Jump to content
raven

Raven-My '08 Leon Fr Ii Dsg (2 Χρονια Μαζι)

Recommended Posts

Raven ωραίο το Leon σου!! Γράψε όμως και μία περιγραφή εκτός από φωτό σχετικά με το αμάξι (τι φοράει από αξεσουάρ, τι ιπποδύναμη & ροπή έχει κλπ).

Να το χαίρεσαι πάντως και καλά χιλιόμετρα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβω raven ωραιο το leon..

πρεπει να ειναι και δυνατο. να το χερεσαι..

πιστευω οτι με μια μαυρη ζαντα και τους καθρεπτες μαυρους αντι για νικελ θα διξει ακωμη ποιο πολυ..

ισως θες και μια αναβαθμιση στα φρενα σου!

καλες βολτες και να το χερεσαι και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Raven ωραίο το Leon σου!! Γράψε όμως και μία περιγραφή εκτός από φωτό σχετικά με το αμάξι (τι φοράει από αξεσουάρ, τι ιπποδύναμη & ροπή έχει κλπ).

Να το χαίρεσαι πάντως και καλά χιλιόμετρα! :whistling:

προς το παρων ειναι stage 2 απο την giac με εξατμιση NSracing (η υπογραφη μου ειναι ακυρη αλλα βαριεμαι να την αλλαξω) εισαγωγη Injen με φιλτροχωανη pipercross και η μασκα οπως φαινεται ειναι αλλη της JE-design

αλογα δεν θελω να λεω παπατζες μιας και δεν το εχω δυναμομετρησει (ακομα) αλλα υπολογιζω γυρω στα 270 με καπου στα 38 κιλα ροπης!!!

Μπραβω raven ωραιο το leon..

πρεπει να ειναι και δυνατο. να το χερεσαι..

πιστευω οτι με μια μαυρη ζαντα και τους καθρεπτες μαυρους αντι για νικελ θα διξει ακωμη ποιο πολυ..

ισως θες και μια αναβαθμιση στα φρενα σου!

καλες βολτες και να το χερεσαι και παλι.

καλο ειναι φιλε αλλα θελω παραπανω δυναμη στα περισσοτερα που ειπες ειναι λες και διαβασες το μυαλο μου εκτος απο τους καθρεφτες...θελω να μεινει η γνησιοτητα του FR

Ωραιο το Fr σου Raven.ΝΑ το χαιρεσαι κ καλες βολτες....

Ενα χαμηλωματακι χρειαζεται κ θα τουμπανιασει κιαλλο....

coni coilover μονδρομος ειναι για εμενα sillyhorse1rb5.gif

παιδια σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια κι εσεις να χαιρεστε τα αυτοκινητα σας με ασφαλη και απροβληματιστα χιλιομετρα!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.