Jump to content
vwpolo2002

Το Αφηνω Ετσι Οπωσ Ειναι Και Τελοσ!

Recommended Posts

θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην εταιρια vw και στα συνεργεια της που μου αφησαν το δικο μου το πολακι χαλασμενο χωρις να βρουν τη προβλημα εχει! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ? ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ 10 ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΗΣ VW ΚΑΙ ΣΕ 2 ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟ! Ε ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ VW ΔΕ ΒΡΗΣΚΕΙ ΤΗ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ! ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΕΙΝΑΙ......ΔΛΔ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕς ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΤΕ ΟΚ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣ ΓΤ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ,ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ!

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ vW ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΤΟ ΕΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΑΡΕΓΚ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΛΟ ΜΠΑΖΟΥΝ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΑΖΟΥΝ ,ΤΟ ΤΣΙ ΤΟ ΠΟΛΟ ΣΒΗΝΕΙ ΟΠΩς ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην εταιρια vw και στα συνεργεια της που μου αφησαν το δικο μου το πολακι χαλασμενο χωρις να βρουν τη προβλημα εχει! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ? ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ 10 ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΗΣ VW ΚΑΙ ΣΕ 2 ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟ! Ε ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ VW ΔΕ ΒΡΗΣΚΕΙ ΤΗ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ! ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΕΙΝΑΙ......ΔΛΔ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕς ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΤΕ ΟΚ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣ ΓΤ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ,ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ!

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ vW ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΤΟ ΕΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΑΡΕΓΚ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΛΟ ΜΠΑΖΟΥΝ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΑΖΟΥΝ ,ΤΟ ΤΣΙ ΤΟ ΠΟΛΟ ΣΒΗΝΕΙ ΟΠΩς ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!

Και εγω που νομιζα οτι μονο τα AlfaRomeo εχουν προβληματα χαχαααααα

Link to comment
Share on other sites

θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην εταιρια vw και στα συνεργεια της που μου αφησαν το δικο μου το πολακι χαλασμενο χωρις να βρουν τη προβλημα εχει! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ? ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ 10 ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΗΣ VW ΚΑΙ ΣΕ 2 ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟ! Ε ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ VW ΔΕ ΒΡΗΣΚΕΙ ΤΗ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ! ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΕΙΝΑΙ......ΔΛΔ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕς ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΤΕ ΟΚ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣ ΓΤ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ,ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ!

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ vW ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΤΟ ΕΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΑΡΕΓΚ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΛΟ ΜΠΑΖΟΥΝ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΑΖΟΥΝ ,ΤΟ ΤΣΙ ΤΟ ΠΟΛΟ ΣΒΗΝΕΙ ΟΠΩς ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!

Χαλάρωσε λιγο και πεσμας, τι προβλημα αντιμετωπιζεις, τι αμαξι έχεις και που το εχεις παει. Ολοι εδω εχουμε φαει καποια πικρα μικρή η μεγάλη και αλλα ατομα απο το φορουμ μας βοηθησαν να βρουμε μια ακρη. Πεσμας το προβλημα και ολο κατι μπορει να γινει...

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε λιγο και πεσμας, τι προβλημα αντιμετωπιζεις, τι αμαξι έχεις και που το εχεις παει. Ολοι εδω εχουμε φαει καποια πικρα μικρή η μεγάλη και αλλα ατομα απο το φορουμ μας βοηθησαν να βρουμε μια ακρη. Πεσμας το προβλημα και ολο κατι μπορει να γινει...

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=core&module=search&do=user_posts&mid=16440

Ειναι γνωστη η ιστορία, περιπέτεια του φιλου, κριμα που πηρε και το βραβείο για το αυτοκίνητο της χρονιας.

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=core&module=search&do=user_posts&mid=16440

Ειναι γνωστη η ιστορία, περιπέτεια του φιλου, κριμα που πηρε και το βραβείο για το αυτοκίνητο της χρονιας.

καλά μην είμαστε υπερβολικοί, όχι και κρίμα !!, αν πρόκειται περι bug τελικά, θα διορθωθεί ευκολότατα

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκίνητο της χρονιάς δεν είναι το Polo 9n (γιατί αυτό έχει ο φίλος), αλλά το νέο το 6R.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκίνητο της χρονιάς δεν είναι το Polo 9n (γιατί αυτό έχει ο φίλος), αλλά το νέο το 6R.

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΣΚΕΥΗΣ ΗΤΑΝ

1. ΑΛΛΑΓΗ 3 ΜΠΕΚ 600 ΕΥΡΩ(200 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ)

2.ΣΕΡΒΙΣΕ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΛΛΑ 600 ΕΥΡΩ

3.ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ 100 ΕΥΡΩ

4.ΑΛΛΑΓΗ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ 240 ΕΥΡΩ

5.ΑΛΛΑΓΗ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΥΣΙΜΟΥ 100 ΕΥΡΩ

ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΙΔΙΑ! ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ Η ΒΕΝΖΙΝΗ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΣΤΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκίνητο της χρονιάς δεν είναι το Polo 9n (γιατί αυτό έχει ο φίλος), αλλά το νέο το 6R.

Έχεις δίκιο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε βάζω το χέρι στη φωτιά (καθώς έχεις δώσει τον κούκο αηδόνι στα συνεργεία), όμως πήγες σ' αυτό που σου είχε προτείνει ο nikosathens; Κι ας είσαι από Θεσσαλονίκη. Έχω διαβάσει πως αυτός ο άνθρωπος έχει βρει πράγματα που οι άλλοι είτε βαριόντουσαν, είτε τα έπαιρναν και δεν έφτιαχναν τίποτε.

Εγώ πάντως αν είχα τέτοιο θέμα, για μένα θα ήταν η τελευταία ευκαιρία του αυτοκινήτου να το δει κι αυτός ο άνθρωπος κι ας είμαι αναγκασμένος να κάνω ταξίδι. Κι αν κι εκεί τίποτε τότε θα το πούλαγα να το ξεφορτωθώ.

Πάλι σου λέω τι θα έκανα εγώ, γιατί ξέρω ότι το αυτοκίνητο το γουστάρεις και δύσκολα να κάνεις μια τέτοια κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα μηπωσ κολαει η EGR το ιδιο προβλημα ειχε και ενα CITROEN SAXO στην αντιπροσοπεια του λεγανε τα ιδια και τελικα ητταν η ανακυκλοση καυσαεριον

Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομα να κοιταξησ μηποσ εχει κολισει -χαλασει ηβαλβιδα εμπλουτισμου του καυσιμου η λεγομενη EVAP.kοιτα αν εχει σκιστει καποιο σολινακι

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ vW ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΤΟ ΕΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΑΡΕΓΚ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΛΟ ΜΠΑΖΟΥΝ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΑΖΟΥΝ ,

και καποια fsi απο ελειπη μονωση μπαμπριζ(παθων)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.