Jump to content
Σπύρος

Cruise Control

Recommended Posts

Guest Nightangel
Εγω μαλλον παω θα το κανω Αθηνα οταν κατεβω για την εθνικη μας γιορτη...

Σε ποιόν Mike ? :lol: Ο Σπύρος σε ποιόν το έβαλε ? :D

Link to comment
Share on other sites

λετε να βαλω και εγω στο Golf??? popeye.gif  popeye.gif  popeye.gif

Κώστα το Cruise Control έχει μια συγκεκριμένη χρήση. Απο όσο γνωρίζω κάνεις αρκετά ταξίδια στην Πάτρα (Μινάρα tongue.gif) οπότε πιστεύω οτι θα είναι χρήσιμο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Bassakos
Κώστα το Cruise Control έχει μια συγκεκριμένη χρήση. Απο όσο γνωρίζω κάνεις αρκετά ταξίδια στην Πάτρα (Μινάρα tongue.gif) οπότε πιστεύω οτι θα είναι χρήσιμο.  :(

οχι ρε συ! πλακα εκανα! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα ανταλλακτικά. Τοποθετήθηκε στο δικό μου δούλεψε αλλά δεν δουλεύει η αυξομείωση της ταχύτητας μέσω του χειριστιρίου. Θα δουλέψει αύριο θέλει δεν θέλει. ¶ναψε και η ένδειξη στο ταμπλό. Όταν είναι αναμένο το check engine δεν λειτουργεί το Cruise control. Το ανταλλακτικό στο 9Ν περιλαμβάνει και τα 2 χειριστήρια και το αριστερά και το δεξί. Είναι ενα ανταλλακτικό όμως. :wacko: Το αριστερό χειριστήριο είναι κάπως έτσι

5d_1_b.JPG

Το δεξί παραμένει ίδιο απλά αλλάζουν και τα 2 μαζί γιατί είναι πακέτο

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα ανταλλακτικά. Τοποθετήθηκε στο δικό μου δούλεψε αλλά δεν δουλεύει η αυξομείωση της ταχύτητας μέσω του χειριστιρίου. Θα δουλέψει αύριο θέλει δεν θέλει. ¶ναψε και η ένδειξη στο ταμπλό. Όταν είναι αναμένο το check engine δεν λειτουργεί το Cruise control. Το ανταλλακτικό στο 9Ν περιλαμβάνει και τα 2 χειριστήρια και το αριστερά και το δεξί. Είναι ενα ανταλλακτικό όμως.  :wacko: Το αριστερό χειριστήριο είναι κάπως  έτσι

5d_1_b.JPG

Το δεξί παραμένει ίδιο απλά αλλάζουν και τα 2 μαζί γιατί είναι πακέτο

καλοριζικο σπυρο..ειναι κατι που θα ηθελα και εγω πολυ,αν ειχα το sportline θα το εκανα αλλα με τοσο κοστος στο trendline με τιποτα.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο σπυρο..ειναι κατι που θα ηθελα και εγω πολυ,αν ειχα το sportline θα το εκανα αλλα με τοσο κοστος στο trendline με τιποτα.. :wacko:

Δεν είναι σίγουρο οτι θέλει πλακέτα αλλάγη. Κατα 50% δεν χρειάζεται. Ρώτησες εσύ??? Τι σου είπανε??? Ρώτα δεν έχεις να χάσεις κάτι. Θα μου πεις καλορίζικό όταν δουλέψει :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ισχυει το ιδιο και στο trendline?

Στο trendline δεν πρέπει να θέλει αλλάγη. Θα ρωτήσω αυριο. Αφου είναι 50/50 για το comfortline το trendline πρέπει να έχει την πλακέτα και να μην θέλει αλλαγη. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Στο trendline δεν πρέπει να θέλει αλλάγη. Θα ρωτήσω αυριο. Αφου είναι 50/50 για το comfortline το trendline πρέπει να έχει την πλακέτα και να μην θέλει αλλαγη.  :wacko:

το trendline ειναι πιο φτωχη εκδοση απο το comfortline οποτε εισαι σιγουρος γι αυτο που λες?αν δεν εχει στο comfortline δε νομιζω να εχει στο trendline.

αμα το βαλει κανενας παντως με εκδοση trendline μας λεει και το κοστος..

Link to comment
Share on other sites

το trendline ειναι πιο φτωχη εκδοση απο το comfortline οποτε εισαι σιγουρος γι αυτο που λες?αν δεν εχει στο comfortline δε νομιζω να εχει στο trendline.

αμα το βαλει κανενας παντως με εκδοση trendline μας λεει και το κοστος..

Στο POLO οι εκδόσεις από την πιο φτωχή στην πιο πλούσια πάνε comfortline, trendline. Στο Golf πάνε ανάποδα???

Όντως στο golf V οι εκδόσεις πάνε trendline, comfortline, sportline. Σύμφωνα με το βιβλίο της VW για το Golf V στην έκδοση comfortline είναι βασικός εξοπλισμός οπότε κατα 99% δεν χρειάζεται αλλαγή η πλακέτα.

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες Σπυρο εγινε μετα απο οταν αγορασε το αμαξι ο Γιωργος που το εβαλαν στανταρ εξοπλισμο. Πριν δεν υπηρχε ομως. Δεν χανει τιποτα να ρωτησει παρολαυτα...

Σπυρο ελπιζω ολα να πανε καλα σημερα, περιμενω τηλεφωνο σου να με ενημερωσεις ρε.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όλα πήγαν καλά. Δουλεύει κανονικα worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif Όσοι θέλετε ελάτε αύριο στο ΣΕΦ να το δείτε από κοντά και πως δουλεύει :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel
Λοιπόν όλα πήγαν καλά. Δουλεύει κανονικα  worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif Όσοι θέλετε ελάτε αύριο στο ΣΕΦ να το δείτε από κοντά και πως δουλεύει  :thumbsup:

Σε ποιόν το τοποθέτησες Σπύρο ? Μπορούμε να βρούμε τον κωδικό για Gti ?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιόν το τοποθέτησες Σπύρο ? Μπορούμε να βρούμε τον κωδικό για Gti ?

Ναι ρε δεν είναι τίποτα είναι το ίδιο με του Μιχάλη.

Link to comment
Share on other sites

σπυρο μηπως ρωτησες τι παιζει με trendline?? :(

Κατά 50% θέλει άλλαγμα η πλακέτα. Στο comfortline & στο sportline δεν χρειάζεται άλλαγμα σίγουρα.

ΔΟΥΛΕΨΕ είναι απλά άπαιχτο. Λες και είναι εργοστασιακό. Δεν έχει γίνει το παραμικρό σημάδι ούτε γρατσουνια. Το παλικάρι είναι πολύ ψύρας.

Όποιος θέλει να το δει ας έρθει αύριο στο ΣΕΦ.

Nightangel σε περιμένω αύριο να τα πούμε από κοντά :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Σπυρο. Νομιζω εκανες μια παρα πολυ καλη κινηση και με καλα λεφτα.

Ευγε νεε μου :lol:

Χθες έκανα 211 Χλμ με cruise control. Εκανα cruising tongue.giftongue.giftongue.gif

Ωραια Σπυρο, το αποφασισα κι εγω, θα το κανω κατω μολις κατεβω. :blush:

Ωραία. Σωστή απόφαση :blink:

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα 211 Χλμ με cruise control. Εκανα cruising  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Ωραία. Σωστή απόφαση  :(

Για πες εντυπωσεις? Ξεκουραστη οδηγηση ε?

Link to comment
Share on other sites

Για πες εντυπωσεις? Ξεκουραστη οδηγηση ε?

Ναι παιδιά καμία σχέση. Εκεί που πήγαινα μια φορά τον μήνα Θεσσαλονίκη τώρα το κάνω και 3 άνετα αρκεί να ρυθμίσετε έτσι τα meeting για να μπορώ να είμαι και επάνω και κάτω tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.