε στο αντικαθιστουν.. Τουλαχιστον σε επικοινωνια με τοπικο αντιπροσωπο στο τμημα ανταλλακτικων αυτο μου ειπαν..

ναι ε;για πες ποιος ειναι να παμε εκει οσοι εχουμε προβλημα τωρα ή στο μελλον και να μας τα αλλαζει τσαμπα(εργασια+ανταλλακτικο).πλακα θα χει sillyhorse1rb5.gif παιδια ακουτε;βουρ ολοι στον αντ/πο που θα μας πει ο φιλος!

Link to comment
Share on other sites

ναι ε;για πες ποιος ειναι να παμε εκει οσοι εχουμε προβλημα τωρα ή στο μελλον και να μας τα αλλαζει τσαμπα(εργασια+ανταλλακτικο).πλακα θα χει sillyhorse1rb5.gif παιδια ακουτε;βουρ ολοι στον αντ/πο που θα μας πει ο φιλος!

Δεν κανω πλακα... Για εργατικα που συνεπαγεται μεταφορα δεδομενων κλπ δεν γνωριζω, αλλα σαν ανταλλακτικο το καντραν επειδη πηγα για αλλο λογο, αυτο μου ειχαν πει.. Αν θελεις ρωταω αυριο κι ολας ξανα .... ηχογραφω κ την συνομιλια αμα λαχει :(

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

την αντ/πια πες μας ;)

εσενα σε πιστευω αυτους δεν πιστευω 8)

Ειπα βρε joop τοπικο αντιπροσωπο.. Απο Βεροια ειμαι.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση δεν έχω (10/2004)... Πίστευα ότι μπορούσε να αλλάξει μόνο το display... Δεν πειράζει τι να κάνουμε, θα μαθαίνω τα km μόνο τις βραδινές ώρες... Απλώς θα ήθελα να ξέρω αν έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον!!! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση δεν έχω (10/2004)... Πίστευα ότι μπορούσε να αλλάξει μόνο το display... Δεν πειράζει τι να κάνουμε, θα μαθαίνω τα km μόνο τις βραδινές ώρες... Απλώς θα ήθελα να ξέρω αν έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον!!! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Συμβαίνει και σ΄ εμένα .. όχι τόσο έντονα όπως σ' εσένα . Φαίνονται κανονικά όλα απλά τα χιλιόμετρα και το τριπ είναι λίγο ξεθωριασμένα στις κάτω άκρες των νούμερων (όχι τελείως) !

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει και σ΄ εμένα .. όχι τόσο έντονα όπως σ' εσένα . Φαίνονται κανονικά όλα απλά τα χιλιόμετρα και το τριπ είναι λίγο ξεθωριασμένα στις κάτω άκρες των νούμερων (όχι τελείως) !

και σε μενα!

Link to comment
Share on other sites

Ειπα βρε joop τοπικο αντιπροσωπο.. Απο Βεροια ειμαι.. ;)

Και σε μενα γινεται αυτο και ειμαι απο βεροια.τον τεγουση λες;

Edited by Speedy
Κεφαλαια
Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμενα να ειναι τοσοι. :unsure:

Εγω ακομα δεν εχω παρατηρησει κατι.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

οντως πολλοι ειστε..........

οι υπολοιποι να αρχισουμε

τα αντηλιακα στο καντραν μπας και το σωσουμε... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

οντως πολλοι ειστε..........

οι υπολοιποι να αρχισουμε

τα αντηλιακα στο καντραν μπας και το σωσουμε... <_<

μηπως πρεπει να κανουμε ομαδικη μυνηση για να μας αντικαταστησει η vw τα καντραν....

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία για αλλαγή με καντράν που έχει οθόνη plus :D

Το ebay είνα γεμάτο :pardon:

Έτσι μπράβο Κοσμά να βγαίνουμε από την απραξία.Έμαθα θα αλλάξεις και το τιμόνι ε???Και μιας και το φερε η κουβέντα το ήδη υπάρχον τι θα το κάνεις???

Link to comment
Share on other sites

οι περισσοτεροι που ποσταραν προβλημα στο κατραν, εχουν 1-5 ποσταρισματα. δηλαδη απλα οταν ειδαν το προβλημα τοτε ειπαν "α και εγω εχω το ιδιο προβκημα ας ποσταρω." προφανως ειναι οι ιδιοι που σε αλλα φορουμ γραφουν με ζηλεια κατα της VW και λενε πως τα τουρμπο χαλανε καθε 40000χ κια πως τα golf σπανε....

δεν ειμαι καχυποπτος, απλα το εν λογω προβλημα ετυχε σε πολλους απ οτι φαινεται που απλα δεν ειχαν ποσταρει ποτε. δεν λεω κατι αλλα την ιδια στιγμη σε αλλα φορουμ καποιοι λενε για τα αμαξαι μας πως χαλανε τα κατραν στο 40%των αυτοκινητων. τυχαιο; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!

θα πρεπει να απογορευτει να ποσταρει καποιος προβληματα αν δεν εχει ποσταρει πριν χ αριθμο με αλλα ποσταρισματα και δεν ειναι μελος χ μηνες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.