Jump to content
midkin

Φρένα 4Πίστονα Ή 6Πίστονα

Recommended Posts

ποσα αλογα το εχεις το αμαξι φιλε και δεν μπορεις να σταματησεις και χρειαεσαι φρενα??εγω 350 αλογα το ειχα με μονοπιστονα απο s5 και ητανε υπερ αρκετα!τωρα ειμαι γυρο στα 240 και εχω απο το s3 παλι μονοπιστωνα αλλα με μικροτερο εμβολο..σπας τον σβερκο σου στο φρεναρισμα...κρατα τα λεφτα σου παλικαρι μου,ερχοντε δυσκολες μερες θα τα χρειαστεις..

και επισης μαμα δαγκανες με σωστα τακακια και δισκους πιο καλα απο 4πιστονα με μουφα ρακακια και δισκους.

εγω εχω μαμα gti με σωληνακια και hawk τακακι και ειναι αγκυρες!εκει που δεν ειναι ειναι σε δρομο οτι να ναι που το abs μπαινει για πλακα που τα πολυπιστονα θα ειναι χειροτερα!

μονο σε πιστα θα δεις διαφορα μεγαλη στις ταχυτητες που θα πιανεις στο δρομο πιο συχνα 100 κτλ δεν θα σου προσφερουν τιποτα.εκτος και θες να τα βαλεις για μοστρα και ομορφια οπως οι περισσοτεροι κατα βαθος!αλλο αυτο

Link to comment
Share on other sites

και επισης μαμα δαγκανες με σωστα τακακια και δισκους πιο καλα απο 4πιστονα με μουφα ρακακια και δισκους.

εγω εχω μαμα gti με σωληνακια και hawk τακακι και ειναι αγκυρες!εκει που δεν ειναι ειναι σε δρομο οτι να ναι που το abs μπαινει για πλακα που τα πολυπιστονα θα ειναι χειροτερα!

μονο σε πιστα θα δεις διαφορα μεγαλη στις ταχυτητες που θα πιανεις στο δρομο πιο συχνα 100 κτλ δεν θα σου προσφερουν τιποτα.εκτος και θες να τα βαλεις για μοστρα και ομορφια οπως οι περισσοτεροι κατα βαθος!αλλο αυτο

τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας!

Link to comment
Share on other sites

Άμα βρεις το kit της Stoptech το διαιρούμενο, καινούργιο με κωδικό για το Golf 5 (4πίστονο,328x28) με 1.300 Euro θα στο κάνω δώρο Πάνο (Playmaker).

Up ! Η προσφορά ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

τι γνωμη εχει για τα movit? 342x35 4pot diairoumena?

δεν τα χω δοκιμασει αλλα απο εμφανiση ειναι αλλου!

εχουν και μεγαλο δισκο!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον site που έχει σχεδόν όλες τις μάρκες φρένων είναι το παρακάτω :

http://www.mavrakis....is/?page_id=674

οπου ακους πολλα κερασια, να κρατας μικρο καλαθι!

Link to comment
Share on other sites

H απαντηση ειναι πιο επαγγελματικη απ οτι φανταζεστε, ακριβως επειδη μιλαω εκ πειρας!!! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ καποιος να δουλευει ΟΛΕΣ τις μαρκες ενος προιοντος εκ των πραγματων, ειναι θεμα στοκ, τζιρου και αντιστοιχων εκπτωσεων, ανταγωνισμου, συμφωνιων και αλλα....

Οποιος δεν γνωριζει να μιλαει καλυτερα!!!

Ξαφνικα εχουν γινει ολοι γνωστες σε ολα!!!

οπου ακους πολλα κερασια,κοψε τα lsd ,τα κερασια δεν μιλανε....

Εσυ ειδικα καλυτερα να μασας παρα να μιλας, εχεις καταντησει γραφικος με την αντιδραση σου σε ολα τα τοπικ σε ολα τα θεματα με ολους τους χρηστες!

Link to comment
Share on other sites

αστειο ηταν!δεν σε προσβαλα οπως εκανες εσυ.αλλα τα θες τωρα.

εγω αγαπητε μιλαω και ειμαι απλα χρηστησ και φιλος vw εσυ εισαι ενα πωλητης που γραφεσαι μεχρι και σε club του yugo για να δινεις τετοιες απαντησεις επαγγελματικες οπως απο πανω.

Link to comment
Share on other sites

αστειο ηταν!δεν σε προσβαλα οπως εκανες εσυ.αλλα τα θες τωρα.

εγω αγαπητε μιλαω και ειμαι απλα χρηστησ και φιλος vw εσυ εισαι ενα πωλητης που γραφεσαι μεχρι και σε club του yugo για να δινεις τετοιες απαντησεις επαγγελματικες οπως απο πανω.

Με καλύπτει η απάντηση του playmaker

:crazy:

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι έτσι και είστε άδικοι,αυτοι που θέλουν να πουλήσουν γράφουν μια φορα στα χιλια χρονια για να προωθησουν τα προιοντα τους -ο Τάσος συμμετέχει σε πόλλα θέματα και πολλές φορές μοιράζει την γνωση του που έχει τόσα χρόνια με εμας τους υπολοιπους-επίσης δεν είναι ένας απλός έμπορος, έιναι κάποιος που αγαπαει πολύ το αυτοκινητο και έχει το ίδιο "κουσουρι" με εμας .

Link to comment
Share on other sites

αστειο ηταν!δεν σε προσβαλα οπως εκανες εσυ.αλλα τα θες τωρα.

εγω αγαπητε μιλαω και ειμαι απλα χρηστησ και φιλος vw εσυ εισαι ενα πωλητης που γραφεσαι μεχρι και σε club του yugo για να δινεις τετοιες απαντησεις επαγγελματικες οπως απο πανω.

Aν ηταν αστειο, τοτε φταει ο τροπος που γραφεις και παρεξηγειται ευκολα.

Δεν ειμαι πωλητης ουτε πλασιε, κανω αυτη τη δουλεια απο το 1998 και το γουσταρω με το παραπανω!

Εχω ενα απο τα κορυφαια μοντελα της groupVAG και γι αυτο συμμετεχω στα 3 φορουμ της audi και στο δικο σας (λογω πολλων κοινων μηχανικων μερων), αν λοιπον θεωρεις το αμαξι σου yugo καλως!!!!

Μιλα πιο ομορφα γιατι δεν ειμαστε ολοι παιδακια!

ΥΓ. Οταν εφτιαχνα το 1989 τον σκαραβαιο 1303 που ειχα και εβαζα φρενα απο 944porsche, δεν ειχες γεννηθει ακομα!!!!!, μην εισαι σιγουρος λοιπον οτι ξερεις τοσα πολλα.... ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!

Edited by groupa
Link to comment
Share on other sites

Aν ηταν αστειο, τοτε φταει ο τροπος που γραφεις και παρεξηγειται ευκολα.

Δεν ειμαι πωλητης ουτε πλασιε, κανω αυτη τη δουλεια απο το 1998 και το γουσταρω με το παραπανω!

Εχω ενα απο τα κορυφαια μοντελα της groupVAG και γι αυτο συμμετεχω στα 3 φορουμ της audi και στο δικο σας (λογω πολλων κοινων μηχανικων μερων), αν λοιπον θεωρεις το αμαξι σου yugo καλως!!!!

Μιλα πιο ομορφα γιατι δεν ειμαστε ολοι παιδακια!

ΥΓ. Οταν εφτιαχνα το 1989 τον σκαραβαιο 1303 που ειχα και εβαζα φρενα απο 944porsche, δεν ειχες γεννηθει ακομα!!!!!, μην εισαι σιγουρος λοιπον οτι ξερεις τοσα πολλα.... ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!

φιλε μου λυπαμαι εσυ δεν μιλησες πρωτος ομορφα....δεν λεω οτι δεν εχεις γνωσεις.μαλλον το εθεσα λαθος θα πω απλα δεν εχεις χιουμορ και κλεινει εδω ποιο ειναι αυτο το μοντελο για να χουμε καλο ερωτημα?το τ τ ??????????????????????εδω κλαιμε απο το γελιο

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

ενω το δικο σου το χιουμορ που ειναι tottaly black σαν το γκολφακι μου το καταλαβαινουν ολοι και χεζονται στο γελιο...

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται ρε π@@στη μου και γίνονται μπάχαλο για πλάκα τα θέματα! Λοιπόν, εγώ το link για το site το έβαλα για εγκυκλοπαιδικούς λόγους καθώς ούτε λίγο ούτε πολύ έχει ότι κυκλοφορεί από φρένα! Φθηνά, ακριβά, μεγάλα, μικρά, διαιρούμενα και μη, μπλε, φούξια, ροζ... ...γενικώς φρένα για όλα τα γούστα!

@ Τάσο τα περί εμπορικών συμφωνιών και λίγων επιλεγμένων μαρκών τα γνωρίζουν αρκετοί, αυτό είναι ιντερνετομάγαζο νομίζω στο link, εσύ όπως είναι λογικό επιλέγεις 2-3 μάρκες καλές που δεν σου γυρίζουν παράπονα από πελάτες, γιατί για να τα είχες όλα θα ήθελες την αποθήκη της καρέντα.

Επειδή και γνώστης είσαι και έμπειρος, αν θα σε ρώταγα κάτι θα ήταν για τα hispec που ακούγεται ότι δεν είναι και top από ποιότητα να μας πεις την γνώμη σου, δηλ. γνώμες πελατών σου και τυχόν προβλήματα που έχουν βγάλει. Αυτό έχει ουσία.

Φιλικά,

Θάνος.

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται ρε π@@στη μου και γίνονται μπάχαλο για πλάκα τα θέματα! Λοιπόν, εγώ το link για το site το έβαλα για εγκυκλοπαιδικούς λόγους καθώς ούτε λίγο ούτε πολύ έχει ότι κυκλοφορεί από φρένα! Φθηνά, ακριβά, μεγάλα, μικρά, διαιρούμενα και μη, μπλε, φούξια, ροζ... ...γενικώς φρένα για όλα τα γούστα!

@ Τάσο τα περί εμπορικών συμφωνιών και λίγων επιλεγμένων μαρκών τα γνωρίζουν αρκετοί, αυτό είναι ιντερνετομάγαζο νομίζω στο link, εσύ όπως είναι λογικό επιλέγεις 2-3 μάρκες καλές που δεν σου γυρίζουν παράπονα από πελάτες, γιατί για να τα είχες όλα θα ήθελες την αποθήκη της καρέντα.

Επειδή και γνώστης είσαι και έμπειρος, αν θα σε ρώταγα κάτι θα ήταν για τα hispec που ακούγεται ότι δεν είναι και top από ποιότητα να μας πεις την γνώμη σου, δηλ. γνώμες πελατών σου και τυχόν προβλήματα που έχουν βγάλει. Αυτό έχει ουσία.

Φιλικά,

Θάνος.

+1

Link to comment
Share on other sites

ενω το δικο σου το χιουμορ που ειναι tottaly black σαν το γκολφακι μου το καταλαβαινουν ολοι και χεζονται στο γελιο...

Κλαιω....τασο πες μας για τα φρενα σου....σοβαρα τωρα!!!!!!!!!!!!!!!! το καλο που ξερω ειναι οτι δεν θελουν αποστατες κτλ

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.